Futbal - I. trieda dospelých: Vyhne stále na čele, prekvapenie na Voznici

18. kolo:
Bzenica - Lovča
2:0 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase si domáci ešte v prvom polčase vytvorili dve sľubné príležitosti, ale ich snaženie sa zúročilo do gólov až v druhom polčase.
Góly: 67. Krcho, 78. Tatár. Pred 65 divákmi rozhodoval M. Truban.
BZENICA: Hlaváč – Olajec, Harach, Murín, Meliš, Dekýš (39. Krcho), Mališ, Rychtárik (68. Hlinka), Tatár (86. Zliechovec), Fehérpataky, Krištof (82. Budinský)
LOVČA: Sedliak– Hrmo, Greguš, Magula, Páleník, Kukučka (55. Stašo, 88. Švoňava), Chudoba, Benča, Kováč, Matuška, Bien

Janova Lehota - Lutila
1:2 (0:1)
V susedskom derby napokon zvíťazili hostia. Domáci sa cítia ukrivdení niektorými verdiktami hlavného rozhodcu.
Pred 80 divákmi rozhodoval Oslanec.
JANOVA LEHOTA: Haliarsky – Matyáš, Roško, Stacho, Koneracký, Krajčír, Urblík, Toth, Chovančík, Daniš, Morvay
LUTILA: Hromádka – Majer, Forgáč, R. Kanina, Roško, Gordík, P. Kanina, Vanko, Debnár, Čiliak, Komanický

Repište - Kremnica
2:0 (0:0)
Diváci na Repišti mohli vidieť výborný technický futbal z obidvoch strán. V prospech domácich rozhodli premenené šance.
Góly: 50. Kordík, 89. Ľ: Hudec. Pred 60 divákmi rozhodoval Šupka.
REPIŠTE: Filip – Čech, St. Želiar, Kmeť, Sl. Želiar (90. Marko), M. Karvaš, A. Kmeť, M. Kordík, Vincúr (75. Ľ. Hudec), V. Kmeť, Ľ. Kordík (84. Krahulec)
KREMNICA: Valuška – Rusín (78. Ďurica), Králik (80. Henžel), Wágner, Privalinec, Ivan, Marcinek (64. Ďurian), Tokár, P. Ďurica, Chladný, Žiarny (52. Mališ)

Banská Štiavnica – Horná Ves
3:0 (2:0)
V jednoznačnom zápase domáci potvrdili rolu favorita.
Góly: 27. Šíma, 43. Kminiak, 55. P. Hanzlík. Pred 100 divákmi rozhodoval Priebera.
B. ŠTIAVNICA: Blahút (77. Ferko) – Halát, A. Hanzlík, Barák, Necpal, Pajerský, P. Hanzlík, Šima, Pastier, Kminiak (55. Macko), Mališ (68. Halaj)
HORNÁ VES: Hlaváč – Wagner, Širáň, Zipser, Dobrotka, J. Kasza, Urgela, Sekereš, R. Kasza, Neuschl, Hric

Brehy – Tekovská Breznica
1:4 (1:1)
Hostia sa ujali vedenia, ale domáci po peknej akcii vyrovnali. V druhom dejstve rozhodli hostia o svojej výhre tromi gólmi počas šiestich minút.
Góly: 40. Regina – 63., 66. Lauko, 20. Polc, 60. Galbavý. ČK: 85. Mucha (T. Breznica). Pred 150 divákmi rozhodoval Dekýš.
BREHY: Martinec – Lálka (46. Halabuk), Hubač, Pastier (70. Bakoš), Hrubý (80. Š. Vozár), Psotka, Polc, P. Vozár, Gorbov, Mezö, Regina
TEKOVSKÁ BREZNICA: Homola – Krulák, M. Galbavý, Gaži, Potocký, Cibula, Žembery, Polc, Horniak, J. Galbavý (70. Mucha), Jáni

Vyhne – Banská Belá
4:0 (1:0)
V prvom polčase sa hral rýchly dôrazný futbal. Domácim sa podarilo zásluhou najlepšieho hráča Ivana otvoriť skóre. V druhom polčase už domáci jasne dominovali.
Góly: 25., 72., 78. L. Ivan, 84. M. Kašiar. ČK: 70. Šimko – 62. Hunka. Pred 200 divákmi rozhodoval Hrnčiar.
VYHNE: Herold – P. Kašiar, M. Kašiar, Hlinka, Čunderlík, Hrnčiar, Katina, Šimko, Ivan, Mališ, Šrot
BANSKÁ BELÁ: Dobák – Ivanič, Hunka, Spišiak, Hanzlík, Hrubčo, Š. Dulaj (78. Cibula), Hankovič, Javorský, Durbák, Lukáč (60. Weis)

Voznica – Stará Kremnička
1:3 (0:1)
Hostia boli počas celého zápasu živší a zaslúžene zvíťazili. Domáci sa v zápase trápili.
Góly: 90. M. Blaho – 30. J. Nárožný, 75. M. Kašša, 87. Abrahám.
Pred 100 divákmi rozhodoval Sivok.
VOZNICA: Pekárik – Brestovský, P. Benča, V. Benča, Kršiak, Závadský (66. Arvay), Mihálik, Mocpajchel, P. Blaho, M. Blaho, Pavol
ST. KREMNIČKA: Gašpar – Dobias, Osvald, Bugár (85. Abrahám), Mališ, M. Poliak, J. Sklenka, Petruš, Nárožný, P. Poliak, Neischl, Rajčan (58. Kašša)
1. Vyhne 16 11 3 1 30:14 36
2. B. Štiavnica 16 10 1 4 33:18 32
3. T. Breznica 16 8 3 5 24:16 27
4. Brehy 16 7 5 4 26:23 26
5. Bzenica 16 7 3 6 31:21 24