Piatok, 29. september, 2023 | Meniny má Michal, Michaela

Horoskop na rok 2006

Vodnár (Aquarius)
21. 1. – 18. 2.

Vlaňajší rok vám dal krídla, na ktorých by ste aj tento rok mali vládať preletieť. Mnohé bude pre vás zatiaľ nejasné. Vy však prídete na to, ako to pochopiť a konať s rozmyslom. Zaháňajte depresívne myšlienky a hľaďte na veci s humorom a nadhľadom. Vnútorných síl, inteligencie, filozofie a fantázie máte dostatok. Koniec roka vám zabezpečí víťazstvo.
Domov – láska
Domov a rodina vám v tomto roku budú robiť najväčšie starosti, ale to preto, že ste dobráčisko, hoci to na sebe nechcete dať znať. V láske sa vám bude dariť. Je to pre vás najideálnejší spôsob, ako ventilujete problémy. Bude tu dosť žiarlivosti vašej i tej na vás. Nepriaznivé obdobie na lásku je: 29. 5. – 23. 6., 13. 8. – 5. 9. a 24. 10. – 17. 11.
Peniaze – práca
Žiadne strachy. Aj keď máte výdavkov priveľa, kto z nás ich nemá, vy sa nedáte. Je tu možný aj nepredvídateľný únik peňazí, či majetku cez pohromy alebo zlodejov, či podvodníkov. V zamestnaní aspoň zabúdate na iné, súkromné problémy. Hlavne v letnom období sa vám bude dariť v práci. Vy viete spojiť príjemné s užitočným.
Zdravie
Zvýšené riziko pre oslabenie vášho imunitného systému je hlavne v rozmedzí: 1. 1. – 17. 2., 4. 6. – 22. 7. a 24. 10. – 5. 12. Pozor na predávkovanie sa liekmi. Ventilujte dušičku od starostí. Väčšina chorôb pochádza z unavenej duše a neustáleho strachu z choroby.
Cesty
Aj sprostredkované cestovanie, okrem toho skutočného, je spôsob, ako sa vymaniť realite a stresom. Hlavne jarné cestovanie a výlety majú pre vás blahodárny účinok. Aj v štúdiách budete dosahovať vynikajúce výsledky. Dovolenka sa vyplatí hlavne mimo hlavnej sezóny. V cudzine vám bude príjemne aj od októbra do decembra. Nech sa vám vyplnia všetky dobré želania a nielen v tomto roku.
Zamyslite sa nad otázkami
Nežijem príliš jednotvárne? Nie som priveľmi pohodlný?

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Ryby (Pisces)
19. 2. – 20. 3.

Čakáte na vzrušenia a prekvapenia? V tomto roku sa ich naozaj aj dočkáte. Čaká vás veľa lásky a cestovania, ako i dobré vzťahy s cudzinou a vzdialenými príbuznými. Hviezdy vás neochránia pred zraneniami, haváriami, operáciami, či iným zranením, ale vám aspoň zaručia šťastné vyliečenie. Hlavne pozor v decembri, keď budete mimoriadne nervózny. Najšťastnejšie mesiace sú január, apríl a október.
Domov – láska
Z domova sa vám dostáva aj finančná aj morálna podpora. Nepodliehajte zbytočným smútkom a pocitom nepochopenia. Najviac rodinnej pohody zažijete v júni, júli a v októbri. Žiť vo dvojici sa vám tohto roku oplatí. Na lásku máte nádherný rok. Nové, neočakávané stretnutie vám v dobrom môže zmeniť život. Menej šťastné obdobie na lásku je: 24. 6. – 18. 7., 6. – 30. 9 a 17. 11. – 10. 12.
Peniaze – práca
Tohto roku máte ideálnu príležitosť zbohatnúť a nájsť si zdroj príjmov. Dariť sa vám bude v každej práci, ktorá vyžaduje sústredenosť a vytrvalosť, húževnatosť alebo odvahu. Aj opatera starších ľudí alebo aj členov domácnosti bude odmenená.
Zdravie
Vnútorný žiaľ a nespokojnosť s realitou rozožiera pozvoľna každé zdravie, i to vaše. Optimistický kamarát je vhodnejší ako lekári, či lieky. Dajte si spraviť krvný obraz a pečeňové testy. Pozor na tuky, alkohol a návykové látky. Zvýšené riziká sú: 18. 2. – 13. 4., 23. 7. – 7. 9. a 6. – 31. 12.
Cesty
Cestovanie bude v tomto roku komplikované. Dlho plánované cesty sa možno ani neuskutočnia. Náhodné, výhodné ponuky si ale netreba dať ujsť. V štúdiách to pôjde tiež pomaly a s prekážkami. Necestujte sami. V cudzine môžete nájsť novú šancu.
Šťastie
Vaše plány by ste si mali prekonzultovať s niekým, kto vám je schopný a ochotný pomôcť. Pomôžu vám s plnením vašich snov a budete všetci koncom roka spokojní. Držte sa radšej osvedčených chodníčkov života. Rok praje všetkému, čo podporí vaše zdravie. Zbavte sa starých zlozvykov a drobných zdravotných nedostatkov, hoci i operatívnym spôsobom. Nezlenivte! Želáme vám, intuitívnym a precitlivelým rybičkám, veľa dobrých, počúvajúcich priateľov!
Zamyslite sa nad otázkou
Dokáže si vybojovať svoj vlastný psychický i fyzický priestor?

SkryťVypnúť reklamu

Baran (Aries)
21. 3. – 20. 4.
Rok 2006 prinesie mnoho radostí. Komplikácie, ktoré ste zavinili, alebo aj nezavinili, končia. Využívajte podporu hlavne niekoho staršieho a múdrejšieho. Keďže vám nechýba fantázia a nadhľad, plány, do ktorých sa pustíte, majú nádej na úspech. V tomto roku budete mať mnoho šancí a veľmi veľa ich aj zrealizujete. Hlavne koniec roka vám otvorí bránu života dokorán. Úspešne sa zapojíte do rôznych nových aktivít.
Domov – láska
Väčšinou vždy máte pri sebe niekoho, kto si vás hýčka a stará sa vám o domácke zázemie, pohodu a harmóniu. Nie vždy si ho však viete vážiť. Žiarlivosť a hádky vám žiadny šťastný rok neodoženie. Rok síce šťastný mať budete, ale i tak si vstúpte do svedomia. Nič v živote nie je zadarmo. Všetky investície do rodiny, domova a bytu sa vám oplatia. Hlavne v letných mesiacoch a v novembri zavládne doma harmónia a pohoda. Vydaria sa vám výlety i dovolenka.
Peniaze – práca
Pozor na nesplnené sľuby tých, čo vám dlhujú. Ťažko z nich budete mámiť peniaze späť. Nikdy nekonajte na vlastnú päsť, ale sa radšej poraďte. Merkúr prechádza vašim znamením 16. 4. – 5. 5. a preto sa vám zvýši spoločenskosť, úspech a dôvtip. Čakajte vtedy zvýšené príjmy a úspechy v akejkoľvek obchodnej či študijnej činnosti.
Zdravie
V tomto roku sa neobávajte vážnejších zdravotných problémov. Aj chronické neduhy sa vyliečia. Máte energiu začínajúcej jari, tak sa nedajte premôcť chorobám.
Cesty
Na kratšie cesty je najvhodnejšia jar. Október a november sú kritické na cestovanie. Pozor na hromadné havárie. Na cudzinu sú najlepšie posledné dva mesiace roka.
Šťastie
Váš inštinkt vás povedie. Súdy a právne spory sa dobre skončia až po novembri. Vydaria sa vám všetky marcové a novembrové akcie.
Zamyslite sa nad otázkou
Nemám príliš vysoké nároky na seba i ostatných?

SkryťVypnúť reklamu

Býk (Taurus)
21. 4. – 21. 5.

Už dlho sa vám darí prispôsobiť si situácie vo svoj prospech a vyťažiť mnoho z rôznych situácií. Tento rok musíte byť veľmi spravodlivý a plniť si všetky sľuby, aby vám život nedal prehry. Šťastné náhody vás čakajú hlavne v láske. Jeseň bude komplikovaná, ale záver roka pekný.
Domov – láska
Treba počítať i s nečakanými problémami, ktoré môžu skomplikovať bežný chod domácnosti, hlavne začiatkom roka. Pri trpezlivosti a pochopení sa hlavne zdravotné problémy so staršími členmi rodiny do konca roku vyriešia. Ak vaše srdce zahorí čistou láskou, bude opätovaná. Život vo dvojici bude harmonický. Treba však dať pozor, aby ste nepodľahli náhlej neskrotnej vášni a rozhadzovačnosti.
Peniaze – práca
Peniaze samé síce neprídu, ale vy sa trochu posnažíte a tak prídu. Dajte si pozor na nezákonné manipulácie s cudzími peniazmi. Máte veľmi veľa dobrých období, hlavne, keď Merkúr bude prechádzať vašim znamením. Bude sa dariť hlavne ľuďom, čo pracujú s fantáziou, čiže umelcom, hercom, architektom...
Zdravie
Nič nie je nezničiteľné, ani vaše zdravie. Aj v tomto roku si treba naň dávať pozor a dopriať mu dostatok odpočinku a zdravej stravy. To platí hlavne pre vedúcich pracovníkov, ktorí toto radi ignorujú. Príliv energie pocítite hlavne od druhej polovice apríla do prvého týždňa júna a v oboch letných mesiacoch.
Cesty
Cestujte najradšej vo dvojici. Zahraničné, hlavne služobné cesty sú predurčené na úspech. Prvé tri a posledné dva mesiace sú na cudzinu a dovolenku ako stvorené. Na kratšie cesty je najideálnejší apríl a máj. Pozor však aj tam na nepredvídateľné okolnosti a zlodejov.
Šťastie
V októbri a novembri máte kritické mesiace, preto sa obráťte na priateľov. Pomôžu vám. Rok je vhodný na prípravu nových projektov a plánov do budúcnosti. Ak uzavriete manželstvo, bude na celý život. Prvé dva mesiace roka budú určujúce v láske. Ku koncu roka získate nečakané peniaze. Neriskujte, ale vychutnajte si lásku okolia!
Zamyslite sa nad otázkami
Čo alebo kto mi vadí? Nie som to aj ja sám s kým sa neviem dohodnúť?

Blíženci (Gemini)
21. 5. – 21. 6.

Čaká vás úspešný a činorodý rok. Budete mať veľa nových nápadov a inšpirácií, ktoré budú stáť za to, aby ste ich zrea- lizovali. Nájdete spriaznené duše, ktoré vám vo všetkom, podľa svojich schopností a miery lásky k vám, pomôžu. Všimnite si hlavne ochotu pomôcť vám zo strany staršieho, skúsenejšieho a rozumného človeka. Pravdepodobne vám pomôže i finančne, alebo inou materiálnou hodnotou. Do októbra sa snažte všetko doriešiť. Tak sa poponáhľajte a chyťte si šťastné náhody do svojich rúk. Nech vám pomáha váš ochranný patrón – pohyblivý a činorodý Merkúr.
Domov – láska
Domov je pre vás azyl, kde stále môžete pookriať. V druhej polovici roka je možné nejaké odlúčenie od rodiny. Možno si ju potom budete viac vážiť. Týka sa to hlavne blížencov narodených po 10. 6. Inak sa tešte zo všetkých návštev, či spoločných výletov. Nešťastné pocity z rozchodov z konca roku vás pozvoľna opustia. Pozor aj v tomto roku na podozrievanie, žiarlivosť, či neveru. Bude len veľmi málo rozvodov, tak si dajte pozor na svoje, nech k štatistike neprispejete aj vy.
Peniaze – práca
Budete mať dosť šancí nájsť si vedľajší príjem, alebo nájsť si iné, výhodnejšie zamestnanie. Celkovo budete v tomto roku ziskový. Pravdepodobne sa vám podarí i dobre predať, či nakúpiť, hlavne v čase 23. 1. – 8. 2., 16. 4. – 5. 5., 20. 5. – 3. 6., 29. 6. – 10. 7., 11. – 27. 8., 13. 9. – 1. 10.
Zdravie
Vaša aktivita a životná sila dostane zabrať, ale vždy sa vyliečite. Nenechajte sa nikým a ničím vykoľajiť. Vnútorný pokoj, pocit spokojnosti a snaha o harmóniu vás naštartuje do nových aktivít. Zvýšená nervozita, podráždenie, zápaly, infekcie, úrazy pri športe, či na cestách je v čase: 18. 2. – 13. 4., 23. 7. – 7. 9. a 6. 12. – 31. 12.
Cesty
S cestovaním opatrne. Hrozí možnosť okradnutia. Ďalší rok bude v tomto ohľade lepší, ale vás, romantikov, od rôznych atrakcií nechceme odhovoriť.
Šťastie
V prvej polovici roka vám šťastie praje v priateľských vzťahoch. Vytýčte si seriózne plány do budúcnosti a potom za nimi vytrvalo choďte. Prekážky budú prechodného rázu. Zveľaďujte to, čo ste už dosiahli a postupne budujte nové. Dariť sa vám bude v oblasti umenia, v sociálnej sfére i v kultúrno – osvetových činnostiach. Koncom roka môže prísť nepredvídaná okolnosť, ktorá by vám plány mohla načas zablokovať. Poponáhľajte sa s ich uskutočnením. Koncom roka hrozia nečakané sankcie, či kontroly úradov. Nech sa vám vyhne akékoľvek nespravodlivé zlo.
Zamyslite sa nad otázkou
Čo mi vadí a nechcem to riešiť. A prečo? Nie je to hlavne moja škoda?

Rak (Cancer)
22. 6. – 22. 7.

Takýto rok ste si už dávno priali. Vaše šťastné slnko vám umožní dotiahnuť všetko, do čoho ste sa pustili. Uchyťte si svoju šťastnú náhodu pevne do rúk a môže vám zostať výsledok na celý život. Snažte sa však poistiť všetky svoje výhody a vymoženosti, aby ste neskôr o ne neprišli. Využite tento mimoriadne dobrý rok, ktorých vo vašom živote nebýva až tak veľa. Strážte si harmóniu v rodine, v zamestnaní i vo vlastnej duši.
Domov – láska
Nebude chýbať duchovný rozmach ani kultúrny a spoločenský život. Na prelome rokov vás môže opustiť niekto, kto k vám chodieval a teraz sa vytratil z vášho života. Hlavne od konca augusta do konca roku budete doma maximálne spokojný. Všetky hádky preletia rýchlo ako letná búrka. Krízovejšie obdobie je od polovice apríla do konca mája a v septembri a októbri. Čakajú vás príjemné momenty prekvapení, ktoré oživia aj dlhoročné vzťahy.
Peniaze – práca
Skúste tento rok vhodne peniaze investovať. Dariť sa bude podnikateľom, živnostníkom i štátnym zamestnancom. Niektoré doterajšie zdroje príjmov môžu „vyschnúť“, ale objavia sa nové. Myslite aj na finančné rezervy. Šťastné obdobia sú hlavne: 9. 2. – 16. 4., 5. – 19. 5., 3. – 28. 6., 11. 7. – 11. 8., 28. 8. – 12. 9., 2. 10. – 8. 12.
Zdravie
Hoci porušíte stravovacie návyky, neublíži vám to, nanajvýš trošku priberiete. Skontrolujte alebo založte si poistenie, lebo je zvýšená šanca úrazov pri športe, či na cestách. Nepodceňovať ani možnosti infekcií a zápalových ochorení.
Cesty
Ak nebudete veľmi hazardovať a prepínať svoje sily, bude všetko, i cestovanie, šťastné. Dariť sa bude i študentom na zahraničných študijných cestách.
Šťastie
Rok prináša nové styky a kontakty, ale pozanikajú aj niektoré staré. Ak vám na nich záleží, nepustite si ich. Čas preskúša všetky vzťahy. Aby vám za nimi nebolo ľúto. Riziko hádok je na začiatku roka do polovice februára, v júli a v novembri. Najdôležitejší sen sa vyplní, ale ostatné aktivity bez vášho pričinenia ostanú len snami. Vyplatí sa nadviazať, či udržovať kontakty s cudzinou a pestovať si svoje hobby, záľuby a koníčky. Nevracajte sa v spomienkach stále do minulosti a neživte pocit ublíženosti. Preciťujte si svoje malé šťastie a ostatní ho s vami budú chcieť prežívať. Nech vám ani tento rok neunikne naprázdno.
Zamyslite sa nad sebou
Neberiem svoj citový život príliš vážne? Nie som sám sebe najväčší nepriateľ?

Lev (Leo)
27. 7. – 23. 8.

Tento rok je pre vás ťažký, ale čo je pre vás, Levov, ťažké? Vy zvládnete všetko, na čo si pomyslíte. Skúste sa viac pozerať optimisticky a s nadhľadom. Nepodľahnite opilstvu, depresii ani falošným sľubom podvodníkov. Kontrola nad vami bude veľká zo všetkých strán, ale najlepšia kontrola je sebakontrola. Nedajte sa ničím zaskočiť ani prekvapiť. Vaše problémy sú aj problémy vášho okolia, členov rodiny, či spolupracovníkov. Myslite na to, že na každú chorobu je liek a na každý problém sa skôr, či neskôr nájde riešenie.
Domov – láska
Váš výrazný charakter sa prejaví hlavne pri búrlivých domácich hádkach. Skúste sa vžiť aj do situácie partnera. Nie každý je taká tvrdá nátura, ako vaša. Zamyslite sa nad tým, či kvôli vám tajne neplačú, alebo nepijú. Veľmi nepriaznivé obdobia sú hlavne 5. 3. – 5. 4., 29. 5. – 23. 6. a 24. 10. – 17. 11. Všetko sa má robiť s mierou, či sú to hádky, či pôžitky v sexe, alebo jedení.
Peniaze – práca
V tomto roku budete mať veľký obrat peňazí. Síce budú dosť prichádzať, ale vy ich stihnete aj rýchlo poslať preč. V druhej polovici vám hrozí strata zamestnania. Prestaňte mať prehnané nároky. Zvážte možnosti, aby ste to zvládli. Aj kvôli tomu radšej ostávajte v spoločnej domácnosti. Ak ste na výraznom pracovnom poste, nepodceňujte konkurenciu.
Zdravie
Veľa energie, odvahy a bojovnosti vám prináša obdobie: 18. 2. – 13. 4., 8. 9. – 23. 10. V tomto čase môžete podávať väčšie športové i sexuálne výkony. V tomto roku sú možné i operácie.
Cesty
Pri cestovaní zabúdate na bežné problémy a máte z neho radosť, či už idete služobne, alebo súkromne. Chodievajte hlavne na osvedčené miesta, ktoré vám prinášajú radosť a relax.
Šťastie
Starým priateľstvám i tým novým a aj plánovaniu budúcnosti sa darí hlavne na jar a v lete. V decembri sa držte radšej rodinných vzťahov. S kamarátmi by mohli byť len starosti. Dariť sa vám bude na neoficiálnych rokovaniach. Pomáhajte iným s láskou vo svojom srdci. Máte ho dosť veľké. Obnovte si šatník, skúste chudnúť, skrátka sa dajte do poriadku. Musíte byť kráľmi aj v nasledujúci rok. Neukazujte svetu svoje slabé miesta, radšej s úsmevom riešte problémy. Vyplačte, alebo vyzúrte sa v absolútnom súkromí.
Zamyslite sa nad otázkami
Mám úctu aj sám k sebe? Viem dať ostatným aj ja to, čo od nich požadujem?

Panna (Virgo)
24. 8. – 23. 9.
Rok 2006 je pre vás výnimočne dobrý na štúdium, obchodovanie a cestovanie. So štipôčkou šťastia a veľkou dávkou vlastného rozumu, logiky, intuície a inštinktov sa vám výrazne zlepší vaša situácia. Dostane sa vám uznania, slávy, finančného zabezpečenia. Samozrejme, že občas sa môže pritrafiť aj nepredvídateľná a nevypočitateľná udalosť v dobrom i v zlom. Kritické obdobia máte hlavne od februára do apríla a trochu aj v decembri. Najideálnejšie mesiace sú január, september a október. Pocítite šťastie aj v láske a všeobecný príliv energie a viery v život.
Domov – láska
Dobrá rodinná nálada bude hlavne od októbra. Hlava rodiny bude chcieť sporiť na budúcnosť a nepredvídateľné skutočnosti, mladší si budú chcieť dopriať nejaké finančné výhody na rôzne väčšie nákupy. Mladší majú šancu stretnúť múdry proťajšok, ktorý je zároveň aj sexi. Aj na uzavretie dlhoročného manželstva máte tento rok vynikajúce šance. Nepriaznivé obdobia pre lásku sú: 6. 4. – 3. 5., 24. 6. – 18. 7., 17. 11. – 10. 12. Snažte sa o toleranciu.
Peniaze – práca
Svoju pozíciu v zamestnaní minimálne udržíte, skôr však postúpite, veď vám to nielen myslí, ale máte aj výnimočný zmysel pre systematickosť a vytrvalosť. Vonkajšie tlaky na vašu peňaženku, či bankové konto možno očakávať iba v septembri a októbri. November vám však straty vráti. Obdobie, ktoré nie je vhodné na rokovania a veľké nákupy je: 9. 2. – 16. 4., 25. 5. – 3. 6., 8. – 27. 12.
Zdravie
Hrozí vám prepracovanosť. Uvedomte si, že stále sa budú vynárať nové problémy a neprehľadné situácie. Snažte sa robiť kompromisy, aby aj šéf, aj vy ste boli spokojní. Len sa nepredávkujte liekmi, alkoholom, alebo drogami. Prípadný chirurgický zákrok so šťastným koncom je v období 23. 7. – 7. 9.
Cesty
Krátke cesty sú tento rok pre vás výhodnejšie. Ukazujú sa aj možnosti dlhších ciest, hlavne do cudziny. Zvýšené je však riziko ochorenia, komplikácií, okradnutia, či utopenia v mori. Mnohé sa, aj keď sú vysnívané, neuskutočnia. Neplánovaná cesta však môže byť veľmi úspešná.
Šťastie
Úžitok z akýchkoľvek kontaktov, či už priateľských, či obchodných bude na oboch stranách. Po malých dávkach je tu možnosť zbohatnutia. Rok je vhodný na začatie nových plánov a dlhodobých projektov. Vždy však vyčkajte na správny čas a správne miesto. radšej si od všetkého sľubujte menej a možno vám vyjde viac. Snažte sa všetko uzavrieť do polovice novembra, inak vám hrozí, že mnohé nestihnete dokončiť.
Zamyslite sa nad otázkami
Naozaj si o sebe myslím, že všetko viem urobiť a premyslieť len ja sám najlepšie a nikto iný?

Váhy (Libra)
24. 9. – 23. 10.

Rok 2006 vám prináša upevnenie pozície v akejkoľvek oblasti. Horšie to už nebude, iba lepšie. Máte dobrého patróna, ktorý vás ochraňuje morálne i finančne a materiálne. Ak ste sa rozišli s niekým blízkym vlani, tak to prejde, prípadne vám to hrozí až do júna. Od polovice augusta do polovice decembra máte ideálne a kľudné obdobie, vhodné hlavne na uskutočnenie starých, odsunutých plánov, prípadne len na vychutnávanie sladkého ničnerobenia.
Domov – láska
Ak nie ste len sebecký a doprajete úspech a slávu i svojmu partnerovi, tak sa budete môcť spolu tešiť z úspechov. Prvé tri a posledné dva mesiace sa bude dobre dariť vám i vašej rodine. Drobné komplikácie prejdú a hlavne čas a peniaze to všetko doriešia. Budete si užívať lásku ako z filmov. S partnerom tvoríte nerozlučnú dvojicu, ktorá si vo všetkom pomáha.
Peniaze – práca
Núdzou by ste v tomto roku nemali trpieť. Aj keď budete mať tento rok veľa výdavkov, finančnú pozíciu si udržíte až do konca roku. Obdobie vhodné pri nákupoch, cestovaní, obchodoch a rokovaniach, či predaji je: 23. 1. – 8. 2., 25. 5. – 3. 6., 29. 6. – 10. 7., 11. 8. – 27. 8., 13. 9. – 1. 10. a 8. – 27. 12. V zamestnaní ste obľúbení a s kolegami si vychádzate v ústrety. Nebudú chýbať ani mimopracovné posedenia a stretnutia. V druhej polovici roka je možná zmena pracoviska, ale aj prijatie vedľajšieho zamestnania, alebo nová pracovná náplň. Pozor na nepríjemného kolegu. Máte zmierčiu povahu, a preto sa neobávajte neúspechov. Mladším sa bude dariť v štúdiu.
Zdravie
V čase 14. 4. – 3. 6. máte krízové obdobie, preto radšej potlačte výbuch hnevu. Náchylnejší ste v tom čase na zápalové, či infekčné choroby. Lepšie fyzické výkony budete podávať v čase 18. 2. – 13. 4., 4. 6. – 22. 7. a 6. – 31. 12. Pozor na zranenia a zápaly.
Cesty
V tomto roku máte bezpečnejšie cestovanie autom alebo loďou, ako železnicou, či lietadlom. Ideálne mesiace na dovolenku v cudzine sú od mája do júla, na kratšie cesty, výlety a návštevy v januári a od októbra do decembra.
Šťastie
Osud za vás rozhodne mnohé veci vo váš prospech. Jednajte aj intuitívne. V mnohých zložitých situáciách vás bude správne navigovať váš ochranný anjel a vaše podvedomie. Môže sa vyskytnúť i osudová cesta, ktorá pozitívne ovplyvní váš osud. Možná je i nečakaná výhra. Koncom roka sa odmeňte nejakým darom, či výletom, alebo malou, príjemnou zmenou. Ľahšie veci začnite hneď od začiatku roka, tie podstatnejšie si nechajte na druhú, úspešnejšiu polovicu roka. Pozor na zbytočnú nervozitu, ktorá by mohla mnoho vecí skomplikovať.
Zamyslite sa nad otázkou
Nevyhýbam sa pričasto dôležitému rozhodovaniu?

Škorpión (Skorpio)
24. 10. – 22. 11.

Tento rok je pre vás výnimočný. Vašou úlohou podľa znamenia je uchovávať už existujúce hodnoty a uznávať ich. Skúste preskočiť svoj tieň a zahoďte zlé spomienky z minulosti. Vytrieďte zbytočnosti v psychickej i fyzickej báze. Vyhádžte zbytočné a nepotrebné veci i šatstvo. Po duševnej i fyzickej reorganizácii vás čaká rok snov. Vy, ktorým sa doteraz nedarilo, konečne pocítite priazeň osudu – a Škorpiónom sa naozaj darilo pramálo. Príde šťastie, bohatstvo, veľa lásky, sláva, úspechy, uznanie, mnoho cestovania a kontaktov. Jediným zádrheľom môže byť vlastné zdravie, prípadne ošetrovanie člena rodiny. Nech vám len nechýba sila, odvaha a viera.
Domov – láska
Buďte citlivý na drobné signály v rodine. Nejeden sa neprizná, ako veľmi potrebuje vašu pomoc. hlavne od mája do augusta sa môže počítať so starosťami alebo chorobou člena rodiny. Niekto z rodiny má aj sklony na alkohol, či iné návykové látky. Nezadaní stretnú netradičnú, nádhernú lásku. V dlhodobých vzťahoch iniciujte príjemné drobné zmeny. Január, október a november budú najkrajšie.
Peniaze – práca
Máte rok šancí, ciest a výhodných nákupov. Takýchto rokov, kedy budete mať šance i v láske i peniazoch je u vás málo. Vážte si ho a využite to. Čaká vás bohatá žatva. Hviezdy vám zaručujú stabilitu príjmov. Dopracujete sa k vynikajúcim výsledkom i možnej finančnej výhre. Poistite sa proti zlodejom a živelným pohromám. Zákon a spravodlivosť sú na vašej strane. Menej priaznivé obdobie je: 23. 1. – 8. 2., 5. – 19. 5., 29. 6. – 10. 7. a 11. – 27. 8. Pretože sa do práce pustíte s vervou, urobíte oveľa viac, ako po iné roky. Najviac elánu máte od februára do mája a v novembri. Od polovice apríla a v máji hrozia kolízie s kolegami.
Zdravie
Aj chirurgický zákrok vykonaný v nepriaznivých obdobiach bude mať šťastný koniec. Zlé obdobia sú: 1. 1. – 17. 2. a 4. 6. – 22. 7. Trochu opatrnosti však nikdy nezaškodí. Telo je predsa len krehké, aj to vaše.
Cesty
Študujte, cestujte, učte sa novým veciam, proste nestagnujte bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Hviezdy vám dávajú zelenú. November je ideálny nielen na cesty, ale aj lásku. Málokedy bude taká príležitosť.
Šťastie
Zrealizujte aj staré, takmer zabudnuté plány a predsavzatia. Nezaspite na vavrínoch a zabezpečte sa aj na budúce, menej priaznivé roky. Je čas splniť si dávne túžby. Keď je človek šťastný, nepotrebuje vešticu. Vy a vami priťahované šťastie urobí šťastným i toho, kto sa o vás oprie. Vyhýbajte sa hmle, šeru a tmavým miestam, to sa týka aj myslenia. Využite sily dobra, kým máte ešte dosť vlastných síl. Depresívne chvíle a myšlienky zažeňte prácou.
Zamyslite sa nad otázkou
Viem sa naozaj od srdca zasmiať?

Strelec (Sagittarius)
23. 11. – 21. 12.

Po celý rok vám váš patrón poskytuje materiálnu, ale aj duševnú podporu. Vážite si aj rady starších, čo sa vám vypláca. Až posledné tri mesiace prinášajú splnenie plánov a nádejí. V decembri vám ale stúpa pocit nervozity, a preto pozor na zranenia. Cestujte a športujte opatrnejšie. Niektorých z vás čaká odlúčenie od blízkej osoby.
Domov – láska
Uvoľnite sa hlavne doma, pretože tam zavládne harmónia a ozajstný pokoj domova. I v domácnosti možno vznikne väčšia škoda. Od polovice roka pribudne malé milé stvorenie. Niekomu dieťatko, inému aspoň domáce zvieratko. Harmonický mesiac je hlavne október. V auguste a v septembri možno počítať s chorobou, alebo nepríjemnosťami v dome. Máte ideálny čas na sťahovanie sa do nového bytu, či domu, alebo aspoň výmena nábytku. Na partnerstvo a lásku je tento rok ideálny. Láska predsa kvitne v každom veku. Šance na ňu prichádzajú hlavne v prvej polovici roka. Radosť z detí, priazeň okolia a zvýšenú vnímavosť na krásu pocítite hlavne v obdobiach: 5. 3. – 5. 4., 3. – 29. 5., 13. 8. – 5. 9., 1. – 23. 10., 17. 11. – 10. 12.
Peniaze – práca
Po celý tento rok budete mať na peniaze šťastie, nech už k vám prídu akýmkoľvek spôsobom. Ideálne mesiace hlavne na zárobky a finančné transakcie sú prvé tri a posledné dva. Júl a august sú ideálne vtedy, keď vám niekto pomáha, čiže ak nekonáte na vlastnú päsť. Neváhajte zmeniť spojenca, ktorý nevie s peniazmi zaobchádzať. Aj s kolegami zažijete pocit spolupatričnosti. Možno sa vám zmení náplň práce, alebo pracovisko.
Zdravie
Zdravie sa zanedbávať nedá. Hlavne pozor na akékoľvek hazardovanie. Na cestách voľte zvýšenú opatrnosť. Nejazdite prirýchlo. Tento i budúci rok je možný väčší výskyt akýchkoľvek zranení, úrazov a havárií a športových úrazov. Do kondície vás dostane liečebňa alebo posilovňa.
Cesty
Do tohtoročného cestovania vám vojdu neočakávané prekážky, hlavne zdravotné alebo finančné. Hlavne v cudzine vás môže očakávať falošné a neférové jednanie. V štúdiách vám tento rok nebude nič odpustené a na tajné švindľovanie sa príde. Ale v decembri už komplikácie s cestovaním pominú.
Šťastie
Zažijete veľmi mnoho intelektuálnych kontaktov a priateľských posedení. December je vhodný hlavne na neoficiálne a november na oficiálne úspešné stretnutia. Dobrých rád ale nie je nikdy dosť a premyslieť si mnohé viackrát nezaškodí. Pomaly však ďalej zájdeš, pamätajte na to. Rok 2006, hlavne jeho koniec, berte ako prípravný na ten nasledujúci.
Zamyslite sa nad otázkou
Venujem pozornosť nielen svojmu telu, ale aj duši?

Kozorožec (Capricorn)
22. 12. - 20. 1.

Po vlaňajšom napínavom a únavnom roku bude tento na vás pôsobiť ako výrazná úľava. Aj čínsky horoskop sa zmení z roku aktívneho Kohúta na priateľského Psa. Kľud a pohoda vám vyhovuje najlepšie. Doteraz ste spravili mnoho, čo bolo vo vašich silách. Tento rok môžete vychutnávať plody vašej zaslúženej práce z predchádzajúcich rokov. Vy ste však naozaj zodpovedný a pracovitý.
Domov – láska
Pre vás je základ všetkého úspechu grunt vašej spokojnej rodiny. Z neho viete vyštartovať ako raketa. Rodinných roztržiek je vďaka vašej povahe a prispôsobivosti málo. V tomto roku bude u vás zabezpečená všeobecná stabilita. Usporadúvajte častejšie rodinné posedenia i s väčším okruhom vašej rodiny. Mladým budú v láske kladené aj prekážky. Aká by to však bola láska bez prekážok. Nevedeli by sme si ju oceniť. Ak lásku nechcete stratiť, zosobášte sa s ňou. Kozorožec totiž chybu neurobí, ak sa ožení práve v tomto roku. Nepriaznivé obdobia sú len: 3. – 29. 5., 19. 7. – 12. 8. a 1. – 23. 10.
Peniaze – práca
Vaša predstava o finančnej situácii je trochu smutnejšia. Peniaze sa prirýchlo všetkým pomíňajú. Proti ranám osudu sa nie vždy dá poistiť. Vám však rád požičia hocikto, lebo ste dôveryhodný človek. Aj keď budete špekulovať akokoľvek, výrazne si finančne neprilepšíte v tomto roku. Zo zamestnania vás však nikto nevyhodí. Lepšie sa bude dariť tým, čo pracujú s históriou, alebo staršími ľuďmi. Aj niektorí umelci si prídu na svoje.
Zdravie
Od júla sa vám začne dariť lepšie. Riziko zápalových ochorení, fyzických zranení v práci, pri športe, či na cestách bude: 14. 4. – 3. 6. a 8. 9. – 23. 10. Pozor na kosti, kĺby a kolená.
Cesty
Rok 2006 je stvorený na štúdium a cestovanie. Je tu možnosť aj zariskovať a skúsiť šťastie v cudzine. Hviezdičky vám fandia. Najlepšie mesiace na individuálnu dovolenku, alebo služobné cesty, sú január, október a november.
Šťastie
Vy počítate so všetkým. Ste tolerantný aj k indispozícii priateľov i zhovievavý k náladovosti hviezd. Nepočítate s tým, že by vám všetky plány museli bezpodmienečne vyjsť. Najdôležitejším prínosom v tomto roku pre vás sú dôležité informácie. Máte úspech hlavne v nových a tvorivých veciach. Duševne pritom pookrejete a omladnete, hlavne ak budete spolupracovať s mladými ľuďmi.
Zamyslite sa nad otázkou
Mám dobrý hodnotový systém, ktorý podopiera môjživot?

Najčítanejšie na My Žiar

Komerčné články

 1. Vyrábajú lieky, ktoré poznali naše babky
 2. Ako si sporiť na dôchodok? Odpoveď vás možno prekvapí
 3. Unikátny kamión Hladinka smeruje na Bielu noc do Bratislavy
 4. Mexiko, Keňa či Maurícius. Cestujte za top exotikou z Viedne
 5. Aké tajomstvá skrýva kancelária šéfveliteľa?
 6. Umelá inteligencia už zajtra ovládne 5 miest na Slovensku!
 7. Slováci hlásili v lete až o 35 % viac škôd než minulý rok
 8. Všetkým lepí pred voľbami
 1. Vďaka Blue Berry™ si užívam život naplno!
 2. V sobotu môžete urobiť dobrú voľbu! Union víta nových poistencov
 3. Ako si sporiť na dôchodok? Odpoveď vás možno prekvapí
 4. Unikátny kamión Hladinka smeruje na Bielu noc do Bratislavy
 5. Vyrábajú lieky, ktoré poznali naše babky
 6. Mexiko, Keňa či Maurícius. Cestujte za top exotikou z Viedne
 7. TIPOS prichádza s aplikáciou, ktorá zjednoduší stávkovanie
 8. V PLANEO sú teraz spotrebiče až o 200 eur lacnejšie!
 1. Umelá inteligencia už zajtra ovládne 5 miest na Slovensku! 19 303
 2. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom 15 179
 3. Všetkým lepí pred voľbami 11 537
 4. Hladinka smeruje do Košíc! 8 178
 5. Až dve tretiny Slovenska majú mäkkú vodu. Čo na to naše cievy? 6 866
 6. Voľba srdcom je nespoľahlivá. Toto je najlepšia pomôcka 4 951
 7. Kaufland postavený z dreva? Áno, Bratislava má európsky unikát 4 420
 8. Aké tajomstvá skrýva kancelária šéfveliteľa? 3 991

Blogy SME

 1. Juraj Sališ: Nevšedné strasti inakšieho Kristiána
 2. Juraj Gavora: Lennon alebo Lenin? (7/7)
 3. Michal Baran: Najnudnejšia kampaň v dejinách nudných kampaní
 4. Anna Miľanová: Náš zárodok demokracie...
 5. Ivan Hejda: Čo sa stane 19. augusta 2026 (variant 2)?
 6. Otilia Horrocks: Milka, v BBC asi nikdy nepočuli o nejakom moratóriu
 7. Veronika Modlová: Keď sa žena stratí..
 8. Miroslav Pollák: Fašista, komunista a demokrat pri nedeľňajšom stole
 1. Martin Greguš: Voličom Progresívneho Slovenska a SAS v Bratislave. Keď 1.10. už nebude mať kde zaparkovať spomeňte si, kto si opäť neurobil domácu úlohu... 79 799
 2. Miroslav Lukáč: V predvolebných debatách sme počuli Génia. Bohužiaľ Zla. Netreba ho predstavovať. Všetci ho poznáte. V hazarde platí kontra, re, vabank. 52 374
 3. Jana Plichtová: "Dobrák" Boris Kollár a jeho pomáhanie (si k majetku) 40 017
 4. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 37 057
 5. Ján Šeďo: Generálmajor Ivan Pach dokonale a inteligentne zotrel Fica. 33 624
 6. Miroslav Lukáč: Mladí Vlci zo Smeru, ako sa sami nazvali, už vycerili tesáky a dokonca ich zaťali. 29 844
 7. Michal Feik: Možno veriť predvolebným prieskumom? 27 186
 8. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 19 538
 1. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
 5. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
 6. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
 8. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Ilustračná fotografia.

V rámci projektu Závislí na zdraví prinášame sériu čitateľských príbehov o úspešnom boji so závislosťou.


(red) 28. sep
Veža kostola prechádza obnovou.

Kostol je dominantou obce.


TASR 28. sep
Kozelník.

Na výstavbe objektu sa podieľali aj obyvatelia.


TASR 28. sep
Ilustračné foto

Na finálovom turnaji v Záblatí sa 4. októbra predstaví osem tímov.


27. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

 1. Juraj Sališ: Nevšedné strasti inakšieho Kristiána
 2. Juraj Gavora: Lennon alebo Lenin? (7/7)
 3. Michal Baran: Najnudnejšia kampaň v dejinách nudných kampaní
 4. Anna Miľanová: Náš zárodok demokracie...
 5. Ivan Hejda: Čo sa stane 19. augusta 2026 (variant 2)?
 6. Otilia Horrocks: Milka, v BBC asi nikdy nepočuli o nejakom moratóriu
 7. Veronika Modlová: Keď sa žena stratí..
 8. Miroslav Pollák: Fašista, komunista a demokrat pri nedeľňajšom stole
 1. Martin Greguš: Voličom Progresívneho Slovenska a SAS v Bratislave. Keď 1.10. už nebude mať kde zaparkovať spomeňte si, kto si opäť neurobil domácu úlohu... 79 799
 2. Miroslav Lukáč: V predvolebných debatách sme počuli Génia. Bohužiaľ Zla. Netreba ho predstavovať. Všetci ho poznáte. V hazarde platí kontra, re, vabank. 52 374
 3. Jana Plichtová: "Dobrák" Boris Kollár a jeho pomáhanie (si k majetku) 40 017
 4. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 37 057
 5. Ján Šeďo: Generálmajor Ivan Pach dokonale a inteligentne zotrel Fica. 33 624
 6. Miroslav Lukáč: Mladí Vlci zo Smeru, ako sa sami nazvali, už vycerili tesáky a dokonca ich zaťali. 29 844
 7. Michal Feik: Možno veriť predvolebným prieskumom? 27 186
 8. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 19 538
 1. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
 5. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
 6. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
 8. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu