MÚMF Levice

I. LIGA 27. KOLO
Tesné, ale predsa víťazstvá Mediny, Dukly a Deportiva
VÚEZ - KaMi 0:5 (0:1), góly: B. Hlôška 3, S. Hronec, J. Ivančo
V zápase prvého s predposledným sa dal očakávať jednoznačný zápas a hladké víťazstvo lídra I. ligy - KaMi. Do prestávky však našiel kľúč na prekonanie obrany súpera jedine Hlôška. V 2. polčasu KaMi pridalo, pritlačilo svojho súpera ešte viac pred svojho gólmana a bolo len otázkou času, kedy svoj náskok zvýšia. Postupne sa hráča vedúceho družstva presadili ešte štyri razy a zapísali si do tabuľky očakávané hladké víťazstvo.
Komat - Geodet Juhász 8:4 (3:0), góly: M. Jakab 3, Š. Galgóci 3, J. Ivančo 2 - P. Ukrop 3, I. Bogár
Komat svojho súpera, ktorý s ako tak zišiel predčil po všetkých stránkach a problémy mu robil jedine Ukrop na strane Geodetov. Po trojgólovom vedení do prestávky Komat zvýšil svoj náskok ďalšími dvoma gólmi už na 6:0. To sa potom dostal k slovu Ukrop a troma gólmi znížil na 6:3. Komaťáci v závere dvoma gólmi podtrhli svoje víťazstvo na konečných 8:4. Možno ak by Geodetov bolo na zápase viac, mohli súpera potrápiť vo väčšej miere.
Sporting-Sabrina - ŠKP 3:7 (3:1), góly: M. Búry, R. Csomor, G. Alföldi - M. Jakubík 2, G. Csala 2, J. Fabian, M. Gajdošík, V. Kúdela
Sporting začal zápas pomerne dobre a viedol rozdielom troch gólov. V závere polčasu však Csala strelil kontaktný gól a Policajti vycítili šancu. Po prestávke vypustilo ŠKP z klietky tigra a prišlo k veľkému zvratu. ŠKP nielen že dokázalo rýchlo vyrovnať, ale Kúdela poslal Policajtov do vedenia. V samom závere už ŠKP na hracej ploche dominovalo a dokázalo využiť aj to najmenšie zaváhanie svojho súpera.
Dukla - Real Drink 5:4 (3:1), góly: M. Štadler 2, L. Hinzeller 2, E. Frajka - E. Zorád 2, M. Chano, M. Sliačan, ŽK: Centner - Zorád, Sliačan
Vojaci sa spočiatku na šmykľavom teréne lepšie pohybovali a viedli rýchlo trojgólovým rozdielom, po dvoch góloch Šatdlera a jedného Frajku. Drinkáči sa do polčasu presadili len raz a Chano znížil. Po obrátke Hinzeller opäť zvýšil vedenie Dukly, ale Sličan so Zorádom vykresali Drinkerom nádej - 4:3. Dôležitý gól na 5:3 dal Hinzeller a Zorád dokázal znížiť už len na konečných 5:4. Za dobrý výkon si zaslúžili bodovať obidve družstvá, ale z bodov sa napokon tešili hráči Dukly.
LVT - Medina 4:5 (2:1), góly: P. Pap 2, Nagy, Puckaller - Š. Kukuli 2, P. Marko, T. Pleva 2
V kvalitnom zápase LVT do polčasu Medinu zaskočilo, keď dva razy viedlo rozdielom gólu. Po obrátke však Medina troma gólmi v jednom slede otočila skóre vo svoj prospech gólmi Plevu, Š. Kukuliho a Marka. LVT však dvoma gólmi za sebou skóre opäť vyrovnalo. V závere zápasu však zodpovednosť do svojich rúk zobral Pleva a piatym gólom definitívne rozhodol o tesnom víťazstve Mediny, ktorá tak stále ešte prenasleduje vedúce KaMi.
Deportivo - MFC 04 Levice 3:2 (2:1), góly: P. Bongya, D. Rafael, A. Rafael - M. Srna, P. Fialka
Kvôli silnejúcemu dažďu začal zápas s oneskorením, ale nakoniec sa predsa len hralo. Ako prvý sa radoval z gólu Fialka, keď prestrelil Molnára. Lenže o malú chvíľu využil chybu v obrane súpera D. Rafael a vyrovnal. Ešte do prestávky Bongya strhol vedenie na stranu Deportiva. Po zmene strán sa postaral o vyrovnanie Srna, keď parôžkom zachytil loptu a kopýtkom ju poslal do siete...Lenže z víťazstva sa napokon tešilo Deportivo, Keď A. Rafael strelil zlatý, víťazný gól.
Help - Siwel 3:1 (1:0), góly: A. Szilva 2, A. Pinter - K. Lacko
Na šmykľavom ihrisku sa obe mužstvá najprv viac sústredili na obranu, ale postupom čase zistili, že treba aj útočiť. Helpákov poslal do vedenia skúsený matador A. Silva tak sa skončil aj 1. polčas. Po zmene strán ten istý hráč po rýchlom brejku umnou strelou prekonal Karafu po druhý raz. Lacko po individuálnej akcii znížil na rozdiel gólu a Siwel chcel vyrovnať. Lenže Pintér definitívne rozhodol, keď poslal loptu po tretí raz, hoc so šťastím, do siete súpera.

Veľký zvrat Hornej Seči po polčase
Sektor – Hypernova 4:6 (1:1), góly: F. Krako 2, R. Moravčík, M. Baranyai – P. Brunclík 3, P. Titurus 2, Koháry
Sektor opäť raz šokoval všetkých prítomných na ihrisku, keď dokázal pustiť perie s posledným mužstvom II. ligy. Do polčasu sa strelci z oboch strán príliš nevyznamenali, keď strelili len po góle. V 2. polčase nič nenasvedčovalo, že môže prísť k prekvapeniu a Sektor viedol 3:2. Lenže potom Brunclík čistým hetrikom otočil na 3:5 a prekvapenie bolo na svete. Krako sa ešte pokúsil o zvrat – 4:5, ale P. Titurus priklincoval na nečakaných 4:6.
Sampdoria – H. Seč 4:8 (4:2), góly: Š. Veczan 4 – M. Sakoš 6, M. Horváth, K. Nádaždy
V zápase predposledného s prvým sa čakalo hladké víťazstvo Sečanov, ale do prestávky tak tomu rozhodne nebolo. Sampdoria zásluhou Veczana neustále viedla. Po obrátke však nastala zmena, Sečania prepli na vyšší prevodový stupeň. Hlavne M. Sakoš bol ako utrhnutý z reťaze a k svojim dvom gólom do polčasu pridal ďalšie štyri a razom Seč viedla 4:6. V závere potom ešte líder tabuľky prikrášlil výsledok na konečných 8:6.
Slovan – Rapid 4:3 (1:0), góly: M. Flašík 2, J. Kaminský st., Tirpák – R. Mihálka 2, Šipoš, ŽK: Török
V kvalitnom zápase strelil prvý gól Slovan po strele J. Kaminského st. Po zmene strán Mihálka kontroval, keď vyrovnal a Šipoš dostal Rapid dokonca do vedenia. Lenže Slovanisti bolo proti a Flašík, Tirpák a znovu Flašík obrátili skóre vo svoj prospech. Rapid vrhol ešte všetky svoje sily do útoku, no stačilo to len na konečné zníženie, keď sa druhý raz presadil Mihálka.
Dynamo – Tlmače 5:9 (3:5), góly: Petrík 3, F. Jančo 2 – J. Kinčok 3, Jašek 2, Varga 2, Sádovský, Izakovič
Dynamo síce v úvode viedlo 1:0, ale bolo to aj posledný raz v zápase. Tlmače ešte do prestávky zvrtli skóre vo svoj prospech. Dynamo po prestávke opäť skórovalo ako prvé, zdramatizovalo zápas, ale Tlmačania strelili potom ďalšie góly a svojmu súperovi opäť odskočili. Nakoniec sa zápas skončil podľa papierových predpokladov, výhrou Tlmáč.
Eurosport – Energo 0:10 (0:4), góly: Kalmancai 3, Farkaš 2, P. Suchánsky 2, Krnčan, Adamkovič, Boldiš
P. Suchánsky hneď na začiatku dvoma gólmi dal súperovi na vedomie, že v tomto zápase to bude mať viac než ťažké. Energo do prestávky pridalo ďalšie dva góly, no po zmene strán pustilo na bránu Eurosportu doslova uragán a strelili ďalších šesť gólov. V tabuľke lepšie stojaci Eurosport napokon dostal poriadnu lekciu, čo určite nik z prítomných neočakával.
I. liga 28. kolo 4.6.2006
IV. ZŠ: 8.00: MFC 04 Levice - Komat, 9.00: Geodet Juhász - VÚEZ, 10.00: KaMi - Šped-Trans, 11.00: JHJ Kovex - Sporting
III. ZŠ: 8.00: ŠKP - LVT, 9.00: Medina - Help, 10.00: Siwel - Dukla, 11.00: Real Drink - Deportivo
II. liga 25. kolo 3.6. 2006 III. ZŠ
8.00: Tlmače - Sektor, 9.00: Hypernova - Slovan, 10.00: Energo - Sampdoria, 11.00: H. Seč - Dynamo, 12.00: Rapid - Eurosport
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 25.05.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (26. kolo) – ŽK: Srna - 0767 (MFC 04), D. Rafael - 0240 (DEPORTIVO), Vetor. Š. - 0658 (DUKLA), ČK: Somolay - 0840 (MFC 04) - HNS voči R
II. liga (23. kolo), ŽK: Moravčík - 0457 (SEKTOR), Jašek - 0853 (Tlmače), Lašan.L. - 0009 (ENERGO), Nádaždi.K. - 0032 (H. SEČ), Lakatoš.D - 0918 (EUROSPORT), ČK: nikto
Rozhodnutia:
R 044: ŠTK a DK kontumuje stretnutie 26. kola I ligy MUMF Levice Real Drink - Help 5:0 pre nedostatočný počet hráčov hosťujúceho mužstva.
R 045: ČK - Somolay - 0840 (MFC 04) - HNS voči R - 4 MZ nepodmienečne podľa discip. poriadku príloha č.1 ods.2b-uhradené
R 046: Mužstvo HELP –uhradiť poplatok za nenastúpenie na stretnutie(26. kolo na matrike-100.-Sk) do 31.05.2006.