Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Futbalové súťaže ObFZ Levice

Vrbiania konene, ako ich poznáme, strata bodov Hronských Kaian
Starý Tekov - aka 3:0 (1:0), góly: R. Bátovský, R. Minár, B. Pekár, (Lieskovský, Svetlošák, Jakubcová,D: Drappan)
Starý Tekov: R. Baík - M. Krnan, R. Máaj, B. Pekár, M. Bánsky, Š. Kollár, V. Kúdela, R. Hajko, R. Bátovský, Š. Galgóci, B. Halabuk (R. Minár, V. Šuchter, J. Angleta, R. Wilhem)
aka: Š. Hlinka - V. Sasko, M. Krnan, R. Mudro, J. Dobrota, J. Ižold, G. Bombicz, M. Viglaš, I. Tušan, R. Meiling, T. Pleva (I. Stojka, T. Fonody, B. Mikula)
Do prestávky sa hral vyrovnaný zápas a to aj preto, že sa musel už v 10. min. z ihriska za odplácanie porúa kanonier Galgóci. Domáci sa dlho nevedeli z toho spamäta, ale aj tak išli do vedenia gólom R. Bátovského. Hostia smerom dopredu toho vea nenamútili a domáci, hoc aj o desiatich boli po prestávke aktívnejší. Poisujúci gól strelil Minár a skóre zápasu uzavrel Pekár. Hostia si za celý zápas istú gólovú šancu nevypracovali a v Tekove výkonom sklamali.
H. Turovce - H. Kaany 1:1 (0:1), góly: 73. P. Varga ml. - 20. J. Vidra (Zaimi B, Szelényi, Zaimi J)
H. Turovce: J. Bublos - P. Csáky, P. Zsóka, P. Varga st., V. Csáky, F. Balázs, N. Baltazár, P. Varga ml., T. Fabián, N. Pásztor, T. Sztyahula (Zs. Mihály)
H. Kaany: P. Molnár - P. Krivoenko, M. Halabuk, M. Kúdela, J. Poláik, M. Janíek, J. Garaj, J. Vidra, M. Bôžik, M. Chano, . Váczi (T. Adam, M. Kollár)
Hostia hrali do prestávky s vetrom v chrbte a boli aktívnejší. Hernú prevahu pretavili vo vedúci gól, ktorého autorom bol Vidra. Po zmene strán si mužstvá úlohy vymenili, domáci zatlaili súpera pred svoje pok. územie. Po rýchle rozohranom priamom kope domáci v 73. min. vyrovnali gólom P. Vargu ml. Pri troške šastia mohli domáci streli aj víazný gól, ale hosujúci gólman Molnár už loptu za svoj chrbát nepustil.
Lok - Tlmae 1:2 (1:0), góly: O. Szilvás - R. Kollár, T. Titurus, (urina, Kokavec, Morvay, D: Šafár)
Lok: Š. Sliezik - P. Hajko, M. Béreš, M. Koí, Polák, R. Csomor, I. Matyás, M. Škorupa, Marföldi, O. Szilvás, T. Pleva (Š. Obert)
Tlmae: P. Kopka - Hajto, Havran, Peter Švolík, T. Fraa, M. Gábriš, J. Kissimonyi, Pavol Švolík, R. Kollár, T. Titurus, D. Ileník (M. Bombala, Izakovi, Jašek)
Domáci boli v prvej polovici zápasu lepším mužstvom a ujali sa vedenia gólom strelca Szilvása. Po obrátke sa postaral o vyrovnanie krásnym gólom z pr. kopu Kollár v 53. min. O desa minút obrana domácich neodvrátila loptu a Titurus využil toto zaváhanie na strelenie rozhodujúceho gólu. Zápasu by viac svedila remíza, ale body putovali do Tlmá.
H. Vrbica - Podlužany 6:0 (4:0), góly: Valentík 2, L. Kuruc, Patrik Pilinský, A. KAmárik, M. Sliaan, (Gregor, Klabníková, Szikora ml)
H. Vrbica: Výbošok - Patrik Pilinský, Siksai, L. Kuruc, P. Páchnik, K. Kamárik, J. Hovan, Valentík, Horský, M. Sliaan, A. Kamárik (Peter Plinský, T. Bogár, J. Ivano, Zs. Hermán, J. Kúkel)
Podlužany: J. Kupa - G. Búry, E. Szalma, J. Uhnák, P. Šebo, Š. Víg, E. Frajka, M. uvara, Š. Vetor, F. Sebelédy, M. Zlatanský (M. Luká, V. Porubský, M. ervenák)
Domáci chceli odini straty bodov z predchádzajúcich dvoch zápasov a pustili sa s vervou do svojho súpera. Už v 1. min. otvoril skóre Valentík a hostia boli pod trvalým tlakom. Domáci mali hru stále vo svojich rukách a ešte do polasu alšími troma gólmi upravili na 4:0. Keže boli hostia bezzubí aj po zmene strán, domáci si poahky pripísali prvé jarné víazstvo a po, konene, dobrom výkone.
N. Dedina - Kozárovce 2:1 (0:0), góly: Jakubis (z 11 m), Alföldy - Švolík, (Križan, Kolev I, Kolev A, D: Kubica)
N. Dedina: D. Hríbik - M. Mráz, K. Nádašdy, R. Harmady, P. Bob, A. Šebo, S. Jakubis, J. Šebo, T. Pastier, P. Salaj, G. Alföldy (J. Selka, P. Lohya, J. Mráz)
Kozárovce: M. Ridzo - I. Šimkovi, R. Gaži, T. Kocian, M. Koláek, S. Bena, R. Demian, V. Hoka, R. Priecel, J. urkovi, J. Graus (T. Kútik, Miroslav Švolík, I. ervenák)
Do prestávky sa ani jedno z mužstiev strelecky nedokázalo presadi, lebo obrany predili útone rady na oboch stranách. Domáci išli do vedenia až po prestávke, ke sa z bieleho bodu nemýlil Jakubis. Druhý gól N. Dediny bol naozaj kuriózny, ke brankár Ridzo odkopával loptu, trafil ou do hlavy Alföldyho a lopta sa odrazila do siete - 2:0. Hostia znížili tiež netradine, ke sa strela Švolíka odrazila od zeme pred brankárom tak, že ten už nedokázal úspešne zasiahnu. Hostia by si za sympatický výkon remízu zaslúžili.
V. Kozmálovce - Žemberovce 0:2 (0:1), góly: Šinkovic, P. Mikula, (Sekereš, Szikora st, Skaan, D: Drappan)
V. Kozmálovce: D. Tariška - F. Jano, M. Andruška, I. Bohunický, V. Tariška, V. Katona, Michal Trnkus, M. Mucha, Martin Tariška, I. Daniš, J. Mucha (M. Jano, M. Ambrózay)
Žemberovce: M. Bielik - B. Homola, Tašký, M. Bóna, . Nedorolík, M. Vrecník, I. Vrecník, Studenka, Rádik, P. Mikua, Chovan (R. Štefana, Slúka, Šinkovic, Uhnák)
Domáci pokraovali v nepresvedivých výkonoch, o hostia využili na zisk bodov. Do polasu mali Žemberovania hru vo svojej moci, ale paradoxne domáceho brankára ani raz neprekonali, hoci mohli viackrát. Dva razy trafili brvno, ke gólman domácich mal žrde dobre postavené. Po obrátke zaali aktívnejšie hostia a ujali sa vedenia gólom Šinkovica. Domáci potom pritlaili súpera, ale z viacerých šancí brankára hostí Štefanu (vystriedal M. Bielika, ktorý si zlomil malíek na ruke) prekona nedokázali. Po rýchlom brejku napokon rozhodla hlaviku Mikulu a body si zobrali zo sebou hostia.
Plášovce - Demandice 1:6 (1:4), góly: L. Zsóka - Benca 3, Straák, Šebo, Láteka, (Moravík, Sasko, Slabý, D: Rosipal)
Plášovce: M. Matúš - G. Kneizel, Š. Šomlo, Sz. Szabó, T. Jelen, R. Križan, M. Kneizel, I. Sereš, S. Bencsok, L. Zsóka, J. Nanias (L. Križa, J. Velebný, R. Ozoli, T. Róm)
Demandice: J. Šipoš - M. Krammer, M. Láteka, J. Mäsiar, L. Mészáros, J. Pastucha, P. Tóth, J. Pavlík, B. Straák, R. Benca, P. Šebo (I. Sebelédi, J. Líška, P. Medve, P. Baráty, D. Kazár)
Hostia potvrdili svoje postupové ambície a zrovnali zo zemou aj Plášovce na ich trávniku. Domáci síce odpovedali na vedúci gól Bencu podobne Zsókom, ale to bolo z ich strany všetko. Šebo, Benca a Láteka zariadili jasné vedenie favorita už do prestávky. Aj po obrátke hostia na hracej ploche dominovali a nedovolili domácim prakticky ni. Demandiania svoje vedenie poistili alšími dvoma gólmi na konených 1:6. Po remíze Kaian sa Demandice opä priblížili k postupovej prieke.
Dolný Pial - Kaliniakovo 1:1 (1:1), góly: 30. R. Zummer - 16. Fürješ, (Pál, Dálnoky, Kopanicová)
Dolný Pial: A. Ledényi - A. Sladíek, V. Bútora, M. Ledényi, I. Vízi. M. Valach, I. Jedlika, P. Valach, F. Trgia, R. Zummer, T. Mészáros (R. Bielik, M. Húdik, M. Markovi, R. Luká)
Kaliniakovo: G. Hega - P. Cheben, V. Horák, M. Ková, Š. Pap, S. Holubík, V. Staník, L. Struhár, Š. Taaši, . Fürješ, J. Kadja (P. Pomothy, T. Bali, J. Éhn, P. Mikula)
Domácich zaskoil rýchly gól hostí už v 16. min. a nespamätali sa z neho vlastne celý 1. polas. Našastie, ešte v 30. min. sa postaral o vyrovnanie Zummer. Domáci po obrátke zlepšili svoju hru, ale hostia vemi pozorne bránili a nepúšali domácich príliš asto do svojej šestnástky. Domáci si aj tak vypracovali niekoko dobrých príležitostí, ale keže boli s koncovkou pohnevaní, zápas sa skonil nerozhodne 1:1.

SkryťVypnúť reklamu

1. H. Kaany 18 14 1 3 59:27 43 (16)
2. H. Vrbica 18 13 2 3 53:20 41 (14)
3. Demandice 18 12 1 5 49:22 37 (10)
4. Tlmae 18 11 2 5 36:28 35 (8)
5. S. Tekov 18 11 1 6 34:24 34 (7)
6. Žemberovce 18 10 2 6 45:21 32 (5)
7. aka 18 10 1 7 42:28 31 (4)
8. Kaliniakovo 18 7 3 8 33:38 24 (-3)
9. D. Pial 18 6 4 8 38:38 22 (-5)
10. Kozárovce 18 6 3 9 26:32 21 (-6)
11. N. Dedina 18 5 6 7 31:38 21 (-6)
12. H. Túrovce 18 5 3 10 27:38 18 (-6)
13. V. Kozmálovce 18 5 2 11 25:45 17 (-10)
14. Podlužany 18 5 1 12 19:52 16 (-11)
15. Plášovce 18 4 1 13 23:65 13 (-14)
16. Lok 18 3 1 14 18:42 10 (-20)
Naakané domáce zakopnutie P. Vozokán
Bátovce - Vyškovce 2:1 (0:1), góly: Štrbka, Gajdoš – Gálik, (Tóth)
V prvom polase sa hral v Bátovciach dobrý futbal. Domáci si vytvorili mierny tlak, no boli to hrái Vyškoviec, ktorí otvorili skóre. Do druhého polasu nastúpili Bátovania s úmyslom zvráti zápas vo svoj prospech. To sa im aj po pekných góloch Štrbku a Gajdoša podarilo a nakoniec zaslúžene vyhrali.
P. Vozokany - I.Úany 0:1 (0:0), gól: F. Petrezsil, (Mehart)
Poda slov domácich funkcionárov sklamali hrái P. Vozokán na celej iare. Poas celého zápasu nehrali dobre, o hosujúci hrái dokonale využili. Jediný gól zápasu strelil hosujúci Petrezsil a zabezpeil pre svoje mužstvo prestížne tri body.
Šarovce - H. Trsany 2:0 (1:0), góly: Michalík 2,(A. Štrba)
Domáci sa s chuou pustili do svojho súpera a vypracovali si množstvo šancí. Tie však ostali nevyužité. V 30. min. presne mieril Michalík a poslal svoje mužstvo do vedenia. V druhom polase domáci pokraovali v aktívnej hre a v 70. min. opä Michalík zvýšil na 2:0. Hostia sa síce snažili, no domáca obrana stála na pevných nohách, preto tri body museli osta doma.
Rybník - ata 2:0 (1:0), góly: Kováik, P. Lulo, (Žirko)
Vo výbornom zápase konene Rybníania bodovali naplno. Do vedenia išli domáci už v 5. min. ke sa presadil vysokoškolák Kováik. Po góle hrali Rybníania dobrý technický futbal, no ich alšie šance ostali nevyužité. V druhej asti vystrkovali rožky aj hostia, lenže v 90. min. klincoval P. Lulo a rozhodol o tom, že tri body ostali v Rybníku.
Ke - P. Ruskov 2:0 (1:0), góly: Vígh, Gál, (Szikora st, Sekereš)
V zápase priemernej úrovne využili lepšie svoje príležitosti domáci a preto vyhrali. Vígh otvoril úet stretnutia už v 1. min., ke mu ale vemi pomohol hosujúci gólman. Do druhého polasu nastúpili Ruskovania s úmyslom vyrovna, no Gál namieril presne a upravil na 2:0. Potom sa už zápas len dohrával a domáci si zapísali alšie tri body.
Santovka - Tešmak 1:0 (0:0), gól: Meuš, (Havran)
Santovania podali proti odovzdanému súperovi priemerný výkon a mohli vyhra aj vyšším rozdielom. Lenže útoníci nie a nie trafi hosujúcu svätyu. Pre domácich zachraoval vydreté víazstvo v 70. min. Meuš, ke preloboval hosujúceho brankára Ako nám povedali domáci funkcionári dobrý výkon v zápase podal aj hlavný arbiter Peter Havran.
Pukanec - V. Turovce 0:3 (0:0), góly: Szarka, Matej Jau, Mihalovi, (Bakai)
V prvej polovici sa hral v Pukanci rozháraný futbal s množstvom nepresností na oboch stranách a nebolo sa vemi na o pozera. Lenže do druhého polasu nastúpili hostia ako vymenení a po nádherných góloch Jaua a Mihalovia zaslúžene v Pukanci vyhrali.

SkryťVypnúť reklamu

1. Šarovce 16 13 0 3 42:15 39 (15)
2. P. Vozokany 16 12 2 2 35:12 38 (8)
3. ata 17 9 5 3 31:23 32 (5)
4. P. Ruskov 17 10 1 6 34:25 31 (7)
5. V. Túrovce 17 8 2 7 29:35 26 (2)
6. N. Tekov 16 7 4 5 30:21 25 (-2)
7. Vyškovce 17 8 0 9 48:43 24 (0)
8. Bátovce 17 8 0 9 35:35 24 (0)
9. Rybník 17 7 3 7 21:27 24 (0)
10. I. Úany 16 7 2 7 35:26 23 (-4)
11. Santovka 17 6 1 10 33:38 19 (-5)
12. Ke 17 6 1 10 26:46 19 (-5)
13. Tešmak 17 4 2 11 18:32 14 (-10)
14. Pukanec 16 3 3 10 17:31 12 (-12)
15. H. Trsany 17 3 2 12 25:50 11 (-13)
Semerovania asi vypadli z boja o postup
Málaš - H. Semerovce 2:1 (1:0), góly: Víglaš, Lacuška – Krško, (Mehart)
V dobrom, bojovnom zápase išli do vedenia domáci, ke Lacuška zo šestnástich metrov rozvlnil sie. V druhom polase sa útoky striedali na oboch stranách, no gól pridali opä domáci. Hostia korigovali v 70. min., ale na zvrat v zápase to nestailo.
Hrkovce - Hokovce 4:2 (3:0), góly: G. Varga 2, R. Blaško, M. Tekns – Lupták (11m), Csalla, (Moravík)
V prvom polase boli domáci jasne lepší, o dokazuje aj skóre v prvej asti. V druhej polovici zápasu sa obraz hry nezmenil a ke Hrkovania pridali štvrtý gól o víazovi bolo rozhodnuté. Hokovania síce ešte znížili na rozdiel dvoch gólov, ale domáci si výsledok ustrážili.
Sikenica - Hronovce 2:3 (1:2), góly: Jonáš 2 – Dráfik 2, Urbanok, (Klabníková)
Poda slov domácich funkcionárov, výsledok zápasu nezodpovedá jeho priebehu. Sikeniania mali viac z hry, no vo finálnej fáze sa v nedeu trápili. Hronovania akali na svoje príležitosti a v útoku sa im darilo. V druhom polase domáci ešte pridali, ale šastnejší hostia si aj tak odviezli zo Sikenice tri body.
Lontov - Tupá 2:3 (1:2), góly: Repiszky, Švancár – Máté, Nagy, Pástzor, (Szikora ml)
Hostia z Tupej boli v Lontove o nieo lepším mužstvom. Domáci sa v 26. min. síce ujali vedenia gólom Repiszkeho, no hostia o desa minút skóre zrovnali. O alších šes minút už bolo 1:2, ke presne mieril hosujúci Nagy. V druhej asti mali viac šastia hrái Tupej a po poslednom hvizde rozhodcu si mohli pripísa do tabuky tri body.
M. Ludince - Farná 1:3 (0:3), góly: Štugel - Mikeš, Dudáš, Klenko, (Havran)
V prvom polase hral s favoritom zápasu aj vietor a razom bolo 0:3. V druhej asti mali podporu silného vetra domáci a tí sa pokúšali prekona hosujúceho gólmana strelami z väších vzdialeností. Ludinanom sa podarilo raz aj skórova, no hostia si umnou hrou zabezpeili tri body.
T. Lužany 4FSC - I. Sokolec 2:0 (0:0), góly: Dožický, Cseri, (urina)
Domáci boli od zaiatku jasne lepší a hosujúcich hráov prakticky nepustili pred svojho brankára. Do polasu sa skóre ešte nemenilo, pretože Lužanania nepremenili ani najvyloženejšie príležitosti. Na zaiatku druhého polasu sa presadil domáci Dožický a hlavou otvoril skóre. Gól domácich upokojil a dvanás minút pred koncom peatil výsledok strelou k žrdi Cseri.

SkryťVypnúť reklamu

1. Farná 15 11 2 2 53:22 35 (14)
2. Hrkovce 15 10 3 2 55:20 33 (9)
3. H. Semerovce 15 9 1 5 41:16 28 (7)
4. Málaš 14 8 2 4 34:36 26 (5)
5. Pastovce 14 6 4 4 22:20 22 (1)
6. Lontov 15 7 1 7 32:31 22 (-2)
7. M. Ludince 15 6 3 6 32:38 21 (-3)
8. Hronovce 15 6 0 9 24:38 18 (-3)
9. I. Sokolec 14 5 2 7 21:28 17 (-4)
10. Sikenica 15 4 3 8 29:35 15 (-9)
11. Tupá 15 3 6 6 31:42 15 (-6)
12. T. Lužany 4FSC 15 4 3 8 22:33 15 (-9)
13. Hokovce 15 2 0 13 21:58 6 (-15)
Mýtne Ludany sa dotiahli na béko Juru
Beša - Vyšné 1:2 (0:1), góly: Š. Lülei (z 11m) – Bálint, Harman, (Macho)
Hostia hrali v Beši umne. V prvom polase si domáci vytvorili aké-také šance, no v ich zakonení boli málo efektívni. Naopak hrái Vyšného premenili jeden zo svojich brejkov a bolo 0:1. V druhom polase sa opä radovali hostia ke Harman prekonal brankára domácich. Bešania potom znížili na 1:2, no hrái Vyšného už druhý gól neinkasovali a mohli sa teši z víazstva.
Veký ur - Domadice 5:0 (3:0), góly: Ivani, Hamar, Peter Lipták, Záhumenský, Osvald, (Macho)
Vo V. uri bolo od zaiatku jasné kto si pripíše do tabuky tri body. Domadiania pôsobili odovzdane a kovito. Domáci si teda mohli schuti zahra a okrem piatich gólov pozahadzovali ešte veké množstvo dobrých šancí.
Podlužany B - Horný Pial 2:0 (0:0), góly: I. Ferenci, V. Kováik (z 11m), (Morvay)
V prvom polase sa hral opatrný futbal. Domáci si vytvorili viacero príležitostí, no Kováik a Kamenský neboli úspešní. Skóre otvoril po peknej akcii Ferenci v 65. min. a o dvadsa minút neskôr sa Kováik z penalty nepomýlil. Domáci si tak mohli zaknihova dvojgólové víazstvo.
M. Ludany - N. Dedina B 2:1 (0:1), góly: Cibula (z 11m), F. Balázs – M. Mala, (Gregor)
Aj ke sa v Ludanoch ako prví tešili z gólu hostia, neodviezli si od svojho súpera ani bod. V 60. min. vyrovnal z pokutového kopu Cibula a domáci spustili na bránu hostí uragán. Rozhodujúci gól pridal Balázs, ke Tóthovu centrovanú loptu s prehadom umiestnil za brankára N. Dediny.
H. Kosihy - Jur n/Hr. B 1:0 (0:0), gól: enger, (Holman)
Tak ako minulý týžde zakopli Bory v N. Dedine, v nedeu ich napodobnili hrái jurskej rezervy. Prvý polas bol vyrovnaný, šance sa striedali na oboch stranách, lenže útoníci oboch mužstiev nemali svoj de. V druhej asti chceli Jurania rozhodnú o svojom víazstve, otvorili obranu a domáci enger sa v 75. min. postaral o prekvapenie kola.

1. Jur n/H. B 12 9 1 2 33:15 28 (13)
2. M. Ludany 12 9 1 2 32:14 28 (10)
3. H. Kosihy 12 8 2 2 36:14 26 (5)
4. Bory 12 8 2 2 34:14 26 (11)
5. V. ur 13 7 1 5 32:17 22 (1)
6. Podlužany B 12 5 2 5 19:19 17 (-1)
7. N. Dedina B 13 5 1 7 21:17 16 (1)
8. Beša 13 4 2 7 20:25 14 (-7)
9. Vyšné 12 3 1 8 16:29 10 (-8)
10. H. Pial 13 3 1 9 22:40 10 (-14)
11. Domadice 12 0 0 12 5:66 0 (-18)
Roman Uhnák, TomášBaík

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
 2. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
 3. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
 4. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 5. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 6. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
 7. Prehľad a automatizácia
 8. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
 1. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
 2. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
 3. Z vývoja paliva pre Formulu 1 ťažia aj bežní vodiči
 4. Trenčín potrebuje nový impulz!
 5. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
 6. Sezóna slovenského ovocia je v plnom prúde
 7. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 8. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 1. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 14 066
 2. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 10 082
 3. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 8 246
 4. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 7 557
 5. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane 7 060
 6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 5 024
 7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 3 581
 8. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 328

Blogy SME

 1. Kristína Jakubičková: Stratili sme rozum už "na totálku"?!?
 2. Miroslav Sopko: O prejavoch lásky
 3. Silvia Valkovič: Malá ľudská tragédia
 4. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch.
 5. Lórant Kulík: Na marhuľovom festivale v Gönci platili jednotné ceny: Slováci prišli ochutnať marhule, džem a pálenku
 6. Miroslav Galovič: Slovenské Černobyle XXVII / Cykloleto 2022. Časť 2 - Varínske ruiny.
 7. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (12. - 18.8.1922)
 8. Jozef Sitko: Tajomstvo môjho dlhého veku
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 442
 2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 13 835
 3. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 185
 4. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 9 792
 5. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 9 041
 6. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 771
 7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 529
 8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 360
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Ilustračná fotografia

V Podhorí opäť tečie voda do vodojemu.


TASR 18 h
Poštové služby od konca minulého roka chýbajú na prievidzskom sídlisku Kopanice.

Zmeny negatívne zasiahli hlavne seniorov.


10. aug

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


8. aug
Ilustračná fotografia.

Susedské spory môžu narobiť mnoho nepríjemností, veľa ľudí zažíva so susedmi doslova peklo. V poradni MY novín prezradíme, ako ich riešiť


4. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jeden muž sa pobytu za mrežami vyhýba už 14 rokov.


11. aug

Väčšina hľadaných sa skrýva, pretože na nich bol vydaný príkaz na zatknutie.


11. aug

Vodič Hyundaia prešiel do protismeru, čelne sa zrazil s kamiónom. Nafúkal takmer dva promile.


24 h

Na Horehroní ožívajú švajčiarske električky.


10. aug

Blogy SME

 1. Kristína Jakubičková: Stratili sme rozum už "na totálku"?!?
 2. Miroslav Sopko: O prejavoch lásky
 3. Silvia Valkovič: Malá ľudská tragédia
 4. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch.
 5. Lórant Kulík: Na marhuľovom festivale v Gönci platili jednotné ceny: Slováci prišli ochutnať marhule, džem a pálenku
 6. Miroslav Galovič: Slovenské Černobyle XXVII / Cykloleto 2022. Časť 2 - Varínske ruiny.
 7. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (12. - 18.8.1922)
 8. Jozef Sitko: Tajomstvo môjho dlhého veku
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 442
 2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 13 835
 3. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 185
 4. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 9 792
 5. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 9 041
 6. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 771
 7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 529
 8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 360
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu