Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

MÚMF Levice

I. LIGA 5. KOLO
Štyri góly nezmara Rakicu Helpákom
Deportivo - LVT 6:2 (4:0), góly: D. Rafael 2, J. Šinko 2, P. Bongya, P. Šinko - J. Pap 2
Hráči LVT sa vystrieľali asi pred týždňom, lebo do polčasu sa im prekonať gólmana svojho súpera nepodarilo. Naopak Deportivo bolo veľmi úspešné, keď si postupne vystrieľalo štvorgólové vedenie. Po obrátke už Deportivo kontrolovalo vývoj zápasu, nepúšťalo súpera na dostrel. Obe mužstvá strelili ešte po dvoch góloch a tak náskok Deportiva z prvej polovici zápasu zostal nezmenený.
Jersey - ŠKP 3:5 (0:2), góly: Konkoľ, Hudec, I. Bohunický - J. Sovány 2, J. Fabian, G. Csala, V. Kúdela, ČK: M. Gajdošík (ŠKP)
Jersey odohralo tento zápas v nekompletnej zostave, ŠKP sa však na svojho súpera aj tak dôkladne pripravilo. Vedúci gól ŠKP, ktorý strelil J. Sovány, súpera zmrazil a ešte do prestávky pridali Policajti druhý presný zásah. Po obrátke sa čakal atak obhajcu titulu, ale naopak Fabian pridal tretí gól. Do konca zápasu boli obe mužstvá úspešne ešte dvakrát, preto ŠKP získalo prekvapujúco, ale zaslúžene všetky tri body.
Help-Sabrina - Geodet Juhász 0:5 (0:3), góly: V. Rakica 4, R. Černák
Geodeti aj v tomto zápase potvrdili, že v poslednom čase majú naozaj formu. Helpáci na začiatku svojmu súperovi trošku pomohli dostať sa na koňa vlastným gólom. Potom však opäť začal úradovať Rakica, keď do polčasu dvoma gólmi upravil na 0:3. Malému nezmarovi Rakicovi to naďalej sypalo aj po prestávke a ďalšími dvoma gólmi upravil na konečných 0:5. Kto čakal dramatický zápas do posledných minút musel byť sklamaný.
JHJ Kovex -Kovatex 1:3 (0:1), góly: M. Palic - P. Molnár 2, J. Krivočenko
V kvalitnom zápase rozhodovali štandardky, ktoré mali hráči Kovatexu úspešnejšie. Už prvý gól padol po priamom kope, keď Molnár prestrelil múr na 0:1. Viac gólov do polčasu nepadlo, no po obrátke M. Palic vyrovnal na 1:1. Potom sa obe mužstvá snažili strhnúť vedenie na svoju stranu, no podarilo sa to Krivočenkovi a Kovatex opäť viedol. Neskôr potom Molnár ďalšou „šlehou” z priameho kopu uzavrel skóre na konečných 1:3.
zápasy Horná Seč - Dukla, Medina - MFC 04 Levice, Real Drink - Sporting sa nemohli odohrať kvôli rekonštrukcii ihriska na IV. ZŠ.
Trinásť gólov Rapidu proti Spartaku
Rapid - Spartak 13:4 (6:2), góly: Dubovský 4, Mihálka 3, Raček 2, Török 2, Konde, Čik – Turčan 2, Straka, Brunclík
Rapid mal skvelý vstup do zápasu a po malej chvíli viedol štvorgólovým rozdielom. Až za stavu 4:0 sa prebral aj súper, no polčas aj tak Rapid vyhral o štyri góly. Rapid vo svojom gólostroje neprestal ani po zmene strán, ba naopak, strelil ešte o jeden gól viacej, ako do polčasu. Zrodilo sa preto hladké a úplne zaslúžené víťazstvo Rapiďákov.
Fitcentrum Perec – Sektor 4:4 (2:1), góly: Stančík 3, Križovič – B. Krajč 2, R. Liska, Moravčík
Sektor išiel do polčasu do vedenia, ale hráči Pereca otočili vývoj zápasu ešte do prestávky vo svoj prospech, keď vyrovnal Križovič a Stančík upravil na 2:1. Stančík ďalšími dvoma gólmi upravil už na 4:2, ale stále nebolo rozhodnuté. O konečnú remízu sa napokon zaslúžili Krajč s Liskom a body sa delili rovným dielom.
Šped-Trans B – Tlmače 0:10 (0:3), góly: J. Kinčok 5, Jašek 4, Koláček 1, ŽK: Koláček
Keďže áčko Špeditérov oslavovalo svoje prvé víťazstvo v 1. lige až do rána, preto niektoré esá na tento match nastúpiť nemohli. Chýbal hlavne koncový hráč Alansen a Tlmačania mali cestu k hladkému víťazstvu uľahčenú. Do polčasu bol výsledok pre rezervu Špeditérov prijateľný, po nej už Tlmačania úplne ovládli dianie na ihrisku. Hlavne Kinčok s Jašekom boli neudržateľní.
Dynamo – Sampdoria 6:2 (3:1), góly: F. Jančo 2, Mucha 2, Néma, Varga – Veczan, Lakatoš, ŽK: Néma
Dynamo hrá v poslednom čase dobre a potvrdilo to aj v tomto zápase. Súper sa držal len do stavu 1:1, potom už Dynamo ovládlo dianie na hracej ploche. Už do polčasu si vypracovali hráči Dynama dvojgólové vedenie, ktoré sa ukázalo byť už rozhodujúce. Útočný futbal z ich strany pokračoval aj po prestávke a Dynamo napokon svojho súpera hladko prehralo o štyri góly.
Nefab – Slovan 2:3 (0:1, góly: Vízi, A. Červenák – Horváth 2, Linder
Slovanisti sa konečne prebrali a opäť potvrdili, že budú patriť medzi top mužstvá II. ligy. Slovanisti po polčasovom vedení 0:1 svoj náskok ešte zvýšili a zdalo sa byť už rozhodnuté. Lenže Vízi s Červenákom sa postarali o vyrovnanie a mohlo sa začať odznova. Lenže Horváth svojim druhým gólom definitívne rozhodol, že z víťazstva sa radoval napokon Slovan.
I. liga 6. kolo 24.9.2006
III. ZŠ: 08.00: ŠKP - Help-Sabrina, 09.00: MFC 04 Levice - Real Drink, 10.00: Kovatex - Horná Seč, 11.00: Dukla - Medina
II. liga 6. kolo 23.9.2006
III. ZŠ: 08.00: Sampdoria - Nefab, 09.00: Tlmače - Dynamo, 10.00: Spartak - Šped-Trans B, 11.00: Eurosport - Rapid, 12.00: Sektor - Energo
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 12.09.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (4. kolo) – ŽK: Gunič G. 00777 (MFC 04), Dvornák Š. 00352 (MFC 04), Čornák Ľ. 00792 (H. SEČ), Hajto M. 00988 (H. SEČ), Hlinka Š. 00640 (MEDINA), ČK: nebola udelená
II. liga (4. kolo) - ŽK: nebola udelená, ČK: nebola udelená
ROZHODNUTIA ŠTK:
R 0066/06: Török M. 00097 (RAPID) - zmena trestu zastavená činnosť na podmienečný na dobu do 12.12.2006
R 0067/06: Zápasy 5. a 6. kola I. a II. ligy, ktoré sa mali hrať na IV. ZŠ sa z dôvodu rekonštrukcie odkladajú na neskorší termín, ktorý bude určený dodatočne.
ROZHODNUTIA MK:
R 1/06: žiadosť na prestup hráča Čvirik Ľ. 00755 zo dňa 6.9.2006 sa zamieta na základe Záväzných pokynov MÚMF 2006/07 – II.TECHNICKÉ USTANOVENIA čl. 13 bod i. a PRESTUPOVÉHO PORIADKU SF kapitola II. čl.4
R 2/06: žiadosť na zrušenie registrácie hráča Čvirika Ľ. 00755 klubom MFC 04 zo dňa 11.9.2006 sa zamieta nakoľko neboli splnené náležitosti REGISTRAČNÉHO PORIADKU SF kapitola III. čl. 12 bod 1 a čl. 12 bod 2 na, ktoré sa vo svojej žiadosti klub odvolal.
R 3/06: žiadosť hráča Čvirika Ľ. zo dňa 11.9.2006 na opätovnú registráciu sa zamieta z dôvodu nezrušenej registrácie - rozhodnutie MK R 02/06
OZNAMENIE: pre vedúcich mužstiev, hráčov - pri podávaní žiadosti a následne odvolávanie sa v nich na jednotlivé kapitoly a články noriem a smerníc MÚMF a SF by si ich mali najskôr dobre ozrejmiť.ŠTK a MK MÚMFLevice