Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ 3. KOLO
Hladké víťazstvo Levíc, ostatné body zostali domácim
Šarovce - Levice 0:5 (0:3), góly: T. Krenčan 3, M. Krenčan, Meňhard, (Dvornák, M. Štrba, Kollár)
Šarovce: P. Pechovský - G. Füri, G. Gunič, Nagy, A. Nap, D. Horváth, B. Kondrčík, M. Pizúr, J. Michalík, L. Gáloš, P. Madaj (Bakoš, J. Madaj, P. Sovány, A. Gáloš, P. Gáloš)
Levice: P. Kopka - G. Wurcel, M. Fogad, R. Pankulič, M. Gabaš - M. Graus, M. Meňard, M. Krenčan, L. Gubík ml. - P. Varga, T. Krenčan (S. Drenka, E. Ivanič, J. Molnár, Huszár)
Levičania prišli do Šaroviec ako favoriti a potvrdzovali to od úvodných minút zápasu. Domáci nemohli nastúpiť v plnej sile a hostia si už do prestávky vytvorili rozhodujúci trojgólový náskok. Po obrátke hostia držali opraty zápasu stále vo svojich rukách, strelili ďalšie dva góly, čím si zabezpečili očakávané hladké víťazstvo. Levičania prvý raz potvrdili úlohu favorita ObM.
Plášťovce - S. Tekov 3:1 (0:1), góly: Pribránsky, L. Križan 2 - R. Bátovský, (Lieskovský, Zaimi J, Chlebo)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, M. Križan, Š. Šomlo, Sz. Bencsok, E. Krizsek, I. Šereš, L. Križan, L. Zsóka, J. Nanias (Pribránsky, Cs. Bencsok, T. Jelen, Sz. Szabó, A. Farkas, Velebný)
Starý Tekov: M. Konkoľ - M. Krnčan, R. Máčaj, V. Kúdela, M. Bánsky, M. Halabuk, R. Frtús, R. Hajko, R. Bátovský, I. Daniš, M. Tariška (P. Hajko, J. Angleta, B. Halabuk, R. Žabka)
Hostia boli do prestávky lepším mužstvom a podarilo sa im pred prestávkou strhnúť vedenie na svoju stranu. Domáci po prestávke, v snahe zvíťaziť, zlepšili hru a otočili skóre vo svoj prospech. Hostia už po prestávke domácim nedokázali kontrovať a všetky tri body zostali domácemu mužstvu. Tekovčania však predviedli sympatický výkon, ale v nasadenom tempe nevydržali po celý zápas.
Tlmače - Dolný Pial 3:0 (0:0), góly: Titurus, Kollár, Kinčok, (Sekeres, Kolev A, Végh vo V. Kozmálovciach)
Tlmače: P. Kotora - J. Izakovič, M. Havran, Pavol Švolík, T. Fraňa, D. Illenčík, J. Kissimonyi, J. Jašek, R. Kollár, T. Titurus, M. Chano (J. Kinčok, M. Hajtó, M. Gábriš, T. Považan, M. Mintál)
Dolný Pial: P. Trgiňa - E. Füri, M. Ledényi, I. Bujka, Ľ. Lukáč, M. Trgiňa, I. Jedlička, M. Laurenčík, R. Zummer, I. Vízi, T. Mészáros (P. Valach)
Domáci na ihrisku vo V. Kozmálovciach mali opraty zápasu pevne vo svojich rukách od samého začiatku. Do prestávky však z množstva šancí ani raz súperovho gólmana prekonať nedokázali. Všetko sa zmenilo až po zmene strán, keď skóre otvoril po samostatnom nájazde Titurus. Po ňom mieril z pr. kopu do šibenice Kollár a skóre na konečných 3:0 uzavrel hlavou Kinčok. Súper mal len jedinú šancu na skórovanie, preto je víťazstvo domácich úplne zaslúžené.
Čaka - N. Dedina 3:1 (2:0), góly: Valo, Ižold, Hegedüs - Kollár, (Havran, Dálnoky, Fialka)
Čaka: P. Molnár - M. Dorník, J. Ižold, J. Sádovský, J. Dobrota, G. Bombicz, M. Krnčan, Š. Taňaši, J. Valo, R. Meiling, E. Bielik (P. Hegedüs, T. Fonody, I. Stojka, M. Viglaš, Š. Hlinka)
Nová Dedina: J. Novák - B. Juraško, P. Bob, A. Šebo, L. Zabák, J. Zabák, S. Jakubis, J. Salaj, M. Kollár, P. Salaj, J. Selka (R. Seneši, B. Varga, M. Čecha, F. Novák)
O zápase sa dá v skratke povedať, že bol dňom premárnených šancí Meilinga, keď nepremenil ani jednu zo svojich siedmich šancí. Našťastie ho zastúpili spoluhráči a do prestávky už Čakania viedli o dva góly. Na začiatku 2. polčasu hostia pridali a podarilo sa im znížiť na 2:1 Kollárom. Lenže definitívnu bodku za zápasom dal Hegedüs a všetky tri body podľa očakávania zostali domácim.
Podlužany - Jur n/Hr. 4:2 (2:1), góly: Hinzeller 2, Frajka, Víg - Ilko 2 (oba z 11 m), (Moravčík, Jakubcová, Galgóci)
Podlužany: J. Uhnák - G. Búry, E. Szalma, M. Lukáč, A. Dedovič, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, Š. Víg, M. Zlatňanský (Š. ŠeboV. Porubský)
Jur nad Hronom: J. Kuruc - M. Sakoš, J. Ilko, R. Rakovič, M. Stanko, M. Erfaňuch, M. Srna, Š. Molnár, J. Čech, M. Prišťák, D. Čonka (L. Belecký, P. Molnár, M. Čech, L. Garaj)
Domáci nedokázali využiť úvodný tlak, ba naopak po chybe gólmana a následnej penalte sa hostia ujali vedenia. Podlužany veľkou bojovnosťou ešte do polčasu otočili skóre vo svoj prospech. Po obrátke Víg zvýšil na 3:1, ale po ďalšej fatálnej chybe domáceho brankára kopali hostia druhú penaltu a bolo 3:2. V závere zápasu našťastie domáci poistili svoje víťazstvo.
P. Vozokany - Kozárovce 5:0 (1:0), góly: Jakab, Tóth, L. Buchlovič, Turčík, Fábry, (Meszáros, Petrík, Gálik)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, T. Varga, B. Sádovský, R. Tóth, M. Buchlovič, M. Plašek, F. Beňuš, L. Buchlovič, T. Sádovský (Ľ. Tomašek, Š. Styecz, J. Fábry, M. Turčík, M. Bandzi, M. Držík, O. Ganec ml.)
Kozárovce: Miroslav Švolík - J. Havran, M. Gaži, R. Priecel, I. Červenák, P. Rybár, R. Demian, V. Hoľka, T. Nováček, M. Együd, S. Benčať, (P. Nemček)
Domáci opäť potvrdili, že budú jedným z lepších mužstiev v súťaži a hoci hostia nehrali zle, odišli domov s poriadnym výpraskom. Hostia ešte ako tak odolávali do polčasu, ale po ňom už nátlaková hra domácich slávila úspech a štyrmi gólmi v jednom slede Vozokančania definitívne rozhodli o svojom hladkom víťazstve. Keďže domáci hostí jasne predčili, ich víťazstvo je úplne zaslúžené.
Žemberovce - Kalinčiakovo 2:0
(1:0), góly: Studenka, Vidra, (Žirko, Holman, Benyó)
Žemberovce: M. Bielik - M. Tomáš, R. Ťažký, M. Bóna, M. Šinkovic, I. Vrecník, J. Vidra, J. Studenka, M. Rádik, M. Ármai, P. Mikula, (M. Uhnák, I. Slúka, J. Píš, R. Štefanča)
Kalinčiakovo: P. Mikula - P. Pomothy, Ľ. Uhnák, M. Kollár, P. Lohyňa, S. Holubík, Š. Šinko, Ľ. Fürješ, V. Horňák, Š. Pap, J. Kadja (Ľ. Somolay, J. Cheben, J. Mikuláš)
Domáci aj s Ármaiom v útoku chceli zvíťaziť, čo sa im aj podarilo. Nehrala síce opora J. Vrecník, ale spoľahlivou hrou ho na mieste stopéra nahradil mladý Šinkovic. Žemberovčania sústavne dobíjali bránu hostí, ale množstvo šancí zostalo z ich strany nevyužitých. Polčasové vedenie o jeden gól potom ešte poistil v druhej časti Vidra z priameho kopu a body zaslúžene zostali v Žemberovciach.
Želiezovce - H. Kľačany 4:0 (4:0), góly: M. Páchnik 2, Valach, P. Páchnik, (Križan, Kopanicová, Šimon)
Želiezovce: Barecz - Szalay, Karkó, P. Páchnik, Rotík, Hudák, Lauko, Valach, Csudai, M. Páchnik, Krištofoli (Tóth, Vincúr)
Hronské Kľačany: T. Chudý - A. Krkoš, Š. Mičo, M. Brezina, P. Krivočenko, J. Kaminský, M. Bôžik, M. Hancko, M. Krkoš, J. Poláčik, P. Štipka (Janíček, T. Križovič, Podseník, Š. Németh)
Domáci už museli pretrhnúť sériu tesných prehier a zlizli si to Kľačančania. Tí už do polčasu prehrávali hrozivým štvorgólovým rozdielom, ale domáci po jasnom náskoku zvoľnili v nasadenom tempe a zápas po obrátke pomerne vyrovnal. Hostia však veľa vzruchu pred Bareczovou bránou neurobili a domáci nepresnou streľbou už viac gólov nedali. Napriek domu domáci dosiahli povinné hladké víťazstvo.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Čaka 3 3 0 0 9:2 9 (3)
2. Tlmače 3 3 0 0 8:2 9 (3)
3. P. Vozokany 3 2 1 0 9:1 7 (1)
4. Levice 3 2 1 0 9:3 7 (4)
5. Plášťovce 3 2 1 0 10:6 7 (1)
6. Žemberovce 3 2 0 1 6:4 6 (0)
7. Podlužany 3 2 0 1 7:6 6 (0)
8. St. Tekov 3 1 1 1 4:5 4 (-2)
9. Želiezovce 3 1 0 2 6:4 3 (0)
10. Šarovce 3 1 0 2 5:8 3 (-3)
11. Kozárovce 3 1 0 2 4:10 3 (0)
11. H. Kľačany 3 1 0 2 4:10 3 (0)
13. Kalinčiakovo 3 0 1 2 1:4 1 (-2)
14. D. Pial 3 0 1 2 5:11 1 (-2)
15. Jur n/H. 3 0 0 3 2:7 0 (-3)
16. N. Dedina 3 0 0 3 5:11 0 (-3)
II. TRIEDA 3. KOLO
Tri premenené penalty Čaty proti Santovke
Farná - Bátovce 3:1 (3:0), góly: Šulka 2 (1 z 11m), Vrábel – Gajdoš, (Slabý)
Domáci hrali v prvom polčase účinný futbal a v 35. min. poslal svoje mužstvo do vedenia Vrábel. Do prestávky sa podarilo domácim ešte dva razy skórovať a do šatní odchádzali spokojní. V druhej časti sa osmelili aj Bátovčania, ale jediný gól Gajdoša na prípadný úspech nemohol stačiť.
I. Úľany - H. Turovce 2:2 (2:1), góly: Š. Morvai – P. Varga, N. Baltazár, (Szikora st.)
Vo veľkom derby zápase sa ako prví z gólu tešili domáci hráči, no hostia v zápätí stav skorigovali. No do polčasu domáci ešte raz rozvlnili sieť hosťujúcej brány a jednogólové vedenie udržiavali aj v druhom polčase. V 90. min. zabezpečil deľbu bodov hosťujúci N. Baltazár, preto sa derby muselo skončiť zmierlivo.
Rybník - H. Kosihy 1:0 (0:0), gól: A. Harmady (z 11m), (Zaimi B)
V Rybníku sa hral vyrovnaný zápas, prevažne medzi šestnástkami. Obe mužstvá sa snažili kombinovať, no šance sa rodili len veľmi ťažko. O všetkom rozhodol v druhom dejstve A. Harmady, keď v 65. min. nezaváhal a pokutový kop bezpečne premenil.
Čata - Santovka 4:0 (0:0) góly: K. Varga 3 (všetky z 11m), T. Struhár, (Macho)
V prvom polčase sa hral veľmi dobrý zápas, ku ktorému nemalou mierou prispeli aj hostia. Tí otvorili obranu, hrali dobre dopredu, ale gól sa im dať nepodarilo. V 60. min. hostia zahodili obrovskú šancu, čo ich muselo mrzieť. Potvrdilo sa „nedáš-dostaneš“ a K. Varga premenil svoju prvú penaltu. Z podobnej situácie sa potom dva razy nemýlil a prakticky rozhodol o domácom víťazstve. V závere kozmeticky upravil na 4:0 T. Struhár.
Keť - P. Ruskov 2:0 (0:0), góly: M. Dudáš, L. Mikle, (Ďurina)
Ruskovčania boli v zápase futbalovejším mužstvom a počas celého zápasu mali miernu prevahu. Góly ale paradoxne dávali domáci. Za stavu 1:0 hostia ešte vystupňovali svoju aktivitu, ale domáci pridali v 82. min. aj druhý gól a rozhodli o majiteľovi troch bodov.
Bory - Lok 1:0 (1:0), gól: J. Mäsiar, (Svetlošák)
V Boroch sa hral útočný zápas z oboch strán, ale sieť sa vlnila len raz. To sa presadil domáci J. Mäsiar. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, a aj keď sa zdalo, že Ločania vyrovnajú, všetky tri body ostali nakoniec v Boroch.
N. Tekov - Vyškovce 2:2 (2:2), góly: D. Nagy, Králik – Csala (11m), Székely, (Klabníková)
Novotekovčania opäť doplatili na nepremieňanie vyložených gólových príležitostí. V prvom polčase padli až štyri góly a zdalo sa, že v druhom dejstve nejaké pribudnú. Lenže domáci hráči boli vo finálnej fáze jaloví a tak mohli hráči Vyškoviec odísť z N. Tekova s bodom v hrsti.
V. Turovce - Tešmak 6:0 (3:0), góly: Z. Pásztor, M. Jaďuď, N. Pásztor, Kósa, Szarka, Fógel, (Pál)
Vo V. Turovciach bolo len otázkou skóre, ako sa zápas skonči. Domáci hrali kvalitne hlavne v prvom polčase a v 9. min. otvoril skóre Z. Pásztor. Po ňom sa gólovo presadili ešte M. Jaďuď a N. Pásztor. V druhej časti už hostia evidentne nevládali a tak si domáci mohli poľahky pripísať všetky tri body.

Skryť Vypnúť reklamu

1. H. Turovce 3 2 1 0 25:4 7 (1)
2. V. Turovce 3 2 1 0 10:2 7 (4)
3. I. Úľany 3 2 1 0 8:4 7 (1)
4. Čata 3 2 0 1 9:3 6 (0)
5. Bory 3 2 0 1 5:3 6 (0)
6. Keť 3 2 0 1 5:5 6 (0)
7. Farná 3 2 0 1 7:16 6 (0)
8. Vyškovce 3 1 1 1 6:5 4 (1)
9. P. Ruskov 3 1 1 1 3:4 4 (1)
10. Rybník 3 1 1 1 3:5 4 (-2)
11. N. Tekov 3 0 3 0 4:4 3 (-3)
12. Lok 3 1 0 2 4:5 3 (0)
13. Santovka 3 1 0 2 6:8 3 (0)
14. Tešmak 3 0 1 2 2:11 1 (-2)
15. H. Kosihy 3 0 0 3 2:8 0 (-3)
16. Bátovce 3 0 0 3 4:16 0 (-3)
III. TRIEDA JUHOVÝCHOD
Hladké víťazstvo Sikenice v I. Sokolci
Hrkovce - H. Semerovce 1:3
(1:2), góly: Blaško – Fritz, Krkoš, vl., (Szikora st.)
V Hrkovciach sa domáci hráči ujali rýchlo vedenia, keď sa už v 3. min. presadil Blaško, ale v siedmej minúte už bolo 1:1. V 13. min. hostia opäť rozvlnili sieť domácej brány a do šatní odchádzali spokojnejší. V druhom dejstve mali domáci územnú prevahu, tú však zužitkovať nedokázali. V 70. min. videli diváci kuriózny gól, keď malá domov Hrkovčanov od polovice ihriska preskočila nohu domácemu gólmanovi a skončila v sieti – 1:3.
Lontov - Málaš 2:2 (1:1), góly: Šrajer, Demeter – Birdáč, Lacuška, (Szelényi)
V Lontove sa hral nemastný-neslaný zápas. V 22. min. sa ujali vedenia domáci zásluhou Šrajera, ale hostia ešte do prestávky stihli odpovedať. V druhom polčase mali viac z hry hráči Málašu a Lacuška poslal svojich do vedenia. V samom v závere však domáci strelili gól a preto sa body delili.
M. Ludince - T. Lužany 4FSC
1:2 (0:1), góly: R. Lacko – A. Kiss, G. Potocký, (Križan, Kopanicová)
Hostia mali od začiatku viac z hry a Kiss vari z 20 metrov otvoril skóre – 0:1. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, domáci sa síce snažili, no veľmi sa na dostrel hosťujúcej svätyne nedostávali a tak mohol Potocký zvýšiť vedenie hosťujúcich hráčov. Domáce mužstvo v závere už len kozmeticky upravilo výsledok.
Tupá - Pastovce 1:2 (0:1), góly: Konôpka – Majer 2, (Žirko, Holman)
Vo vyrovnanom zápase sa ako prví tešili hostia, keď v 20. min. Majer využil brejkovú situáciu a otvoril skóre. V druhom polčase domáci zvýšili obrátky a podarilo sa im vyrovnať. Lenže Pastovčania vzápätí odpovedali a Majer svojim druhým gólom v zápase zabezpečil pre svoje mužstvo plný bodový zisk.
Hronovce - Hokovce 1:0 (0:0), gól: Boženík, (Macho)
V Hronovciach sa hral dobrý zápas, aj keď padol len jeden gól. Domáci si dokázali vypracovať obrovské množstvo gólových príležitostí, lenže vo finálnej fáze boli veľmi neefektívni. O chudobné víťazstvo sa postaral v druhom polčase Boženík, no Hronovčania mohli vyhrať aj výraznejším rozdielom.
I. Sokolec - Sikenica 0:8 (0:4), góly: Cserník, Németh 2, Benčík 2, Kántor 3, (Szelényi)
Sikeničania odohrali v Ip. Sokolci dobrý zápas a keď premieňali vypracované gólové príležitosti o ich víťazstve nebolo pochýb. Skóre otvoril v 5. min. Cserník a posledný klinec do domácej rakvy zabil päť minút pred koncom Kántor.

Skryť Vypnúť reklamu

1. H. Semerovce 3 3 0 0 15:2 9 (6)
2. Sikenica 3 3 0 0 11:1 9 (6)
3. T. Lužany 4FSC 3 2 1 0 8:6 7 (4)
4. Pastovce 2 2 0 0 4:1 6 (6)
5. Hronovce 3 2 0 1 4:2 6 (0)
6. Hrkovce 3 1 1 1 5:5 4 (-2)
7. M. Ludince 2 1 0 1 9:2 3 (-3)
8. Lontov 3 0 1 2 6:9 1 (-5)
9. Málaš 3 0 1 2 3:9 1 (-5)
10. Tupá 2 0 0 2 2:4 0 (-6)
11. Hokovce 2 0 0 2 0:9 0 (0)
12. I. Sokolec 3 0 0 3 2:19 0 (-3)
III. TRIEDA SEVEROZÁPAD
V. Ďur na čele stále bez straty bodu
Vyšné - Veľký Ďur 2:4 (0:1), góly: Z. Palonder 2 – Pavol Lipták 3, Pavlík, (Slabý)
Hostia vo Vyšnom vydreli víťazstvo. V zápase sa zaskvel hosťujúci Pavol Lipták, ktorý v druhom polčase v rozpätí 15-tich minút zaznamenal čistý hetrik. Domáci na jeho góly dokázali odpovedať len dva razy, preto si hostia odviezli z Vyšného všetky tri bodíky.
Beša - V. Kozmálovce 2:2 (1:1), góly: Varga, Tóth – M. Bielik, M. Mucha, (Meszáros)
Domáci hrali v prvom polčase celkom dobrý futbal, no Kozmálovčania sa tiež nenechali zahanbiť. Preto si na svoje prišli hlavne diváci, ktorí mohli vidieť až štyri góly. Hostia v druhom polčase zvýšili aktivitu a po góle M. Bielika si odniesli z Beši bod.
M. Ludany - Horný Pial 4:0 (2:0), góly: Zoller, Lojek 2 (1 z 11m), Tóth, (Havran)
Domáci odohrali proti H. Pialu dobrý zápas. Skóre otvoril v 15. min. Zoller. Hostia sa snažili vyrážať do protiútokov, no domáca obrana stála v nedeľu na pevných nohách. V druhom dejstve mohli domáci pridať aj ďalšie góly, ale nakoniec zápas skončil aj tak 4:0.

1. V. Ďur 3 3 0 0 10:6 9 (6)
2. V. Kozmálovce 3 1 1 1 8:5 4 (-2)
3. Podlužany B 2 1 1 0 4:2 4 (1)
4. M. Ludany 2 1 0 1 6:3 3 (0)
5. Beša 3 0 3 0 3:3 3 (-3)
6. H. Pial 2 0 1 1 0:4 1 (1)
7. Vyšné 3 0 0 3 3:11 0 (-6)
8. Vyškovce 3 1 1 1 6:5 4 (1)

ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Inzercia - Tlačové správy

 1. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
 2. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
 3. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
 4. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
 5. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
 6. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
 7. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
 8. Vážení poslanci, to naozaj?
 9. Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot
 10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
 1. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
 2. Vážení poslanci, to naozaj?
 3. Koniec čakania na kuriéra
 4. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
 5. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
 6. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 7. Václav Vydra: Ako nedostať pokutu v úseku kde je meraná rýchlosť
 8. Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot
 9. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
 10. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
 1. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 11 438
 2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 642
 3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 898
 4. Stiahnite si stovky e-kníh 5 866
 5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 5 082
 6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 668
 7. Crème de la crème po slovensky 3 197
 8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 2 966
 9. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 2 879
 10. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 2 646
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Cieľom projektu je získavanie informácií z vybraných lokalít, ich analýza a následná úprava existujúceho stavu s cieľom zlepšiť život obyvateľom mesta.


SITA 14 h
Zakopávanie kábla vysokého napätia pri Močiari.

Energetici zo Stredoslovenskej distribučnej riešia dlhoročný problém malej obce Močiar v Banskoštiavnickom okrese.


SITA 19 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Pozrite si MY športujeme.


23 h
Smrteľná nehoda na R1 pri Novej Bani.

Chodec zrážku s autom neprežil.


ROS 22. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická dopravná nehoda uzatvorila rýchlostnú cestu. Policajti pripomínajú, čo robiť, ak vás na diaľnici sklame auto.


a 1 ďalší 22. jún

Situácia v obci je napätá. Vzťahy sa vyhrotili, niektorí ľudia sa búria.


13 h

Zástupcovia ministerstva aj poľovníkov tvrdia, že pomôcť môže radikálne zníženie stavov diviačej zveri.


11 h

Američania skupujú drevo v celej Európe, výsledkom je cena, ktorá likviduje slovenský drevospracujúci priemysel.


21. jún

Už ste čítali?