MÚMF Levice

I. liga 24. kolo
Ďalšia strata lídra, Sporting opäť s víťazstvom
JHJ Kovex - Geodet Juhász 11:3 (4:1), góly: E. Jenes 4, E. Palic 2, M. Palic, Mlynárik, Budovec, Hamar, J. Éhn - J. Kukel, L. Tamás, V. Horský
Kovexáci sa pustili do svojho súpera hneď od úvodných minút a už do prestávky získali rozhodujúci náskok štyroch gólov, na ktorý Geodeti odpovedali jediným. Aj po obrátke lepšie začali hráči Kovexu a štyrmi gólmi v rade upravili na 8:1. Až potom sa zápas vyrovnal, čo však už nič nezmenilo na fakte, že body si zaslúžene zo sebou zobrali Kovexáci, aj vďaka strelcovi „Bocianovi”, ktorý po úraze opäť na ihrisku čaroval.
MFC 04 Levice - KaMi 1:1 (0:1), góly: M. Plašek - S. Hronec, ŽK: S. Hronec
V zápase dvoch silných mužstiev sa hral kvalitný futsal, aj keď veľa gólov napokon nepadlo. Obrany dominovali na oboch stranách, až v druhej polovici 1. polčasu sa dostal k slovu Hronec a otvoril skóre - 0:1. Obe mužstvá sa síce snažili hrať útočný futbal, ale ďalší gól padol až po prestávke. To sa o vyrovnanie postaral Plašek, keď doklepol zblízka loptu do siete. Keďže ďalší gól už diváci nevideli, duel sa skončil nerozhodne.
ŠKP - Komat 1:4 (0:2), góly: G. Hlaváčik - J. Krivočenko 2, R. Meiling, F. Fiam
V zápase priemernej úrovni využili Komaťáci svoje lepšie postavenie v tabuľke na ďalšie víťazstvo. Skóre otvoril s prehľadom Krivočenko, druhý presný zásah zaznamenal Fiam. Po zmene strán strelil ďalší gól Komatu Krivočenko na 3:0 a bolo rozhodnuté. Potom síce ešte G. Hlaváčik znížil, ale Meiling podtrhol víťazstvo Komatu štvrtým gólom a zápas sa skončil podľa očakávania víťazstvom favorizovaného mužstva.
Medina - VÚEZ 6:4 (2:0), góly: Š. Malček 2, P. Marko, T. Pleva, Š. Kukuli, P. Hegedüs - J. Fábry 2, M. Ármai 2
Medina si pomerne rýchlo vypracovala dvojgólové vedenia, ale súper jej bol viac než vyrovnaným partnerom, len bol pohnevaný s koncovkou. Skúsenejšia Medina po obrátke zvýšila svoj náskok na rozdiel troch gólov a svoj náskok si strážila vlastne až do posledného hvizdu rozhodcu. VÚEZáci doplatili na množstvo nepremenených šancí, inak mohli dokonca uhrať prijateľnejší výsledok.
Dukla - Help 5:0 (4:0), góly: I. Tušan 3, J. Göncöl, M. Šimon
Dukla vďaka výbornému 1. polčasu rozhodla o svojom hladkom víťazstve. Helpákov načal Tušan, po ňom sa pridal k strelcom Göncöl a tretí pridal opäť Tušan. Ani Šimon nechcel zaostať a posla štvrtú vizitku za chrbát brankára Števka. Helpáci, spoliehajúci sa na obrannú hru boli s priebehom dulu určite nespokojní, ale ani po zmene strán nenašli recept na prekonanie obrannej línie Dukly. Vojaci si preto v pohode hladké víťazstvo ustrážili.
Real Drink - Sporting-Sabrina
1:2 (1:2), góly: M. Chano - M. Búry, G. Búry
V dobrom zápase sa snažili hrať obe mužstvá útočne, ale obrany boli jednoducho úspešnejšie. Drinkáči sa dostali do vedenia, keď presne namieril Chano. Lenže Sporting odpovedal pomerne rýchlo a G. Búry vyrovnal. O niekoľko minút jeho brat Maroš dokonca poslal Sporting do vedenia a tak sa skončil aj 1. polčas. Po zmene strán sa Drinkáči snažili otočiť skóre vo svoj prospech, ale Sporting pozornou obranou svoj tesný náskok z 1. polčasu dokázal udržať.
Deportivo - LVT 1:2 (0:2), góly: D. Rafael - Nagy, P. Pap
LVT bolo do polčasu aktívnejšie a zaslúžene získalo dvojgólové vedenie. To sa najprv nemýlil Nagy a po ňom druhý raz prekonal gólmana Molnára P. Pap. Deportivu zápas nevyšiel podľa predstáv a na 2. polčas sa gólman Molnár presunul do útoku. Ale ani to nepomohlo otočiť výsledok, hoci D. Rafael znížil a vykresal nádej na zvrat. Ten však dobre hrajúce LVT už nedopustilo a odišlo zo zápasu spokojnejšie.

Vedúca trojica zhodne víťazne
Energo – Dynamo 6:3 (2:1), góly: Farkaš 3, Kalmancai 2, Krnčan – Petrík 2, Mich. Jančo
Energo začalo duel efektívnejšie a ujalo sa vedenia rozdielom dvoch gólov. Dynamo v snahe vyrovnať viac otvorilo hru, no stačilo to len na polčasové zníženie skóre. Vyrovnať sa im podarilo až po obrátke, ale Farkaš s Krnčanom opäť vykopali pre Energo dvojgólový náskok. Dynamo ešte znížilo Jančom, ale posledné slovo mal Kalmancai z Energa, čo značilo trojbodovú definitívu pre jeho mužstvo.
Rapid - H. Seč 4:6 (0:3), góly: Pekarík 2, Raček, M. Török – M. Sakoš 3, K. Nádaždy 3
Zápas mal viac ako zaujímavý priebeh, v ktorom Sečania do prestávky viedli o tri góly a zdalo sa byť už rozhodnuté. Lenže Rapid aj bez svojho špílmachra dokázal privodiť nevídaný zvrat a štyrmi gólmi v jednom slede otočil skóre vo svoj prospech. To sa na druhej strane súperovi nepáčilo a Nádaždy dvoma gólmi opäť poslal Sečanov do vedenia. Sakoš potom ešte prikrášlil na konečných 4:6, vo výbornom a hlavne útočnom zápase
Eurosport – Sektor 2:2 (2:1), góly: Mokoš, Rafael – M. Baranyai 2
Kto čakal hladké víťazstvo Sektoru, musel byť sklamaný, lebo Eurosport sa vypol k dobrému výkonu. Skóre otvoril Rafael, ale M. Baranyai dokázal kontrovať a vyrovnal na 1:1. Favorizovaný Sektor sa nevedel presadiť, ako streliť gól predviedol Mokoš a Eurosport opäť viedol. Po obrátke predsa len Sektor pridal v ofenzíve, ale dištancovaný Moravčík mužstvu chýbal viac než dosť. O konečnú remízu sa potom postaral svojim druhým presným zásahom M. Baranyai a Sektor mohol byť vlastne rád, že neprehral.
Hypernova – Tlmače 1:7 (0:2), góly: Turčan – J. Kinčok 2, J. Jašek 2, Straňovský, Izakovič, Varga
Keďže Hypernova príliš prekročiť svoj tieň v tomto zápase nedokázala, mali Tlmačania cestu k víťazstvu uľahčenú. Do prestávky sa hral síce pomerne vyrovnaný zápas, ale skúsenosti Tlmáč boli rozhodujúce. po obrátke už na hracej ploche existovalo len jediné mužstvo, ktoré zvyšovalo svoje vedenie gól po góle. Nakoniec sa zrodilo zaslúžené a hladké víťazstvo Tlmáč, ktoré bolo určite očakávané.
Slovan – Sampdoria 8:2 (4:1), góly: J. Kaminský st. 3, Tirpák 2, M. Flašík, V. Kováčik, Gál – Longauer, Krenčan
Len v úvode to na chvíľu vyzeralo, že by sa mohlo zrodiť veľké prekvapenie, keď krenčan poslal Smapdoriu do vedenia. Potom ale skúsení Slovanisti ešte do polčasu otočili štyrmi gólmi výsledok jednoznačne na svoju stranu. Gólostroj Slovana pokračoval aj po zmene strán a zastavil sa až pri 8. góle. V samom závere sa dokázali presadiť aj ich súper a znížil na konečných 8:2.
I. liga 25. kolo 14.5.2006
IV. ZŠ: 8.00: LVT - Real Drink, 9.00: VÚEZ - ŠKP, 10.00: Sporting-Sabrina - Siwel, 11.00: Help - Deportivo
III. ZŠ: 8.00: Komat - JHJ Kovex, 9.00: Dukla - MFC 04 Levice, 10.00: Geodet Juhász - KaMi
II. liga 22. kolo 13.5. 2006 III. ZŠ
8.00: Sampdoria - Tlmače, 9.00: Sektor - Energo, 10.00: Slovan - Eurosport, 11.00: H. Seč - Hypernova, 12.00: Dynamo - Rapid
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 03.05.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (23. kolo) – ŽK/ČK: nikto
II. liga (20. kolo) - ŽK: Bogár M. 0259 (SEKTOR), Moravčík R. 0457 (SEKTOR), ČK: nikto