Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

Hronské Kľačany zrejme vypadávajú z boja o postup
St. Tekov - H. Kľačany 3:2 (3:2), góly: R. Bátovský, Kollár, Galgóci - Vidra, J. Krivočenko, (Moravčík, Kokavec, Tóth, D: Šafár)
Starý Tekov: R. Bačík - M. Krnčan, R. Máčaj, V. Šuchter, V. Kúdela, Š. Kollár, Ľ. Tariška, R. Hajko, R. Bátovský, Š. Galgóci, Halabuk (Senci, Béreš, I. Bátovský, Angleta)
H. Kľačany: P. Molnár - P. Krivočenko, M. Halabuk, M. Brezina, J. Poláčik, P. Štipka, J. Krivočenko, J. Vidra, M. Bôžik, M. Chano, M. Kúdela (J. Garaj, M. Janíček, A. Krkoš, M. Hancko)
V derby zápase sa hral naozaj kvalitný futbal, o ktorý sa pričinili obe mužstvá. Hral sa behavý, technický futbal a ten sa prítomným divákom naozaj páčil. Hostia v priebehu prvých 45 minút dvakrát viedli, ale domáci dokázali vždy kontrovať a otočili skóre dokonca vo svoj prospech. Aj po zmene strán sa hral stále výborný duel, ktorému ale chýbalo presnejšie zakončenie a keďže diváci už viac gólov nevideli, zápas sa končil takým výsledkom, aký bol po polčase.
Čaka – Tlmače 1:2 (0:0), góly: Ondrušek - Dobrota vl., Krnčan vl., (Zaimi B, Petrík, Zaimi J, D: Drappan)
Čaka: B. Mikula - M. Dorník, T. Fonody, M. Krnčan, J. Dobrota, G. Bombicz, M. Víglaš, T. Pleva, I. Tušan, R. Meiling, E. Bielik (V. Ondrušek, I. Stojka, Š. Hlinka)
Tlmače: P. Kopka, M. Gábriš, B. Hamar, Pavol Švolík, T. Fraňa, J. Izakovič, J. Kissimonyi, M. Hajtó, R. Kollár, T. Titurus, Peter Švolík (L. Zapletaj, M. Bombala, J. Jašek, P. Kotora
Prvý polčas veľmi prítomných divákov nepotešil, keď sa obe mužstvá viac sústredili na to, ako gól nedostať. Domáci po zmene strán až trikrát napli sito v bráne, no z víťazstva sa netešili. To preto, lebo Dobrota a Krnčan si dali vlastencov. Na 1:1 ešte vyrovnal Ondrušek, ale z víťazstva sa so šťastím tešili hostia, ktorí ešte stále poškuľujú v pozadí smerom k postupu.
H. Turovce – Podlužany 5:0 (3:0), góly: Peter Varga ml. 2, Peter Varga st., Baltazár, Sztyahula, (Meňhart, Macho, Morvay, D: Gálik)
H. Turovce: Bublos - P. Varga ml., P. Varga st., V. Csáky, P. Csáky, F. Balázs, M. Baltazár, P. Tóth, N. Pásztor, T. Sztyahula (Zs. Mihály, T. Fabian, M. Bazsó)
Podlužany: J. Kupča - M. Červenák, E. Szalma, J. Uhnák, P. Šebo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, F. Sebelédy, E. Cziria (M. Lukáč, V. Porubský)
Domáci chceli odčiniť hanebnú prehru z piatku a pustili sa s vervou do svojho súpera. Hostia domácim nedokázal vzdorovať a už do polčasu prehrávali trojgólovým rozdielom. Domáci boli jednoznačne lepší po celý priebeh zápasu, veď hostia si nedokázali vypracovať ani jedinú gólovú šancu. Domáci si vysokým víťazstvom udobrili svojich fanúšikov, hostia naopak sklamali a boli radi, že neinkasovali ešte viac.
Lok – Kozárovce 2:1 (2:1), góly: 15. Škorupa, 35. Szilváš - 10. Demian, (Sekereš, Holman, Kolev A, D: Kubica)
Lok: Š. Sliezik - Ľ. Húdik, P. Hajko, M. Török, Polák, Š. Obert, I. Mátyas, M. Škorupa, Pleva, O. Szilvás, J. Mózeš (Šebeštín, M. Béreš, Marföldy)
Kozárovce: M. Koláček - J. Havran, R. Gaži, T. Kacian, J. Graus, A. Benčať, R. Demian, V. Hoľka, R. Priecel, S. Benčať, Miroslav Švolík (I. Červenák)
Hostia začali zápas lepšie a v 10. min. sa ujali vedenia gólom kanoniera Demiana. Lenže domáci odpovedali veľmi rýchlo a o 5 minút bolo vyrovnané zásluhou Škorupu. Ešte do prestávky, v 35. min. naklonil misky váh na stranu domácich Szilváš a bolo 2:1. Do prestávky boli síce hostia lepší, ale vyhrávali domáci. Po zmene strán hráči Loku prevzali iniciatívu do svojich rúk, ale z viacerých vyložených šancí sa im skórovať nepodarilo, keď hostí podržal v týchto momentoch gólman Koláček.
H. Vrbica – Žemberovce 3:0 (2:0), góly: 10. M. Sliačan 2, 78. Hovan, (Žirko, Szikora st., Szikora ml)
H. Vrbica: O. Výbošťok - I. Siksay, P. Páchnik, V. Horský, L. Kurucz, K. Kačmárik, Peter Pilinský, J. Valentík, A. Jakubík, M. Sliačan, A. Kačmárik (I. Bogár, J. Hovan, Prištiak, M. Špaňo)
Žemberovce: R. Štefanča - B. Homola, M. Flašík, Ľ. Nedorolík, R. Tažký, I. Vrecník, M. Vrecník, M. Rádik, J. Vrecník, P. Mikula, M. Chovan (I. Slúka, M. Šinkovič)
Do prestávky sa hral zaujímavý zápas, no dôležitá bola 10. minúta. To sa v priebehu pár sekúnd dvakrát po sebe trafil Sliačan a domáci razom viedli o dva góly. Aj hostia mali šancu, ale tú najväčšiu nevyužil Mikula. V 2. polčasu už domáci trošku šetrili sily, čo hostia chceli využiť na strelenie gólu, ale domáceho gólmana neprekonali. Hovan potom po brejkovej akcii upravil na konečných 3:0 a tri body zaslúžene zostalo v H. Vrbici. Zápas k spokojnosti oboch mužstiev zvládla rozhodcovská trojica.
N. Dedina – Demandice 1:3 (0:2), góly: Nádaždy - Benca 2, Pavlík, (Havran, Sasko, Skačan D: Čornák)
N. Dedina: D. Hríbik - M. Mráz, M. Kollár, R. Harmady, K. Nádaždy, A. Šebo, T. Pastier, S. Jakubis, P. Salaj, G. Alföldy, J. Šebo (P. Lohyňa, P. Bob, M. Jurík, M. Maľa)
Demandice: J. Šipoš - M. Krammer, M. Látečka, J. Mäsiar, L. Mészáros, J. Pastucha, P. Tóth, J. Pavlík, B. Straňák, R. Benca, P. Šebo (J. Líška, I. Sebelédi, A. Kántor, P. Baráti, P. Medveď)
Hostia prišli do N. Dediny jednoznačne pre tri body, ale domáci sa len tak ľahko o ne obrať nenechali. Hral sa dobrý futbal z oboch strán, domáci využívali ten fakt, že ihrisko majú menších rozmerov a tým pádom sa technickým hosťom ťažšie kombinovalo. Hostia však boli vždy o kúsok vpred pred domácimi hráčmi a o svojom víťazstve rozhodli vlastne už v úvodných 45-ich minútach. Domáci sa však snažili byť favorizovaným hosťom vyrovnaným súperom, čo sa im celkom aj darilo, ale skúsenosti boli jednoznačne na strane hostí.
V. Kozmálovce - Kalinčiakovo 1:3
(0:2), góly: J. Mucha (z 11 m) - Cheben 2, Fürješ, (Ďurina, Jakubcová, Moravčík, D: Šafár)
V. Kozmálovce: D. Tariška - M. Ambrózay, M. Andruška, Marián Trnkus, V. Tariška, Michal Trnkus, V. Katona, M. Mucha, M. Tariška, I. Daniš, J. Mucha (M. Jančo, M. Graus)
Kalinčiakovo: P. Mikula - Ľ. Somolay, J. Éhn, V. Horňák, P. Cheben, S. Holubík, Š. Šinko, L. Struhár, Š. Pap, H. Taňaši, Ľ. Fürješ (M. Kollár, R. Kurucz, G. Hega)
V doobedňajšom zápase domáci nezopakovali výkon z piatku a naopak, Kalinčiakovo sa revanšovalo za domácu prehru. Skóre otvoril Cheben a hostia viedli, keď boli futbalovejší, ako domáci. Druhý presný zásah hostí pridal Fürješ a hostia išla na prestávku s dvoma gólmi k dobru. Očakávaný nápor domácich neprichádzal a Cheben positil víťazstvo hostí tretím gólom. Domáci v závere už len skorigovali Muchom z penalty na konečných 1:3.
Plášťovce - Dolný Pial 7:2 (4:1), góly: L. Zsóka 4, J. Nanias 2, Šomlo - M. Trgiňa, R. Zummer, (Lieskovský, Barcík, Jakubcová)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, R. Osoli, T. Jelen, E. Fabián, M. Kneizel, E. Šereš, Š. Šomlo, L. Zsóka, J. Nanias (Sz. Bencsok, J. Velebný, Sz. Szabó)
Dolný Pial: M. Laurenčík - A. Sladíček, M. Ledényi, M. Húdik, M. Valach, M. Trgiňa, T. Magda, P. Valach, R. Zummer, I. Vízi, T. Mészáros (R. Bielik, M. Markovič, E. Füri, P. Trgiňa)
V hodovom zápase sa domáci vypli k veľkému výkonu, ku ktorému im hrubými chybami v obrane dopomohli hostia. Pialčania boli v Plášťovciach veľkým sklamaním, keď neboli domácim vyrovnaným súperom. V drese domácich sa darilo tradičnému strelcovi Zsókovi, ktorého obrana hostí nedokázala eliminovať. Kto čakal vyrovnaný zápas, musel odchádzať zo zápasu sklamaný, nakoľko Plášťovčania jasne predčili hráčov Dolného Pialu.

Skryť Vypnúť reklamu

1. H. Vrbica 21 16 2 3 72:21 50 (17)
2. Demandice 21 15 1 5 68:24 46 (13)
3. H. Kľačany 21 14 2 5 65:36 44 (14)
4. Tlmače 21 14 2 5 44:30 44 (14)
5. S. Tekov 21 13 1 7 38:29 40 (7)
6. Žemberovce 21 11 2 8 48:29 35 (5)
7. Čaka 21 11 1 9 48:37 34 (4)
8. Kalinčiakovo 21 9 3 9 38:42 30 (-3)
9. D. Pial 21 8 4 9 45:46 28 (-5)
10. N. Dedina 21 6 6 9 36:43 24 (-9)
11. Kozárovce 21 7 3 11 31:38 24 (-6)
12. H. Turovce 21 6 3 12 32:54 21 (-6)
13. Podlužany 21 6 1 14 22:60 19 (-11)
14. V. Kozmálovce 21 5 3 13 27:60 18 (-15)
15. Plášťovce 21 5 1 15 31:71 16 (-17)
16. Lok 21 4 1 16 21:46 13 (-20)
P. Vozokany porazili Čatu a mieria do ObM
Vyškovce - I. Úľany 1:3 (1:1), góly: Csala (z 11m) – Petrežil 2, Antalicz, (Kolev I, Pál)
Úvod vyšiel hosťom ako z veľkej knihy a už v 3. min. bolo 0:1. O niekoľko minút neskôr však ratoval domácich z penalty Csala a stanovil polčasové skóre. V druhom dejstve boli hostia kombinačnejším mužstvom a Petrežil dvoma presnými zásahmi potvrdil, že I. Úľany to na súperových ihriskách vedia.
N. Tekov - H. Trsťany 6:0 (2:0), góly: Palic 3, D. Nagy, Šipoš, Hengerič, (Szelényi, Kupča)
Hostia nastúpili v Novom Tekove len s desiatimi hráčmi a len zázrak im mohol pomôcť k lepšiemu výsledku. V prvej časti si Tekovčania vytvorili množstvo gólových šancí, no sieť rozvlnili len dva razy. Do druhého polčasu nastúpili hostia so zabetónovanou obranou, ale v drese domácich im robil najväčšie problémy „hetrikový“ Palic, ktorý bol aj najlepším hráčom svojho mužstva.
P. Vozokany - Čata 4:1 (2:1), góly: Ivančo 2, M. Bandzi, B. Sádovský – Raj, (Majer, Mészáros)
V slušnom a kvalitnom zápase sa konečne presadili domáci hráči, aj keď Čata dokáže zbierať body aj vonku. V prvom polčase sa gólovo presadili M. Bandzi a B. Sádovský, ale hosťujúci Raj upravil na
2:1. V druhom polčase boli Vozokančania opäť aktívnejší a zásluhou dvoch veľmi pekných gólov Ivanča si pripísali dôležité tri body.
Šarovce - P.Ruskov 3:2 (0:1), góly: Michalík, L. Gáloš, Gunič – Dulai 2, (Gregor, Klabníková)
Domáci sa v prvom polčase len hľadali a Dulai mohol stanoviť na polčasvých
0:1. V druhom polčase ten istý hráč pridal v 60. min. svoj druhý gól. Od tohto momentu domáci ožili a v 80. min. znížili na 1:2. O desať minút neskôr sa im podarilo dokonca vyrovnať. Keď už diváci pomaly odchádzali na pivko, v skrumáži pred bránou hostí sa lopta dostala ku Gálošovi a ten rozhodol o tom, že tri body nakoniec ostali doma.
Rybník – Tešmak 4:0 (2:0), góly: I. Graus 2, P. Hollý, J. Ďurovský, (Ďurina, Kopanicová)
Rybníčania po menšom piatkovom „výpadku“ opäť zabrali a rozstrieľali svojho nedeľného súpera. Skóre otvoril v 15. min. Graus, a o niekoľko minút sa konečne zapísal do streleckej listiny aj P. Hollý. Hostia sa v druhom polčase len bránili, a preto mohli domáci schuti kombinovať a útočiť. Tretí gól domácich pridal opäť Ivo Graus a pred koncom zápasu sa presadil aj brankár Rybníčanov J. Ďurovský, ktorý si v nedeľu zahral v útoku.
Keť - V. Turovce 3:0 (0:0), góly: Danczi, Bényi, Gál, (Svetlošák)
V Keti sa hralo veľmi kvalitné stretnutie so šancami na oboch stranách. Lenže aj keď v druhom polčase mali miernu prevahu hosťujúci hráči, opäť inkasovali po brejkoch domácich. V 50. min. Danczi otvoril skóre a v 83. pridal druhý gól Bényi. Domáci Gál takmer pred konečným hvizdom hlavného rozhodcu Svetlošáka, už len kozmeticky upravil na 3:0. Hostia si za predvedený výkon rozhodne nezaslúžili prehrať rozdielom triedy.
Santovka – Pukanec 3:0 (0:0), góly: Gajdošík, Hudec, Lulei, (H. Kováč)
V prvom polčase sa hral pomerne vyrovnaný futbal. Hostia mohli ísť do vedenia, lenže to by musel Ťašký kopnúť penaltu lepšie. V druhej časti boli už domáci lepším a kombinačnejším mužstvom a trojica hráčov – Gajdoší, Hudec, Lulei – rozhodla o majiteľovi troch bodov.
1. Šarovce 19 16 0 3 51:18 48 (18)
2. P. Vozokany 19 14 2 3 43:18 44 (11)
3. Čata 20 10 5 5 34:31 35 (5)
4. P. Ruskov 20 11 1 8 38:30 34 (7)
5. N. Tekov 19 9 4 6 40:26 31 (1)
6. I. Úľany 19 9 2 8 42:31 29 (-1)
7. V. Turovce 20 9 2 9 33:40 29 (-1)
8. Bátovce 19 9 0 10 42:40 27 (0)
9. Rybník 19 8 3 8 25:28 27 (0)
10. Keť 19 8 1 10 32:48 25 (-2)
11. Vyškovce 18 8 0 10 49:46 24 (-3)
12. Santovka 20 7 1 12 37:43 22 (-8)
13. Tešmak 20 5 2 13 22:40 17 (-13)
14. H. Trsťany 20 5 2 13 30:58 17 (-10)
15. Pukanec 19 3 3 13 20:41 12 (-18)
Farná s Hrkovcami svorne víťazne
Pastovce – Hokovce 4:1 (3:1), góly: Majer 2, Szöllösi 2 – Schneider, (Kolev I)
Domáci mali v zápase viac šancí a jednoducho boli lepším mužstvom. Hokovčania síce bojovali, čo im sily stačili, no Szöllösi dvoma peknými gólmi rozhodol o majiteľovi troch bodov.
Málaš – Hronovce 2:0 (0:0), góly: Václav, Záhoranský, (B. Zaimi)
V prvom polčase sa hral v Málaši vyrovnaný zápas, aj keď hosťujúci Benčík uvidel v 20. min. červenú kartu. V druhej časti sa domácim podaril husársky kúsok, keď Václav aj Záhoranský prekonali hosťujúceho brankára dvoma exportnými strelami z priamych kopov. Václav najskôr namieril nechytateľne pod brvno a Záhoranský umiestnil loptu po zemi k žrdi.
Hrkovce – Tupá 4:0 (1:0), góly: T. Varga, G. Varga, Breza, Šaláta, (Morvay)
V susedskom derby nastúpili za Hrkovce hráči z lavičky a svojej úlohy sa zhostili na výbornú. Hráči Tupej inkasovali najmä v druhom polčase po hrubých chybách svojho brankára, a tak si Hrkovčania poľahky pripísali všetky tri body.
Sikenica – Farná 3:5 (1:3), góly: Jónáš, Kántor 2 – Mikeš, Šulka, Klenko, Dudáš 2, (Gregor)
Líder pricestoval do Sikenice potvrdiť svoje kvality, a aj keď sa domácim podarilo tri razy prekonať brankára hostí, nestačilo to ani na zisk bodu. Hráči Farnej hrali umne, najmä v strede ihriska a ich rýchle kontry nestačila domáca obrana likvidovať. Preto sa v Sikenici prekvapenie nekonalo.
Lontov - I. Sokolec 2:2 (0:1), góly: Rebický, Szabó – Šrajer 2, (Pál)
Aj keď boli domáci hráči v zápase aktívnejší, vždy museli doháňať jednogólový náskok hostí. Hráči I. Sokolca sa zamerali na pevnú defenzívu a vyrážanie do rýchlych protiútokov. Táto taktika im vyšla na sto percent, pretože z dvoch vážnejších príležitostí, dva razy rozvlnili sieť za domácim brankárom a odniesli si z Lontova bodík.
M. Ludince - T. Lužany 4 FSC 0:4 (0:1), góly: Valach, Potocký, Guzman, Cseri, (Klabníková)
Papierovým favoritom síce boli domáci hráči, ale hostia z T. Lužian vyhrali naozaj zaslúžene. Počas celého zápasu boli lepší a aktívnejší a už v 12. min. otvoril skóre Valach. V 50. min. pridal druhý presný zásah Potocký, keď spoza „veľkého vápna“ namieril veľmi presne. O niekoľko minút neskôr sa blysli Guzman s Cserim, keď prvý menovaný dal gól priamo z rohu a Cseri perfektným priamym kopom zaklincoval na 0:4.
1. Farná 17 13 2 2 63:25 41 (17)
2. Hrkovce 17 11 3 3 59:22 36 (9)
3. Málaš 16 10 2 4 38:37 32 (8)
4. H. Semerovce 16 10 1 5 43:17 31 (7)
5. Pastovce 16 7 4 5 27:23 25 (1)
6. M. Ludince 17 7 3 7 33:42 24 (-3)
7. Lontov 17 7 2 8 34:38 23 (-4)
8. Hronovce 17 7 0 10 26:40 21 (-3)
9. T. Lužany 4FSC 16 5 3 8 26:33 18 (-6)
10. I. Sokolec 16 5 3 8 23:31 18 (-6)
11. Tupá 17 4 6 7 32:46 18 (-6)
12. Sikenica 17 4 3 10 32:41 15 (-12)
13. Hokovce 17 2 0 15 23:64 6 (-18)
Jurania urobli dôležitý krok k postupu
Beša – Domadice 7:0 (3:0), góly: Lülei 3, Zrubec, Varga, Havlík, Palonder, (Szelényi)
Zápas v Beši mal jasný priebeh a o víťazovi nemohol nik pochybovať. Domáci boli lepší a gólovo sa presadzovali hlavne strelami z väčších vzdialeností. Domadičania hrali odovzdane a keď v druhom polčase inkasovali štyri razy, odniesli si z Beši peknú nádielku.
V. Ďur - Horný Pial 2:0 (1:0), góly: Pavlík, Peter Lipták (z 11m), (Dálnoky)
V prvom polčase sa hral vo Veľkom Ďure len priemerný zápas s minimom šancí na oboch stranách. Domácim sa podarilo ale aj tak v 44. min. otvoriť skóre Pavlíkom, keď zaváhala celá hosťujúca obrana. V druhom polčase už domáci prevzali taktovku zápasu a hostia sa v podstate len bránili. O všetkom rozhodol Peter Lipták, keď bezpečne premenil nariadený pokutový kop.
M. Ludany - Jur n/H. B 0:3 (0:2), góly: Š. Molnár, Belecký 2, (Sekereš, Holman, Kolev A.)
V súboji druhého s prvým sa čakal dobrý zápas a taký naozaj bol. Hostia prišli do M. Ludán posilnení o niekoľkých hráčov z prvého mužstva a na ich hre to bolo cítiť. V 15. min. otvoril skóre Š. Molnár, keď po odrazenej lopte prestrelil zo šiestich metrov všetko, čo mu stálo v ceste. V 35. min. pridal druhý gól hlavou Belekcý a v 75. min. ten istý hráč upravil na konečných
0:3 krásnou strelou z 20 metrov priamo do šibenice.
Bory - H. Kosihy 0:0, (Žirko)
Ak chceli domáci útočiť na popredné priečky, museli bodovať naplno. Lenže hostia z Hr. Kosih, hrali dobre a svojho súpera sa nezľakli. Ba niekoľkokrát aj vážne ohrozili domáceho gólmana, no ten bol pozorný. V druhom polčase sa hra už vyrovnala a lopta sa pohybovala hlavne v strede ihriska. Zápas sa skončil teda spravodlivou deľbou bodov.
1. Jur n/H. B 14 10 2 2 36:15 32 (14)
2. H. Kosihy 14 8 4 2 37:15 28 (4)
3. Bory 14 8 4 2 34:14 28 (10)
4. M. Ludany 13 9 1 3 32:17 28 (7)
5. V. Ďur 14 8 1 5 34:17 25 (1)
6. Beša 15 5 3 7 28:26 18 (-6)
7. Podlužany B 13 5 3 5 20:20 18 (0)
8. N. Dedina B 14 5 2 7 22:18 17 (-1)
9. Vyšné 13 4 1 8 19:29 13 (-5)
10. H. Pial 14 3 1 10 22:42 10 (-14)
11. Domadice 14 0 0 14 5:76 0 (-21)
ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
 2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 4. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 5. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
 6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
 7. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
 8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 9. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 10. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 1. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
 2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 4. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 5. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
 6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
 7. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
 8. Škola môže vyzerať aj inak!
 9. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
 10. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 698
 2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 129
 3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 21 282
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 772
 5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 13 547
 6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 739
 7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 060
 8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 434
 9. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 11 361
 10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 602
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

V Novej Bani budú testovať v exteriéri, pripravených je päť miest

Samospráva už má k dispozícii takmer štyri desiatky dobrovoľníkov.

Odberné miesto na nový koronavírus.

V obci osadili merače, chcú tak zvýšiť bezpečnosť

Získali dotáciu vo výške sedem tisíc eur.

Nové merače.

Cena poputovala do Banskej Štiavnice

V kategórii „Akvizícia“ zvíťazil projekt Príbeh značky PLETA.

Cena poputovala do Banskej Štiavnice.

Pozitívne prípady hlásia už aj z mestského úradu. Ten je aktuálne zatvorený

Mestský úrad v Žiari nad Hronom je do konca októbra pre verejnosť zatvorený.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

Už ste čítali?