Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

Šokujúci zvrat v H. Kľačanoch, kanonáda Demandíc
Dolný Pial - Starý Tekov 3:0 (0:0), góly: 73. F. Trgiňa, 77. Vízi, 84. T. Meszáros, (Meňhart, Kokavec, Tóth)
Dolný Pial: A. Ledényi - A. Sladíček, V. Bútora, M. Ledényi, R. Zummer, M. Trgiňa, I. Jedlička, P. Valach, F. Trgiňa, T. Mészáros, I. Vízi (R. Bielik, M. Markovič, P. Trgiňa)
Starý Tekov: R. Bačík - M. Krnčan, R. Máčaj, V. Šuchter, M. Bánsky, Š. Kollár, V. Kúdela, R. Hajko, R. Bátovský, R. Wilhém, B. Halabuk (M. Senci, P. Béreš, I. Bátovský)
Do polčasu sa hral z oboch strán len priemerný futbal, keď si mužstvá čistú gólovú šancu nevypracovali. Po obrátke domáci pridali, ale dlho to na ich jednoznačné víťazstvo veru nevyzeralo. Až v 73. min. sa dokázal krásnou strelou z priameho kopu presadiť kanonier F. Trgiňa a domáci sa dostali na koňa. O štyri minúty dorážal center z krídla Vízi na
2:0. Šesť minút pred koncom ešte prikrášlil konečný výsledok domáci Mészáros. Domácim sa konečne prebrali útočníci a na výsledku to bolo cítiť.
Kalinčiakovo – Plášťovce 1:0 (1:0), gól: 2. Kadja, (Zaimi B, Jakubcová, Zaimi J)
Kalinčiakovo: P. Mikula - Ľ. Somolai, J. Éhn, V. Horňák, Š. Pap, P. Cheben, Š. Šinko, L. Struhár, Š. Taňaši, Ľ. Fürješ, J. Kadja (S. Holubík, P. Turčan, T. Jókuš, G. Hega)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, Sz. Szabó, T. Jelen, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Seres, L. Križan, L. Zsóka, J. Nanias (A. Tenczer, P. Köpöncei, T. Róm)
Na kvalitnom teréne sa hral futbal len priemernej úrovne. Domáci mali raketový nástup a už v 2. min. sa ujali vedenia gólom Kadju. Do polčasu sa hral zápas v réžii domácich, po zmene strán hráči Kalinčiakova upadli do letargie. Ešte šťastie, že hostia zo svojich dvoch šancí neskórovali(raz trafili brvno), inak mohli domáci nejaký bodík stratiť. Z domácich stojí za zmienku ešte šanca Kadju, ale lopta skončila na Matúšovej tyči. Domáci napokon víťazstvo, napriek nie dobrému výkonu, uhájili.
Demandice - V. Kozmálovce 11:0
(9:0), góly: Benca 4, Pastucha 2, Šebo, Mäsiar, Látečka (z 11 m), Straňák, Sebelédi, (Kolev I, Morvay, Kolev A)
Demandice: J. Šipoš - M. Krammer, M. Látečka, J. Mäsiar, L. Mészáros, J. Pastucha, P. Tóth, J. Líška, B. Straňák, R. Benca, P. Šebo (A. Kántor, Baráti, Sebelédi, D. Kazár)
V. Kozmálovce: D. Tariška - F. Jančo, M. Andruška, V. Katona, V. Tariška, Michal Trnkus, M. Ambrózai, M. Mucha, Martin Tariška, I. Daniš, J. Mucha (M. Jančo, Marián Trnkus)
Domáci síce nastúpili bez svojej najväčšej hviezdy J. Pavlíka, ale hostia im neboli ani na chvíľku vyrovnaným partnerom. Už do prestávky si z brány hostí domáci urobili strelnicu a až deväťkrát prekonali nešťastného D. Tarišku v bráne hostí. Naopak gólman domácich Šipoš sa lopty takmer ani nedotkol. Po zmene strán domáci prestriedali a zrejme aj trošku šetrili sily na ďalšie zápasy, lebo len dvakrát dopravili loptu do siete súpera. V jednoznačnom zápase išlo len o to, koľko gólov hostia inkasujú.
Žemberovce - N. Dedina 2:0 (1:0), góly: Homola, Rádik, (Žirko, Szikora ml., Pál)
Žemberovce: P. Ťašký - B. Homola, R. Ťažký, M. Bóna, M. Flašík, M. Vrecník, I. Vrecník, P. Mikula, M. Rádik, M. Ármai, M. Chovan (I. Slúka, J. Vrecník, M. Šinkovič, J. Studenka, R. Štefanča)
N. Dedina: D. Hríbik - M. Mráz, K. Nádašdy, R. Harmady, P. Bob, M. Kollár, S. Jakubis, A. Šebo, T. Pastier, M. Jakubík, G. Alföldy (P. Salaj, J. Siekeľa, M. Maľa, P. Lohyňa)
Domáci potvrdili vzostup formy a v derby zápase proti hosťom dominovali po celý priebeh zápasu. Domácich prišiel posilniť Miloš Ármai, no napriek snahe sa mu gólovo presadiť nepodarilo. Domácich dostal do vedenia Homola už do polčasu. V zápase hranom vlastne len na jednu bránu Žemberovania potvrdili svoje víťazstvo gólom Rádika, ďalšie množstvo šancí domácich zostalo už nevyužitých, keď Chovan trafil tyčku. Hostia za celý zápas mali len jednu dobrú gólovú šancu, čo na úspech rozhodne stačiť nemohlo..
Kozárovce - H. Vrbica 1:3 (0:0), góly: Priecel - Sliačan 2, L. Kurucz, (Moravčík, Sasko, Slabý, D: Kubica)
Kozárovce: M. Ridzoň - I. Šimkovič, R. Gaži, T. Kacian, M. Koláček, S. Benčať, R. Demian, V. Hoľka, R. Priecel, J. Ďurkovič, J. Graus (Švolík, Kútik)
H. Vrbica: O. Výbošťok - Patrik Pilinský, I. Siksai, K. Kačmárik, P. Páchnik, A. Jakubík, Peter Pilinský, L. Kurucz, L. Horský, M. Sliačan, J. Valentík (I. Bogár, Kúkel, A. Kačmárik)
V priebehu 1. polčasu sa hral pomerne vyrovnaný duel, bez vyložených gólových šancí. Po obrátke sa prejavila herná kvalita na strane hostí, ktorí vlastne rozhodli v priebehu jedinej minúty. Najprv sa v 55. min. presadil hlavou L. Kurucz a po niekoľkých sekundách pridal druhý presný zásah Sliačan. Domáci Priecel síce v 70. min. znížil na 1:2, ale Sliačan o desať minút definitívne rozhodol, že body putovali do H. Vrbice.
Podlužany – Lok 2:1 (1:0), góly: Hinzeller, Čuvara - Szilváš, (Havran, Macho, Barcík, D: Drappan)
Podlužany: J. Kupča - G. Búry, E. Szalma, J. Uhnák, P. Šebo, L. Hinzeller, E, Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, F. Sebelédy, M. Zlatňanský (M. Lukáč, V. Porubský, E. Cziria, M. Červenák, P. Kaminský
Lok: Š. Sliezik - P. Hajko, M. Béreš, M. Kočí, F. Pleva, L. Matyás, M. Török, M. Škorupa, J. Mózeš, O. Szilváš, Ľ. Húdik (I. Marföldi, E. Meszáros, R. Csomor)
Obe mužstvá si uvedomovali postavenie v tabuľke, preto na trávniku prevládal viac neľútostný boj, ako herná kvalita. Domáci išli do vedenia gólom Hinzellera v 17. min. zápasu. Domáci boli síce do polčasu útočnejší, ale gólovú poistku pridali až po zmene strán gólom Čuvaru, keď sa hostia snažili o vyrovnanie. Ozdobou zápasu bol prekrásny gól hosťujúceho Szilváša, ktorý vymietol pavučinky v hornom rohu domáceho gólmana Kupču. Po inkasovanom góle domáci pozornou obranou už víťazstvo udržali.
Tlmače - H. Turovce 3:0 (1:0), góly: R. Jašek 2, T. Titurus, (Lieskovský, Jakubcová, Barcík, D: Drappan)
Tlmače: Kotora - Gábriš, Havran, Fraňa, Pavol Švolík, Izakovič, Kissimonyi, Hajtó, R. Kollár, T. Titurus, R. Jašek (Peter Švolík, Ilenčík, Zapletaj, Kabyna, Kopka)
H. Turovce: Bublos - P. Csáky, P. Zsóka, Varga, V. Csáky, Balázs, Baltazár, Mihály, Tóth, Pásztor, Sztyahula (Bazsó, Fabian, Varga)
Tlmačania museli kvôli zatvorenému ihrisku odohrať deul v Kalinčiakove. Prvá polovica zápasu bola vyrovnaná, hostia boli domácim dobrým súperom. Tlmače išli do vedenia v polovici 1. polčasu, keď presne mieril R. Jašek. Po obrátke sa obraz hry zmenil, domáci prevzali iniciatívu úplne na svoje kopačky a zatlačili hostí pred ich pokutové územie. Vedenie Tlmáč poistil opäť Jašek a na konečných
3:0 uzavrel Titurus. Tlmačania odohrali dobrý zápas a zaslúžene ho vyhrali, hostia dokázali odolávať domácim len do polčasu, čo bolo na zisk bodu málo. Kazom zápasu bola zbytočná ČK domáceho Havrana.
H. Kľačany – Čaka 3:5 (3:1), góly: Kúdela 2, Chano - Pleva 2 ( jeden z 11 m), Viglaš, Bielik, Bombicz, (Gregor, Klabníková, Skačan, D: Šafár)
H. Kľačany: D. Slušný - P. Krivočenko, M. Halabuk, M. Kúdela, J. Poláčik, P. Štipka, J. Krivočenko, J. Vidra, Mir. Bôžik, M. Chano, Ľ. Herman (J. Garaj, M. Kollár, M. Hancko)
Čaka: Š. Hlinka - V. Sasko, M. Krnčan, T. Fonody, J. Dobrota, G. Bombicz, T. Špaňo, T. Pleva, V. Ondrušek, R. Meiling, E. Bielik (M. Viglaš, I. Stojka, I. Tušan, B. Mikula)
Kto zápas nevidel, neuverí...Už v 1. min. domáci rozvlnili sieť brány hostí, ale zdvihnutá zástavka rozhodkyne signalizovala ofsajd. Napriek tomu domáci do polčasu dvakrát viedli o dva góly, ale na plný bodový zisk to aj tak nestačilo. Hostia začali hrať kombinačný futbal a otočili skóre vo svoj prospech. Za stavu 3:3 inkasoval pri penalte hostí ČK domáci Kúdela a neskôr ho napodobnil J. Krivočenko. Hostia ponúknutú príležitosť chytili pevne do svojich rúk a odniesli si z ihriska lídra ObM po prekvapivom výsledku nečakané tri body.
1. H. Vrbica 19 14 2 3 56:21 44 (17)
2. H. Kľačany 19 14 1 4 62:32 43 (13)
3. Demandice 19 13 1 5 60:22 40 (10)
4. Tlmače 19 12 2 5 39:28 38 (8)
5. Žemberovce 19 11 2 6 47:21 35 (5)
6. Čaka 19 11 1 7 47:31 34 (7)
7. S. Tekov 19 11 1 7 34:27 34 (7)
8. Kalinčiakovo 19 8 3 8 34:38 27 (-3)
9. D. Pial 19 7 4 8 41:38 25 (-5)
10. Kozárovce 19 6 3 10 27:35 21 (-9)
11. N. Dedina 19 5 6 8 31:40 21 (-6)
12. Podlužany 19 6 1 12 21:53 19 (-11)
13. H. Túrovce 19 5 3 11 27:41 18 (-6)
14. V. Kozmálovce 19 5 2 12 25:56 17 (-10)
15. Plášťovce 19 4 1 14 23:66 13 (-14)
16. Lok 19 3 1 15 19:44 10 (-20)
Pukanec – Bátovce 2:5 (1:1), góly: M. Kokavec 2 – Skladan 2, Selka, vlastný, Boďo, (Holman)
Domáci nastúpili na zápas iba s ôsmimi hráčmi, no aj napriek tomu boli svojmu súperovi 65 minút vyrovnaným partnerom. V 65. min. išli Bátovčania prvýkrát v zápase do vedenia, keď upravili na 2:3. Potom sa už zápas len dohrával a hosťom sa podarilo ešte pridať dva góly.
V. Turovce – Santovka 3:0 (1:0), góly: M. Pásztor, M. Jaďuď, J. Kováč, (Križan)
V Turovciach sa hral veľmi dobrý, svižný futbal, ku ktorému sa pričinili obe mužstvá. Skóre otvoril v 15. min. hlavičkou M. Pásztor. Úvod druhého polčasu patril hosťom, ktorí mohli vyrovnať z brejkových situácií, no brankár domácich bol na mieste. O niekoľko minút pridali domáci druhý gól a bodku za stretnutím dal J. Kováč, keď hádam zo 40 metrov preloboval hosťujúceho gólmana.
Tešmak – Keť 2:3 (1:1), góly: Mihály, Mudrák – M. Dudáš, Danczi, Gál, (Dálnoky)
Vo vyrovnanom zápase v Tešmaku mali viac šťastia hostia a preto si aj odviezli od svojho súpera tri body. Domáca obrana hrala katastrofálne, čo Keťania náležite využili.
P. Ruskov – Rybník 1:0 (0:0), gól: Szabó (z 11m), (Bakači)
Na začiatku prvého polčasu sa hral opatrný futbal. Hostia mali potom viac z hry, no svoje dobré šance pozahadzovali. Do druhého polčasu už nastúpili mužstvá s väčším nasadením a každý chcel streliť úvodný gól. V 55. min. sa to však podarilo domácim hráčom, keď jedenástku bezpečne premenil Szabó. Po inkasovanom góle boli Rybníčania opäť aktívnejší, no domáceho brankára už nedokázali prekonať.
Čata – Šarovce 0:3 (0:1), góly: L. Gáloš 2, Nagy, (Ďurina)
Hostia hrali v Čate veľmi efektívne aj keď v 24. min. uvidel D. Horváth červenú kartu, dokázali Šarovčania u svojho súpera bodovať naplno. Domáci hráči ešte za stavu 0:1 nepremenili penaltu, ale v druhom polčase už Šarovce ovládli stred poľa a zdolali svojho súpera rozdielom triedy.
H. Trsťany - P. Vozokany 3:1 (0:0), góly: S. Meňuš, S. Torda, A. Jakubík – Buchlovič, (Sekereš)
Hostia prišli hrať do Trstian profesorský futbal, ale po poslednom hvizde rozhodcu horko zaplakali. Domáci futbalisti hrali so srdcom a v 15. min. sa vyznamenal domáci brankár Gálus, keď zneškodnil pokutový kop. V druhom polčase mali opäť viac loptu na svojich kopačkách hosťujúci hráči, ale domácim sa podarilo stretnutie zaslúžene vyhrať.
I. Úľany - N. Tekov 2:3 (1:2), góly: Antalics, F. Petrezsil – L. Nagy, D. Nagy, T. Palic, (Szelényi)
V Ipeľských Úľanoch sa hral bojovný zápas a bolo vidieť, že obe mužstvá chcú bodovať. Tekovčania hrali dobre v defenzíve a prechádzali do nebezpečných brejkov. Tri presné zásahy v domácej bráne im po poslednom hvizde hlavného rozhodcu museli stačiť na zisk všetkých troch bodov.
1. Šarovce 17 14 0 3 45:15 42 (18)
2. P. Vozokany 17 12 2 3 36:15 38 (8)
3. P. Ruskov 18 11 1 6 35:25 34 (7)
4. Čata 18 9 5 4 31:26 32 (2)
5. V. Túrovce 18 9 2 7 32:35 29 (2)
6. N. Tekov 17 8 4 5 33:23 28 (1)
7. Bátovce 18 9 0 9 40:37 27 (3)
8. Vyškovce 17 8 0 9 48:43 24 (0)
9. Rybník 18 7 3 8 21:28 24 (0)
10. I. Úľany 17 7 2 8 37:29 23 (-7)
11. Keť 18 7 1 10 29:48 22 (-2)
12. Santovka 18 6 1 11 33:41 19 (-5)
13. Tešmak 18 4 2 12 20:35 14 (-13)
14. H. Trsťany 18 4 2 12 28:51 14 (-13)
15. Pukanec 17 3 3 11 19:36 12 (-15)
I. Sokolec - M. Ludince 0:1 (0:1), gól: M. Csicso, (Szikora ml.)
V Ipeľskom Sokolci sa hral dobrý bojovný zápas a šance sa striedali na oboch stranách. Hostia sa ešte v prvom polčase ujali vedenia a v druhom polčase mali aj šťastie pri strelách domácich hráčov. V 85. min. dokonca domáci nepremenili pokutový kop a tak sa Ludinčania mohli radovať z troch bodov.
Farná – Lontov 5:0 (1:0), góly: Dudáš, O. Mikeš, Z. Sulka, K. Sádovský, Pekaj (z 11m), (Kokavec)
Hostia nastúpili vo Farnej len z desiatimi hráčmi, čo domáci futbalisti náležite využili a urobili si z ich brány strelnicu. V prvej časti ešte Lontovčania držali ako-tak s domácimi krok, lenže v druhom polčase sa musela prejaviť početná prevaha domácich, ktorí poľahky doviedli zápas do víťazného konca.
Tupá – Sikenica 1:0 (1:0), gól: Piatrik, (Dálnoky)
V prvom polčase boli domáci aktívnejší, z čoho rezultoval aj prvý gól v hosťujúcej bráne. Po štandardnej situácii pekne zakončil hlavou Piatrik a bolo 1:0. Druhý polčas mal podobný scenár ako prvé dejstvo, domáci boli naďalej pri chuti, no diváci sa už gólu nedočkali. Trocha vzruchu priniesla len 80. min. keď domáci nastrelili brvno, ale to bolo už všetko.
Hronovce – Hrkovce 2:0 (2:0), góly: J. Nagy, M. Virág, (Ďurina)
Domáci hrali v tomto zápase dobre a zaslúžene vyhrali o dva góly. Skóre otvoril v 18. min. Nagy a o desať minút pridal druhý presný zásah Virág. V druhom polčase sa osmelili aj Hrkovčania, lenže domáci svoju svätyňu ubránili a pripísali si tri body.
Hokovce – Málaš 1:2 (0:1), góly: Lupták (z 11m) – Lacuška 2, (Szelényi)
V Hokovciach podľa slov domácich funkcionárov vyhralo šťastnejšie mužstvo. V prvom polčase sa gólovo presadil len hosťujúci Lacuška a ten istý hráč zvýšil v druhej časti už na
0:2. Domáci dokázali odpovedať iba kontaktným gólom, keď penaltu bezpečne premenil Lupták.
H. Semerovce – Pastovce 2:1 (0:1), góly: Balogh (z 11m), L. Krško – Majer, (Križan)
Semerovčania v prvom polčase útočili o boli aktívnejší, lenže paradoxne inkasovali ako prví. Hostia z Pastoviec sa zamerali na defenzívu a rýchle konry a Majerovi jedna vyšla – 0:1. V 57. min. ale Balogh premenil pokutový kop a o niekoľko minút už bolo 2:1. To sa presadil Krško a nádhernou strelou spoza „veľkého vápna“ nedal šancu hosťujúcemu gólmanovi.
1. Farná 16 12 2 2 58:22 38 (14)
2. Hrkovce 16 10 3 3 55:22 33 (9)
3. H. Semerovce 16 10 1 5 43:17 31 (7)
4. Málaš 15 9 2 4 36:37 29 (8)
5. M. Ludince 16 7 3 6 33:38 24 (0)
6. Pastovce 15 6 4 5 23:22 22 (1)
7. Lontov 16 7 1 8 32:36 22 (-2)
8. Hronovce 16 7 0 9 26:38 21 (-3)
9. Tupá 16 4 6 6 32:42 18 (-6)
10. I. Sokolec 15 5 2 8 21:29 17 (-7)
11. Sikenica 16 4 3 9 29:36 15 (-9)
12. T. Lužany 4FSC 15 4 3 8 22:33 15 (-9)
13. Hokovce 16 2 0 14 22:60 6 (-18)
H. Kosihy – Beša 1:1 (1:1), góly: P. Varga (z 11m) – Zrubec, (Svetlošák)
Domáci boli počas celého zápasu aktívnejší, no na Veľkonočnú nedeľu im to akosi v koncovke škrípalo. Aj v druhom dejstve domáci búšili do svojho súpera, ale vytúžený gól sa im streliť nepodarilo.
Jur n/Hr. B – Bory 0:0, (Bakači)
Šláger kola sa hral od začiatku do konca vo vysokom tempe a mal vynikajúcu úroveň. Domáci boli opticky lepším mužstvom no Molnárove strely neskončili v sieti. Hostia hrozili najmä z rýchlych brejkov a v 80. min. musel ratovať svojich domáci brankár Kuruc, keď zneškodnil protiútok hosťujúceho mužstva.
N. Dedina B - Podlužany B 1:1 (0:1), góly: Juroško – vlastný, (Zaimi B)
V N. Dedine sa hralo len priemerné derby, v ktorom nevynikalo ani jedno mužstvo. Hostia síce išli do vedenia po smoliarskom vlastenci domácich, no v 60. min. sa o vyrovnanie postaral Juroško, keď len doklepol odrazenú loptu do siete. Nakoniec sa teda potvrdilo futbalové pravidlo, že derby nemá favorita a zápas sa skončil deľbou bodou.
Domadice – Vyšné 0:3 (0:1), góly: V. Štrpka, P. Harman, Palonder, (Kolev I)
V slušnom zápase boli hostia o niečo lepším mužstvom, no domáci si za svoju hru rozhodne nezaslúžili prehru o tri góly. Domadičania si dokázali vypracovať dobré strelecké príležitosti, no vo finálnej fáze im to akosi škrípalo. Preto hráči Vyšného v druhom polčase pridali ďalšie dva góly a zaknihovali ďalšie víťazstvo.
1. Jur n/H. B 13 9 2 2 33:15 29 (11)
2. M. Ludany 12 9 1 2 32:14 28 (10)
3. H. Kosihy 13 8 3 2 37:15 27 (3)
4. Bory 13 8 3 2 34:14 27 (12)
5. V. Ďur 13 7 1 5 32:17 22 (1)
6. Podlužany B 13 5 3 5 20:20 18 (0)
7. N. Dedina B 14 5 2 7 22:18 17 (-1)
8. Beša 14 4 3 7 21:26 15 (-6)
9. Vyšné 13 4 1 8 19:29 13 (-5)
10. H. Pial 13 3 1 9 22:40 10 (14)
11. Domadice 13 0 0 13 5:69 0 (-21)
ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 4. Hygge ako životný štýl
 5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 457
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 075
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 223
 4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 326
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 976
 6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 7 687
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 321
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 969
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 670
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 573
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Samospráva o tom informovala na sociálnej sieti.

56m
Ilustračná foto.

O projekte hovorí mesto už dlhšie.

3 h
Pohľad na Moderštôlniansky tajch v časti obce Hodruša-Hámre, Kopanice.

Obec patrí medzi najdlhšie na Slovensku.

15 h
Ilustračné foto

Aj keď sa situácia s ochorením COVID-19 u zamestnancov a klientov zariadenia zlepšila, naďalej ostávajú v karanténe.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

17 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Prečo skončil Ščasný?

22. jan

Už ste čítali?