Futbal - I. trieda dospelých: Zaváhanie Bzenice, Kremnica je už posledná

16. kolo:
Bzenica – Janova Lehota
0:1 (0:0)
Hra v prvom polčase bola medzi šestnástkami. V druhom polčase po veľkej chybe celej obrany hostia rozhodli o výsledku. Diváci boli veľmi nespokojní s hrou domácich.
Gól: Chovančík. Pred 90 divákmi rozhodoval Baran.
BZENICA: Hlaváč – Olajec, Harach, Murín, Meliš, Krcho, Mališ, Rychtárik (70. Budinský), Tatár (25. Dekýš), Fehérpataky, Krištof (70. Hlinka)
JANOVA LEHOTA: Haliarsky – Matyáš, Roško, Stacho, Koneracký, Krajčír, Urblík (46. Golebiowský), Toth, Chovančík, Daniš, Morvay (87. Karásek)
Repište – Lovča
2:1 (0:0)
V obojstranne opatrnom zápase sa šťastie usmialo na domácich.
Góly: 76. Želiar (11 m), 78. S. Želiar – 60. Bien. ČK: 76. Vincent (Lovča). Pred 60 divákmi rozhodoval Sivok.
REPIŠTE: Filip – Čech, Želiar, Kmeť, S. Želiar, Karvaš, P. Karvaš, Kordík, Vincúr (46. Kordík), V. Kmeť, A. Kmeť (70. Krahulec)
LOVČA: Brašeň – Hrmo, Greguš, Magula, Páleník, Šándor, Vicent, Benča (75. Stašo), Kováč, Matuška, Bien

Banská Štiavnica – Lutila
2:1 (2:0)
V prvom polčase domáci predviedli dobrú hru a viedli 2:0. V druhom polčase sa hra vyrovnala, domáci si už nenechali zobrať víťazstvo.
Góly: Kminiak, Pastier – Komanický. Pred 120 divákmi rozhodoval Švehlík.
B. ŠTIAVNICA: Blahút – Halát, Hanzlík, Mališ, Necpal, Barák (85. Macko), Pajerský, P. Hanzlík, Šima (88. Halaj), Pastier, Kminiak
LUTILA: Hromádka – Krnčok, Forgáč, Kanina, Roško, Gordík, P. Kanina, Vanko, Debnár, Čiliak, Komanický

Brehy – Kremnica
0:0
Domáci si v prvej časti hry vytvorili dve veľké šance, z jednej nastrelili dokonca konštrukciu brány. Po prestávke sa snažili domáci skórovať, no dostali sa len po šestnástku. Hostia hrozili protiútokmi, no ani im sa nepodarilo skórovať.
ČK: 86. Ďurian (Kremnica). Pred 120 divákmi rozhodoval Priebera.
BREHY: Martinec – Lávka, Hubač, Špano (60. Pastier), Halabuk (56. Hrubý), Psotka, Š. Vozár, Polc, P. Vozár (46. Gorbov), Mezö, Regina
KREMNICA: Valuška – Rusín, Ďurian, Wágner, Privalinec, Ivan, Marcinek, Tokár, Ďurica, Chladný, Králik

Vyhne – Horná Ves
4:1 (0:0)
Prvý polčas bola hra priemerná. Po prestávke hostia vyprovokovali domácich streleným gólom k útočnosti, ktorí následne vsietili štyri góly.
Góly: Ivan 3, Katina – Širáň. Pred 200 divákmi rozhodoval Búci.
VYHNE: Herold – Kabina (56. P. Kašiar), Záhumenský (46. M. Kašiar), Hlinka, Čunderlík, Hrnčiar, Silný (46. Katina), Šimko (81. Kollár), Ivan, Mališ, Šrot
HORNÁ VES: Hlaváč – Wagner, Hric, Zipter, Dobrotka, Kasza (37. Širáň), Urgela, Schmidt (47. Sekereš), Mecele, Neuschl, Cichý