Levická futbalová mlaď

II. liga starší dorast
Lokomotíva Trnava - FK Slovan Levice 3:0 (2:0)
FK Slovan Levice: Koseček – Horniak, Flídr, Fogad, Boldiš, Mlynárik, Parrák, Bogdány, Bogár, Kotrus, Rakica (Kľučiar, Žilka, Kováč)
Domáci boli do prestávky zjavne útočnejším mužstvom a prejavilo sa to aj na skóre. Trnavčania išli pomerne rýchlo do vedenia, ešte do prestávky sa jednému z našich zadákov podarilo nešťastie nastreliť vlastnú ruku, z čoho bol pokutový kop a Lokomotíva viedla o dva góly. Znížiť mohol Fogad, ale netrafil z blízka hlavou bránu domácich. V 2. polčase sa hra Levičanov zlepšila, hra sa vyrovnala a hostia si vypracovali zopár šancí, ale bez gólového zakončenia. Domáci naopak tretím gólom definitívne rozhodli, že body zostali v Trnave.
II. liga mladší dorast
Lokomotíva Trnava - FK Slovan Levice 1:2 (0:1), góly: Kotora 2
FK Slovan Levice: Tamaškovič – Nasvady, Juhász, Mészáros, Kotora, Budovec, Andrášik, Šimonovič, Lešťan, Klačko, Jančo (Hladík, Solčiansky, Vanya, Novák)
Po úvodnej 15-minútovke, keď sa mužstvá len oťukávali, prevzali iniciatívu na svoje kopačky naši chlapci. Klačko s Kotorom však svoje šance zúžitkovať nedokázali. Až tretia šancu priniesla presný zásah, keď sa presadil aktívny Kotora. Do konca 1. polčasu sa na skóre už nič nezmenilo. Na začiatku 2. polčasu prevzali aktivitu domáci hráči, ale prvú ich gólovku Tamaškovič chytil a v druhom prípade mu pomohli spoluhráči, keď vykopli loptu spred prázdnej brány. Levičania sa však s vedení uspokojiť nechceli a po úniku Klačka Kotora strelil druhý gól Levíc. Domáci potom 10 minút pred koncom z nevinnej akcie znížili. O päť minút mohol Kotora definitívne rozhodnúť, ale aj tak sa zápas skončil víťazstvom našich v pomere 1:2.
I. liga starší žiaci
FC Nitra - FK Slovan Levice 5:0 (2:0)
FK Slovan Levice: Kubinec - Blaško, Hagara, Chudý, Bóna - Rol. Birdáč, Vida, Duchoň, Tóth - Čejtei, Hegedüs (Omar, Kmeť, Génsky, Chmelo, Rafael)
Domáci boli od samého úvodu aktívnejší a hneď v 1. min. otvorili skóre, čím bol poznamenaný celý priebeh zápasu. Hra sa potom vyrovnala, ale Levičania nevyužili vietor v chrbte, ba naopak po chybe pri ofsajd taktike domáci pridali druhý gól. Aj úvod 2. polčasu lepšie vyšiel domácim a strelili tretí, rozhodujúci gól po rohu. Nitrania potom ovládli úplne dianie na hracej ploche a po ďalších štandardkách upravili stav na konečných 5:0
II. liga starší žiaci
FK Slovan Levice B - Komárno 3:2 (2:0), góly: Nemček (z 11 m), Hagara, Čejtei
FK Slovan Levice B: Dúchaj - Macko, Hagara, Rafael, Chlpík - Sásik, Nemček, Duchoň, Vida - Molnár, Čejtei (Bogár, Kačmárik, Zoller, Balczárek, Horváth)
Levičania začali duel proti Komárnu aktívne a už v 6. min. premenil pokutový kop Nemček. O osem minút pridal Hagara druhý gól hlavou a tak sa skončil prvý polčas. Levičania kontrolovali priebeh zápasu a po obrátke strelil tretí gól Čejtei, keď po samostatnej akcii prehodil brankára hostí. Hneď na to hostia korigovali stav na 3:1, ba neskôr druhým gólom zdramatizovali zápas. Levičania však víťazstvo už udržali, no po jasnom vedení si zbytočne skomplikovali cestu za víťazstvom.
Senica - FK Slovan Levice B
1:0 (0:0)
FK Slovan Levice B: Kučerka – Macko, Kačmárik, Rafael, Chlpík – Rol. Birdáč, Nemček, Duchoň, Chudý – Čejtei, Molnár (Sásik, Pastierovič, Zoller, Bogár)
V úvode zápasu začali lepšie domáci, ale ich vyloženú šancu zmaril gólman Kučerka. Potom Birdáč s Chudým jeden druhému odcentrovali, ale ich hlavičky skončili len tesne vedľa brány. Potom išiel Birdáč sám na brankára, ale gól z toho nebol. V závere prvej časti Kučerka ešte spoľahlivo vyriešil dva nájazdy domácich. Po obrátke začali domáci opäť náporom, ale bezvýsledne. V 49. min. išiel Čejtei sám na gólmana domácich, ale jeho pokus skončil tesne vedľa. Čejtei spoločne s Chudým mali na kopačke ďalšie šance, ale gól padol na druhej strane, keď Kučerka už nemal šancu úspešne zasiahnuť. Domáci už svoje víťazstvo udržali až do konca.
I. liga mladší žiaci
FC Nitra - FK Slovan Levice 4:0 (1:0)
FK Slovan Levice: Bielik - Múčka, Švirik, Šebo - Jasenek, Gaži, Tóth, Urblík, Šutlák - Hypský, Kováčik (Dohňanský, Hengerics, Prišťák, Farkaš)
Nitrania boli od začiatku zápasu aktívnejším mužstvom, ale naši mladíci umnou hrou dlho odolávali. V poslednej minúte 1. polčasu však inkasovali pomerne náhodný gól, ktorý domácich posadil na koňa. Po obrátke Nitra zlepšila svoju hru, hrala útočnejšie ako do prestávky a ďalšími troma gólmi rozhodla o svojom hladkom víťazstve.
II. liga mladší žiaci
FK Slovan Levice B - Komárno 3:0
(0:0), góly: Kúdela, Šutlák, Lieskovský
FK Slovan Levice B: Bielik - Petržel, Kuštek, Šutlák, Prištiak - Kováčik, Kúdela, Lieskovský, Brza - Dohňanský, Turnai (Rácz, Kiš, Mäsiar, Tamáš, Ternovský, Valentini)
Do polčasu sa hral pomerne vyrovnaný zápas, obe mužstvá mali možnosti otvoriť skóre, ale brankári žiadnu loptu za svoj chrbát nepustili. Po obrátke sa Levičanom, už po prestriedaní, viac darila kombinačná hra a jej výsledkom boli tri pekné strelené góly do siete Komárna. Neskôr potom ešte z otočky trafil Valentini spojnicu a výsledok mohol byť ešte krajší.
Senica - FK Slovan Levice B 4:0 (2:0)
FK Slovan Levice B: Matúš Šebo – Kuštek Štefan Šebo, Petržel, Gaži – Mäsiar, Kúdela, Múčka - Turnai, Tamáš, Predajniansky (Rácz, Kišš, Zátopek, Stráňovský, Goga, Ternovský)
Rezerva mladších žiakov to mala v Senici veľmi ťažké. Napriek všetkému dlho odolávala a domáci sa tešili z prvého gólu až v 20 .min. Levičania sa snažili hrať proti fyzicky vyspelejším domácim kombinačne, ale bez gólového efektu. Z našich mohol skórovať Predajniansky, ale bol vytlačený s loptou z optimálneho uhla. Senica v závere polčasu poistila svoje vedenie druhým gólom. Po prestávke mohol skórovať Kiš, Zátopek, aj Stráňovský, ale boli to však domáci, ktorí zvýšili svoje konečné víťazstvo.