Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Futsal: Levičania zvrátili nepriaznivý výsledok vo svoj prospech

Sventex Nové Zámky - ŠKŠT Levice 3:4 (2:0), góly: Krivočenko 2, Ďurkovič, T. Krenčan
Levice: P. Molnár - J. Ďurkovič, J. Krivočenko, M. Sliačan, T. Krenčan (P. Marko, M. Krenčan, P. Gabaš, T. Pleva, Holka)
Domáci mali výborný vstup do zápasu a už v 2. min. sa ujali vedenia, keď po priamom kope a následnom tečovaní lopty skončila lopta za chrbtom Molnára 1:0. Levičania o ďalšiu minútu stratili loptu v strede ihriska a po následnom rýchlom brejku po druhý raz prekonali Molnára. Levičania potom zvýšili obrátky, začali hrať rýchlejšie. Inkasované góly ich však zaskočili a dlhšie im trvalo, kým sa dostali do správneho tempa. Napriek tomu mal gól na nohe Gabaš, keď sa ocitol sám pred brankárom domácich, ale zo šiestich metrov mieril len vedľa. Potom mohli skórovať spoločne Marko s Gabašom, ale ich akcia tiež ku gólu neviedla. Keďže ani po štandardkách hostia gól nedali, do kabín odchádzali spokojnejší domáci. Do druhého polčasu nastúpili Levičania s úmyslom zvrátiť stav zápasu a nasadili atakovanie hráčov domácich po celom ihrisku. Zhruba v 25. min. T. Krenčan z uhla prekvapil domáceho gólmana a znížil na rozdiel gólu. Lenže domáci o malú chvíľu, po Molnárovom zaváhaní, opäť išli do dvojgólového vedenia. Na druhej strane sa konečne presadila opora Levičanov Krivočenko, keď z priameho kopu prudkou strelou nedal domácemu gólmanovi šancu úspešne zasiahnuť - 3:2. Hostia už v týchto fázach zápasu ovládli dianie na palubovke. Neskôr kopali naši futsalisti ďalší priamy kop a Ďurkovič prekonal domáceho brankára. Lenže rozhodca mu gól neuznal a udelil mu žltú kartu za predčasné rozohranie štandardky. Lenže Ďurkovič sa nenechal vyviesť z miery a ešte raz poslal loptu za chrbát brankára Sventexu - 3:3. Potom mali obe mužstvá možnosti, keď kopali desiny. Domáci Megyesi Molnára neprekonal, naopak Krivočenko domáceho brankára áno a Levičania išli prvý raz do vedenia. Domáci potom hrali bez brankára, ale Levičania ich umnou hrou do čistej šance nepustili. Na druhej strane mal Krivočenko ešte raz možnosť kopať desinu, ale gól už streliť nedokázal.
J. Duhony, tréner: Dlho sme doplácali na naše nepremieňanie šancí a pripustili sme domácich do vedenia. Hrali sme bez Šveca, počas zápasu sa zranil ešte Pleva, ale vďaka lepšiemu výkonu po prestávke sme otočili zápas vo svoj prospech. Každým streleným gólom naša túžba po víťazstve rástla a vďaka tomu sme zápas vyhrali.
SOBOTA 10.12. O 14.00 HOD: ŠKŠT LEVICE - JAVORINA N. MESTO
Text a foto: ROMANUHNÁK

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 995

Najlepšie miesto na ľadový hokej? Banskoštiavnické tajchy (+FOTO)

Banská Štiavnica a jej okolie ponúka rôzne možnosti.

Hokejisti na tajchu Bakomi.

Mesto v rámci celoplošného testovania otvorí tieto odberové miesta

V Žiari nad Hronom otvoria od piatku nové odberové miesta na testovanie. Systém online registrácie funguje aj napriek prvotnému zlyhaniu.