Sobota, 23. september, 2023 | Meniny má Zdenka

Futbalové súťaže ObFZ Levice

O postupujúcom do V. ligy už takmer rozhodnuté!
Nová Dedina - Starý Tekov 3:1 (1:1), góly: 32., 70. 83. Jurík - 45+ Galgóci, (Križan, Klabníková, Jakubcová, D: Kubica)
N. Dedina: D. Hríbik - T. Pastier, J. Mráz, R. Harmady, P. Bob, J. Šebo, A. Šebo, K. Nádaždy, M. Jurík, G. Alföldi, P. Salaj (M. Maľa, M. Kollár, P. Lohyňa, J. Selka, J. Novák)
Starý Tekov: R. Bačík - V. Kúdela, R. Máčaj, M. Krnčan, M. Bánsky, Š. Kollár, Ľ. Tariška, R. Hajko, R. Bátovský, Š. Galgóci, B. Halabuk (V. Šuchter, J. Angleta, I. Bátovský)
Domáci urobili všetko preto, aby sa zápas mohol odohrať a hralo sa napokon na veľmi ťažkom teréne. Napriek všetkému sa hral dobrý duel, domáci mali miernu prevahu, ale hostia potvrdili svoju kvalitu. Novodedinčania išli do vedenia gólom Juríka, ale Tekovčania v nastavenom čase 1. polčasu dokázali vyrovnať. Po obrátke sa opäť hralo útočne, ale gól strelil až v 70. min. Jurík. Ten istý hráč potom pár minút pred koncom svojim tretím gólom definitívne rozhodol, že všetky tri body zostanú domácim.
V. Kozmálovce - H. Vrbica 0:2 (0:1), góly: 40. K. Kačmárik (z 11 m), 87. Peter Pilinský, (Žirko, Sekereš, Kolev I)
V. Kozmálovce: Ján Tariška - Vilo Tariška, V. Katona, Peter Tariška, F. Jančo - M. Jančo, M. Andruška, I. Bohunický, M. Mucha - I. Daniš, M. Graus (Vinco Tariška)
H. Vrbica: O. Výbošťok - V. Horský, L. Kurucz, P. Páchnik, I. Siksay - K. Kačmárik, J. Hovan, Patrik Pilinský, J. Valentík - A. Kačmárik, M. Sliačan (Peter Pilinský, A. Jakubík, T. Bogár, J. Kúkel)
Domáci už len dohrávajú tento ročník, ale rozhodli sa Vrbičanom trošku sťažiť cestu za povinným víťazstvom. Hostia boli síce od samého začiatku futbalovejší, ale boli nejako pohnevaní s koncovkou. Až pred odchodom do kabín sa z bieleho bodu nemýlil K. Kačmárik a favorit viedol. Aj po zmene strán boli hostia lepší, mali loptu viacej na svojich kopačkách, ale gólovej poistky sa dočkali až v závere zápasu, keď striedajúci Peter Pilinský strelil ich druhý gól.
Plášťovce – Lok 5:1 (3:0), góly: L. Zsóka 2, J. Nanias 2, M. Kneizel - Húdik, (Lieskovský, Petrík, Zaimi J)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, T. Jelen, R. Križan, Š. Šomlo, E. Fabian, T. Róm, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Zsóka, J. Nanias (Sz. Bencsok, Szabó, Cs. Bencsok, T. Róm, A. Farkas)
Lok: Š. Sliezik - Ľ. Húdik, M. Béreš, M. Kočí, Šebeštín, Š. Obert, Pleva, M. Škorupa, M. Török, O. Szilvás, I. Mátyaš (P. Hajko, E. Mészáros)
Domáci mali síce optickú prevahu, ale napriek tomu sa hral pomerne vyrovnaný zápas. Avšak s tým rozdielom, že domáci dokázali svoje šance zúžitkovať, ale hostia nie. Preto Plášťovčania odchádzali do kabín s trojgólovým náskokom. V priemernom 2. polčase sa vlastne už len dohrávalo, domáci kontrolovali svoje vedenie, ba ho ešte aj zvýšili na konečný štvorgólový rozdiel. Hostia si však za svoj sympatický výkon takú prehru nezaslúžili.
Dolný Pial - H. Turovce 5:1 (2:0), góly: 4. M. Trgiňa, 27. a 46. Magda, 52. Zummer, 63. Vízi - 84. P. Csáky (z 11 m), (Meňhart, Bakači, Szelényi)
Dolný Pial: P. Trgiňa - A. Sladíček, M. Valach, M. Ledényi,T. Magda, M. Trgiňa, R. Bielik, R. Lukáč, T. Meszáros, I. Vízi, R. Zummer (M. Húdik, M. Markovič, V. Bútora)
H. Turovce: J. Bublos - P. Csáky, P. Zsóka, P. Varga st., Zs. Mihály, F. Balázs, L. Szabó, P. Varga ml., P. Tóth, N. Pásztor, T. Sztyahula (M. Bazsó)
V hodovom zápase sa domáci vypli k veľmi dobrému výkonu a potešili svojich fanúšikov. Konečne sa dokázali strelecky presadiť aj v 1. polčase, keď odchádzali na prestávku s dvomi gólmi k dobru. Aj po zmene strán Pialčania na hracej ploche dominovali a strieľali jeden pekný gól za druhým. Hostia sa dostali k slovu až za stavu 5:0, keď z penalty korigoval výsledok na konečných 5:1 P. Csáky.
Kalinčiakovo – Čaka 2:0 (2:0), góly: 8. 44. Kadja, (Pál, Holman, Sasko, D: Rosipal)
Kalinčiakovo: P. Mikula - J. Éhn, P. Cheben, Ľ. Somolay, Š. Pap, M. Kollár, Š. Šinko, Š. Tanaši, G. Hega, S. Holubík, J. Kadja (M. Kováč, P. Turčan, R. Kurucz, T. Bali)
Čaka: B. Mikula - M. Krnčan, T. Pleva, T. Fonody, J. Dobrota, G. Bombicz, T. Špaňo, M. Viglaš, I. Tušan, R. Meiling, V. Ondrušek, (I. Stojka, M. Viglaš)
Domáci majúci problémy so zostavou ušili na hostí umnú taktiku, keď im prenechali aktivitu a snažili sa o rýchle brejky. Tak aj padli prvé dva góly v zápase, keď sa po kontrách dva razy presadil Kadja. Hostia hrali technický futbal, ale kľúč na prekonanie dobre hrajúcej obrany domácich nájsť nedokázali. Po obrátke sa viac už osmelili aj domáci, na oboch stranách boli náznaky šancí, ale gól už nepadol ani do jednej z brán a tak polčasový výsledok zostal už nezmenený
Demandice - H. Kľačany 2:0 (0:0), góly: 55. a 90. Benca (Havran Moravčík, Sasko, D: Šafár)
Demandice: J. Šipoš - M. Krammer, M. Látečka, J. Mäsiar, L. Mészáros, R. Kluka, P. Šebo, J. Pavlík, B. Straňák, R. Benca, P. Tóth (A. Kántor, I. Líška, I. Sebelédi, P. Medveď, D. Kazár)
H. Kľačany: P. Molnár - M. Hancko, M. Halabuk, P. Štipka, J. Poláčik, M. Krkoš, J. Krivočenko, J. Vydra, A. Krkoš, M. Chano, M. Kúdela (J. Garaj, P. Kováčik)
Zápas sa hral v Santovke o tri hodiny skôr, ako inde. Domáci opäť museli, čo im zväzovalo nohy. Mali síce územnú prevahu, ale hostia hrali umne a snažili sa domácich vytláčať ďalej od svojej brány. Demandičania po obrátke stupňovali svoj tlak a v 55. min. Benca otvoril skóre. Domáci mali potom problém prekonať dobre chytajúceho Molnára v bráne hostí a dlho sa strachovali o svoje víťazstvo. Gólmana súpera sa im podarilo prekonať až v samom závere zápasu, čím poistili svoje dôležité víťazstvo.
Žemberovce – Tlmače 0:0 (Sekereš, Žirko, Kolev I, D: Drappan)
Žemberovce: R. Štefanča - M. Šinkovič, R. Ťažký, M. Bóna, M. Flašík, M. Vrecník, J. Vrecník, J. Studenka, M. Rádik, B. Homola, I. Vrecník, (M. Uhnák, I. Slúka, Ľ. Nedorolík)
Tlmače: P. Kotora - M. Gábriš, M. Havran, Pavol Švolík, B. Hamar, J. Izakovič, J. Kissimonyi, T. Fraňa, R. Kollár, T. Titurus, J. Jašek (M. Hajtó, M. Bombala, D. Illenčík, L. Zapletaj, J. Kopka)
Napriek tomu, že gól v Žemberovciach diváci nevideli, hral sa veľmi dobrý zápas a pričinili sa o to obe mužstvá. Domáci sa snažili využiť výhodu domáceho prostredia, ale hostia im nechceli zostať nič dĺžni. Preto sa útoky prelievali z jednej strany na druhú. Žemberovce si dokázali vypracovať viac čistých gólových šancí, ale hosťujúci gólman Kotora im ich všetky zmaril. Dokonca domácemu J. Vrecníkovi chytil aj penaltu, preto sa zápas skončil bezgólovou remízou.
Kozárovce – Podlužany 2:2 (2:0), góly: Demian, Koláček - L. Hinzeller, E. Frajka, (Ďurina, Svetlošák, Kopanicová, D: Hengerics)
Kozárovce: M. Ridzoň - I. Šimkovič, R. Gaži, Kacian, Mir. Švolík, M. Koláček, R. Demian, V. Hoľka, R. Priecel, Benčať, J. Graus (Červenák)
Podlužany: J. Kupča - M. Búry, E. Szalma, J. Uhnák, P. Šebo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, Š. Víg, M. Zlatňanský (F. Sebelédy, M. Červenák, G. Búry, E. Cziria)
Domáci mali do polčasu prevahu a vyjadrili ju aj gólovo, keď sa dva razy mohli radovať z lopty v sieti súpera. To sa dokázali strelecky presadiť Demian a Koláček. Cez polčas došlo v kabíne hostí k umývaniu hláv a Podlužany vybehli na 2. polčas ako vymenené. Hostia najprv Hinzellerom znížili a Frajka napokon vyrovnal na konenčých 2:2. Domácim sa síce bod po zápase málil, ale keďže aj súper strelil rovnaký počet gólov, ako oni, duel sa skončil nerozhodne.
1. Demandice 27 21 1 5 84:27 64 (22)
2. H. Vrbica 27 20 2 5 93:27 62 (23)
3. Tlmače 27 18 4 5 65:35 58 (19)
4. H. Kľačany 27 17 2 8 78:53 53 (14)
5. Žemberovce 27 14 4 9 67:36 46 (4)
6. S. Tekov 27 14 1 12 43:42 43 (4)
7. Čaka 27 13 2 12 57:52 41 (2)
8. Kalinčiakovo 27 11 4 12 48:57 37 (-5)
9. N. Dedina 27 10 6 11 52:56 36 (-6)
10. D. Pial 27 10 4 13 55:60 34 (-8)
11. Kozárovce 27 9 4 14 45:53 31 (-11)
12. Podlužany 27 8 4 15 36:71 28 (-11)
13. Plášťovce 27 9 1 17 48:86 28 (-14)
14. H. Turovce 27 7 5 15 40:70 26 (-13)
15. Lok 27 5 3 19 28:66 18 (-21)
16. V. Kozmálovce 27 5 3 19 28:76 18 (-24)
Zaujalo šesť gólov v Bátovciach a prehra Šaroviec
Bátovce – Rybník 3:3 (2:1), góly: Skladan 2 (oba z 11m), Štrbka – D. Jahôdka 2, I. Graus, (Kupča)
Na zlom teréne v Bátovciach sa hral dobrý futbal. Diváci sa nestihli ani poriadne usadiť na svoje miesta a v 20. sekunde bolo 0:1. To sa lišiacky presadil Dano Jahôdka a nekompromisnou bombou otvoril gólový účet. V 3. min. však bolo vyrovnané. Rybníčania ovládli stred poľa, ale v útočnej fáze sa im akosi nedarilo. V 16. min. išli domáci prvýkrát do vedenia, keď jedenástku bezpečne premenil Skladan. Hneď v úvode druhého dejstva bolo však opäť vyrovnané. V 65. min. naklonil misky váh na domácu stranu opäť Skladan z pokutového kopu. Rybníčania však o desať minút opäť vyrovnali a dobrý zápas sa skončil spravodlivou remízou.
Keť – Šarovce 2:1 (1:0), góly: Bényi, Mózsa – Gunič, (Gregor, Skačan)
Prekvapenie kola sa konalo v Keti, kde zavítal líder zo Šaroviec. Vo výbornom zápase podali domáci hráči zodpovedný výkon a v prvom polčase potešil domácich priaznivcov Bényi. V druhej časti pridal druhý gól domáceho mužstva Mózsa a v Keti sa mohli radovať. Gunič síce o niekoľko minút znížil, ale Keťania už viac gólov nedostali a treba povedať, že zaslúžene vyhrali.
Santovka - P. Vozokany 1:4 (0:2), góly: Hudec – Tomašek 2, Buchlovič 2, Štec, (Moravčík, Havran)
V Santovke boli hostia od začiatku futbalovejším mužstvom a už za päť minút bolo 0:2. Domáci sa po góloch spamätávali dlhšiu dobu, ale snažili sa o kontry, ktoré im však nevychádzali. V druhom polčase vykresal iskierku nádeje Hudec, no Tomašek ju dvoma presnými zásahmi definitívne zhasol.
V. Turovce – Vyškovce 1:0 (1:0), gól: Petrežil, (Szikora st., Szikora ml.)
Aj keď nastúpili domáci hráči v oklieštenej zostave, v nedeľu bodovali naplno. O ich úspech sa postarali aj hostia, ktorí sa medzi sebou hádali a škriepili a Székely išiel predčasne pod sprchy. O niekoľko minút sa Vyškovčanom zranil aj ďalší kľúčový hráč Csala. Turovčania tento fakt využili a v 44. min. skončil Petrežilov volej v sieti bezmocného brankára. V druhom polčase si domáci strážili jednogólové vedenie a umnou hrou doviedli zápas do víťazného konca.
P. Ruskov - I. Úľany 1:0 (0:0), gól: J. Babec (z 11m), (Tóth)
V P. Ruskove sa hral nervózny a vyrovnaný zápas. V prvom polčase mužstvá veľa zo svojho umenia nepredviedli a aj preto sa tento skončil bez korenia. Hostia v druhom polčase chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale ich nádeje pochoval v 70. J. Babec, keď pri penalte nezaváhal. Domáci držali v ďalších minútach hosťujúcich hráčov na dištanc a nakoniec sa z troch bodov tešili v P. Ruskove.
Čata - H. Trsťany 4:1 (2:1), góly: Varga 2, Babinský, Szöcs –Torda, (Kokavec)
V Čate sa hral zápas iba priemernej úrovne, aj keď sa hostia predviedli sympatickým výkonom a v 15. min. sa dokonca ujali vedenia. Domáci hráči však prepli na vyššie obrátky a kanonier Varga poslal dvoma gólmi svojich do vedenia. V druhom polčase už domáci hrali dobre a v 78. min. rozhodol Babinský. V 90. min. ešte klincoval domáci Szöcs.
1. Šarovce 23 17 1 5 68:25 52 (19)
2. P. Vozokany 23 16 3 4 52:22 51 (15)
3. Čata 23 13 4 6 42:39 43 (7)
4. P. Ruskov 23 13 1 9 48:36 40 (4)
5. I. Úľany 24 11 3 10 51:38 36 (0)
6. N. Tekov 23 10 5 8 45:35 35 (-1)
7. Vyškovce 24 11 0 13 63:57 33 (-3)
8. Rybník 23 9 4 10 33:38 31 (-2)
9. Keť 23 10 1 12 40:57 31 (-2)
10. V. Turovce 24 9 3 12 38:58 30 (-6)
11. Bátovce 23 9 2 12 49:49 29 (-4)
12. Santovka 24 8 1 15 47:58 25 (-11)
13. Tešmak 23 6 2 15 24:48 20 (-16)
14. H. Trsťany 23 5 2 16 35:75 17 (-16)
Farná so Semerovcami strieľali ostrými
Lontov – Hrkovce 3:2 (0:1), góly: Buda 2, Žembery – Teknös, Varga, (B. Zaimi)
V Lontove sa hral futbal atraktívny pre diváka. V prvom polčase si domáci dokázali vypracovať dobré šance, ale tri tutovky zahodili. Hrkovčania naopak vyťažili z minima maximum a do šatní išli spokojneší. V druhej časti hrali lepšie opäť domáci hráči, ale v 72. min. už bolo 0:2. S Lontovčanmi to vyzeralo zle-nedobre, lenže dva góly Budu a Žemberyho v krátkom slede znamenali vyrovnanie skóre. V 83. sa domácim hrdinom stal Žembery, keď s prehľadom poslal loptu do siete.
M. Ludince – Málaš 1:2 (0:0), góly: Göbölös – Záhoranský, P. Lacuška, (Szelényi)
Hostia boli počas celého zápasu lepším mužstvom a zaslúžene si pripísali do tabuľky ďalšie body. Prvý polčas síce mnoho vzruchu nepriniesol, ale v druhom dejstve sa predviedol Záhoranský. Priamy kop zahral „ala Roberto Carlos“ a s 25 metrov nedal domácemu gólmanovi šancu úspešne zasiahnuť. Hostia kontrolovali záver zápasu a netradičný strelec P. Lacuška zabzpečil pre svoje mužstvo víťazstvo.
T. Lužany 4FSC – Pastovce 2:4 (1:2), góly: Kótor, Kosák – Majer 2, Š. Tóth (z 11m), I. Halász, (Meňhart)
Za výdatného dažďa sa hral v T. Lužanoch priemerný zápas. Hostia sa na premočenom trávniku presadzovali nakopávanými loptami, domáci sa snažili viac kombinovať. V druhom polčase si Lužania vypracovali dobré gólové príležitostí, ale hostí podržal skvelými zákrokmi ich gólman.
I. Sokolec - H. Semerovce 1:8 (1:4), góly: Andrikovics – Pásztor 2, Tóth 2, Baláž, Balogh, Búri, Krško, (B. Zaimi)
Domáci podali v nedeľu slabý výkon, čo hostia využili v maximálnej miere. Za stavu 0:2 sa Sokolčanom síce podarilo streliť kontaktný gól, no to bolo z ich strany všetko. Dobre hrajúci hostia rozhodli prakticky ešte do prestávky, keď pridali ďalšie dva góly. V druhom dejstve sa už hralo len na jednu bránu a Semerovčania nakoniec vysoko vyhrali.
Farná – Hokovce 7:1 (3:1), góly: Molnár 2, Rosenberg (z 11m), Bachleda, Dudáš, Šalaga (z 11m), O. Mikeš – Lupták, (Gregor)
Domáci potvrdili na ťažkom teréne úlohu favorita a po minulotýždňovom zaváhaní, opäť bodovali naplno. Hostia sa predstavili slabým výkonom, nad ktorým aj nebo zaplakalo. Domáci v prvej časti nepremenili ďalšie šance, tak len preto bol rozdiel v skóre dvojgólový. V druhom polčase už bolo na ihrisku len jedno mužstvo – Farná a to aj zaslúžene vyhralo.
Tupá – Hronovce 0:1 (0:1), gól: M. Virág, (Szikora st.)
V Tupej sa striedali šance na oboch stranách a obe mužstvá mohli vyhrať. Hronovčania išli do vedenia v 15. min., keď sa presadil M. Virág. V druhom polčase sa domáci snažili o vyrovnanie, no niekoľko dobrých šancí nepremenili Hosťujúci hráči hrozili z nebezpečných brejkov, ale gól do konca zápasu už nepadol.
1. Farná 22 16 2 4 77:35 50 (17)
2. H. Semerovce 21 15 1 5 77:23 46 (16)
3. Málaš 21 14 3 4 47:41 45 (15)
4. Hrkovce 22 12 4 6 69:35 40 (7)
5. Pastovce 21 10 4 7 40:35 34 (4)
6. Lontov 21 9 3 9 47:47 30 (-3)
7. Hronovce 21 10 0 11 33:49 30 (0)
8. T. Lužany 4FSC 21 7 3 11 35:43 24 (-9)
9. M. Ludince 21 7 3 11 35:53 24 (-9)
10. I. Sokolec 21 6 5 10 34:51 23 (-10)
11. Sikenica 21 6 4 11 39:47 22 (-11)
12. Tupá 22 4 6 12 38:64 18 (-15)
13. Hokovce 21 3 0 18 30:78 9 (-21)
Dva zápasy sa nehrali, tesná výhra Borov
Podlužany B – Beša 3:1 (1:0), góly: P. Frtús, M. Budovec, V. Kováčik – Varga, (Kolev I)
V prvom polčase bola rezerva Podlužian lepším mužstvom, ich šance však ostali nevyužité. V druhom polčase sa hral už lepší futbal, ale takmer iba na bešianskej polovici. V posledných minútach hostia odpadli kondične a pre domácich nebol problém doviesť zápas do víťazného konca.
Bory - Veľký Ďur 1:0 (0:0), gól: M. Bobčík, (Križan)
V Boroch sa pred zápasom zdalo, že stretnutie sa hrať nebude. Hlavný rozhodca však nakoniec umožnil mužstvám nastúpiť na plochu. V prvom polčase sa hral nezáživný zápas s minimom šancí. Na ihrisku stála voda a tak mali hráči s loptou značné problémy. V druhej časti sa predsa len domácim podarilo rozvlniť sieť hosťujúcej brány a doviesť slabý zápas do víťazného konca.
H. Kosihy – Vyšné 5:0 (3:0), góly: Bránik 3, D. Rafael 2, (Dálnoky)
Na ťažkom teréne od začiatku existovalo len jedno mužstvo – domáce. Hosťujúci hráči pôsobili kŕčovito a v útoku boli úplne neškodní. Pekným gólom sa v prvom polčase blysol Bránik keď po akcii na jeden dotyk z 23 metrov prekonal hosťujúceho gólmana. V druhej časti domáci pozahadzovali niekoľko vyložených šancí a hráči Vyšného mohli byť radi, že odišli domov len s „päťkou“.
Jur n/H. B - Domadice – nehralo sa, hostia sa na zápas nedostavili pre poruchu dopravného prostriedku, (Klabníková, Jakubcová)
N. Dedina „B“ – H. Pial – nehralo sa kvôli nespôsobilému terénu
1. Jur n/H. B 17 13 2 2 46:16 41 (17)
2. Bory 18 12 4 2 42:15 40 (13)
3. H. Kosihy 18 10 5 3 49:20 35 (5)
4. M. Ludany 17 10 2 5 44:25 32 (5)
5. V. Ďur 18 9 1 8 40:24 28 (1)
6. N. Dedina B 17 8 2 7 36:21 26 (2)
7. Podlužany B 18 6 5 7 29:32 23 (-4)
8. Beša 19 6 3 10 30:42 21 (-6)
9. Vyšné 17 5 1 11 24:42 16 (-8)
10. H. Pial 17 4 1 12 25:48 13 (-14)
11. Domadice 16 0 0 16 6:86 0 (-24)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Najčítanejšie na My Žiar

Komerčné články

 1. Rivalita až na dreň. Pozrite si najväčšie súboje v F1
 2. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom
 3. Ochutnajte zo Španielska viac. Spojte návštevu Madridu s Toledom
 4. Oblačno, miestami roboti. Ďalší diel pútavého sci-fi komiksu
 5. Spoločnosť EY vyhlásila 18. ročník súťaže na Slovensku
 6. Septembrové číslo krížovkárskeho magazínu Lišiak v denníku SME
 7. Ak podceníte pri stavbe toto, pripravte sa na vyššie účty
 8. Plánujete nové bývanie o pár rokov? Čas na jeho kúpu je teraz
 1. Rivalita až na dreň. Pozrite si najväčšie súboje v F1
 2. Union zdravotná poisťovňa prináša novinku vo vzdelávaní
 3. Tento domáci nápoj vzpruží lepšie než káva, šlofík a energiťák
 4. Geniálne, čo dokáže minca v mrazničke!
 5. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom
 6. Novesta predstavuje novú kolekciu pre jeseň/zimu 2023
 7. Katolícka univerzita vykročila na ďalšiu misiu
 8. Prišli na to, že odpad je cenný
 1. Už len dnes za vás Fellner zaplatí polovicu dovolenky 11 844
 2. Ak podceníte pri stavbe toto, pripravte sa na vyššie účty 6 031
 3. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom 5 817
 4. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 5 077
 5. Plánujete nové bývanie o pár rokov? Čas na jeho kúpu je teraz 3 330
 6. Získajte 50% zľavu na predplatné SME.sk. Tu zistíte viac 3 224
 7. Ochutnajte zo Španielska viac. Spojte návštevu Madridu s Toledom 2 762
 8. Ľuboš Fellner opäť pozýva. Kam volá turistov teraz? 2 681

Blogy SME

 1. Martin Škopec Antal: Voľby sú oslavou demokracie. Tie slovenské môžu byť jej pohrebom
 2. Rastislav Puchala: A prečo sa nepochváliť?
 3. Martin Sústrik: Voliť veľké, či malé strany? (II.)
 4. Radko Mačuha: "Keď padne zvon ďaleko od kostola."
 5. Anton Kovalčík: Ruské voľby v roku 2004. Boršč a abraka-dabra.
 6. Ivan Mlynár: Vojenskí tajní rabovali úplne netajne.
 7. Stop alibizmu: Za pomenovanie Učiteľky: „Pi...a ...ebnuta.“, jednotka zo správania na ZŠ Dudova.
 8. Janka Bittó Cigániková: Prešli sme si program PS pre zdravotníctvo, našli sme tam tieto hlúposti
 1. Ján Šeďo: Králi "F + K + G" sa postavili pred vypredanú sálu s plnými gaťami, ako lazníci. 63 819
 2. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 24 659
 3. Igor Kossaczký: Matovičova akcia ukázala pravdu o slovenských médiách 19 854
 4. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 10 801
 5. Michael Achberger: Kľúč k rýchlemu metabolizmu: Začnite každý deň týmito raňajkovými zvykmi 10 489
 6. Pavel Macko: Teraz sa ukáže, ako hlboko siahajú korene zla a aká silná je Žilinkova ochrana gaunerov 9 101
 7. Ivan Mlynár: Zo skrine biskupov Slovenska vypadol ďalší kostlivec. 7 326
 8. Ladislav Matejka: Ako Slovensko vyhralo Volvo (skutočný príbeh) 7 260
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
 4. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
 5. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
 7. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
 8. Monika Nagyova: Pedagógovia aj dnes trestajú deti za to, že odmietajú jesť to, čo im nechutí.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Diskusiu vysielame naživo 26. 9. 2023 o 11.00 h.


20 h

Šikovní majstri z tradičnej pekárne vedia, ako ľuďom ulahodiť.


22. sep
Ilustračná fotografia.

V rámci projektu Závislí na zdraví prinášame sériu príbehov našich čitateľov, ktorým sa podarilo zvíťaziť nad závislosťami.


(red) 20. sep

Diskusiu vysielame v stredu 20. 9. 2023 o 11.00 h.


18. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

 1. Martin Škopec Antal: Voľby sú oslavou demokracie. Tie slovenské môžu byť jej pohrebom
 2. Rastislav Puchala: A prečo sa nepochváliť?
 3. Martin Sústrik: Voliť veľké, či malé strany? (II.)
 4. Radko Mačuha: "Keď padne zvon ďaleko od kostola."
 5. Anton Kovalčík: Ruské voľby v roku 2004. Boršč a abraka-dabra.
 6. Ivan Mlynár: Vojenskí tajní rabovali úplne netajne.
 7. Stop alibizmu: Za pomenovanie Učiteľky: „Pi...a ...ebnuta.“, jednotka zo správania na ZŠ Dudova.
 8. Janka Bittó Cigániková: Prešli sme si program PS pre zdravotníctvo, našli sme tam tieto hlúposti
 1. Ján Šeďo: Králi "F + K + G" sa postavili pred vypredanú sálu s plnými gaťami, ako lazníci. 63 819
 2. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 24 659
 3. Igor Kossaczký: Matovičova akcia ukázala pravdu o slovenských médiách 19 854
 4. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 10 801
 5. Michael Achberger: Kľúč k rýchlemu metabolizmu: Začnite každý deň týmito raňajkovými zvykmi 10 489
 6. Pavel Macko: Teraz sa ukáže, ako hlboko siahajú korene zla a aká silná je Žilinkova ochrana gaunerov 9 101
 7. Ivan Mlynár: Zo skrine biskupov Slovenska vypadol ďalší kostlivec. 7 326
 8. Ladislav Matejka: Ako Slovensko vyhralo Volvo (skutočný príbeh) 7 260
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
 4. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
 5. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
 7. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
 8. Monika Nagyova: Pedagógovia aj dnes trestajú deti za to, že odmietajú jesť to, čo im nechutí.

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu