MÚMF Levice

I. LIGA 18. KOLO
Trojica zo špice tabuľky vo víťaznom tóne
Real Drink - JHJ Kovex 3:5 (2:1), góly: M. Chano 3 - M. Palic 4, E. Jenes
V zápase dvoch mužov, M. Chana na jednej strane a M. Palica na druhej strane sa napokon radovali po záverečnom hvizde Kovexáci. Drinkáči do prestávky dvakrát viedli, ale M. Palic po obrátke vyrovnal. M. Chano poslal po malej chvíli Drink opäť do vedenia, ale Jenes vyrovnal na 3:3. Potom zobral zodpovednosť na svoje plecia Marcel Palic a dvoma presnými strelami sa postaral o konečné víťazstvo Kovexu. V kvalitnom zápase sa nakoniec presadil mierny favorit.
Deportivo - KaMi 0:2 (0:2), góly: L. Kákody, B. Hlôška
V jednom zo šlágrov kola sa hral dobrý zápas z oboch strán. KaMi chcelo potvrdiť svoje tabuľkové postavenie, naopak hráči Deportiva boli zjavne proti. V zápase bohatom na gólové šance otvoril skóre skúsený Hlôška, čo ešte viac prinútilo Deportivo otvoriť hru. Ich šance však končili na dobre hrajúcej obrane KaMi. Ešte do prestávky obhajca titulu pridal druhý presný zásah zásluhou Kákodyho. Po zmene strán si obe mužstvá už dávali pozor na útočníkov súpera a z viacerých šancí už gól nepadol ani na jednej strane.
LVT - VÚEZ 5:3 (2:3), góly: Š. Pap 2, Pekár, Meszáros, Nagy - A. Lévai, M. Podseník, M. Záujec
VUEZáci si chceli napraviť reputáciu z minulého kola, ale aj tak do polčasu dvakrát prehrávali. Potom však Lévai a Záujec dvoma gólmi naklonili misky váh na stranu VUEZu. Lenže po obrátke LVT zvýšilo svoju aktivitu, lepšie kombinovalo a výsledný efekt sa dostavil. Najprv vyrovnal Nagy a gólom Pekára išlo LVT znovu do vedenia. VUEZáci museli vyliezť zo svojej obrannej ulity, čo využilo LVT na strelenie rozhodujúceho gólu, ktorého autorom bol Š. Pap.
Help - Komat 2:4 (2:3), góly: Z. Patko, A. Szilva - R. Meiling 2, M. Jakab, P. Fiam, ŽK: F. Fiam (Komat)
V zápase dobrej úrovne išiel favorizovaný Komat do vedenia gólom Meilinga. Lenže súper vyrážal z pozornej obrany do brejkov a otočil skóre vo svoj prospech, keď presne mierili Szilva a Patko. Komat avšak naďalej pokračoval v útočnej aktivite a gólmi P. Fiama a Jakaba naklonil misky váh opäť na svoju stranu. Po obrátke sa obe mužstvá snažili streliť gól, ale podarilo sa to jedine Meilingovi, čo znamenalo tesné víťazstvo Komatu.
MFC 04 Levice - Medina 1:4 (0:2), góly: Hudec - Š. Kukuli 2, Cs. Andruska, Sz. Zoller
V šlágri kola kto z koho sa dal čakať kvalitný zápas. Zápas lepšie rozbehli hráči Mediny, keď sa ujali vedenia gólom Š. Kukuliho. Hráči MFC sa snažili o vyrovnanie, ale brankára Hlinku prekonať nedokázali. Ešte do polčasu poistil vedenie Mediny Andruska. Po zmene strán sa hral dobrý útočný futbal, Medina tretím gólom, ktorý strelil Zoller, zvýšila svoje vedenie. Hudec na druhej strane síce vykresal iskierku nádeje, ale Š. Kukuli svojim druhým gólom v zápase definitívne zabezpečil pre svoje mužstvo víťazstvo.
Siwel - ŠKP 3:9 (2:5), góly: R. Minár, S. Minár, Gocian - M. Jakubík 3, J. Fabian 3, Račko, V. Szabó, G. Csala
Policajti mali lepší vstup do zápasu a v priebehu 1. polčasu už vyhrávali štvorgólovým rozdielom. ŠKP malo hru pevne vo svojich rukách, na ich kombinačnú útočnú hru nenašiel ich súper protizbraň. Otvorený futbal sa hral potom z oboch strán, lenže na každý gól Siwelu odpovedali policajti podobne a svoj náskok z prvej časti hravo udržiavali. V 2. polčase sa hra nezmenila, viac útočnej aktivity zo strany ŠKP prinieslo ďalšie góly v bráne Siwelu a nakoniec ŠKP vyhralo zápas hladko o šesť gólov.
Dukla - Geodet Juhász 2:3 (0:1), góly: L. Hinzeller 2 - V. Horský 2, R. Mihálka
V dobrom zápase mal do prestávky presnú mušku jedine Horský z Geodetov a jeho mužstvo viedlo. Po obrátke sa Dukla snažila o vyrovnanie, ale Mihálka pridal druhý gól súpera. Vojaci sa však nevzdávali a ich aktivita bola korunovaná dvoma gólmi Hinzellera a razom bolo skóre zrovnané. Potom sa obe mužstvá predháňali v zahadzovaní šancí, až tesne pred konečným hvizdom po skvelej prihrávke Ukropa definitívne rozhodol Horský a Geodeti si pripísali na svoje konto ďalšie víťazstvo.

Sampdoria - Energo 2:1 (1:0), góly: Adami, Veczan - Janíček
Sampdoria opäť naznačila zlepšenie svojej výkonnosti a týmto víťazstvom sa priblížila k svojim tabuľkovým súperom. Hral sa pomerne vyrovnaný zápas, kde obe mužstvá dávali pozor hlavne na obranu. Sampdoria išla do vedenia do polčasu, keď presne mieril Adami. Energo po zmene strán vyrovnalo, keď Janíček prekonal gólmana súpera. Definitívne rozhodnutie priniesol gól Veczana a Sampdoria si pripísala tri body za víťazstvo.
Dynamo - H. Seč 3:9 (1:4), góly: Mucha 2, F. Jančo - Čontoš 4, Garaj, J. Horváth, M. Horváth, Naď, Marföldy
Sečania si chceli napraviť reputáciu za stratu bodov z minulého kola a potvrdiť vedúce postavenie v tabuľke. Hneď od samého úvodu sa pustili do útočenia a viedli rýchlo dvojgólovým rozdielom. Dynamo síce potom znížili, ale líder II. ligy pridal do polčasu ďalšie dva presné zásahy. Po obrátke Sečania ďalšími troma gólmi upravili až na 1:7, čím definitívne rozhodli o zisku troch bodov vo svoj prospech.
Slovan - Hypernova 4:1 (2:1), góly: V. Kováčik 2, P. Kaminský, Valach - J. Koháry
Hráči Slovana potvrdili úlohu favorita zápasu. Skóre otvoril Kováčik a Slovan viedol, na druhej strane sa však postaral o vyrovnanie Koháry. Ešte do polčasu strhol vedenie nstranu Slovana opäť Kováčik. V 2. polčase Slovanisti poistili svoje vedenie, keď najprv presne mieril Valach a po ňom aj P. Kaminský. Slovan zvíťazil úplne zaslúžene, hoci hráči Hypernovy neboli ľahkým súperom.
Eurosport - Rapid 3:9 (2:3), góly: Lakatoš 2, Mokoš - Klimko 2, Šipoš 2, Raček, Török, Dubovský, Mihálka, Pekarík
Dlho bol zápas, aj jeho výsledok vyrovnaný - 2:2. Dôležitý tretí gól Rapidu strelil Pekarík a favorit išiel do vedenia. Druhý polčas sa hral jasne v réžii futbalovejších hráčov Rapidu, keď postupne strieľali jeden gól za druhým, kým súper odpovedal len jediným presným zásahom. Kombinačne zrelší Rapid nakoniec zápas vyhral rozdielom triedy, ale dlho to na také hladké víťazstvo vôbec nevyzeralo.
Sektor - Tlmače 2:10 (0:3), góly: J. Bogár, F. Krako - Jašek 6, Straňovský, Kinčok, Izakovič, Koláček
Sektoráci sa chceli na svojho súpera vytiahnuť, ale zápas nezvládli takticky. Futbalovejší Tlmačania viedli už o štyri góly, ale Sektor sa nevzdával Po ich prvom góle im narástli krídla, lenže zabúdali na zadné vráta, čo súper pohotovo z rýchlych kontier trestal. Napokon sa zrodilo až príliš hladké víťazstvo Tlmáč, ale treba uznať, že Sektor si takú vysokú prehru nezaslúžil.

I. liga 19. kolo 9.4.2006
IV. ZŠ: 8.00: VÚEZ - Help, 9.00: Komat - Dukla, 10.00: Sporting-Sabrina - MFC 04 Levice
III. ZŠ: 8.00: ŠKP - Medina, 9.00: JHJ Kovex - Siwel, 10.00: KaMi - Real Drink, 11.00: Geodet Juhász - Deportivo
II. liga 17. kolo 8.4. 2006 III. ZŠ
8.00: Rapid - Energo, 9.00: H. Seč - Sektor, 10.00: Dynamo - Sampdoria, 11.00: Tlmače - Slovan, 12.00: Hypernova - Eurosport
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 29.03.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (17. kolo): ŽK Lohyňa - 00473 (LVT), ČK - nikto
II. liga (15. kolo)_ ŽK/ČK - nikto
Rozhodnutia:
R 032: ŠTK berie na vedomie úhradu R 027 (Dukla)
R 033: ŠTK - kontumuje stretnutie 17. kola 1.ligy MUMF Levice ŠPED TRANS - MFC 0:5 v dôsledku nedostavenia sa hráčov domáceho mužstva na stretnutie v dostatočnom počte.
R 034: Mužstvo ŠPED TRANS – je vyradené zo súťažného ročníka 2005/2006 a zápasy sa anulujú – 3x nenastúpenie na stretnutie
R 035: Vzhľadom k vylúčeniu mužstva ŠPED TRANS sa časy zápasov posúvajú na tom ihrisku, kde malo mužstvo hrať podľa rozpisu zápasov – od 19. kola.
Oznam:
1. ŠTK a DK upozorňuje vedúcich mužstiev na zmenu miesta konania schôdze - každú stredu 18.00 hod. v Hviezde na Rybníkoch.(prípadne sa telef. kontaktovať na členov komisie viď rozpis MUMF).