II. liga - starší dorast – východ:
13. kolo: Žiar nad Hronom – Radvaň – odložené na 24. októbra o 13.00 h
II. liga - mladší dorast - východ:
13. kolo: Žiar nad Hronom – Radvaň – odložené na 24. októbra o 15.30 h
III. liga - starší dorast:
12. kolo: Bánová - Nová Baňa 0:1 (0.1), Fáber
III. liga - mladší dorast:
12. kolo: Bánová - Nová Baňa 3:2 (0:1), Červenák 2
IV. liga – dorast - juh:
12. kolo: Detva - Banská Štiavnica 1:2 (0:1), Rusnák Michálek, Tisovec - Dolné Hámre 2:2 (0:0), F. Baláž, vlastný, Hliník nad Hronom – Kalinovo 4:0 (1:0), P. Ulbrík 3, T. Pilnik (z 11 m)
V. liga – dorast – skupina C:
11. kolo: Kováčová - Žarnovica 3:1 (2:1), Žembery, Stará Kremnička – Dobrá Niva 3:1 (3:1), Hric, Paller, Franc
I. trieda – dorast:
10. kolo: Kremnica - Hliník nad Hronom B 4:2 (3:2), Grossmann 2, Širáň, Mistrík – Rozenberg 2, Lovča – Brehy 1:3 (0:1), Košta – Mokáň 2, Brodziansky, Banská Belá - Horné Hámre 2:0 Trnavá Hora – Voznica 4:2 (1:2), M. Bílek, D. Bílek, Ihracký, Struhár – Závadský 2
1. Banská Belá 10 8 0 2 19:4 24
2. Horné Hámre 8 6 1 1 33:16 19
3. Trnavá Hora 9 6 1 2 28:11 19
4. Brehy 10 4 3 3 30:19 15
5. Kremnica 9 4 2 3 16:13 14
6. Lovčica-Trubín 9 4 1 4 19:24 13
7. Voznica 10 3 2 5 12:19 11
8. Janova Lehota 8 3 1 4 11:15 10
9. Tek. Breznica 9 3 0 6 12:27 9
10. Hliník B 9 2 1 6 13:22 7
11. Lovča 9 1 2 6 11:39 5
I. liga – starší žiaci - stred:
12. kolo: Žarnovica - Žiar nad Hronom 3:1 (1:1), Bielik, Luky, Štefanka - Cvejkuš,
I. liga – mladší žiaci - stred:
12. kolo: Žarnovica - Žiar nad Hronom 0:4 (0:2), Hlaváč, Lipták, hudák, vlastný,
III. liga – starší žiaci – skupina C:
12. kolo: Pliešovce - Banská Štiavnica 1:2 (0:1), Meňuš 2, Kováčová - Kremnica 2:0 (2:0), Brezno - Žiar nad Hronom B – 0:2 (0:1), A. Kökény, Oslanec, Nová Baňa – Zvolen B 1:1 (1:0), Bielik
III. liga – mladší žiaci – skupina C:
12. kolo: Pliešovce - Banská Štiavnica 1:2 (0:1), Vician, Beneš, Kováčová - Kremnica 4:0 (2:0), Brezno - Žiar nad Hronom B – 0:5 (0:2), Jób, R. Hudec, Pančík, Ihradský, Struhár, Nová Baňa – Zvolen B 1:0 (1:0), Vozár
I. trieda – žiaci – skupina A:
1. Ihráč 9 8 0 1 56:10 24
2. Lovčica-Trubín 9 6 2 1 31:11 20
3. St. Kremnička 9 6 0 3 37:13 18
4. Dolná Ždaňa 9 5 3 1 22:14 18
5. Horná Ždaňa 9 4 1 4 27:27 13
6. Slaská 9 4 0 5 35:19 12
7. Janova Lehota 8 3 1 4 11:22 10
8. Hliník 8 2 1 5 30:26 7
9. Lutila 8 1 0 7 13:65 3
10. Lovča 8 0 0 8 6:620