Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

MÚMF Levice

I. LIGA 20. KOLO
11 gólov Drinkáčov po prestávke, KaMi zvýšilo svoj náskok
Deportivo - Komat 3:1 (1:1), góly: P. Bongya 2, A. Rafael - Š. Galgóci
Dlho sa hralo opatrne z oboch strán, ale do vedenia išiel lepšie postavený Komat zásluhou Galgóciho. Ešte do prestávky zrovnal skóre Bongya. Po zmene strán lepšie začali hráči Deportiva, ktorí sa ujali vedenia, opäť gólom Bongyu. Potom sa útoky striedali na oboch stranách, Deportivo podržal gólman Molnár a jeho družstvo sa spoliehalo na brejky. Po chybe v obrane hostí strelil A. Rafael tretí, ro zhodujúci gól a Komatu už nepomohla ani následná hra bez brankára.
LVT - Sporting-Sabrina 4:2
(1:2), góly: Pekár 2, Sebelédy, S. Holubík - Alföldy, G. Búry, ŽK. Obický (Sporting)
Sporting mal opäť problémy so zostavou, ale aj napriek tomu sa snažili o víťazstvo. Po rýchlych dvoch góloch Alföldyho a G. Búryho išiel Sporting do dvojgólového vedenia. LVT sa postupom času spamätalo a Pekár z priameho kopu znížil ešte do prestávky. Po obrátke už hráči LVT dominovali na hracej ploche a štvali svojho súpera. Troma gólmi v jednom slede LVT otočilo skóre vo svoj prospech, keď pritlačilo svojho súpera na jeho polovicu a zvrat bol vlastne len otázkou času.
Real Drink - Geodet Juhász 12:3
(1:1), góly: M. Chano a P. Varga po 4, E. Rorád 3, M. Sliačan - A. Jakubík 3
Do polčasu sa príliš útočníci nevyznamenali, keď padlo len po jednom góle na oboch stranách. Po obrátke išli Geodeti do vedenia a nič nenasvedčovalo, že zápas napokon skončí debaklom. Po vyrovnávajúcom góle sa Drinkáči na hracej ploche lepšie pohybovali a v prvom rade lepšie premieňali svoje šance. Geodeti hrali naďalej otvorený futbal, ale ich šance zostávali na dobre chytajúcom brankárovi Horňákovi. Naopak na druhej strane si hráči Drinku urobili z brány súpera doslova strelnicu a nastrieľali mu po zmene strán neuveriteľných 11 gólov.
Dukla - VÚEZ 5:1 (3:1), góly: M. Štadler, J. Göncöl, M. Dorník, E. Frajka, M. Čuvara - M. Hancko
Duel lepšie rozbehli hráči Dukly a po presných strelách Dorníka a Frajku išli do dvojgólového náskoku. VÚEZáci sa však nevzdávali a Hancko znížil na rozdiel gólu. To sa pre zmenu neľúbilo vojakom a Göncöl opäť zvýšil náskok Vojakov. Dukla po zmene strán kontrolovala priebeh zápasu, držala svojho súpera ďalej od svojej svätyne. Po Štadlerovom góle na 4:1 už o víťazstve Dukly nebolo pochýb a Čuvara uzavrel skóre na konečných 5:1.
Siwel - KaMi 0:4 (0:2), góly: J. Ivančo 2, S. Hronec, J. Tariška
KaMi bolo v zápase jasným favoritom, ale Siweláci inkasovať veľa rozhodne nechceli. Technická hra lídra tabuľky slávila úspech, keď do polčasu po góloch Tarišku a Hronca išlo KaMi do dvojgólového vedenia. Siwel sa sústreďoval v prvom rade na bránenie, lebo hrať otvorene proti lídrovi sa nevypláca. Po obrátke KaMi dvoma gólmi Ivanča upravilo na konečných 4:0 a šetrilo sa na ďalšieho svojho súpera.
Medina - JHJ Kovex 2:4 (2:0), góly: T. Pleva, Cs. Andruska - M. Palic 3, E. Jenes
Čakal sa ťažký a vyrovnaný zápas a taký rozhodne aj bol. Favorizovaná Medina sa ujala vedenia po góle Andrusku. Útočný futbal z oboch strán priniesol druhý presný zásah Mediny, keď presne mieril Pleva. Lenže po obrátke sa misky váh začali pomaly, ale isto prikláňať na stranu Kovexu. M. Palic po chvíli znížil a Jenes vyrovnal na 2:2. To Medinu vyviedlo z herného rytmu a aktívny Marcel Palic ďalšími dvoma gólmi strhol víťazstvo na svoju stranu. V kvalitnom zápase, ale dosť nervóznom sa napokon z víťazstva radovali Kovexáci.
MFC 04 Levice - ŠKP 4.4 (2:2), góly: G. Gunič 2, M. Srna, M. Plašek - Kúdela, M. Gajdošík, G. Csala, G. Hlaváčik
Úvod zápasu lepšie vyšiel hráčom MFC, keď sa po góloch Guniča a Plašeka dostali do vedenia 2:0. Lenže Policajti ešte do polčasu dokázali kontrovať a skóre zrovnať, keď presne mierili Csala a Kúdela. Po obrátke poslal ŠKP do vedenia Hlaváčik, ale Srna následne vyrovnal na 3:3. MFC dostal do vedenia Gunič, ale na druhej strane na konečných 4:4 zrovnal Gajdošík. V závere zápasu mali ešte obe mužstvá možnosti na strelenie gólu, ale skóre sa už nezmenilo.
I. LIGA 21. KOLO
KaMi zrejme s rozhodujúcim náskokom
Sporting-Sabrina - Help 1:3 (0:3), góly: R. Richtárik - Patko 2, L. Pinke
Za Sporting nastúpila stará garda, nakoľko Sabriňáci sa z mužstva už porúčali. Úvod zápasu lepšie vyšiel hráčom Helpu a po góle Patka viedli. Druhý presný zásah zariadil Pinke a keď Patko pridal tretí gól, zdalo sa byť rozhodnuté. Lenže Sporting po obrátke zdramatizoval zápas gólom Richtárika, na celkový zvrat to však už nestačilo. Helpáci sa potom sústredili na udržanie vedenia, čo to sa im napokon aj podarilo.
LVT - MFC 04 Levice 1:4 (1:1), góly: F. Sebelédy - P. Ťuťuris 3, Š. Dvornák
Za MFC po čase nastúpila Vráblestar - P. Ťuťuris a hneď v úvode bolo 0:1. Hráči LVT však vzdorovali a Sebelédy vyrovnal na 1:1. Do prestávky už nik viac gólmana súpera prekonať nedokázal. Po obrátke sa opäť blysol Ťuťuris a upravil na 1:2. O niekoľko minút skúsený Dvornák zvýšil už na 1:3. Aj posledný gól zápasu strelil Ťuťuris a jeho mužstvo v pohode doviedlo zápas do víťazného konca. Víťazstvo Čížikovcov bolo plne zaslúžené.
Geodet Juhász - Siwel 5:1 (2:0), góly: P. Ukrop 2, Markus, I. Bogár, V. Rakica - Valach
Geodeti si chceli napraviť reputáciu po piatkovom debakli, čo sa im vlastne aj podarilo. Po úvodnom góle Ukropa zvýšil Markus na 2:0 už do polčasu. Po ňom Siweláci znížili, keď autorom gólu bol Valach. V ďalšom priebehu hry zvyšovali skóre mladí v drese Geodetov I. Bogár s Rakicom až na 4:1. Pohyblivejší hráči Gedet Juhász v závere ešte prikrášlili konečné skóre gólom Ukropa na 5:1.
JHJ Kovex - ŠKP 2:5 (0:2), góly: Budovec, T. Mlynárik - Kúdela 2, G. Csala 2, E. Baláž, ŽK: Kovács, ČK: Hornáček (obaja Kovex)
Policajti mali dobrý 1. polčas, keď využili absenciu Palicovcov z Komatu a Kúdela s Csalom získali svojim vedenie. Po obrátke síce Budovec znížil, ale Csala s Kúdelom opäť natiahli náskok ŠKP na rozdiel už troch gólov - 1:4. T. Mlynárik gólom ešte vykresadl iskierku nádeje, ale Baláž ju definitívne zhasol piatym gólom ŠKP. ŠKP potvrdilo vzostup formy ďalším víťazstvom, ktoré bolo zaslúžené.
Komat - Real Drink 6:6 (2:3), góly: R. Meiling 3, F. Fiam, M. Jakab, Š. Galgóci - M. Chano 2, P. Varga 2, M. Sliačan, E. Zorád, ŽK: F. Fiam, R. Meiling
V dramatickom zápase mali do prestávky lepšiu streleckú mušku hráči Drinku, keď trikrít prekonali Dina Vojtka v bráne Komatu. Komat sa potom zlepšil a ešte do polčasu znížil na polčasových 2:3. Drinkáči mali lepší vstup aj po zmene strán a opäť viedli trojgólovým rozdielom - 3:6. Komaťáci mali však lepší záver a znížili na 5:6. V posledných sekundách, pri hre bez brankára z priameho kopu vyrovnal Jakab na konečných 6:6.
VÚEZ - Deportivo 1:9 (1:2), góly: M. Hancko - P. Bongya 3, A. Rafael 2, R. Palonder 2, D. Rafael, J. Šinko
Ako tak vyrovnaný zápas sa hral len do prestávky, keď VUEZáci pozorne bránili a nedovolili svojmu súperovi gólovo sa vzdialiť. VUEZáci dokonca viedli, ale to bolo z ich strany vlastne všetko. Hlavne po zmene strán Deportivo ovládlo dianie na hracej ploche a nedovolilo svojmu súperovi ani len pomyslieť na lepší výsledok. Na začiatku 2. polčase strelil dva dôležité góly Bongya a súper sa rozsypal a bol rád, že neinkasoval desiatku.
KaMi - Medina 3:2 (2:0), góly: J. Tariška 2, S. Hronec - Š. Kukuli, T. Pleva
V šlágri kola sa očakával skvelý zápas, ale kvôli pracovným povinnostiam, či zraneniam, KaMi nastúpilo na zápas len so štyrmi hráčmi v poli. Zrejme aj to nevyburcovalo hráčov Mediny tak, ako inokedy. Hlavne skúsenosti boli v tomto zápase na strane KaMi a potvrdil to úvodným gólom Tariška. Po ňom ešte do prestávky zvýšil vedenie Hronec, keď prešiel cez celé ihrisko. Po obrátke sa čakal tlak Mediny, no ten nemal takú silu, ako by sa očakávalo. Šenol Kukuli znížil na 2:1, po ňom, keď KaMi hralo len o troch v poli, vyrovnal Pleva na 2:2. tretí gól Mediny mal možnosť streliť Andruska z penalty, ale Barcík bol proti. Na druhej strane mieril Tariška z blízka do tyče. Rozhodnutie padlo napokon z kopačky Tarišku, ku ktorému sa odrazila lopta po strele z diaľky a pohodlne ju usmernil za Hlinkov chrbát.
1. KMF KaMi 20 16 3 1 97:29 51
2. Medina 20 14 1 5 83:47 43
3. Komat 20 12 2 6 88:62 38
4. MFC 04 Levice 19 11 5 3 81:56 38
5. Deportivo 20 11 2 7 75:73 35
6. JHJ Kovex 20 10 3 7 80:76 33
7. LVT 19 10 2 7 72:54 32
8. Dukla 19 9 2 8 62:54 29
9. Sporting-Sabrina 19 7 3 9 70:53 24
10. Real Drink 20 7 3 10 85:103 24
11. Geodet Juhász 20 6 4 10 70:78 22
12. ŠKP 20 6 2 12 74:84 20
13. Help 19 5 3 11 47:87 18
14. VÚEZ 19 4 1 14 49:100 13
15. Siwel 20 1 0 19 36:113 3

Skryť Vypnúť reklamu

II. LIGA 18. KOLO
Šláger kola zmierlivo
Eurosport - Tlmače 3:4 (0:1), góly: Kacwinský 2, V. Mokoš - Jašek 3, Izakovič
V priebehu 1. polčasu sa strelci oboch mužstiev príliš nevyznamenali, keď presne mieril jedine Jašek z Tlmáč. Po obrátke síce Kacwinský vyrovnal na 1:1, ale potom strelili Tlmačania tri góly za radom a viedli už 1:4. Eurosport sa s prehrou zmieriť nechcel a opäť Kacwinský znížil na 2:4. Keď strelil Mokoš tretí gól Eurosportu, črtala sa dráma, ale Tlmačania svoje víťazstvo už nepustili z rúk.
Sampdoria - Rapid 0:9 (0:6), góly: Dubovský 3, Török 2, Raček, Mihálka, Šopoš, Kondé
Po minulotýždňovej nakladačke dostala Sampdoria lekciu aj tentoraz. Rapid bol od úvodných minút futbalovejší a už do prestávky si vystrieľal dostatočný gólový náskok. Rapid dirigovaný Mihálkom bol aktívny aj v 2. polčase, nepúšťal svojho súpera na dostrel k svojmu gólmanovi. Sampdoria sa síce snažila aspoň o čestný gól, ale Rapid nakoniec duel vyhral rozdielom triedy bez inkasovaného gólu.
Sektor - Dynamo 0:6 (0:2), góly: Petrík 4, Ambróz, Mucha, ŽK: Andruška (Dynamo)
Hoci postavenie v tabuľke favorizovalo Sektor, dianie na hracej ploche bolo presne naopak. Dynamo bolo futbalovejšie a Mucha ho poslal do vedenia. V ´dalšom priebehu dal o sebe počuť troma gólmi v jednom slede Petrík a Dynamo vyhrávalo v 2. polčase už 0:4. Ambróz a opäť Petrík potom ešte prikrášlili víťazstvo na konečných 0:6, keď Sektoru zápas absolútne nevyšiel.
Energo - Hypernova 2:2 (0:1), góly: Kalmancai, Suchanský - J. Koháry, Straka
V opatrnom zápase obrany prevyšovali útoky oboch mužstiev, preto do polčasu padol len jediný gól, ktorého autorom bol straka z Hypernovy. V 2. polčase sa hráči Energa postarali o dokonalý zvrat, keď gólmi Suchanského a Kalmancaia viedli 2:1. Hypernova sa s tesnou prehrou nechcela uspokojiť a Koháry strelil vyrovnávajúci gól. Keďže viac gólov už nepadlo, zápas sa skončil nerozhodne.
Slovan - H. Seč 3:3 (2:1), J. Kaminský ml., V. Kováčik, Tirpák - M. Horváth 2, Naď, ŽK: Čontoš (H. Seč)
V očakávanom zápase dvoch vedúcich mužstiev súťaže začali lepšie Sečania a išli do vedenia presnou strelou M. Horvátha. Ešte do prestávky však Slovan otočil skóre vo svoj prospech, keď autormi gólov boli Tirpák a Kováčik. Z oboch strán sa hral útočný futsal s viacerými šancami. Po zmene strán M. Horváth vyrovnal na 2:2 a Naď poslal svoje mužstvo do vedenia. Slovan však vrhol všetky sily do útoku a J. Kaminský ml. bombou pod brvno vyrovnal na konečných 3:3.
1. H. Seč 18 13 3 2 109:58 42
2. Slovan 18 11 4 3 75:59 37
3. Sektor 18 11 1 6 78:57 34
4. Tlmače 18 10 2 6 96:66 32
5. Dynamo 18 9 3 6 79:66 30
6. Rapid 17 7 1 9 70:67 22
7. Energo 18 5 4 9 58:68 19
8. Eurosport 17 5 0 12 77:82 15
9. Hypernova 18 4 3 11 55:98 15
10. Sampdoria 18 3 1 14 29:105 10
O týždeň sa stretnú...
I. liga 22. kolo 23.4.2006
IV. ZŠ: 8.00: Siwel - Komat, 9.00: Medina - Geodet Juhász, 10.00: ŠKP - KaMi, 11.00: MFC 04 Levice - JHJ Kovex
III. ZŠ: 8.00: Help - LVT, 9.00: Dukla - Sporting-Sabrina, 10.00: Real Drink - VÚEZ
II. liga 19. kolo 22.4. 2006
III. ZŠ: 8.00: Slovan - Dynamo, 9.00: Rapid - Hypernova, 10.00: Sektor - Sampdoria, 11.00: Eurosport - H. Seč, 12.00: Energo - Tlmače
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 12.04.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (19. kolo) - ŽK: Šinko - 0496 (Deportivo), ČK: nikto
II. liga (17. kolo) - ŽK: Kaminský J. ml. - 0063 (Slovan), ČK: nikto
Rozhodnutia:
R 036: Šinko - 0496 (Deportivo) – 1MZ- nepodmienečne – 3 ŽK - uhradenéMÚMF Levice
Text a foto:- ro, pm-

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
 7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
 10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
 1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
 9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
 1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 048
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 233
 3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 015
 4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 589
 5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 332
 6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 6 953
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 317
 8. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 224
 9. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 214
 10. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 208
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Problém s autovrakmi riešia kontinuálne, ohrozujú aj životné prostredie

Tiež narúšajú vzhľad. Chcú ich preto odstrániť.

Autovraky nie sú žiadnou novinkou.
Ilustračné foto

V základnej škole vzniknú štyri nové centrá učenia

V základnej škole Pavla Križku v Kremnici vzniknú nové odborné učebne.

Ilustračné foto.

Situácia s COVID-19 sa v psychiatrickej nemocnici stabilizovala

Lokálnu epidémiu ochorenia COVID-19, ktorá sa vyskytla v psychiatrickej nemocnici na začiatku decembra, sa podarilo stabilizovať.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Už ste čítali?