2. liga starší dorast
13. kolo: Žiar – Radvaň 2:0 (0:0), Masarovič, Kubík, 14. kolo: Žilina B – Žiar 3:1 (1:0), Kutaš
2. liga mladší dorast
13. kolo: Žiar – Radvaň 0:5 (0:3), 14. kolo: Žilina B – Žiar 7:1 (3:1), Janúch
3. Liga starší dorast
13. kolo: Nová baňa – Bytča 0:0, 12. kolo: Námestovo - D. Kubín 0:4, Ružomberok B - Č. Balog 3:0, Rim. Sobota B - L. Mikuláš 4:0, Zvolen - K. N. Mesto 0:0, Revúca - Radvaň B 5:1, Podlavice - Selce 4:1, Bánová - Nová Baňa 0:1, Bytča - Čadca 0:2.
1. Ružomb. B 13 11 1 1 45:9 34
2. Čadca 14 11 0 3 29:5 33
3. Podlavice 14 10 2 2 30:10 32
4. NOVÁ BAŇA 14 8 3 3 21:12 27
5. D. Kubín 14 8 1 5 29:18 25
6. Zvolen 14 7 1 6 24:20 22
7. Revúca 14 6 3 5 27:27 21
8. Selce 13 5 4 4 21:19 19
9. R. Sobota B 14 6 1 7 28:32 19
10. K. N. Mesto 14 5 2 7 15:31 17
11. Č. Balog 14 5 1 8 23:25 16
12. Bánová 14 5 0 9 25:30 15
13. L. Mikuláš 14 4 2 8 15:32 14
14. Námestovo 14 3 1 10 11:37 10
15. Bytča 14 2 2 10 19:35 8
16. Radvaň B 14 2 2 10 15:35 8
3. Liga mladší dorast
13. kolo: Nová Baňa – Bytča 3:0 kontumačne, 12. kolo: Námestovo - D. Kubín 0:3, Ružomberok B - Č. Balog 8:1, Rim. Sobota B - L. Mikuláš 1:5, Zvolen - K. N. Mesto 6:0, Revúca - Radvaň B 4:1, Podlavice - Selce 1:1, Bánová - Nová Baňa 3:2, Bytča - Čadca 0:5.
1. Podlavice 14 11 2 1 50:8 35
2. Čadca 15 10 1 4 56:23 31
3. Zvolen 14 10 1 3 40:19 31
4. Ružomb. B 13 9 3 1 53:9 30
5. L. Mikuláš 14 10 0 4 40:16 30
6. D. Kubín 14 9 1 4 32:16 28
7. Revúca 14 9 1 4 40:27 28
8. Bytča 14 7 1 6 34:23 22
9. Radvaň B 14 6 1 7 37:29 19
10. NOVÁ BAŇA 14 5 3 6 25:22 18
11. Bánová 14 5 0 9 18:57 15
12. Č. Balog 14 3 2 9 20:51 11
13. K. N. Mesto 14 3 1 10 16:52 10
14. Námestovo 15 2 2 11 13:45 8
15. Selce 13 2 1 10 11:30 7
16. R. Sobota B 14 1 0 13 8:66 3
4. Liga dorast juh
13. kolo: Sliač – Hliník nad Hronom 0:0, Banská Štiavnica – Dudince 1:0 (0:0), Michálek, Dolné Hámre – Modrý Kameň 1:5 (0:4), Halaj, 12. kolo: Tomášovce - Fiľakovo 0:1, Poltár - Krupina 4:2, Tisovec - D. Hámre 2:2, M. Kameň - Sliač 3:1, Hliník n/H - Kalinovo 4:0, Detva - B. Štiavnica 1:2, Dudince - Brezno 1:4.
1. Sliač 12 9 1 2 31:12 28
2. Brezno 12 7 1 4 33:19 22
3. HLINÍK 12 5 6 1 26:13 21
4. Dudince 12 6 2 4 25:24 20
5. Fiľakovo 12 5 4 3 14:12 19
6. M. Kameň 12 6 0 6 36:23 18
7. Poltár 12 5 3 4 24:19 18
8. Detva 12 4 5 3 13:13 17
9. D. HÁMRE 12 5 2 5 20:28 17
10. B. ŠTIAVNICA12 4 3 5 24:30 15
11. Tisovec 12 3 5 4 21:23 14
12. Kalinovo 12 3 2 7 11:20 11
13. Krupina 12 2 2 8 22:44 8
14. Tomášovce 12 1 2 9 7:27 5
5. Liga dorast sk. C
13. kolo: Pliešovce – Stará Kremnička 1:0 (0:0), Žarnovica – Medzibrod 6:3 (2:2), Mihálik 2, Šopa 2, T. Lavrov, M. Lavrov, 12. kolo: Medzibrod - H. Nemce 4:2, Hriňová - Pliešovce 1:1, St. Kremnička - D. Niva 3:1, Brusno - Šálková 3:2, Sl. Ľupča - Podbrezová B 0:11, Lutila - Badín 2:1, Kováčová - Žarnovica 3:1.
1. Pliešovce 12 9 2 1 44:12 29
2. Podbre. B 12 9 1 2 59:21 28
3. S. KREMNIČKA12 9 0 3 40:23 27
4. H. Nemce 12 7 1 4 41:33 22
5. Hriňová 12 6 3 3 33:17 21
6. Brusno 12 7 0 5 26:31 21
7. LUTILA 12 6 2 4 37:20 20
8. ŽARNOVICA 12 6 1 5 24:26 19
9. Badín 12 5 3 4 26:16 18
10. Kováčová 12 5 0 7 28:37 15
11. Medzibrod 12 3 1 8 21:38 10
12. Sl. Ľupča 12 2 1 9 20:53 7
13. D. Niva 12 2 0 10 15:45 6
14. Šálková 12 0 1 11 12:54 1
1. liga SZ
12. kolo: Čadca – Žarnovica 2:0 (0:0), Žiar nad Hronom – Dolný Kubín 3:2 (1:2), Jur. Túry, Joz. Túry, Urgela
1. liga MZ
12. kolo: Čadca – Žarnovica 2:0 (0:0), Žiar nad Hronom – Dolný Kubín 2:0 (0:0), M. Škriniar 2
3. Liga SZ sk. C
13. kolo: Žiar nad Hronom B – Hontianske Nemce 5:3 (2:3), Cvejkuš 3, A. Širáň, Považanec, Kremnica – Nová Baňa 2:0 (1:0), Banská Štiavnica – Kováčová 3:1 (1:0), Šimko 2, Drexler, 12. kolo: Nová Baňa - Zvolen B 1:1, Brusno - Hrochoť 0:1, Brezno - Žiar n/H B 0:2, H. Nemce - Selce 4:3, Sl. Ľupča - Heľpa 1:4, Pliešovce - B. Štiavnica 1:2, Kováčová - Kremnica 2:0.
1. H. Nemce 12 8 3 1 54:18 27
2. Hrochoť 12 7 4 1 32:10 25
3. ŽIAR B 12 7 1 4 35:16 22
4. KREMNICA 12 7 1 4 34:24 22
5. Selce 12 6 2 4 42:24 20
6. Zvolen B 12 6 2 4 34:23 20
7. N. BAŇA 12 6 1 5 27:22 19
8. Brusno 12 6 1 5 17:22 19
9. Heľpa 12 5 2 5 28:23 17
10. Brezno 12 5 2 5 12:21 17
11. B. ŠTIAVNICA12 4 0 8 14:40 12
12. Kováčová 12 3 1 8 13:34 10
13. Pliešovce 12 2 2 8 17:43 8
14. Sl. Ľupča 12 1 0 11 7:46 3
3. Liga MZ sk. C
13. kolo: Žiar nad Hronom B – Hontianske Nemce 3:2 (1:2), Ihradský 2, Jób, Kremnica – Nová Baňa 1:0 (0:0), Banská Štiavnica – Kováčová 1:0 (1:0), Beneš, 12. kolo: Nová Baňa - Zvolen B 1:0, Brusno - Hrochoť 5:0, Brezno - Žiar n/H B 0:5, H. Nemce - Selce 19:0, Sl. Ľupča - Heľpa 2:1, Pliešovce - B. Štiavnica 1:2, Kováčová - Kremnica 4:0.
1. H. Nemce 12 11 0 1 105:8 33
2. KREMNICA 12 10 0 2 41:12 30
3. Zvolen B 12 9 1 2 41:8 28
4. Kováčová 12 8 2 2 41:14 26
5. Brusno 12 8 1 3 47:27 25
6. ŽIAR B 12 8 0 4 43:25 24
7. NOVÁ BAŇA 12 7 2 3 30:17 23
8. B. ŠTIAVNICA 12 4 2 6 23:36 14
9. Sl. Ľupča 11 3 1 7 18:33 10
10. Selce 12 3 0 9 15:59 9
11. Brezno 12 2 1 9 6:33 7
12. Heľpa 12 2 1 9 8:51 7
13. Pliešovce 11 2 0 9 17:48 6
14. Hrochoť 12 0 1 11 8:72 1
Malý futbal - jesenná časť sezóny
2005/2006 skupina A
4. kolo – turnaj v Hronskej Dúbrave, Hronská Dúbrava – Trnavá Hora 0:6, Trnavá Hora – Nevoľné 0:0, 5. kolo - turnaj v Trnavej Hore, Trnavá Hora – Krahule 9:3 (3:0), Švihorík 3, Hanuška 2, Tončo 2, Dunka, Mališ – Ernek 2, Moravčík, Nevoľné – Hronská Dúbrava 3:1 (1:0), Nevoľné – Krahule 1:0 (1:0), Ondrej, Trnavá Hora – Hronská Dúbrava 5:0 (2:0), Mališ 2, Tončo, Babic, Hanuška, 6. kolo - turnaj v Nevoľnom, Nevoľné – Trnavá Hora 1:6 (1:4), Koniar – Dunka 2, Švihorík 2 , Červienka, Tončo, Krahule – Hronská Dúbrava 10:1 (5:0), Ernek 7, Drozd 2 , Jasenský, Krahule – Trnavá Hora 2:7 (1:4), Moravčík, Ernek –Tončo 3 , Švihorík 2, Dunka 2, Nevoľné – Hronská Dúbrava 9:1, Ondrej 2, Filip Baláž 2, Kapusta 2, Patrik Koniar, Michal Koniar, Jakub Baláž – Kostolanský
1. Tr. Hora 10 7 1 2 50:12 22
2. Nevoľné 9 5 2 2 21:12 17
3. Krahule 8 4 1 3 25:25 13
4. Hr. Dúbrava 9 0 0 9 5:52 0
Skupina B
3. kolo – turnaj v Prestavlkoch, Prestavlky – Pitelová 0:3 (0:0), Kosorín – Prochot – 0:7 (0:1), Prochot – Pitelová 1:1 (0:0), Prestavlky – Kosorín 11:0 (5:0), 4. kolo - turnaj v Pitelovej, Pitelová – Kosorín 15:1 (15:0) Ponický 3, M.Kubík 3, Štefanka 2, Baláž 2, Milčík 2, Kollár 2, I. Kubík – Horváth, Prochot – Prestavlky 2:1 (1:0) Rosenberg, Vincenc – Kukučka, Kosorín – Prochot 0:7 (0:2) Vincenc 4, Ivan 2, Rosenberg, Pitelová – Prestavlky 3:0 (1:0) Baláž 2, Milčík, 5. kolo – turnaj v Kosoríne, Kosorín – Prestavlky – 3:0 kontumačne, Prochot – Pitelová 2:5 (0:4), Prochot – Prestavlky – 3:0 kontumačne, Kosorín – Pitelová 0:6 (0:4), Ponický 2, Štefanka 2, Milčík, I. Kubík, 6. kolo – turnaj v Prochote, Prochot – Kosorín 3:0 kontumačne, Pitelová – Prestavlky 0:3 kontumačne, Prestavlky – Kosorín 3:0 kontumačne, Prochot – Pitelová 3:0 kontumačne
1. Pitelová 12 9 1 2 72:10 28
2. Prestavlky 12 7 0 5 46:17 21
3. Prochot 12 6 1 5 30:24 19
4. Kosorín 12 1 0 11 5:102 3
Skupina C
3. kolo - turnaj v Malej Lehote, Malá Lehota – Repište 2:0 (1:0), Rudno nad Hronom – Repište 1:1 (0:1), Malá Lehota – Rudno nad Hronom 4:0 (4:0), 4. kolo - turnaj v Rudne nad Hronom, Rudno nad Hronom – Repište 0:1 (0:0), Vincúr, Repište – Malá Lehota 1:3 (1:1) Krahulec – Tisovský, Šmikniar, Haspra, Rudno nad Hronom – Malá Lehota 0:0, 5. kolo – turnaj v Repišti, Repište – Malá Lehota 2:1 (1:1), Semsei, Vincúr – Haspra, Malá Lehota – Rudno nad Hronom 0:1 (0:0), Marek, Repište – Rudno nad Hronom 3:1 (0:0), Vincúr, Semsei, Ceplák – Dudek, 6. kolo – turnaj v Malej Lehote, Malá Lehota – Repište 4:0 (3:0), Tisovský 2, Holička, Šmikniar, Rudno nad Hronom – Repište 1:2 (1:0), Maizek – Binek 2, Malá Lehota – Rudno nad Hronom 4:0 (2:0), Šmikniar 2, Holička 2
1. Malá Lehota 12 7 1 4 23:10 22
2. Repište 12 6 1 5 14:19 19
3. Rudno 12 3 2 7 10:18 11
Prípravky – Skupina A
3. kolo – turnaj v Dolnej Ždani, Dolná Ždaňa – Štiavnické Bane 1:0 (0:0), Žiar nad Hronom – Banská Štiavnica 4:1, Banská Štiavnica –Štiavnické Bane 6:0 (1:0) Lacko 4, Gregáň 2, Dolná Ždáňa – Žiar nad Hronom 0:5 (0:1), 4. kolo – turnaj v Štiavnických Baniach, Štiavnické Bane – Žiar nad Hronom 0:13 (0:8), Banská Štiavnica – Dolná Ždáňa 0:1 (0:0), Štefan, Banská Štiavnica – Žiar nad Hronom 1:0 (0:0), Šemoda, Štiavnické Bane – Dolná Ždáňa 0:4 (0:1), Ľ. Prôčka, Búci, T. Prôčka, Pittner, 5. kolo - turnaj v Žiari nad Hronom, Žiar nad Hronom – Dolná Ždáňa 13:0 (6:0), Murgač 3, Sviržovský 3, Tryzna 3, Horváth 2, Kupec, Šimko, Banská Štiavnica – Štiavnické Bane 30:2 (15:1), Gregáň 6, Lacko 5, Čáky 5, Šemoda 4, Sovinec 3, Ducho 3, Zupka 3, Ďurovič - Neuschl 2, Banská Štiavnica – Dolná Ždáňa 9:5 (4:2), Ducho 3, Lacko 2, Čáky, Gregáň, Sovinec, Zupka, Žiar nad Hronom – Štiavnické Bane 26:1 (13:1), Horváth 5, Kupec 4, Arendáš 4, Murgač 3, Sviržovský 3, Meliš 2, Šimko 2, Štefanovič, Kružlic 1, vlastný -Neuschl
1. Žiar nad Hr. 10 9 0 1 112:6 27
2. B. Štiavnica 10 7 0 3 65:29 21
3. Dolná Ždaňa 10 4 0 6 25:41 12
4. Štiavnické Bane 10 0 0 10 3:129 0
Skupina B
3. kolo – turnaj v Dolných Hámroch, Dolné Hámre – Nová Baňa 1:0, Žarnovica – Nová Baňa 0:0, Dolné Hámre – Žarnovica 1:0, 4. kolo – turnaj v Novej Bani, Žarnovica – Nová Baňa 1:1 (1:0), Barniak – Hanák, Nová Baňa – Dolné Hámre 2:1 (1:0), Hanák 2 – Šimkovič, Žarnovica – Dolné Hámre 0:2 (0:0), Vozár, Murko, 5. kolo – turnaj v Žarnovici, Nová Baňa – Dolné Hámre 0:2 (0:0), Valenta 2, Dolné Hámre – Žarnovica 2:0 (2:0), Žarnovica – Nová Baňa 5:0 (2:0)
1. Dolné Hámre 10 6 3 1 10:2 21
2. Žarnovica 10 3 4 3 11:6 13
3. Nová Baňa 10 1 3 6 3:166
Autor: mig, mat