Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Futbal - V. liga dospelých - skupina C: Nová Baňa rozdrvila Hontianske Nemce, Žarnovičania prehrali doma

3. kolo:
Čierny Balog – Štiavnické Bane
3:0 (1:0)
V úvode zápasu zahodili hostia dve čisté šance. Domáci odpovedali gólom z problematického pokutového kopu. Do konca polčasu bola hra vyrovnaná. V druhom dejstve mali hostia viac z hry, no šance nevyužili. Zlom prišiel po chybe obrancu Štiavnických Baní, keď domáci zvýšili na 2:0 a bolo prakticky po zápase. V závere už len prikrášlili výsledok.
Góly: Kleskeň 2 (prvý z 11 m), Smola.
ŠTIAVNICKÉ BANE: T. Blaško – Kmeť, Pavlík, M. Hrubčo, Š. Košarník (72. Ondrík), R. Košarník, Venglár, Beňo, Osvald, M. Blaško (88. Knopp), Urgela

Žarnovica - Priechod
1:2 (1:1)
Domáci sa prekonávali v zahadzovaní vyložených gólových príležitostí. Vrcholom bol zahodený pokutový kop v nastavenom čase. Hostia sa zamerali na rýchle protiútoky, po ktorých strelili dva góly, ktoré v tomto zápase znamenali víťazstvo.
Góly: 37. Roško - 30. P. Chaban, 90. Štelcl. ŽK: Nasvetr – P. Chaban, Mesík. Rozhodoval Poliak, 200 divákov
ŽANOVICA: Špano – Štefanka, Roško, Repiský, Le – Hlavačka, Flašík Kopernický – V. Lavrov, Mičík, Nasvetr (74. Hric)
PRIECHOD: Slobodník – P. Chaban, Homola, Miroslav Barla, Mesík – Marek Barla, Štelcl, Vajda (81. M. Chaban, 90. Martančík) – Ivanič, Lisý, Heric

Vyhne - Hrochoť
2:0 (2:0)
Proti zdatnému súperovi mali domáci v prvom polčase územnú prevahu a po pekných akciách strelili dva góly. V druhom polčase sa hra pritvrdila a rozkúskovala. Vyhne zahodili dve vyložené šance, no víťazstvo umnou taktickou hrou ubránili.
Góly: 20. Mališ, 38. Hlinka. ŽK: Hlinka, Hrnčiar – Škamba, J. Sláva. Rozhodoval Zdechovan, 200 divákov
VYHNE: Herold – Kabina, Šouc, Hlinka (83. Bujňák), Čunderlík, Hrnčiar, Kašiar, Katina (87. Šimko), Ivan, Mališ, Šrot (75. Barborík)
HROCHOŤ: M. Škamba – D. Škamba, J. Selecký, Bajter, Považanec, Berky, Priadka, J. Sláva, R. Sláva, Zátroch, S. Selecký

Nová Baňa – Hontianske Nemce
4:0 (3:0)
V prvom polčase mali domáci pred peknou kulisou prevahu v poli a po pekných góloch viedli 3:0. V druhej časti sa hra vyrovnala, útoky sa striedali na oboch stranách, no gól strelili len Novobančania.
Góly: Švec 2, Mánik, Marko. ŽK: Budinský – Ryska, Bosák, Kocka. Rozhodoval Jánošík, 260 divákov
NOVÁ BAŇA: Horvát – Rybár, Baláž (77. Šlauka), Laco, Budinský, Mánik, Pavlík, Guláš, Turčan (74. M. Marko), Švec, P. Marko(43. Forgáč)
HONTIANSKE NEMCE: Beník – Mesiar (46. Polyak), Ryska, Dendiš, Mojžiš, Bosák, Udič (74. Mikuláši), Bartík, Machalík, Ivan, Kocka

Ostatné zápasy: Sásová – Kováčová 1:1 (1:1), Turčan – Zbončák. Dudince – Dobrá Niva 5:0 (3:0), Danko, M. Harach, P. Dodok, T. Bielik, Kralina. Radvaň – Žiar B 0:0.
1. Dudince 3 3 0 0 8:0 9
2. N. BAŇA 3 2 0 1 9:5 6
3. P. Č. Balog 3 2 0 1 6:4 6
4. Priechod 3 2 0 1 5:5 6
ŠT.BANE 3 2 0 1 5:5 6
6. Radvaň 3 1 1 1 6:4 4
7. Sásová 3 1 1 1 5:4 4
8. ŽIAR B 3 1 1 1 3:3 4