Utorok, 16. august, 2022 | Meniny má Leonard

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBM 2. KOLO
Tesná výhra Levíc, vonku vyhrali Čaka aj Tlmače
FK Levice - Želiezovce 2:1 (1:1), góly: 5. M. Graus, 75. Pankulič - 10. M. Páchnik, (Ďurina, Jakubcová, Kollár)
Levice: P. Kopka - A. Belanský, E. Zorád, R. Pankulič, M. Gabaš - M. Krenčan, L. Gubík ml., P. Varga, M. Graus - P. Martinček, T. Krenčan (Drenka, M. Fogad, G. Wurcel, Huszár)
Želiezovce: Berecz - Salay, Karkó, P. Páchnik, Rotík, Hudák, Czibula, Lauko, Valach, Kokoška, M. Páchnik (Csudai, Tóth, Forró, Krištofoli, Vincúr)
V prvom domácom zápase Levičanov v ObM sa na futbal prišlo pozrieť asi 500 divákov. Domáci začali zápas veľmi dobre a už v 5. min. sa strelou spoza šestnástky, keď lopta zaplachtila vzduchom, presadil Graus a favorizovaní domáci viedli 1:0. Nie však nadlho, lebo skúsený hrot hostí M. Páchnik už o päť minút skóre zrovnal, keď sa zbavil Pankuliča a nezadržateľne vyrovnal na 1:1. Až do prestávky sa hral vyrovnaný zápas, ba kanonier hostí M. Páchnik v závere 1. polčasu mohol nakloniť misky váh na stranu hostí. V 2. polčase sa snažili domáci strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale skúsenejší hostia ich do čistých šancí nepúšťali a hrozili hlavne po štandardkách. Keďže sa snažili aj Želiezovčania o útočný futbal, hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Rozhodnutie padlo v 75. min. keď po štandardke, so šťastím dopravil loptu do siete hostí Pankulič. Domáci svoje víťazstvo vydreli, ale výkonom zatiaľ neoslnili, ba veľa nechýbalo a Želiezovce sa mohli vracať domov spokojnejšie.
H. Kľačany - Žemberovce 3:2 (2:0), góly: J. Poláčik 3 - J. Vidra, Studenka, (Havran, Kopanicová, Kollár)
Hronské Kľačany: T. Chudý - P. Krivočenko, Mičo, P. Štipka, J. Poláčik, J. Kaminský, M. Hancko, A. Krkoš, M. Janíček, M. Kúdela, Brezina, (Garaj, T. Adam, T. Križovič, Slušný, Š. Németh)
Žemberovce: M. Bielik - M. Šinkovic, R. Ťažký, M. Bóna, J. Vidra, M. Uhnák, J. Vrecník, J. Studenka, M. Rádik, P. Mikula, I. Vrecník (I. Slúka, J. Píš, Ľ. Nedorolík)
Keďže sa domáci pred jesennou časťou dosť výrazne oslabili, ako favoriti nastupovali na zápas hostia. Lenže domáci sa vypli k dobrému výkonu a už do polčasu vyhrávali dvojgólovým rozdielom, o ktorý sa zaslúžil Poláčik. Ten istý hráč po obrátke zavŕšil svoj čistý hetrik a hostia sa prebrali. Stačilo to však už len na konečné zníženie stavu, keď záverečná snaha Žemberovčanov už ku gólu neviedla
Kalinčiakovo - P. Vozokany 0:0 (Moravčík, Petrík)
Kalinčiakovo: P. Mikula - P. Pomothy, Ľ. Uhnák, P. Lohyňa, Ľ. Fürješ, S. Holubík, Š. Šinko, Ľ. Somolay, V. Horňák, Š. Pap, J. Kadja (M. Kollár, V. Stančík, M. Vetor, T. Bali, J. Mikuláš)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, T. Varga, B. Sádovský, R. Tóth, Š. Styecz, M. Plašek, F. Beňuš, L. Buchlovič, T. Sádovský (Ľ. Tomašek, M. Buchlovič, J. Fábry, M. Turčík, M. Bandzi, M. Držík, O. Ganec ml.)
Domácim sťažili cestu k lepšiemu výsledku zranenia viacerých hráčov, či tresty a napriek tomu zahrali lepšie, ako v 1. kole. Preto si posilnení Vozokančania trúfali získať tri body. Hral sa pomerne kvalitný zápas z oboch strán, domáci sa snažili taktickou hrou o to, aby zápas neprehrali. Hoci sa hostia snažili o víťazstvo, gólmana domácich však prekonať nedokázali. A tak sa napokon zápas skončil remízou, s ktorou boli očividne viac spokojnejší domáci.
Kozárovce - Podlužany 3:1 (2:0), góly: R. Demian, V. Hoľka, R. Priecel - Š. Víg, ČK: A. Benčať - G. Búry, (Sekereš, Holman, Bojda)
Kozárovce: M. Ridzoň - I. Červenák, Miroslav Švolík, J. Havran, M. Koláček, J. Graus, R. Demian, V. Hoľka, R. Priecel, A. Benčať, P. Rybár (T. Kútik)
Podlužany: P. Šebo - G. Búry, E. Szalma, P. Šebo, Š. Boďo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, Š. Víg, M. Zlatňanský (J. Uhnák, A. Dedovič, M. Lukáč, M. Búry, Ľ. Kováč)
Domácich funkcionárov pred zápasom prekvapila trojica hráčov s tým, že na zápas nemôžu nastúpiť a tak šancu dostali mladí. Napriek tomu však prvá polovica zápasu lepšie vyšla domácemu mužstvu, ktoré išlo do dvojgólového vedenia. Hostia sa snažili hrať útočný futbal, ale domáci boli efektívnejší. Po obrátke Kozárovce zvýšili už na 3:0 a po kontaktnom góle Víga hostia ožili. Lenže domáci kvalitnou defenzívou už drámu nepripustili. Škvrnou boli dve červené karty, po jednej na oboch stranách.
Jur n/H. - Čaka 0:2 (0:0), góly: Meiling, Ižold, ČK: Benyus - Čvirik, (Zaimi B, Slabý, Zaimi J)
Jur nad Hronom: J. Kuruc - Šulyan, Ilko, Čonka, Rakovič, Stanko, Erfaňuch, M. Srna, Š. Molnár, Čech, Belecký, Benyus (M. Čech, Rakovič, Prišťák, Sakoš)
Čaka: P. Molnár - Ľ. Čvirik, J. Ižold, R. Mudroň, J. Dobrota, G. Bombicz, J. Valo, Š. Taňaši, I. Tušan, R. Meiling, E. Bielik (P. Hegedüs, M. Krnčan, M. Dorník, I. Stojka, M. Viglaš, Sádovský, Š. Hlinka)
Do prestávky sa hral pomerne vyrovnaný zápas, kde domáci sa viac spoliehali na svoju bojovnosť, kým hostia na skúsenosť. Po zmene strán hostia prevzali iniciatívu na svoje kopačky a hoci skórovať mohli aj domáci, góly strelili iba Čakania. Hostia napokon potvrdili úlohu favorita a odviezli si z Juru podľa očakávania tri body. V zápase sa museli predčasne porúčať pod sprchy dvaja hráči, po jednom na každej strane.
N. Dedina - Tlmače 2:4 (1:2), góly: P. Salaj, M. Kollár - R. Jašek 2, Kollár, Titurus, (Dvornák, Galgóci, Jakubcová)
Nová Dedina: V. Ďurečka - B. Juroško, P. Bob, T. Frtús, R. Seneši, J. Zabák, A. Šebo, J. Salaj, M. Kollár, M. Zabák, P. Salaj (B. Varga, M. Čecha, F. Novák, S. Jakubis, J. Novák)
Tlmače: P. Kotora - Izakovič, Havran, Pavol Švolík, T. Fraňa, Hajtó, J. Kissimonyi, M. Chano, R. Kollár, T. Titurus, R. Jašek (J. Kinčok, D. Illenčík, Považan, Bombala, Mintál)
V slušnom zápase mali hostia vo svojom strede viacero skúsených hráčov, čo bolo rozhodujúce. Domácich naopak kvárila maródka a museli nastúpiť viacerí hráči bývalého béčka. Tlmače neustále viedli a Novodedinčania len dobiehali náskok svojho súpera. Hostia boli po celý zápas futbalovejší, mali optickú prevahu, ktorú pretavili do očakávaného víťazstva. Domáci po zápase vyslovili nespokojnosť s rozhodovaním hlavného rozhodcu.
Dolný Pial - Plášťovce 3:3 (0:1), góly: P. Valach 2, Vízi - L. Križan 2, Nanias, (Bakači, Ábel, Fialka)
Dolný Pial: P. Trgiňa - A. Sladíček, V. Bútora, T. Magda, Ľ. Lukáč, M. Trgiňa, I. Jedlička, P. Valach, I. Bujka, I. Vízi, R. Zummer (M. Ledényi, E. Füri, M. Húdik)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, Š. Šomlo, L. Szabó, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Zsóka, J. Nanias (E. Krizsek, Cs. Bencsok, T. Jelen, K. Jakab, Sz. Szabó, A. Farkas)
Pialčania začali v úvode zápasu aktívnejšie a vypracovali si niekoľko dobrých streleckých príležitostí. S ich premieňaním mali však značné problémy a to sa im v neskoršom priebehu vypomstilo. Hostia, väčšinou po brejkoch, hrozili a stále boli o gól pred domácimi. Takto sa ťahali obe mužstvá až do samého konca, ale na vyrovnávajúci gól domácich už nik nenašiel odpoveď, a tak sa zrodila remíza, s ktorou domáci spokojní rozhodne nemohli byť.
Starý Tekov - Šarovce 1:0 (0:0), gól: Martin Tariška, (Pál, Kolev A, Barcík)
Starý Tekov: M. Konkoľ - M. Krnčan, R. Máčaj, V. Kúdela, M. Bánsky, M. Halabuk, R. Žabka, R. Hajko, R. Bátovský, I. Daniš, R. Frtús (P. Hajko, R. Mesároš, J. Angleta, B. Halabuk, Martin Tariška)
Šarovce: P. Pechovský - G. Füri, G. Gunič, A. Nap, P. Bakoš, M. Horváth, B. Kondrčík, D. Horváth, J. Michalík, L. Gáloš, P. Madaj (J. Madaj, M. Pizúr, A. Gáloš)
V Starom Tekove sa hlavne do polčasu nehral pekný futbal. Hostia, vedomí si sily domácich, vsadili na deštruktívny futbal so snahou čo najviac ťahač čas a táto taktika im do polčasu naozaj vychádzala. Domáci po zmene strán strhli vedenie na svoju stranu, keď sa presadil striedajúci M. Tariška. Gól vyburcoval vzápätí aj hostí, ktorí vyšli z obrannej ulity, zápas dostal iné grády, ale na výsledku sa už nič nezmenilo. A tak si domáci pripísali na svoje konto očakávané víťazstvo.
1. Čaka 2 2 0 0 6:1 6 (3)
2. Tlmače 2 2 0 0 5:2 6 (3)
3. P. Vozokany 2 1 1 0 4:1 4 (1)
4. Plášťovce 2 1 1 0 7:5 4 (1)
5. Levice 2 1 1 0 4:3 4 (1)
6. St. Tekov 2 1 1 0 3:2 4 (-2)
7. Šarovce 2 1 0 1 5:3 3 (0)
8. Žemberovce 2 1 0 1 4:4 3 (0)
9. Kozárovce 2 1 0 1 4:5 3 (0)
10. Podlužany 2 1 0 1 3:4 3 (0)
11. H. Kľačany 2 1 0 1 4:6 3 (0)
12. Kalinčiakovo 2 0 1 1 1:2 1 (-2)
13. D. Pial 2 0 1 1 5:8 1 (-2)
14. Želiezovce 2 0 0 2 2:4 0 (0)
15. Jur n/H. 2 0 0 2 0:3 0 (-3)
16. N. Dedina 2 0 0 2 4:8 0 (-3)

SkryťVypnúť reklamu

II. TRIEDA 2. KOLO
Načakaná prehra Bátoviec, riadna nakladačka Farnej
Bátovce - V. Turovce 1:3 (0:1), góly: S. Janeček (11m) – Z. Pásztor, N. Pásztor, Petrežil, (Klabníková)
Úvod prvého polčasu patril hosťom a v 20. min. poslal svojich do vedenia utešenou hlavičkou Z. Pásztor. Bátovčania potom vyrovnali hru, ale skórovať sa im nepodarilo. V druhom polčase zvýšil N. Pásztor na
0:2, ale Bátovčania kontrovali. O všetkom rozhodol päť minút pred koncom hosťujúci Petrežil a upravil na konečných 1:3.
Tešmak - Nový Tekov 1:1 (0:1), góly: J. Dian – Kubinec, (Križan)
Hostia si v prvom polčase dokázali vyvinúť tlak na domácu bránu, ale svoje šance trestuhodne zahadzovali. Skórovať sa podarilo len Kubincovi. Domáci na začiatku druhej časti ožili, ale pokutový kop zlikvidoval hosťujúci gólman Braňo Vlček. Domáci boli v týchto fázach o niečo aktívnejší a podarilo sa im stav zrovnať. Záverečný tlak hostí už gól nepriniesol, preto môžu byť s bodom spokojnejší hráči Tešmaku.
Vyškovce - Bory 2:0 (1:0), góly: E. Kováčik, Z. Peli, (Szelényi)
Vo Vyškovciach sa hral vyrovnaný zápas. Keďže sa na stretnutie nedostavil hlavný rozhodca, žreb rozhodol, že zápas bude pískať jeden z domácich funkcionárov. Vyškovčania hrali umne a keď v druhom polčase pridali druhý gól, svoje vedenie si udržali až do konca zápasu.
Lok - Keť 3:0 (1:0), góly: Szilvás 2, Húdik, (Szikora st)
Domáci boli v zápase favoritom a svoju úlohu do bodky splnili. Ukážkovým priamym kopom sa v 5. min. prezentoval domáci Szilvás a otvoril účet stretnutia. Ločania pokračovali v nátlakovej hre, na ktorú hostia nedokázali odpovedať a zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.
P. Ruskov - Čata 2:1 (0:0), góly: M. Berta, A. Dulai – T. Struhár, (Ďurina)
Derby v Pohronskom Ruskove bolo také, ako sa patrí. Hral sa obojstranne vyrovnaný a bojovný zápas. Hostia išli pred 200 divákmi do vedenia, ale domáci vzápätí vyrovanali. O víťazstve P. Ruskova rozhodol v závere zápasu M. Berta a tak sa domáci mohli tešiť z prestížnych troch bodov.
Santovka - Rybník 4:1 (1:0), góly: J. Meňuš, S. Meňuš, M. Hudec, E. Kurc – Jahôdka, (Žirko)
V Santovke sa hral hodový zápas a domáci sa ukázali v dobrom svetle. V 30. min. otvoril skóre Kurc. Rybníčania sa snažili kombinovať, ale vypracované šanci premeniť nedokázali. V druhom dejstve sa opäť presadzovali domáci futbalisti a za stavu 3:0, zachraňoval česť hostí Dano Jahôdka.
H. Kosihy - I.Úľany 0:3 (0:1), góly: Morvai 3, (Svetlošák)
V Hronských Kosihách sa zrodilo zaslúžené víťazstvo hosťujúceho mužstva. „Hetrikový“ Morvai otvoril skóre už v 10. min. Domáci futbalisti hrali kŕčovito a vyložené šance si vypracovať nedokázali. Úľančania opäť potvrdili, že zápasy vonku im sedia a dokážu v nich bodovať.
H. Turovce - Farná 13:0 (4:0), góly: P. Tóth 4, Fr. Balázs 2, N. Baltazár, P. Varga 2, R. Fógel, T. Fábián 2, P. Csáky, (Dálnoky)
V Horných Turovciach si prišli diváci na svoje a mohli sa radovať až z 13-tich gólov v súperovej sieti. Domáci hrali dobrý futbal a naopak hráčom Farnej zápas vôbec nevyšiel, preto ich Turovčania deklasovali priepastným rozdielom v skóre.
1. H. Turovce 2 2 0 0 23:2 6 (0)
2. I. Úľany 2 2 0 0 6:2 6 (3)
3. V. Turovce 2 1 1 0 4:2 4 (4)
4. P. Ruskov 2 1 1 0 3:2 4 (1)
5. Santovka 2 1 0 1 6:4 3 (0)
6. Čata 2 1 0 1 5:3 3 (0)
7. Bory 2 1 0 1 4:3 3 (0)
7. Vyškovce 2 1 0 1 4:3 3 (0)
9. Lok 2 1 0 1 4:4 3 (0)
10. Keť 2 1 0 1 3:5 3 (0)
11. Farná 2 1 0 1 4:15 3 (0)
12. N. Tekov 2 0 2 0 2:2 2 (-1)
13. Rybník 2 0 1 1 2:5 1 (-2)
13. Tešmak 2 0 1 1 2:5 1 (-2)
15. H. Kosihy 2 0 0 2 2:7 0 (-3)
16. Bátovce 2 0 0 2 3:13 0 (-3)

SkryťVypnúť reklamu

III. TRIEDA JUHOVÝCHOD 2. KOLO
Nedohrané v Hokovciach, len priateľsky v Pastovciach?
H. Semerovce - I.Sokolec 8:1 (4:1), góly: Gergely, Pásztor, Kőrn , Fritz, Balogh 4 – Andrikovics, (Žirko)
Domáci boli v zápase jasne lepším mužstvom, čo potvrdili hneď v prvom polčase. Hostia sa prakticky nedostávali nadostrel domácej svätyne a preto aj v druhom polčase bolo na ihrisku len jedno mužstvo. Semerovčania po poslednom hvizde arbitra deklasovali svojho súpera v pomere 8:1.
Sikenica - Hronovce 1:0 (1:0), gól: Cserník, (Dálnoky)
V Sikenici sa odohral vyrovnaný zápas, v ktorom si obe mužstvá dokázali vypracovať šance, ale útočníci boli v ich zakončení bezzubí. Sikeničanom sa raz podarilo prekonať hosťujúceho brankára a ako sa ukázalo neskôr, jeho gól mal prívlastok rozhodujúci.
Hokovce - Tupá 3:1 (2:1) – nedohrané, góly: P. Lupták 3 – Baláž, (Križan)
Zápas v Hokovciach musel hlavný rozhodca v 81. min. predčasne ukončiť. Podľa slov domácich funkcionárov hosťujúci fanúšikovia inzultovali domáceho brankára. Naopak hostia nám do telefónu povedali, že hráči sa pobili medzi sebou na ihrisku a až potom funkcionári oboch mužstiev iba „rozdeľovali“ od seba „kohútov“.
Pastovce - M. Ludince 3:2 (1:2), góly: Majer 2, Tóth – Göbölös, vl., (Szelényi)
Na zápas do Pastoviec sa nedostavil hlavný rozhodca, preto sa obe mužstvá dohodli, že výsledok pre nich nebude vôbec dôležitý a odohrali len „prípravný zápas“. Do polčasu vyhrávalo hosťujúce mužstvo, ale v druhom dejstve domáci pridali a skóre zvrátili vo svoj prospech. O tom, či obe mužstvá formou prípravného zápasu volili správnu cestu, rozhodne Športovo-technická komisia ObFZ v Leviciach.
T. Lužany - Lontov 5:4 (0:2), góly: Molnár 2, Koszák 2, vl. – Žembery, Šrajer 2, Műller (Slabý)
Prvý polčas vyšiel lepšie hosťujúcemu mužstvu a po brejkových situáciách sa ujalo dvojgólového vedenia. Lužania v druhej časti najskôr znížili na 1:2, no vzápätí hostia upravili na 1:3. Na ich gól opäť odpovedali domáci hráči, ale o niekoľko minút bol rozdiel opäť dvojgólový – 2:4. Domácich ale tento moment vyburcoval a silou vôle dokázali stretnutie vyhrať. Rozhodujúci gól vsietil v 90. min. Koszák, keď pekne preloboval hosťujúceho brankára.
Málaš - Hrkovce 1:3 (0:0), góly: Sz. Lacuška – Zsóka, Saláta 2, (Zaimi B)
Málašania nastúpili opäť v oklieštenej zostave a aj svoj druhý zápas v rade na domácej pôde prehrali. V prvej časti sa domáci ešte držali, ale v druhom dejstve ich Hrkovčania predčili hlavne po fyzickej stránke a odniesli si domov všetky tri body.
1. H. Semerovce 2 2 0 0 12:1 6 (3)
2. Sikenica 2 2 0 0 3:1 6 (3)
3. Hrkovce 2 1 1 0 4:2 4 (1)
4. T. Lužany 4FSC 2 1 1 0 6:5 4 (1)
5. M. Ludince 1 1 0 0 8:0 3 (0)
6. Pastovce 1 1 0 0 2:0 3 (3)
7. Hronovce 2 1 0 1 3:2 3 (0)
8. Tupá 1 0 0 1 1:2 0 (-3)
9. Lontov 2 0 0 2 4:7 0 (-3)
10. Málaš 2 0 0 2 1:7 0 (-6)
11. Hokovce 1 0 0 1 0:8 0 (0)
12. I. Sokolec 2 0 0 2 2:11 0 (0)

SkryťVypnúť reklamu

III. TRIEDA SEVEROZÁPAD 2. KOLO
V šlágri kola V. Ďur víťazne
Veľký Ďur - M. Ludany 3:2 (1:2), góly: Pavlík 2, Mozdík – Flašík, Hlaváčik, (Macho)
V nervóznom zápase mali v druhom polčase viac šťastia domáci hráči. Aj keď bol v prvom polčase stav pre nich nepriaznivý, po obrátke sa hráči vypli k dobrému výkonu a nakoniec si zabezpečili všetky tri body.
Podlužany B - Beša 1:1 (0:0), góly: V. Kováčik – Fúri, (Macho)
Domáci odohrali nešťastný zápas, pretože už v prvom polčase si dokázali vypracovať dostatok gólových príležitostí, lenže tie ostali nevyužité. Hostia naopak hrali zo zabezpečenej obrany a po tečovanej lopte sa ujali vedenia. Domáci aj naďalej búšili do svojho súpera a bodík ratoval v hodine dvanástej Kováčik, keď sa najlepšie zorientoval v trme-vrme pred hosťujúcim gólmanom a rozvlnil sieť.
V. Kozmálovce - Vyšné 4:0 (2:0), góly: P. Tariška 2, Ľ. Kováčik, M. Jančo, (Havran)
Doobeda sa hral v Kozmálovciach dobrý zápas na mokrom teréne. Dvoma peknými gólmi v prvej časti sa ukázal Peter Tariška, keď prvýkrát presne zakončil hlavou a druhý gól dosiahol po priamom kope. Hostia si dokázali vypracovať dobré gólové príležitosti, lenžie tie trestuhodne zahadzovali a preto na prípadný úspech nemohli pomýšľať.
1. V. Ďur 2 2 0 0 6:4 6 (3)
2.Podlužany B 2 1 1 0 4:2 4 (1)
3.V. Kozmálovce 2 1 0 1 6:3 3 (-3)
4.Beša 2 0 2 0 1:1 2 (-1)
5.H. Pial 1 0 1 0 0:0 1 (1)
6.M. Ludany 1 0 0 1 2:3 0 (0)
7.Vyšné 2 0 0 2 1:7 0 (-3)
ROMAN UHNÁK, TOMÁŠ BAČÍK

V. liga Východ – dorast: 2. kolo: Zemné – Bešeňov 4:1 (2:0), Chotín - Hurbanovo B 3:3 (2:0), T. Csintalan 2, Trencsík za dom., Zem. Olča – Palárikovo 4:1 (1:0), Kósa 2, Horváth, Viczena, Jasová – Imeľ 3:1 (1:0), Norovský 2, P. Šiffel – R. Kender, Jur n/Hr - T. Lužany 0:2 (0:1), Bánov – Kalná 4:0 (2:0), M. Jurík, Remiáš, F. Černý, vl., Komjatice - Sv. Peter 0:2 (0:1), Veľký Kýr – Sokolce 2:3 (0:0), Száraz, B. Bátora.
1. Zemné 2 2 0 0 10:2 (6)
2. Bánov 2 2 0 0 8:0 (6)
3. Zem. Olča 2 2 0 0 8:2 (6)
4. T. Lužany 2 2 0 0 5:1 (6)
5. Sokolce 2 2 0 0 6:4 (6)
6. Hurbanovo B 2 1 1 0 6:3 (4)
7. Jasová 2 1 0 1 4:4 (3)
8. Jur n/Hr. 2 1 0 1 3:3 (3)
9. Palárikovo 2 1 0 1 4:6 (3)
10. Sv. Peter 2 1 0 1 2:4 (3)
11. Chotín 2 0 1 1 5:6 (1)
12. Komjatice 2 0 0 2 2:5 (0)
13. Imeľ 2 0 0 2 2:7 (0)
14. Veľký Kýr 2 0 0 2 3:9 (0)
15-16. Kalná n/Hr. 2 0 0 2 1:7 (0)
15-16. Bešeňov 2 0 0 2 1:7 (0)
- md -
KS SŽ VÝCHOD 2. kolo: Bánov - Tvrdošovce 1:3 (1:1), góly: Hamran – A. Baják 2, R. Fučík, (Volf), Pribeta - Čaka 4:0 (4:0), góly: Geleta, Králik 2, Šutovský, (Tomčík), Dvory n/Ž. - T. Lužany 1:0 (0:0), gól: R. Kálady, (Valko), Tlmače - Sokolce 1:1 (0:1), góly: Kiška – Rákoczi, (Farkaš), Zlatná n/O. - Marcelová 0:8 (0:5), góly: Gumbér 3, Botyán 3, Tóth 2, (Kasznár), Okoličná n/O. - Imeľ 3:0 (1:0), góly: M. Odor, T. Farkas, A. Németh, (Bílek), Palárikovo - Sv. Peter 3:0 (1:0), góly: T. Ölvecký, R. Malik 2, (V. Kukan), Kmeťovo - Šahy 4:0 (1:0), góly: M. Jurkáček 3, Grofčík, (Valko)
Neodohraný zápas I. kola Tlmače – Pribeta sa bude hrať 23. augusta.
1. Marcelová 2 2 0 0 15:0 6 (3)
2. Kmeťovo 2 2 0 0 9:0 6 (3)
3. Tvrdošovce 2 2 0 0 5:1 6 (3)
4. Okoličná 2 2 0 0 4:0 6 (3)
5. Sokolce 2 1 1 0 5:1 4 (1)
6. Pribeta 1 1 0 0 4:0 3 (0)
7. Šahy 2 1 0 1 8:6 3 (0)
8. Bánov 2 1 0 1 4:3 3 (0)
9. Palárikovo 2 1 0 1 3:4 3 (0)
10. Dvory 2 1 0 1 1:2 3 (0)
11. Tlmače 1 0 1 0 1:1 1 (-2)
12. T. Lužany 2 0 0 2 0:2 0 (-3)
13. Sv. Peter 2 0 0 2 0:6 0 (-3)
14. Imeľ 2 0 0 2 0:8 0 (-3)
15. Čaka 2 0 0 2 0:11 0 (0)
16. Zlatná 2 0 0 2 2:16 0 (-3)

DORAST PRÍPRAVNÉ ZÁPASY
Žemberovce – N. Tekov 1:4 (0:2), góly hostí: Nagy, J. Chlpík, Taňaši, Kazár
Novotekovskí dorastenci odohrali ďalší prípravný zápas v Žemberovciach. Po úvodnom oťukávaní prevzali hostia iniciatívu a už v polčase vyhrávali 0:2. Domáci na začiatku druhej časti ožili, ale Tekovčania využili vypracované šance a nakoniec domácich zdolali.
N. Tekov – Rybník 2:4 (0:1), góly: Taňaši, J. Chlpík – Grešo, Varzmúzek, Gregor, P. Harmady
Odvetný zápas v Novom Tekove sa hral na šmykľavom teréne, ktorému sa v prvom polčase lepšie prispôsobili chlapci z Rybníka, ktorých domáci hráči hlavne v prvom polčase podcenili. V druhom dejstve sa opäť hra lepšie darila Rybníčanom a po sympatickom výkone odchádzali z Nového Tekova so zaslúženým víťazstvom.- tb-

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu
 2. Auto bez čakania? VW T-Cross môžete mať hneď a aj so zľavou
 3. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur
 4. Radi si veci vyrábate sami? Tento nový časopis je pre vás
 5. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
 6. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
 7. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 8. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 1. 365.bank si naďalej upevňuje svoju pozíciu plnoformátovej banky
 2. FoodCycler definitívne skoncuje s muškami v kuchyni
 3. Nadácia COOP Jednota pomáha dlhodobo chorým pacientom
 4. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu
 5. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur
 6. Auto bez čakania? VW T-Cross môžete mať hneď a aj so zľavou
 7. Radi si veci vyrábate sami? Tento nový časopis je pre vás
 8. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
 1. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur 26 134
 2. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane 22 384
 3. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 16 734
 4. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 16 690
 5. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 7 875
 6. Nie som superman, ale viem, že Prešov má na to byť supermestom. 3 480
 7. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu 3 152
 8. Zdravo a chutne. Vyskúšajte recepty šéfkuchára Jara Žídeka 2 473

Blogy SME

 1. Jiří Ščobák: Fungujú sankcie proti Rusku? Nečaká krach aj nás?
 2. Maťo Chudík: Odtlačky
 3. Martin Gajdoš: O chaose a trpezlivosti. Ako zaparkovať v centre?
 4. Miroslav Ferkl: Putin obviňuje Washington.
 5. Peter Gašparovič: Kandidát na predsedu TSK Jaroslav Baška: Prioritou je poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti na jednom mieste
 6. Peter Slamenik: Good idea Slovenia
 7. Kristína Jakubičková: Kým dorazí zásielka, bude zo mňa Matuzalem!
 8. Marek Kytka: Projektil Lászlá Bénesa a profesorský gól Stana Lobotku
 1. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 17 360
 2. Milan Pilip: Čaká nás rozvrat spoločnosti ak nezasiahneme proti konšpirátorom 7 058
 3. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch. 5 723
 4. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 4 569
 5. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 4 038
 6. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov? 3 886
 7. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 3 853
 8. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 3 814
 1. Jiří Ščobák: Fungujú sankcie proti Rusku? Nečaká krach aj nás?
 2. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 4. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 5. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 6. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 7. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 8. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Výzva na verejnú diskusiu!


6 h

Registrácia je bezplatná.


12 h
Dobré správy z MY

Stop negatívnym správam. Posielame výber pozitívnych a zaujímavých článkov z rôznych regiónov po celom Slovensku.


11. aug
Novinky z MY regióny.

TOP správy z regiónov: Prehľad najzaujímavejších informácií a najčítanejších správ z MY Regióny v uplynulom týždni.


12. aug

Blogy SME

 1. Jiří Ščobák: Fungujú sankcie proti Rusku? Nečaká krach aj nás?
 2. Maťo Chudík: Odtlačky
 3. Martin Gajdoš: O chaose a trpezlivosti. Ako zaparkovať v centre?
 4. Miroslav Ferkl: Putin obviňuje Washington.
 5. Peter Gašparovič: Kandidát na predsedu TSK Jaroslav Baška: Prioritou je poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti na jednom mieste
 6. Peter Slamenik: Good idea Slovenia
 7. Kristína Jakubičková: Kým dorazí zásielka, bude zo mňa Matuzalem!
 8. Marek Kytka: Projektil Lászlá Bénesa a profesorský gól Stana Lobotku
 1. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 17 360
 2. Milan Pilip: Čaká nás rozvrat spoločnosti ak nezasiahneme proti konšpirátorom 7 058
 3. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch. 5 723
 4. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 4 569
 5. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 4 038
 6. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov? 3 886
 7. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 3 853
 8. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 3 814
 1. Jiří Ščobák: Fungujú sankcie proti Rusku? Nečaká krach aj nás?
 2. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 4. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 5. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 6. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 7. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 8. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu