II. liga staršieho dorastu
Košice B - Žiar nad Hronom 0:1 (0:0), Boldiš
II. liga mladšieho dorastu
Košice B - Žiar nad Hronom 3:0 (1:0)
III. liga staršieho dorastu
Nová Baňa – Revúca 3:0 (2:0), V. Polc 2, Prachár, dohrávka: Podlavice – Nová Baňa 1:1 (1:0), Fáber
1. Ružomberok B 23 17 4 2 85:21 55
2. Podlavice 23 15 6 2 44:18 51
3. Čadca 23 15 4 4 48:12 49
4. N. BAŇA 23 12 6 5 34:25 42
5. D. Kubín 23 12 4 7 43:26 40
6. Č. Balog 23 9 4 10 40:37 31
7. R. Sobota B 23 9 4 10 38:45 31
8. Revúca 23 9 3 11 46:50 30
9. K. N. Mesto 20 8 3 9 21:40 27
10. Bytča 22 7 4 11 39:43 25
11. Zvolen 22 7 4 11 29:41 25
12. Bánová 23 7 3 13 41:52 24
13. L. Mikuláš 22 7 3 12 29:44 24
14. Selce 22 7 3 12 30:51 24
15. Radvaň B 23 5 3 15 27:50 18
16. Námestovo 22 4 2 16 19:58 14
III. liga mladšieho dorastu
Nová Baňa – Revúca 3:2 (1:1), Bartoš, Luky, Brzula, dohrávka: Podlavice – Nová Baňa 5:0 (1:0),
1. Ružomberok B 22 17 4 1 85:16 55
2. Podlavice 22 17 3 2 81:22 54
3. L. Mikuláš 23 17 0 6 77:22 51
4. Čadca 22 16 2 4 82:25 50
5. Zvolen 21 14 1 6 51:29 43
6. D. Kubín 22 13 2 7 46:22 41
7. Revúca 22 12 1 9 50:36 37
8. Radvaň B 22 10 1 11 55:53 31
9. Bytča 21 9 1 11 44:42 28
10. Č. Balog 23 8 3 12 46:67 27
11. N. BAŇA 22 7 3 12 36:43 24
12. Bánová 23 7 2 14 22:73 23
13. K. N. Mesto 21 5 1 15 21:86 16
14. Námestovo 22 4 3 15 20:65 15
15. Selce 22 3 4 15 20:53 13
16. R. Sobota B 22 1 1 20 15:97 4
IV. liga dorastu
Dolné Hámre – Fiľakovo 3:1 (2:0), Michal Šálka 2, Halaj, Banská Štiavnica – Modrý Kameň 5:2 (2:0), Hrabko 3, Michálek, Rusnák, dohrávka: Dolné Hámre – Dudince 1:0 (1:0), Listofer
1. Sliač 20 15 2 3 54:22 47
2. Brezno 21 12 1 8 56:39 37
3. Fiľakovo 20 10 5 5 34:26 35
4. Detva 21 9 6 6 26:29 33
5. Poltár 20 9 4 7 41:37 31
6. Dudince 19 9 4 6 36:34 31
7. HLINÍK 21 7 9 5 37:27 30
8. D. HÁMRE 20 9 3 8 38:46 30
9. B. ŠTIAVNICA 20 8 5 7 48:50 29
10. M. Kameň 20 8 0 12 46:38 24
11. Krupina 20 7 2 11 42:59 23
12. Tisovec 21 4 7 10 32:43 19
13. Kalinovo 21 5 4 12 27:38 19
14. Tomášovce 20 2 4 14 16:45 10
V. liga dorastu
Žarnovica – Slovenská Ľupča 10:3 (5:1), Mihálik 3, Luky 3, Adamov 2, Sartoris, Šopa
1. Podbrezová B 21 15 3 3 113:28 48
2. Pliešovce 21 15 2 4 61:22 47
3. S. KREMNIČKA21 11 2 8 53:42 35
4. Badín 20 10 4 6 45:28 34
5. LUTILA 21 10 3 8 56:36 33
6. ŽARNOVICA 20 10 3 7 43:37 33
7. Brusno 21 10 1 10 49:55 31
8. Hriňová 21 8 6 7 43:32 30
9. H. Nemce 21 9 2 10 58:71 29
10. Kováčová 21 8 2 11 38:51 26
11. D. Niva 20 6 2 12 32:78 20
12. S. Ľupča 21 6 1 14 32:73 19
13. Medzibrod 19 5 3 11 36:61 18
14. Šálková 20 3 2 15 21:66 11
I. trieda dorastu
Hliník nad Hronom B – Lovča 3:5, za hostí Török 4, Šmikniar, Brehy – Horné Hámre 1:3, Záhorec – Štefanka, Laurov, Baláž, Tekovská Breznica – Trnavá Hora 3:3 (1:1), Mikláš, Suchý, Galbavý – Ihracký 3
1. H. Hámre 13 10 2 1 57:21 32
2. Tr. Hora 14 9 3 2 43:18 30
3. B. Belá 13 9 1 3 36:8 28
4. Kremnica 14 5 4 5 25:19 19
5. Brehy 14 5 6 3 31:22 21
6. J. Lehota 14 5 3 6 22:31 18
7. T. Breznica 14 4 2 8 20:38 14
8. Hliník B 14 4 1 9 24:31 13
9. Lovčica 13 4 2 7 22:42 14
10. Voznica 12 3 2 7 12:27 11
11. Lovča 15 2 4 9 25:58 10
I. liga starších žiakov
Žarnovica – Revúca 6:0, Štefanka 3, Luky 2, Kliman, Žilina – Žiar nad Hronom 1:0
I. liga mladších žiakov
Žarnovica – Revúca 3:0, Hock, Haraba, Izák, Žilina – Žiar nad Hronom 1:0
III. liga starších žiakov
Hrochoť – Nová Baňa 4:0, Banská Štiavnica – Hontianske Nemce 0:4, Žiar nad Hronom B – Zvolen B 1:0, Janúch, Kremnica – Slovenská Ľupča 1:0, Haura, dohrávka: Nová Baňa – Brezno 0:0
1. Hrochoť 19 14 4 1 51:12 46
2. H. Nemce 19 12 4 3 80:33 40
3. KREMNICA 20 13 1 6 54:32 40
4. Zvolen B 20 12 3 5 63:32 39
5. ŽIAR B 20 12 2 6 54:27 38
6. Selce 19 11 3 5 74:31 36
7. Heľpa 21 9 4 8 40:36 31
8. N. BAŇA 20 7 4 9 32:35 25
9. Brezno 20 7 3 10 19:35 24
10. Brusno 21 7 1 13 26:52 22
11. B. ŠTIAVNICA21 6 1 14 21:72 19
12. Kováčová 21 4 4 13 27:58 16
13. Pliešovce 20 3 4 13 26:65 13
14. S. Ľupča 19 3 2 14 15:62 11
III. liga mladších žiakov
Hrochoť – Nová Baňa 0:0, Banská Štiavnica – Hontianske Nemce 0:0, Žiar nad Hronom B – Zvolen B 1:5, Chovan, Kremnica – Slovenská Ľupča 5:1, Urgela 2, Kasza, Kuzma, Neuschl, dohrávka: Nová Baňa – Brezno 2:3, Budinský, homola
1. Kováčová 21 15 3 3 64:19 48
2. KREMNICA 20 15 2 3 84:23 47
3. Zvolen B 20 15 1 4 83:13 46
4. H. Nemce 19 14 0 5 130:18 42
5. Brusno 21 13 3 5 70:41 42
6. ŽIAR B 20 11 2 7 64:43 35
7. NOVÁ BAŇA 19 10 4 5 45:25 34
8. B. ŠTIAVNICA 21 8 5 8 36:47 29
9. Selce 18 7 1 10 41:67 22
10. S. Ľupča 19 5 1 13 29:61 16
11. Heľpa 21 4 1 16 20:104 13
12. Hrochoť 19 3 2 14 25:93 11
13. Brezno 20 3 1 16 10:70 10
14. Pliešovce 20 3 0 17 23:100 9
I. trieda žiakov - skupina A
Horná Ždaňa – Lovčica-Trubín 2:2, Psida, Gallo, Stará Kremnička – Lovča – nehralo sa, domáci na zápas nenastúpili, Dolná Ždaňa – Ihráč 3:2, za domácich Horný, Latika, Prôčka, Slaská – Janova Lehota 2:1
1. Ihráč 13 12 0 1 82:17 36
2. Lovčica-Tr. 14 11 2 1 56:17 35
3. D. Ždaňa 14 8 3 3 38:22 27
4. H. Ždaňa 14 7 1 7 42:40 22
5. S. Kremnička 14 6 1 7 42:32 19
6. J. Lehota 13 6 1 6 20:39 19
7. Hliník 12 4 2 6 44:36 16
8. Slaská 14 4 1 9 43:39 13
9. Lutila 14 4 0 10 26:81 12
10. Lovča 14 1 1 12 23:92 4
I. trieda žiakov – skupina B
Brehy – Vyhne 1:1 za domácich Mikloštík, Voznica – Bzenica 3:1, župkov – Dolné Hámre 1:7, Kotrlec – M. Hanes 2, Danko 2, Pleško, Dubaj, P. Hames
1. V. Lehota 12 11 1 0 95:5 44
2. Voznica 13 10 1 2 67:13 31
3. D. Hámre 13 9 2 2 97:18 29
4. Bzenica 12 8 0 4 50:29 24
5. Župkov 12 4 1 7 31:42 13
6. Vyhne 13 3 0 10 11:75 9
7. Brehy 13 1 2 10 12:98 5
8. B.Belá 13 0 1 12 8:97 1