Futbal - V. liga dospelých - skupina C: Nová Baňa triumfovala v Dobrej Nive, Vyhne zvíťazili v Priechode

4. kolo:
Kováčová – Žiar B/Lad. Vieska
2:1 (0:1)
Prvý polčas začali lepšie hostia, ktorí si vypracovali viacero šancí. V 32. min. odcentroval Šimko a Trvalec sa nepomýlil – 0:1. O 9 minút nasledovalo zbytočné vylúčenie Lepšíka, po dvoch žltých kartách v rozpätí 5 min.. V 43. min. bol v šestnástke domácich faulovaný Šimko, no píšťalka rozhodcu zostala nemá. Do druhého polčasu nastúpili domáci so značnou podporou rozhodcu, ktorý akcie našich hráčov zastavoval podivnými verdiktami už v zárodku. Hráči Kováčovej sa dostali na koňa, v priebehu 3 min. otočili skóre a aj s pomocou rozhodcov doviedli zápas do víťazného konca.
Góly: 48. Volko, 51. Végh – 32. Trvalec. ŽK: Lepšík, Lalo, Barboriak, Šimko, Pažout, Miškov. ČK: 41. Lepšík. Rozhodoval M. Dávid
ŽIAR n/HR. B: Pažout – Lalo, Heiler, Lepšík, Barboriak, Antal (78. Goral), Miškov, Šimko, Trvalec, Mackura, Čamaj

Dobrá Niva - Nová Baňa
0:5 (0:4)
Hostia si v úvode vytvorili miernu prevahu, no po čistom hetriku Šveca, od 24. do 28 min., sa dostali na koňa. V 30. min. zvýšil Mánik už na 4:0. V 2. polčase udržiavali hráči Novej Bane priaznivý výsledok a ešte zvýšili Švecom na 5:0.
Góly: Švec 4, Mánik (11 m). ŽK: Baláž, Pšenica, Šváb – Švec. Rozhodoval Talán, 250 divákov
NOVÁ BAŇA: Poliačik – Rybár, Šlauka, Budinský (57. Forgáč), Laco, Mánik, Pavlík, Gulaš, Turčan (46. Krivočenko), Švec (80. Binda), Marko

Priechod - Vyhne
0:1 (0:1)
Obe mužstvá nastúpili na zápas s túžbou bodovať. Vedenia sa ujali hostia, keď hrubú chybu domácej obrany potrestal Ivan. Domáce mužstvo znervóznelo, a už v prvom polčase Vajda a v druhom Chaban museli ísť predčasne pod sprchy. Priechod bojoval aj v početnej nevýhode, vypracoval si niekoľko šancí, ale zvrátiť výsledok sa mu už nepodarilo.
Gól: 19. Ivan. ŽK: Chaban, Vajda – Čunderlík, ČK: 44. Vajda, 60. Chaban (Priechod). Rozhodoval S. Kučera, 210 divákov

Štiavnické Bane - Žarnovica
0:1 (0:0)
V zápase priemernej úrovne vyhrali šťastnejší hostia. Prvý polčas bol vyrovnaný, no šancí bolo ako šafránu, keď domáci nastrelili v 38. min. brvno a hostia v úvode prestrelili bránu. V druhom polčase bola hra naďalej vyrovnaná, ale po priamom kope a odrazenej lopte otvoril skóre hosťujúci Mičík. Po tomto momente domáci pritlačili, no až do konca sa im nepodarilo vyrovnať.
Gól: 60. Mičík. ŽK: Venglár – Repiský, Nasvetr. Rozhodoval Dado, 150 divákov
ŠTIAVNICKÉ BANE: Plachetka – Kmeť (64. Totkovič), Pavlík, M. Hrubčo (54. Urgela), Š. Košarník, R. Košarník, Venglár, Beňo, Hric (46. Michálek), Osvald, Blaško
ŽARNOVICA: Špano – Štefanka, Ziman, Šopa (90. Hudačko), Repiský, Hlavačka, Mičík, Kopernický (88. Lavrov), Le, Flašík, Nasvetr (83. Romanec)
Ostatné zápasy: Hontianske Nemce – Radvaň 4:2 (0:1), Mojžiš, Poliak, Dendiš, Bosák - Országh, Ševčík, Hrochoť – Dudince 5:1 (2:0), R. Sláva 4, Baitar – Megyesi, Sásová – Partizán Čierny Balog 1:0 (1:0), Darida
1. NOVÁ BAŇA 4 3 0 1 14:5 9
2. Dudince 4 3 0 1 9:5 9
3. Sásová 4 2 1 1 6:4 7
4. VYHNE 3 2 0 1 3:1 6
5. P. Č. Balog 4 2 0 2 6:5 6
6. ŠT. BANE 4 2 0 2 5:6 6
6. Priechod 4 2 0 2 5:6 6
8. ŽARNOVICA 4 1 2 1 4:4 5