ich sme vyžrebovali Michala Hlaváčika zo Slaskej, ktorý si tak odnesie reklamné predmety od Slovenskej Sporiteľne. Pre najlepšie tipujúcu ženu je tu opäť zlatý šperk, ktorý do našej súťaže venovalo Zlatníctvo Martinca. Víťaz každého kola obdrží reklamné predmety od Slovenskej Sporiteľne. Celkový víťaz sa môže tešiť na veľmi hodnotnú cenu.
Poradie:
79 – Zuzana Lisičanová, Nová Baňa,
78 – Milan Zimerman, Banská Štiavnica, Juraj Paulík, Stará Kremnička,
77 – Juraj Netolický, Žiar nad Hronom, Dušan Herko, Nová Baňa, Štefan Gašpar, Stará Kremnička,
76 – Jozef Zigo, Dolná Ždaňa, Andrea Murgašová, Dolná Ždaňa, Ivan Beňo, Žiar nad Hronom, Ján Kubík, Stará Kremnička, Karol Boroš, Nová Baňa,
75 - Ľudovít Oslanec, Hliník nad Hronom, Silvia Oslancová, Bzenica, Imrich Píry, Brehy, Anton Rečlo, Lovčica – Trubín, Jaroslav Kollár, Hliník nad Hronom, Alena Hromádková, Vyhne,
74 - Ivan Kamzík, Stará Kremnička, Peter Slašťan, Žiar nad Hronom, Ladislav Štanga, Prochot, Jaroslav Šupka, Žiar nad Hronom,
73 – Peter Žarnovičan, Hodruša – Hámre, Emília Štangová, Prochot, Albín Skladan, Hliník nad Hronom, Kamil Adamec, Malá Lehota,
72 – Mikuláš Urgela, Kremnica, Jozef Bakoš, Brehy, Ľuboš Pittner, Horná Ves, Jozef Hudec ml., Lovča, Božena Vanková, Žiar nad Hronom, Mária Búryová, Nová Baňa, Pavol Tabernaus, Žiar nad Hronom, Zdeno Gálik, Banská Štiavnica,
71 – Ján Búci, Dolná Ždaňa, Stanislav Neuschl, Štiavnické Bane, Iveta Schmidtová, Kremnica, Martin Čierny, Žiar nad Hronom,
70 – Michal Hlaváčik, Slaská, Miloš Trenčan, Brehy, Jaroslav Meliško, Žiar nad Hronom, Slavo Rozenberg, Prochot,
69 – Róbert Vallo, Trnavá Hora, Michal Kováč, Lovčica – Trubín, Mário Matyáš, Žiar nad Hronom, Jaroslav Šrámek, Žiar nad Hronom, Andrej Neuschl, Štiavnické Bane, Milan Štrba, Hliník nad Hronom, Želmíra Lacková, Žiar nad Hronom,
68 – Roman Šinkovič, Rudno nad Hronom, Jozef Štefanka, Pitelová, Jaroslav Zaťko, Hliník nad Hronom, Tomáš Tončo, Trnavá Hora, Milan Mikuška, Nová Baňa, Drahomír Lacko, Žiar nad Hronom, Andrea Kamzíková, Stará Kremnička, Emil Ďurian, Nevoľné, Milan Kubík, Horná Ves, Ján Sikoriak, Tekovské Nemce,
67 – Ľudovít Dovec, Dolná Trnávka, Stanislav Neuschl, Hliník nad Hronom, Marián Jasenák, Bzenica, Martin Mecele, Stará Kremnička, Milan Mikula, Ladomerská Vieska, Jozef Hromádka st., Hliník nad Hronom,
66 – Jozef Sklenka, Stará Kremnička, Ladislav Búry, Nová Baňa, Karol Kocian, Veľká Lehota, Eduard Hudec, Žiar nad Hronom,
65 – Jozef Valda, Banská Štiavnica, František Beňo, Štiavnické Bane, Ivan Beňo, Banská Štiavnica, Peter Zibrín, Žiar nad Hronom, Lucia Šupková, Žiar nad Hronom, Matej Švihorík, Trnavá Hora, Jozef Bugár, Stará Kremnička, Emil Ďurovič, Brehy, Ivana Janovská, Kremnica,
64 –Marek Hogh, Kremnica, Barbora Štefanková, Pitelová,
63 - Michal Schvarczbacher, Janova Lehota, Valéria Vozárová, Rudno nad Hronom, Táňa Veterná, Dolná Ždaňa, Jozef Hromádka, Hliník nad Hronom, Jozef Zámora, Hliník nad Hronom, Maroš Adamec, Veľká Lehota,
62 - Peter Hrmo, Žiar nad Hronom
61 - František Fazika, Hliník nad Hronom, Jozef Farkaš, Banská Bystrica – Kremnička, Blažej Dobias, Nevoľné, Marián Martinský, Žiar nad Hronom, Vladimír Širáň, Horná Ves,
60 - Baltazár Laca, Žiar nad Hronom,
59 - Božena Hoghová, Dolná Ves, Jaroslav Búry, Nová Baňa, Imrich Forgáč, Orovnica, Martin Krištof, Hliník nad Hronom,
58 - Matej Slančok, Nová Baňa,
56 - Pavel Trenčan, Brehy, Stanislav Pacalaj, Malá Lehota,
54 - Ivan Šupka, Žiar nad Hronom,
53 - Ladislav Bulík, Ostrý Grúň,
52 - Ladislav Kováč, Banská Štiavnica,
48 - Marcel Kinka, Žiar nad Hronom,
46 - Pavol Adamec, Malá Lehota,
45 - Vladimír Gašpir, Žiar nad Hronom,
43 - Stanislav Seget, Žiar nad Hronom,
40 - Jozef Hloška, Nová Baňa,
39 - Radoslava Havranová, Nová Baňa,
37 - Ján Mališ, Pitelová,
36 - Ján Šmondrk, Veľká Lehota, Anna Polnišerová, Nová Baňa, Ivan Bartoň, Žiar nad Hronom,
31 - Martin Vrtík, Lovčica – Trubín,
28 - Peter Libo, Hliník nad Hronom,
27 - Jozef Ninaj, Žiar nad Hronom, Veronika Šlavková, Brehy,
26 - Ján Vallo, Žiar nad Hronom, Dušan Polnišer, Nová Baňa, Rudolf Kukučka, Hliník nad Hronom,
25 - Eva Bakošová, Brehy,
23 - Peter Kavacký, Žiar nad Hronom,
21 - Michal Matiaško, Handlová
18 - Peter Kováč, Lovčica-Trubín,
16 - Anna Bieliková, Kremnica,
13 - Mária Adamcová, Malá Lehota, Patrik Karásek, Janova Lehota, Michal Marek, Rudno nad Hronom,
9 – František Búry, Nová Baňa,
7 – Radka Štefanková, Pitelová, Milan Majer, Nevoľné, Štefan Kašša, Stará Kremnička, František Rendla, Žarnovica,
6 – Blažej Novodomec, Nevoľné
4 - Jaroslav Weiss, Kremnica