I. LIGA 2. KOLO
Kovexáci strelili 10 gólov, Drinkáč Chano päť
Real Drink - Horná Seč 7:3
(2:2), góly: M. Chano 5, J. Fašánek 2 - Horváth 2, M. Sakoš
Miloš Chano mal v nedeľu obuté pravé strelky a až päťkrát prekonal súperovho gólmana. Na začiatku Drinkáči jeho dvoma gólmi viedli už 2:0, ale Horváth a s M. Sakošom skóre do polčasu zrovnali. Po obrátke najprv Fašánek poslal Drink opäť do vedenia a body svojim zabezpečil ďalšími troma gólmi v jednom slede opäť Chano. Drinkáči svoje úsilie nakoniec dotiahli do úspešného konca a nováčik opäť prehral po dobrom 1. polčase.
LVT - Medina 2:5 (0:3), góly: Šinko, Mészáros - Š. Kukuli 2, P. Hegedüs 2, E. Dvorakovič, ŽK: Sebelédy (LVT)
V pomerne kvalitnom zápase stačilo Medine podať k trom bodom dobrý výkon do polčasu a vďaka nemu získali trojgólové vedenie. Skóre otvoril Hegedüs a po dvoch góloch Š. Kukuliho bolo už 3:0. Po zmene strán LVT pridalo v aktivite, znížilo Mészárosom, ale Dvorakovič prekonal gólmana Henžela štvrtý raz. Šinko z LVT ešte vykresal iskierku nádeje, ale Hegedüs ju piatym gólom zhasol definitívne.
Sporting - JHJ Kovex 1:10 (1:2), góly: R. Richtárik - M. Palic 3, B. Hamar 2, G. Horváth 2, E. Jenes, P. Havran, R. Jašek
Favoritom zápase boli Kovexáci, no súper, kým do polčasu vládal, im bol dlho vyrovnaným protivníkom. Zlom nastal až po prestávke, keď Hamar a M. Palic upravili už na 1:4 a Sporting bol definitívne na kolenách. Kovexáci aj naďalej podnikali nebezpečné vtáčie nájazdy, hlavne dvojicou Havran - Bocian, až sa ich gólostroj zastavil na čísle desať a domov odchádzali s dobrou náladou.
MFC 04 Levice - Help-Sabrina 1:1 (0:0), góly: P. Pomothy - Z. Patko
Hral sa pomerne vyrovnaný zápas, keď do polčasu sa obe mužstvá snažili skôr gól nedostať, ako ho streliť. Po obrátke začali hrať mužstvá viac ofenzívnejšie, ale gólmani boli dlho neprekonateľní. Až Pomothy z MFC ako prvý prekonal gólmana súpera a MFC išlo do vedenia. Helpáci potom odpovedali vyrovnávajúcim gólom Patka a zápas sa skončil spravodlivou remízou.
Dukla - Jersey 1:1
(1:0), góly: A. Pomozi - S. Hronec
Dukla vie na obhajcu titulu zahrať a potvrdila to aj tentoraz. Obranná hra vojakov a rýchle brejky robili Jersey veľké problémy a jej hráči sa nevedeli dostať do tempa. Na úvodný gól Pomóziho nereagoval nikto a na prestávku odchádzali spokojnejší hráči Dukly. Obhajca po prestávke zatlačil svojho súpera a vyrovnávajúci gól strelil Hronec. V závere potom Jersey dva razy nastrelilo tyč brány súpera, ale duel sa napokon skončil zmierlivo.
Komat-Kovatex - Deportivo 3:0
(1:0), góly: J. Krivočenko, T. Hlaváčik, Š. Galgóci
Komaťáci sa dlho na hracej ploche hľadali a hoc v dobrej zostave, súper dlho odolával. Až neskôr sa dokázal presadiť z priameho kopu Krivočenko a favorit viedol. No dlho nemusel, lebo Komat mal rýchlo 5 faulov a Deportivo kopalo desinu. Po zmene strán Komaťáci kontrolovali priebeh zápasu, strelili ďalšie dva góly a doviedli zápas do víťazného konca.
Geodet Juhász - ŠKP 1:2 (0:1), góly: V. Rakica - E. Baláž 2
V priemernom zápase chceli vyhrať obe mužstvá, no podarilo sa to napokon ŠKP, vďaka dvom presným strelám Baláža. Ten do polčasu ako jediný prekonal jedného z brankárov, no Rakica po obrátke zrovnal na 1:1. Viac gólových šancí mali na svojich kopačkách Geodeti, ale brankára Slobodníka prestreliť už nedokázali. Naopak ŠKP strhlo víťazstvo na svoju stranu, keď Baláž druhýkrát prekonal brankára Štefanču.

II. LIGA 2. KOLO
Nefab - Šped-Trans B 5:1 (4:0), góly: Lehocký 2, Betin, Červenák, Szabó - Tabernaus
Nefab sa na svojho súpera poriadne pripravil a už do polčasu rozhodol o svojom hladkom víťazstve, keď skóre načali Červenák s Betinom. Keď sa súperovi zranil „koncový hráč” Alan, bolo preto o výsledku rozhodnuté. Po obrátke sa hra pomerne vyrovnala, špeditérska rezerva znížila gólom Tabernausa, ale Nefab nezadržateľne kráčal za svojim víťazstvom.
Slovan – Rapid 4:3 (1:2), góly: J. Kaminský st. 2, Flašík, Tirpák – Klimko 2, M. Török, ŽK, ČK: M. Török
Hral sa síce dobrý futsal, ale zbytočne nervózny. Po prvom góle Tirpáka zo Slovanu odpovedali Rapiďáci dvoma gólmi a do prestávky otočili skóre vo svoj prospech. Po nej Slovan zrovnal skóre, ale Rapid išiel znovu do vedenia. Záver zápasu však lepšie vyšiel hráčom Slovana, keď dvoma gólmi zvrátili víťazstvo na svoju stranu. Rapiďáci sa po zápase cítili ukrivdení, ale keďže strelil Slovan viac gólov, ako on, získal všetky tri body.
Sampdoria – Energo 1:4 (0:3), góly: Adami – Farkaš 2, L. Lašán, M. Suchánsky, ŽK: Valach
Zápas slušnej úrovne lepšie odštartovali hráči Energa, keď po góloch M. Suchánskeho a Farkaša viedli o dva góly. Keď ešte do prestávky pridalo Energo tretí presný zásah o ich víťazstve bolo vlastne rozhodnuté. Po obrátke síce Adami zo Sampdorie vykresal iskierku nádeje, ale Energo rozhodujúcim štvrtým gólom strhlo víťazstvo jasne na svoju stranu.
Tlmače - Fitcentrum Perec – zápas sa nehral
Eurosport – Sektor 4:7 (2:4), góly: Mokoš 3, Lakatoš – R. Liska 3, M. Baranyai 2, M. Bogár, Ľ. Baranyai
Hoci bol pred zápasom favorizovaný Sektor, lepšie ho rozbehol Eurosport a viedol pomerne rýchlo dvojgólovým rozdielom. Lenže Sektor sa rýchlo prebral z letargie a ofenzívnou hrou ešte do polčasu otočil skóre vo svoj prospech na 2:4. Po obrátke v strieľaní gólov pokračovali hráči Sektoru a upravili až na 2:7. Posledné dva góly však strelil Eurosport a upravil na konečných 4:7.
Spartak – Siwel 2:9 (2:2), góly: Turčan, Titurus – Gogoliak 2, Slušný 2, M. Minár, S. Minár, Štrbka, Somolay, Valach
Zápas bol ako tak vyrovnaný len v jeho prvej polovici, keď Spartak len so štyrmi statočnými v poli dokázal odolávať útočnej hre svojho súpera. Po obrátke už Siweláci na hracej ploche dominovali, hlavne po strelení tretieho a štvrtého gólu. Pravidelné striedanie Siwelu Spartakovcov vyšťavilo a tí museli „odpadnúť”. Siwel napokon zaslúžene vyhral rozdielom až siedmich gólov.
I. liga 3. kolo 3.9.2006
III.ZŠ: 08.00: Medina - Real Drink, 09.00: Deportivo - Geodet Juhász, 10.00: Jersey - Kovatex, 11.00: Help-Sabrina - Dukla
IV.ZŠ: 08.00: JHJ Kovex - MFC 04 Levice, 09.00: Horná Seč - Sporting, 10.00: ŠKP - LVT
II. liga 3. kolo 2.9.2006
III. ZŠ: 08.00: Fitcentrum Perec - Spartak, 09.00: Energo - Tlmače, 10.00: Rapid - Sampdoria, 11.00: Šped-Trans B - Slovan, 12.00: Dynamo - Nefab, Sektor - voľno
IV. ZŠ: 08.00: Siwel - Eurosport
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 23.08.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (1. kolo) – ŽK: Bátovský I. - 00076 (KMF Jersey), Čvirik Ľ. - 00755 (MFC 04), Rafael D. - 00240 (DEPORTIVO), Štadler M. - 00693 (DUKLA), Kováčik R. - 00379 (GEODET), ČK: nebola udelená
II. liga (1. kolo) - ŽK: Török M. - 00097 (RAPID), Lašan Š. - 00001 (ENERGO), Virág L. - 00976 (NEFAB), Tirpák T. - 00905 (SLOVAN), Hegedúš Z. - 00962 (FITCENTRUM Perec)
ČK: nebola udelená
R 001/06: podľa Disciplinárneho poriadku SF príloha č.2 a záväzných pokynov MÚMF Levice III bod 20 ods. g sa udeľuje pokuta 100 Sk klubu LVT a MEDINA - vyplatenie pokuty na najbližšom zasadnutí ŠTK t.j. 30.8.2006
R 002/06: podľa Disciplinárneho poriadku SF čl.4 sa udeľuje pokarhanie vedúcemu mužstva H.SEČ Garajovi J.
R 003/06: zmena termínu súťažného zápasu 2. kola II. ligy Fitcentrum – Tlmače z 26.8.2006 na 30.9.2006 o 13 00 hod na III.ZŠ. Mužstvo Tlmáč je povinné dodržať všetky zásady uvedené v časti II č.17 záväzných pokynov MÚMF Levice.
R 004/06: riadiaci orgán MÚMF Levice sa uzniesol na zasadnutí dňa 25.8.2006, že pre súťažný ročník 2006/07 bude oficiálny mediálny partner MÚMF Levice, týždenník Týždeň na Pohroní, kde len tu budú publikované úradné správy z ŠTK, pre všetky mužstvá MÚMF záväzné.