FUTBAL
DOSPELÍ:
II. LIGA VÝCHOD – 7. kolo – nedeľa 24. septembra o 10.30 h Banská Bystrica B - Žiar nad Hronom (Kachnič)
III. LIGA STRED – 8. kolo – nedeľa 24. septembra o 15.00 h Lietavská Lúčka - Dolná Ždaňa (Tokár)
IV. LIGA STRED, JUH – 8. kolo – nedeľa 24. septembra o 15.00 h Jesenské - Dolné Hámre (Mačuda), Hliník nad Hronom - Selce (Bulla)
V. LIGA STRED, SKUPINA C – 8. kolo – nedeľa 24. septembra o 15.00 h Priechod - Žiar B/Ladomerská Vieska (Gombala), Štiavnické Bane - Radvaň (Martin), Sásová - Nová Baňa (Nozdrovický), Žarnovica - Vyhne (Laciak)
DORAST:
II. LIGA SD a MD VÝCHOD – 9. kolo – nedeľa 24. septembra o 11.00 a 13.15 h Žiar nad Hronom - Michalovce
III. LIGA SD a MD STRED – 8. kolo – sobota 23. septembra o 15.00 h a 17.30 h Podlavice - Nová Baňa (ihrisko Rudlová)
IV. LIGA STRED, JUH – 8. kolo – sobota 23. septembra o 14.00 h Banská Štiavnica - Tisovec, sobota 23. septembra o 14.30 h Dolné Hámre - Bušince, nedeľa 24. septembra o 12.30 h Hliník nad Hronom - Dudince
V. LIGA STRED, SKUPINA C – 8. kolo – nedeľa 24. septembra o 12.30 h Šalková - Horné Hámre, Stará Kremnička - Hontianske Nemce, Žarnovica - Lutila
ŽIACI:
I. LIGA SŽ a MŽ STRED – 8. kolo – nedeľa 24. septembra o 10.00 a 12.00 h Dolný Kubín - Žarnovica, Žiar nad Hronom - Rimavská Sobota
II. LIGA SŽ a MŽ STRED, JUH – 8. kolo – streda 20. septembra o 14.00 h a 16.00 h Čierny Balog - Kremnica
III. LIGA SŽ a MŽ STRED, SKUPINA C – 8. kolo – sobota 23. septembra o 10.00 h a 12.00 h Zvolen B - Žiar nad Hronom B (ihrisko Lieskovec), Nová Baňa - Podbrezová C, Hliník nad Hronom - Slovenská Ľupča, zápas Banská Štiavnica - Hontianske Nemce predohrali 15. septembra
PRÍPRAVKY - LIGA PRÍPRAVIEK - 3. kolo - pondelok 18. septembra o 15.00 h Žiar nad Hronom - Zvolen (umelá tráva FK), 4. kolo - nedeľa 24. septembra o 10.00 h Podlavice - Žiar nad Hronom (ihrisko Rudlová)
ŽENY:
I. LIGA – 6. kolo - streda 20. septembra o 15.00 h Šaľa - Žiar nad Hronom
ŽIAČKY:
LIGA ŽIAČOK - 5. a 6. kolo - Turnaj v Selciach - nedeľa 24. septembra o 10.10 h Banka - Žiar nad Hronom, nedeľa 24. septembra o 12.30 h Žilina - Žiar nad Hronom
DELEGAČNÝ LIST č. 7 - ObFZ Žiar nad Hronom:
I. TRIEDA DOSPELÍ – 8. kolo - nedeľa 24. septembra o 10.30 h Krahule - Lovča (Kršiak, Truban, Drozd - Libo), nedeľa 24. septembra o 15.00 h Brehy - Horná Ves (Hromádka, J. Oslanec, Blahút), Bzenica - Voznica (Lešniak, Sivok, Dekýš - Fedina), Banská Štiavnica - Tekovská Breznica (Truban, Kršiak, Drozd), Repište - Janova Lehota (Baran, Šimič ml., Kasan ml.), Banská Belá - Rudno nad Hronom (Slosiar, Fáber, Rendla), Kremnica - Lutila (Švehlík, Molnári, Juríček)
II. TRIEDA DOSPELÍ – 8. kolo - sobota 23. septembra o 15.00 h Dolná Ždaňa B/Dolná Trnávka - Ihráč (Katina, J. Oslanec - Košta), nedeľa 24. septembra o 10.00 h Prestavlky - Horné Hámre (Dekýš, Lešniak, Sivok), nedeľa 24. septembra o 15.00 h Stará Kremnička - Pitelová (Šupka, SsFZ - Huňady st.), Nevoľné - Prochot (Levčík, Paulíková), Ostrý Grúň - Slaská (Huňady ml., Ivan), Malá Lehota - Kosorín (Kacz, Šarközi), Lovčica-Trubín má voľno
III. TRIEDA DOSPELÍ – 6. kolo - sobota 23. septembra o 15.00 h Vyhne B - Hronská Dúbrava (Sivok, Levčík - Vanko), nedeľa 24. septembra o 10.00 h Hronský Beňadik - Šašovské Podhradie (Rendla, Blahút), Kopernica - Trnavá Hora (Molnári, Švehlík, Juríček), nedeľa 24. septembra o 15.00 h Kremnické Bane - Prenčov (Katina, Tabernaus), Veľká Lehota - Sklené Teplice (Šimič st., Toman - Ťahúň)
I. TRIEDA DORAST – 6. kolo – sobota 23. septembra o 12.00 h Dolná Ždaňa - Pitelová (J. Oslanec, Katina), sobota 23. septembra o 15.00 h Banská Belá - Lovča (Košarník), nedeľa 24. septembra o 12.30 h Prochot - Tekovská Breznica (určí sa dodatočne), Lovčica-Trubín - Ihráč (určí sa dodatočne), Kremnica - Janova Lehota (Juríček, Švehlík, Molnári), Voznica má voľno
I. TRIEDA ŽIACI – dohrávka 7. kola - utorok 19. septembra o 16.00 h Horná Ždaňa - Dolné Hámre (Drozd), 8. kolo - sobota 23. septembra o 12.00 h Vyhne - Lovča (Levčík, Sivok), sobota 23. septembra o 12.30 h Dolné Hámre - Stará Kremnička (Slosiar), Banská Belá - Horná Ždaňa (Košarník ml.), sobota 23. septembra o 14.30 h Lovčica-Trubín - Župkov (Paulíková), sobota 23. septembra o 15.00 h Janova Lehota - Voznica (Kasan), Veľká Lehota - Lutila (Baran), Brehy majú voľno
MALÝ FUTBAL – 6. kolo – SKUPINA A - sobota 23. septembra o 10.00 h Repište - Pitelová (Ivan), sobota 23. septembra o 11.00 h Kosorín - Krahule (Šimič ml.), Slaská - Nevoľné (Molnári), SKUPINA B - sobota 23. septembra o 10.00 h Rudno nad Hronom - Ostrý Grúň (Blahút), Bzenica - Malá Lehota (J. Oslanec), Prestavlky - Ihráč (Drozd)
Oznamy KR:
1. Nedostatky R v 6. kole: F. Rendla nedodržanie čl. 66 SP, konfrontácia pri námietke kapitána voči totožnosti dvoch hráčov, I. Šimič st. a P. Fáber - neuviedli dôvody, prečo si FK nesplnili povinnosť určiť oddielových AR
2. KR odstupuje DK na riešenie neplnenie povinnosti FK v stretnutí Nevoľné – Slaská bez účasti AR.
Jozef Košta v. r.
predseda KR ObFZ
Jozef Ťahúň v. r.
ved. obs. ús. KR
ĽADOVÝ HOKEJ
I. LIGA JUNIORI - 4. kolo - pondelok 18. septembra o 17.00 h Žiar nad Hronom - Topoľčany, 6. kolo - pondelok 25. septembra o 17.00 h Žiar nad Hronom - Nové Zámky
I. LIGA DORAST, SKUPINA A - 3. kolo - sobota 23. septembra o 14.00 h Žiar nad Hronom - Zvolen B, 4. kolo - nedeľa 24. septembra o 11.30 h Zvolen B - Žiar nad Hronom