MÚMF Levice

I. LIGA 29. KOLO
Pred posledným kolom
o titule rozhodnuté nie je
Sporting-Sabrina - KaMi 1:2 (0:1), góly: M. Búry - M. Havran, J. Tariška, ŽK: Tariška
Sporting chcel skomplikovať KaMi cestu za titulom, keď bol na začiatku iniciatívnejším mužstvom. Postupne sa však hra KaMi zlepšovala a Tariška ešte do prestávky otvoril skóre zápasu. KaMi sa snažilo po obrátke potvrdiť svoje víťazstvo ďalším gólom, ale podarilo sa to až Havranovi. V závere sa Sporting pokúšal o zvrat, M. Búry dokázal znížiť, no na výsledku sa už nič nezmenilo.
Dukla - Medina 0:2 (0:0), góly: P. Marko, T. Pleva, ŽK: M. Čuvara (Dukla)
Dukla sa na svojho súpera poriadne pripravila a narobila mu značné problémy. Do polčasu sa hral vyrovnaný duel, ale bez korenia, strelených gólov. Tie začali padať až po výmene strán, keď sa ako prvý dokázal presadiť Pleva. Väčšia aktivita Mediny nakoniec slávila úspech, keď gólovú poistku pridal ešte Marko. Dukla odohrala dobrý zápas, ale bez streleného gólu sa vyhrať veru nedá.
VÚEZ - Komat 3:9 (2:3), góly: M. Ármai 2, M. Zaujec - M. Adam 2, R. Meiling 2, Š. Galgóci 2, M. Jakab 2, Janeček, ŽK: Slušný - Meiling
VÚEZáci Komat na začiatku zápasu prekvapili a viedli 2:1. Favorit však aj naďalej hral svoju hru a podarilo sa mu ešte do polčasu otočiť skóre vo svoj prospech na 3:2. Ešte raz bol potom rozdiel v skóre jednogólový 3:4, potom však už Komat ovládol dianie na hracej ploche a súkal svojmu súperovi jeden gól za druhým, až sa gólostroj zastavil na čísle 9.
Deportivo - Siwel 7:2 (3:0), góly: P. Molnár 4, D. Rafael 2, B. Frajka - P. Minár, Gocian
Deportivo, ako jasný favorit rozhodlo o svojom hladkom víťazstve už do polčasu. Deportivo strelilo tri góly, na čo súper nedokázal odpovedať ani jedným. Podobný priebeh, ako mal prvý polčas mal aj druý, Siweláci strelil svj prvý gól až za stavu 5:0, čo bolo na vývoj zápasu málo. Hráči Deportiva v pohode dotiahli zápas do víťazného konca.
LVT - JHJ Kovex 5:8 (3:3), góly: F. Sebelédy 2, Nagy, P. Pap, S. Holubík - Budovec 4, M. Palic 3, E. Palic, ŽK: Sebelédy
Hral sa zaujímavý a hlavne veľmi útočný futbal z oboch strán a preto aj padlo množstvo gólov. Strelecký gólostroj načali Kovexáci, keď viedli v priebehu 1. polčasu už o tri góly. Lenže LVT sa nevzdávalo a ešte do prestávky skóre zrovnalo. Na začiatku 2. polčasu išli zasa do gólového trháka Kovexáci, ale LVT opäť kontrovalo na 5:4. Koncovku zápasu však lepšie zvládli hráči Kovexu a získali zaslúžené tri body.
Help - ŠKP 1:5 (1:3), góly: A. Szilva - M. Jakubík 2, V. Kúdela 2, M. Gajdošík
Miernym favoritom boli Policajti a už do polčasu to potvrdili. To sa dva razy presadil Jakubík a raz Gajdošík a už po 25-tich minútach bolo o výsledku rozhodnuté. Szilva síce vykresal iskierku nádeje a znížil na 1:3, ale to bolo zo strany Helpákov v zápase všetko. V druhom polčase mal obuté strelecké kopačky jedine Kúdela z ŠKP, čo znamenalo nakoniec hladké víťazstvo ŠKP.
Real Drink - MFC 04 Levice 2:3 (1:2), góly: M. Chano, E. Zorád - G. Gunič 2, A. Kubala, ŽK: J. Krenčan, M. Chano, E. Zorád - R. Mašura, M.Plašek
V kvalitnom zápase sa mužstvá proti sebe poriadne „hecli” a hralo sa na doraz až do samého konca. MFC viedlo v 1. polčase už 0:2, keď autormi gólov boli Kubala a Gunič. Ešte do polčasu stihol Zorád znížiť a po obrátke Chano dokonca vyrovnal na 2:2 a mohlo sa začať odznova. V závere sa dokázal opäť presadiť Gunič a strhol víťazstvo na stranu MFC.
V šlágri úspešnejší Slovan
Slovan – Tlmače 3:2 (0:1), góly: M. Flašík 2, J. Kaminský ml. – Stráňovský, Jašek
V šlágri kola nastúpili proti sebe druhý proti tretiemu a čakal sa ťažký boj. V 1. polčase sa obe mužstvá veľmi pozorne strážili, preto padol len jediný gól, ktorého autorom bol Stráňovský z Tlmáč a bolo 0:1. Keď po zmene strán upravil Jašek už na 0:2, zdalo sa byť o víťazstve Tlmáč rozhodnuté, ale Slovanisti nezložili zbrane a zaťali zuby. Flašík dvoma gólmi vyrovnal na 2:2 a mohlo sa začať odznova. Potom sa snažili obe mužstvá strhnúť víťazstvo na svoju stranu, gól sa však podarilo streliť J. Kaminskému ml. a z víťazstva sa tešil Slovan, ktorý si upevnil 2. miesto v tabuľke II. ligy.
Sampdoria – Dynamo 1:6 (0:1), góly: Longauer – F. Jančo 2, Mucha 2, Herc, Andruška
Dosť ťažkopádna hra oboch mužstiev do polčasu priniesla len jediný presný zásah, o ktorý sa postarl Mucha z Dynama. Po obrátke už Dynamo hralo podľa svojich predstáv, zlepšilo pohyb a výsledkom toho boli štyri strelené góly v jednom slede až na 0:5. Samdoria síce znížila Longauerom, ale to bolo z jej strany všetko a Andruška šiestym gólom Dynama uzavrel gólový účet zápasu.
Eurosport – Hypernova 3:5 (1:1), góly: D. Lakatoš 2, Mokoš – J. Koháry 2, P. Brunclík, P. Titurus, M. Titurus, ŽK: D. Lakatoš – M. Titurus
V priebehu 1. polčasu veľa vzruchu pred oboma bránami nebolo, preto padlo len po jednom góle na oboch stranách. V 2. polčase sa strelci prebudili a až do stavu 3:3 to bolo vzácne vyrovnané. Dôležitý štvrtý gól znamenajúci vedenie Hypernovy strelil Koháry a gólovú bodku v zápase dal Brunclík a piatym gólom definitívne otupil ostrie svojho protivníka.
Energo – Rapid 1:5 (1:2), góly: Kalmancai – Klimko 2, Jágerský 2, Mihálka
Ako prvý sa do streleckej tabuľky zapísal Klimko z Rapidu a zápas sa vyvíjal podľa očakávaného scenára. Lenže Kalmancai vyrovnal na 1:1 a mohlo sa začať odznova. Rapiďák Jágerský ešte do polčasu strhol vedenie opäť na stranu svojho mužstva. Po zmene strán si strelci Rapidu vymenili poradie strelených a gólov a Jágerský s Klimkom upravili na
1:4. Energo sa síce snažilo o zvrat v zápase, ale lepší súper mu to jednoducho neumožnil.
Sektor - H. Seč 6:7 (3:2), góly: M. Baranyai 2, R. Moravčík 2, F. Krako, O. Výbošťok – Čontoš 3, M. Sakoš 2, M. Horváth, Nádaždy, ČK: Moravčík
Líder II. ligy – H. Seč začal zápas tak, ako sa patrí a viedol pomerne rýchlo o dva góly. Lenže to sa Sektoru nepáčilo a ešte do polčasu otočilo skóre vo svoj prospech. Aj úvod 2. polčasu lepšie zvládli hráči H. Seče a troma gólmi strhli vedenie na svoju stranu – 3:5. Sektor síce kontroval, ale Sečania upravili až na 4:7. V samom závere Sektor mohutne doťahoval, ale dva strelené góly napokon stačili len na zníženie konečného stavu.
I. liga 30. kolo 18.6.2006
IV. ZŠ: 8.00: Geodet Juhász - Sporting-Sabrina, 9.00: Medina - Deportivo, 10.00: JHJ Kovex - Help, III. ZŠ: 8.00: ŠKP - Dukla, 9.00: Siwel - Real Drink, 10.00: KaMi - LVT, 11.00: MFC 04 Levice - VÚEZ
II. liga 27. kolo 17.6. 2006 III. ZŠ
8.00: Tlmače - Eurosport, 9.00: Hypernova - Energo, 10.00: Dynamo - Sektor, 11.00: H. Seč - Slovan, 12.00: Rapid - Sampdoria
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 07.06.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (28. kolo): ŽK Sliačan - 0807 (Drink), Čvirik - 0755 (Deportivo), Srna - 0767 (MFC 04), Jakab - 0401 (Komat), Krivočenko - 0437 (Komat), Papp - 0458 (LVT), ČK: nikto, II. liga (25. kolo): ŽK Lakatoš - 0911 (Sampdoria), ČK: nikto
R 047: Krivočenko - 0437 (KOMAT) - zastavená činnosť 3 ŽK - 1MZ - uhradené
R 048: ŠTK a DK oznamuje, že stretnutie I. ligy MUMF Levice 30. kolo - MFC04 - VUEZ sa odohrá na 3. ZŠ 18.06.2006 o 11.00.hod. -zmena hracieho miesta
Oznam:
1. MUMF Levice oznamuje vedúcim mužstiev I. a II. ligy, že konferencia sa uskutoční 16.06.2006 o 18.30 hod. v Juniore.
2. MUMF Levice oznamuje, že odovzdávanie cien pre II. ligu sa uskutoční na III.ZŠ 17.06.2006 o 13.00hod a pre I. ligu 18.06.2006 o 12.00hod.
3. Ak sa chcú do súťaže prihlásiť nové mužstvá, môžu tak urobiť do 30. júna 2006. Prípadné informácie poskytne predseda MÚMF Levice P. Meszáros na tel. čísle: 0905 702 792- ro , - pm-

1. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  4. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  3. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  4. Magazín SME Ženy už v predaji
  5. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  6. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Niektorých zdravotníkov, ktorí sa prihlásili, kontaktujú až v piatok

Záchranárka sa prihlásila hneď na začiatku, konkrétnu informáciu, kde bude nasadená, dostala až deň pred testovaním.

Vodička neprispôsobila rýchlosť, zrazila sa s kamiónom (+FOTO)

Žena je ťažko zranená, okolnosti nehody vyšetrujú.

Zdravotníci chýbajú aj Žarnovici, otvoriť môže zatiaľ jediné miesto

Akútny nedostatok zdravotníckeho personálu na operáciu Spoločná zodpovednosť sa priamo dotýka aj mesta Žarnovica.

Celoplošné testovanie: Fakty, pokyny, odporúčania, najčastejšie otázky

V sobotu a nedeľu sa na celom Slovensku uskutoční prvé kolo celoplošného testovania, ktoré má za cieľ pomôcť zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie koronavírusu. Odberné miesta budú otvorené 31. októbra a 1. novembra 2020 od 7. - 22. h.