Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ 7. KOLO
Čaka na špici opäť zvýšila svoj náskok
a šesť gólov Bielika
Tlmače - Levice 1:1 (1:1), góly: B. Hamar - Zorád, (Ďurina, Majer, Ábel, D:Čornák)
Tlmače: P. Kotora - B. Hamar, M. Havran, Pavol Švolík, T. Fraňa, J. Izakovič, J. Kissimonyi, J. Jašek, R. Kollár, T. Titurus, M. Chano (J. Kinčok, T. Považan, M. Gábriš, M. Mintál)
Levice: E. Ivanič - E. Zorád, S. Kysel, R. Pankulič, G. Wurcel, M. Graus, P. Martinček, P. Varga, M. Huszár, J. Vrecník, T. Krenčan (S. Drenka, P. Kopka, M. Gabaš, M. Krenčan, M. Meňhard)
V šlágri kola mal zápas skvelú divácku kulisu a naplnil očakávania, aj keď hostia svojim výkon opäť príliš nepresvedčili, ba možno naopak. Levičania sa ujali vedenia, keď po strele novica v mužstve J. Vrecníka poslal loptu do siete Zorád. Domáci odpovedali pomerne rýchlo a Hamar hlavičkou vyrovnal na 1:1. V závere mohol domácich poslať do vedenia ešte Titurus. Po obrátke domáci mali miernu prevahu, ale gól už streliť nedokázali, lebo Zorád zachránil na bránkovej čiare. Keďže Levičania si už šance vypracovať nedokázali, zápas sa skončil zmierlivo.
Čaka – Plášťovce 8:1 (2:0), góly: E. Bielik 6, Mudroň, Valo - Pribránsky, (Moravčík, Petrík, Vincze, D:Drappan)
Čaka: P. Molnár - M. Havran, Š. Tanaši, R. Mudroň, J. Dobrota, J. Valo, T. Kopernický, M. Viglaš, I. Tušan, R. Meiling, E. Bielik (M. Dorník, M. Krnčan, J. Sádovský, T. Špaňo, I. Stojka, Š. Hlinka)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, Š. Šomlo, L. Szabó, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Zsóka, Z. Pribránsky (J. Nanias, E. Krizsek, J. Velebný, A. Farkas)
Domáci potvrdili úlohu favorita a rozstrieľali svojho súpera. Do polčasu mali Čakania problémy s koncovkou, ba po obrátke hostia znížili na
2:1. Lenže líder ObM prepol na vyšší rýchlostný stupeň a hlavne E. Bielik bol pre súpera neudržateľný a svojimi šiestimi gólmi najviac pomohol svojim k vysokému víťazstvu. Hostia napokon mohli byť radi, že domov neodchádzali s dvojcifernou nádielkou.
Podlužany - Šarovce 0:1 (0:1), gól: Michalík, (Bakači, Kollár, Fialka, D. Šafár)
Podlužany: P. Šebo - M. Búry, J. Uhnák, M. Lukáč, Š. Boďo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, Š. Víg, M. Zlatňanský (Š. Šebo, E. Szalma)
Šarovce: P. Pechovský - G. Füri, J. Madaj, P. Nagy, A. Nap, D. Horváth, B. Kondrčík, M. Horváth, J. Michalík, L. Gáloš, K. Baláž (R. Kováčik, A. Gáloš)
Domáci opäť pokračovali v nevýrazných domácich výkonoch a tentoraz ich za to vytrestali Šarovčania. Stačila napokon jediná presná strela na to, aby si hostia zo sebou odniesli všetky tri body, keď autorom jediného gólu bol Michalík. Domáci Hinzeller mal na kopačke dve čisté šance, no ani raz gólmana hostí neprekonal.
P. Vozokany - S. Tekov 3:1 (0:0), góly: 53. Tóth (z 11 m), 58. a 72. Jakab - 49. Bánsky (Dvornák, Morvay, Gálik)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, Ľ. Tomašek, B. Sádovský, R. Tóth, Š. Styecz, M. Plašek, F. Beňuš, L. Buchlovič, T. Sádovský (M. Turčík, M. Bandzi, J. Fábry, M. Buchlovič, O. Ganec ml.)
Starý Tekov: R. Bačík - M. Krnčan, R. Máčaj, V. Kúdela, M. Bánsky, R. Frtús, J. Angleta, R. Hajko, R. Bátovský, R. Žabka, B. Halabuk (P. Hajko, M. Tariška, I. Bátovský, R. Kabyna, M. Konkoľ)
Napriek tomu, že sa hral z oboch strán výborný zápas, do polčasu nikto súperovu sieť napnúť nedokázal. Všetko podstatné sa dialo až po obrátke a Bánsky poslal Tekovčanov do vedenia. Domáci potom prevzali iniciatívu, zapli na vyššie obrátky a v rozpätí piatich minút otočili skóre vo svoj prospech. Domáci neskôr korunovali kvalitný výkon druhým Jakabovým gólom na rozhodujúcich 3:1.
Žemberovce - Dolný Pial 1:2
(1:0), góly: I. Vrecník - Vízi, Zummer, (Sekereš, Kolev)
Žemberovce: M. Bielik - M. Tomáš R. Ťažký, M. Bóna, J. Studenka, M. Vrecník, J. Vidra, I. Vrecník, M. Rádik, B. Jesenský, P. Mikula (J. Píš, I. Slúka, R. Štefanča)
Dolný Pial: A. Ledényi - T. Magda, V. Bútora, I. Vízi, Ľ. Lukáč, I. Bujka, I. Jedlička, P. Valach, R. Bielik, R. Zummer, T. Mészáros, (A. Sladíček, M. Laurenčík)
Domácich v poslednom prestupovom období opustil J. Vrecník na hosťovanie do Levíc a tí hneď na to doma prehrali. Do polčasu mali síce miernu prevahu, ale dokázali streliť len jediný gól I. Vrecníkom. Poistiť ich vedenie mohol ešte Mikula, ale ďalšie góly padali až po prestávke. Hostia po obrátke prevzali iniciatívu, boli aktívnejší a strhli napokon zaslúžene víťazstvo na svoju stranu.
Želiezovce - N. Dedina 5:1 (1:1), góly: Karkó 2, Petrík, Csudai, Valach - Jakubis (z 11 m) (Zaimi B, Zaimi J, Bencsík)
Želiezovce: N. Barecz - T. Szalay, R. Karkó, P. Páchnik, T. Rotík, Petrík, V. Forró, L. Lauko, G. Valach, P. Kokoška, P. Krištofoli (Csudai, M. Balogh, Z. Vincúr, M. Hudák, Z. Lehocký, Tóth)
Nová Dedina: V. Ďurečka - J. Zabák, P. Bob, M. Novák, L. Zabák, J. Salaj, M. Kollár, S. Jakubis, P. Salaj, J. Selka, Kokavec (B. Juroško, M. Čecha, B. Varga, J. Novák, F. Novák)
Prvý polčas dosť ovplyvnila nepremenená penalta Páchnika a hostia z takej istej možnosti išli do vedenia. Želiezovce našťastie ihneď odpovedali a Karkó vyrovnal. Po obrátke domáci mali drvivú prevahu, zatlačili hostí do ich šestnástky a výsledkom toho boli štyri strelené góly. Hostia mohli nakoniec odchádzať domov spokojní, že inkasovali iba päť gólov.
H. Kľačany - Jur n/Hr. 4:1 (2:0), góly: Kaminský 2, M. Kúdela 2 - Belecký, (Pál, Kopanicová, Macho)
Hronské Kľačany: M. Fabian - P. Krivočenko, B. Béreš, M. Brezina, J. Poláčik, A. Krkoš, P. Štipka, M. Hancko, J. Kaminský, M. Kúdela, R. Bôžik (M. Krkoš, H. Podseník, J. Garaj, T. Križovič, M. Janíček, M. Hoľka)
Jur nad Hronom: J. Kuruc - P. Sulyan, J. Ilko, E. Bóc, M. Stanko, M. Erfaňuch, M. Srna, Š. Molnár, J. Čech, L. Belecký, D. Čonka (M. Prišťák, M. Čech, R. Rakovič, M. Sakoš, P. Molnár, R. Fürri)
H. Kľačany posilnil Angličan R. Bôžik a pričinil sa dvoma prihrávkami na gól o zaslúžené víťazstvo domáceho družstva. Keďže hostia prišli hrať útočný futbal, bolo sa načo pozerať po celý zápas. Do polčasu však presne mierili iba domáci a odchádzali do kabín za stavu 2:0. Útočný futbal z oboch strán pokračoval aj po prestávke, domáci dvoma gólmi zvýšili svoj náskok, keď súper podobne odpovedal iba jediným.
Kalinčiakovo - Kozárovce 2:1 (2:0), góly: 6. a 33. Fürješ - 90. Červenák, (Žirko, Holman, D:Drappan)
Kalinčiakovo: J. Mikuláš - J. Éhn, Ľ. Uhnák, M. Kollár, P. Lohyňa, S. Holubík, Š. Šinko, T. Pleva, J. Kadja, Š. Pap, Ľ. Fürješ (P. Cheben, M. Pomothy, P. Pomothy, M. Veter, F. Sebelédy, R. Mašura)
Kozárovce: M. Ridzoň - A. Benčať, R. Gaži, T. Červenák, Miroslav Švolík, J. Graus, R. Demian, V. Hoľka, L. Švolík, S. Benčať, M. Koláček (T. Forgáč, I. Šimkovič, P. Rybár)
V obojstranne kvalitnom zápase sa domáci už potrebovali chytiť a urobili všetko preto. Už do prestávky dva razy prekonal gólmana hostí Fürješ a zdalo sa, že je rozhodnuté definitívne. Lenže domáci po obrátke svoj náskok nedokázali poistiť a v nastavenom čase hostia znížili. Na iné im už však nezostal čas, no Kozárovce zanechali v Kalinčiakove sympatický dojem.
1. Čaka 7 7 0 0 24:3 21 (9)
2. Levice 7 4 2 1 21:8 14 (5)
3. Tlmače 7 4 2 1 16:10 14 (5)
4. Želiezovce 7 4 1 2 20:9 13 (4)
5. P. Vozokany 7 4 1 2 16:6 13 (1)
6. Plášťovce 7 3 2 2 17:20 11 (-1)
7. St. Tekov 7 3 1 3 10:10 10 (-2)
8. Žemberovce 7 3 0 4 10:10 9 (-3)
9. Kozárovce 7 3 0 4 11:14 9 (0)
10. Šarovce 7 3 0 4 10:16 9 (-6)
11. H. Kľačany 7 3 0 4 13:23 9 (0)
12. Podlužany 7 2 2 3 10:12 8 (-4)
13. D. Pial 7 2 2 3 11:16 8 (-1)
14. Jur n/H. 7 1 1 5 6:15 4 (-5)
15. Kalinčiakovo 7 1 1 5 8:18 4 (-5)
16. N. Dedina 7 1 1 5 9:22 4 (-5)
II. TRIEDA 7.KOLO
Päťgólový Gál, Ipeľské Úľany vonku opäť úspešné
Rybník - Bátovce 3:1 (1:0), góly: J. Lulčo 2, A. Harmady (z 11m) – Gajdoš (z 11m), (Galgóci)
Rybníčania sa po minulotýždňovej sprche v Ip. Úľanoch zobudili a naplno zabodovali. V prvej polovici mali síce miernu prevahu Bátovčania, lenže domáca obrana stála na pevných nohách. V 20. min. otvoril skóre A. Harmady, keď bezpečne premenil pokutový kop. V druhom dejstve už dominovali domáci hráči a keď Jožo Lulčo premenil dva brejky o víťazovi nebolo pochýb.
Čata - I. Úľany 2:4 (1:0), góly: K. Varga, Raj – Morvai 2, V. Páleš, (Szelényi)
Domáci nastúpili v oklieštenej zostave a odohrali hádam najslabší zápas v doterajšom priebehu sezóny. V prvom polčase síce viedli rozdielom jediného gólu, no v druhej polovici zápasu hostia dokázali, že s nimi treba počítať v najvyšších priečkach tabuľky. Úľančania hrali veľmi efektívny futbal a úplne zaslúžene si odviezli z Čaty všetky tri body.
Keť - Farná 5:1 (2:0), góly: Gál 5 – Daniš, (Svetlošák)
Keťania boli v zápase jasne lepším mužstvom a už v prvom polčase viedli o dva góly. V druhom dejstve pokračoval tlak domáceho mužstva a Gál bol na neudržanie. Hosťujúca obrana mu nechávala priveľa priestoru a tak mohol k spokojnosti domácich fanúšikov rozvlniť sieť ešte tri razy.
Bory - H. Turovce 1:3 (1:0), góly: Szudy – V. Csáky, Fr. Balázs, Varga ml., (Szikora st)
V šlágri kola sa hral v Boroch dobrý zápas. Prvý polčas patril domácemu mužstvu a Szudy poslal svojich do vedenia. Do druhého polčasu nastúpil líder z H. Turoviec s úmyslom otočiť zápas a po dobrom výkone sa mu to aj podarilo.
N. Tekov - H. Kosihy 4:0 (2:0), góly: Palic, Kubík, Šušor, D. Nagy, (Klabníková)
Novotekovčania sa úlohy favorita v zápase chopili v maximálnej miere. Hostia opäť nezahrali optimálne a už po polčasovom hvizde prehrávali o dva góly. Domáci aj v druhom polčase pokračovali v aktívnej hre a keď pridal tretí presný zásah Šušor o domácom víťazstve už nik nepochyboval.
V. Turovce - Santovka 1:1 (0:1), góly: Szarka – Hudec, (Slabý)
Domáci nastúpili na zápas bez troch kľúčových hráčov, čo sa v značnej miere podpísalo pod ich výkon. Santovčania vycítili príležitosť a v 30. min. Hudec otvoril skóre. V druhom polčase pokračoval mierny tlak domáceho mužstva a nepremenené šance Santovky, keď bol neúspešný hlavne Hudec. Domáci vyrovnali po chybe hosťujúcej obrany a keď už do konca zápasu viac gólov nepadlo, vo V. Turovciach sa zrodila deľba bodov.
Tešmak - P. Ruskov 0:1 (0:0), gól: M. Berta, (Havran)
V Tešmaku sa hral vyrovnaný zápas, v ktorom bolo šancí ako šafranu. Aj keď hostia v druhom polčase nepremenili dve dobré príležitosti, po Bertovej strele z 20 metrov sa nakoniec mohli tešiť zo všetkých troch bodov.
Vyškovce - Lok 0:1 (0:1), gól: Szivlás, (Sasko)
V priemernom zápase sa viac bránilo, ako útočilo. Obe mužstvá sa v útočnej fáze vôbec nedokázali presadiť a tak musel o všetkom rozhodnúť jediný presný zásah hosťujúceho Szilvása ešte v prvom polčase. V druhom dejstve už viac gólov nepadlo, preto si Ločania mohli zaknihovať tretie víťazstvo.
1. H. Turovce 7 5 2 0 40:8 17 (5)
2. I. Úľany 7 5 2 0 21:10 17 (5)
3. V. Turovce 7 3 3 1 17:7 12 (3)
4. N. Tekov 7 3 3 1 14:7 12 (0)
5. Keť 7 4 0 3 19:17 12 (0)
6. Bory 7 4 0 3 12:10 12 (0)
7. Čata 7 3 2 2 22:15 11 (-1)
8. P. Ruskov 7 3 2 2 8:9 11 (2)
9. Santovka 7 3 1 3 15:15 10 (1)
10. Rybník 7 3 1 3 10:18 10 (-2)
11. Lok 7 3 0 4 10:10 9 (0)
12. Vyškovce 7 2 2 3 12:13 8 (-1)
13. Farná 7 2 1 4 13:31 7 (-5)
14. Bátovce 7 1 1 5 14:24 4 (-5)
15. Tešmak 7 1 1 5 5:22 4 (-5)
16. H. Kosihy 7 0 1 6 9:25 1 (-8)
III. TRIEDA JUHOVÝCHOD 7. KOLO
Sikenica stále bez straty čo i len bodu
M. Ludince - H. Semerovce 2:2 (0:1), góly domácich: R. Lacko, A. Csenger, (Zaimi B, Zaimi J)
V Malých Ludinciach sa hral dobrý zápas. V jeho prvej polovici mali miernu prevahu hostia, ktorí ju aj zúžitkovali a do šatní odchádzali s jednogólovým náskokom. V druhom polčase si dokázali domáci hráči vytvoriť dobré strelecké príležitosti, no mnohé ostali nevyužité. V 88. min. mohol rozhodnúť o domácom víťazstve J. Göbölös, ale jeho samostatný nájazd sa gólom neskončil.
Tupá - Lontov 2:4 (1:1), góly: Annus, Varga – Šrajer, Műller, Polyóka, (Szikora st.)
V prvom polčase boli domáci futbalisti aktívnejší, ale aj tak sa do kabín odchádzalo za nerozhodného stavu. V druhom polčase sa domáci opäť snažili, lenže šesťdesiata minúta bola ich osudná. Tu v rozpätí piatich minút inkasovali tri góly, čím hostia prakticky rozhodli o zápase. V závere hráči Tupej dokázali len skorigovať nepriaznivý stav.
Hronovce - Hrkovce 0:0, (Szelényi)
V Hronovciach sa hral „nemastný-neslaný“ zápas. Obe mužstvá si dokázali vypracovať niekoľko šancí, lenže tie trestuhodne pozahadzovali. V 87. min. mohol o všetkom rozhodnúť domáci Boženík, lenže jeho pokutový kop mu brankár Hrkoviec zmaril.
I. Sokolec - Málaš 4:0 (4:0), nedohrané, góly: Csellahó 2, Andrikovics, Randuška, (Szikora ml)
Domáci boli v zápas akítvnejším mužstvom, čo sa prejavilo gólovo hneď v prvom polčase. V druhom dejstve sa obraz hry nezmenil, lenže Sokolčanie dobré príležitosti nedokázali zúžitkovať. V 70. min. hlavný rozhodca predčasne ukončil zápas pre inzultáciu hráča hosťujúceho mužstva.
Sikenica - T. Lužany 4FSC 1:0
(0:0), gól: Cserník, (Havran)
V Sikenici sa odohral tvrdý zápas dvoch kvalitných mužstiev. V prvom polčase sa hralo dosť opatrne, ale ani druhé dejstvo nebolo výnimkou. Rozhodnutie prišlo v 65. min., keď vtipná kombinačná akcia domáceho mužstva zaskočila obranu T. Lužian – 1:0. Do konca zápasu už viac gólov nepadlo.
Hokovce - Pastovce 2:1 (2:1), góly: P. Lupták, K. Csala – Majer, (Sasko)
V prvom dejstve dominovali na ihrisku v Hokovciach domáci hráči, a do kabín odchádzali s jednogólovým náskokom. V druhom polčase sa šance už striedali na oboch stranách, lenže útočníci oboch mužstiev nemali svoj deň a pozahadzovali aj nemožné.
1. Sikenica 7 7 0 0 19:2 21 (12)
2. H. Semerovce 7 5 1 1 26:7 16 (7)
3. T. Lužany 4FSC 7 4 2 1 18:11 14 (5)
4. Hrkovce 7 4 2 1 14:7 14 (2)
5. Hronovce 7 3 3 1 9:5 12 (0)
6. Lontov 7 3 0 4 21:15 9 (-3)
7. Pastovce 6 3 0 3 9:8 9 (3)
8. Hokovce 6 2 0 4 5:20 6 (0)
9. M. Ludince 6 1 1 4 13:16 4 (-8)
10. Málaš 6 1 1 4 4:16 4 (-8)
11. Tupá 6 1 0 5 10:14 3 (-9)
12. I. Sokolec 6 0 0 6 4:31 0 (-6)
III. TRIEDA SEVEROZÁPAD 7. KOLO
Kozmálovčania si upevnili tretiu priečku v tabuľke
M. Ludany - Beša 5:2 (1:1), góly: Hlaváčik 2, Tóth, Flašík, vl. – Varga 2, (Bakači)
Domáci od začiatku zápasu útočili, lenže oba góly v prvom polčase dali hostia. Ten prvý v 30. min. po brejkovej situácii, keď sa ujali vedenia, ale vzápätí aj vyrovnali nešťastným vlastencom. V druhom dejstve už domáci hráči nenechali nič na náhodu a šnúrou štyroch presných zásahov rozhodli o tom, že tri body ostali doma. Bešania korigovali až v samom závere.
Horný Pial - Vyšné 3:3 (0:2), góly: Zs. Macák, E. Majo, M. Húdik – Palonder, Hanzo, Fábik, (Galgóci)
Hráči Vyšného boli v prvom polčase aktívnejší a zaslúžene viedli o dva góly. V druhej polovici zápasu vyhrávali dokonca o tri góly, lenže Pialčania sa zomkli a od 70. min. hrali ako vymenení. V závere sa hralo už len na bránu hosťujúceho mužstva, ale to dokázalo ubrániť aspoň jeden bodík.
Podlužany B - V. Kozmálovce 3:4 (0:3), góly: Kaminský, V. Kováčik, V. Tanka – Oťazík 2, M. Trnkus, R. Gaži, (Sekereš)
Podlužany chceli doma potvrdiť minulotýždňovú remízu vo V. Ďure, lenže hostia neprišli s porazeneckou náladou. Domácim v prvom polčase nič nevychádzalo, čo sa aj odzrkadlilo na polčasovom skóre. V druhom dejstve dokázali Podlužančania znížiť na 2:3, lenže hostia vzápätí pridali štvrtý gól. Domáci síce na ten dokázali ešte odpovedať, no do konca stretnutia už triafali len konštrukciu hosťujúcej svätyne a preto nezískali v zápase ani bod.
1. V. Ďur 6 5 1 0 23:8 16 (7)
2. M. Ludany 6 5 0 1 21:6 15 (6)
3. V. Kozmálovce 6 3 1 2 14:11 10 (1)
4. H. Pial 6 1 2 3 9:12 5 (-1)
5. Podlužany B 6 1 2 3 8:15 5 (-4)
6. Beša 6 0 4 2 8:20 4 (-5)
7. Vyšné 6 0 2 4 10:21 2 (-10)

Skryť Vypnúť reklamu

ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 2. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 5. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 6. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 8. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
 9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 10. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
 1. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 2. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 3. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 5. Aj panelák môže byť Smart
 6. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 7. Pri uzatváraní PZP už nedominuje január
 8. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 10. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 476
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 8 869
 3. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 214
 4. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 591
 5. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 510
 6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 141
 7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 047
 8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 713
 9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 838
 10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 813
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Tréner hokejovej Nitry nám povedal viac o sľubnom kádri a pozrieme sa aj na začiatok druhej hokejovej ligy.


17m
Ilustračná fotografia.

Generálny riaditeľ Milan Veselý o minimálnych kompenzáciách vlády.


17. sep

Chlapec skončil v nemocnici.


ROS 17. sep
Ilustračné foto.

V kremnických školách sa vyskytol covid-19.


SITA 17. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z miesta činu unikalo biele auto.


20 h

Obnova mosta cez Váh v Hlohovci sa už onedlho rozbehne.


21 h

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


17 h

Epidemická situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy sú už oranžové.


21 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu