Futbal - II. trieda dospelých: Lovčica a Slaská v trháku, posledná stále Pitelová

6. kolo:
Prestavlky - Pitelová
1:1 (0:1)
Vo vyrovnanom zápase sa zrodila zaslúžená remíza. Veľa dobrých šancí pochytali skvelí brankári.
Góly: Greguš - vlastný (Hudec). Rozhodoval Kršiak, 60 divákov
PRESTAVLKY: Nemec - Greguš, J. Beňo, Plavec (46. Boldiš), Lalák, P. Veterný (61. M. Kráľ), V. Beňo (64. J. Veterný), R. Kráľ, Hudec (58. Kukučka), Královenský, Bil

Horné Hámre - Ihráč
6:3 (2:1)
Stará Kremnička - Prochot
1:0 (1:0)
V priebehu 1. polčasu boli domáci herne lepší, z troch veľkých šancí využili jednu. V 2. polčase pokračovala prevaha domácich. Až posledných 20 min. prebrali iniciatívu hostia, no domácich podržal brankár Sámel.
Gól: 30. Repiský. Rozhodoval Tabernaus, 120 divákov
STARÁ KREMNIČKA: Sámel - T. Gulička, T. Bugár, J. Osvald, S. Rajčan, M. Poliak, P. Poliak (85. Abrahám), J. Bugár (80. D. Rajčan), Repiský (55. Petruš), Šarközi, Francz
PROCHOT: Bielik - Ziman (25. Urblík), Kmeť, Jozef Rozenberg (75. Michalka), Rečlo, Ján Rozenberg, Vincenc, M. Rosenberg, Mário Bugár, I. Rosenberg, R. Kušnier

Nevoľné - Slaská
1:3 (1:1)
Prvý polčas bol vyrovnaný, skončil výsledkom 1:1. V 2. polčase sa hosťom podarilo dvakrát úspešne zakontrovať a z Nevoľného si odviezli všetky 3 body.
Góly: 2. Š. Hric - 30. Gordulič (z 11 m), 50. Silný, 55. J. Vanko. Rozhodoval Hromádka, 50 divákov
NEVOĽNÉ: M. Baláž - Kapusta, Kollati, Ľ. Mazúr, Š. Hric, K. Mazúr, Vlkovič, M. Hric (46. Bulín), J. Mazúr (79. P. Króner), Novodomec, R. Króner
SLASKÁ: P. Hric - Ma. Šuster, Mi. Šuster (69. Čierny), D. Topoľan, Ferko, Grolmus (90. Ľ. Červenák), P. Topoľan (81. M. Červenák), J. Vanko, Kmeť (88. T. Hlaváčik), Silný, Gordulič

Lovčica-Trubín - Kosorín
6:1 (3:0)
Jednoznačná záležitosť domáceho celku.
Góly: Krajči 2, Ivanec 2, Masarovič 2 - Boldiš. Rozhodoval J. Oslanec, 150 divákov
LOVČICA-TRUBÍN: Juhaniak - Tinák, Mališ, Roško, Bajnok, Ivanec, Debnár, Tršo, Masarovič, Sýkoriak, Krajči
KOSORÍN: Ertl - J. Štefanovič, Gocník, Výbošťok, Nemčok, Gustiňák st., Gustiňák ml., Hazucha, Paučo, Štrofek, Boldiš (80. Beňo)

Malá Lehota - Ostrý Grúň
6:2 (3:1)
Jednoznačná záležitosť domácich. Kvalitne rozhodoval Truban.
Góly: 30., 75., 87. Joz. Debnár, 15. Baranec, 32. B. Rajnoha, 76. V. Debnár - 38. Lalík, 56. Šulva. ČK: 37. R. Baláž. Rozhodoval Truban, 100 divákov
MALÁ LEHOTA: Boroš - Ľ. Pavlík, Pacalaj (60. Holička), Z. Pavlík, J. Rajnoha, Baranec, Ju. Adamec, V. Debnár, B. Rajnoha, Z. Debnár, Joz. Debnár
OSTRÝ GRÚŇ: Sedliak - Matejov, Štefanča, S. Šuriansky, R. Maslen, Šulva, Baláž, D. Maslen, Jánoš (46. Žoltický), Z. Šuriansky (75. Seget), Lalík