Futbal - V. liga dospelých: Žarnovica a Nová Baňa nadeľovali, Štiavnické Bane klesajú

7. kolo:
Žarnovica - Kováčová
6:0 (1:0)
Domáci v priemernom 1. polčase hľadali svoju tvár, ktorú konečne našli a v 2. polčase sa presadili herne i strelecky. Výkon domácich v 2. polčase zniesol veľmi prísne kritériá.
Góly: Mičík 2, Repiský, Černák, V. Lavrov, Šopa. ŽK: V. Lavrov – M. Volko, I. Volko, Tužinský. Rozhodoval Dian, 150 divákov
ŽANOVICA: Špano - Štefanka, Flašík, Repiský, Ziman - Černák (67. Šopa), Hlavačka, Roško - Le (75. Nasvetr), Mičík, V. Lavrov (79. Jelínek)

Vyhne - Čierny Balog
0:0
Prvý polčas boli hostia herne lepší. V 2. polčase mali navrch zase domáci, ktorí pridali na rýchlosti a dôraze, no šance zostali nevyužité.
ŽK: Šouc, M. Kašiar – Pavol, Turňa. Rozhodoval Ľupták, 200 divákov
VYHNE: Herold - Bujňák, Šouc, Čunderlík, P. Kašiar (56. Šimko), Hrnčiar, Barborík (84. Kollár), M. Kašiar, Šrot, Katina, Ivan

Nová Baňa - Štiavnické Bane
5:1 (1:1)
Domáci si od úvodu vytvorili tlak na bránu hostí, no paradoxne inkasovali, keď si v 5. min po nešťastnej malej domov strelili vlastný gól - 0:1. Favorizovaný vedúci celok súťaže však pohotovým gólom vyrovnal na 1:1. Viaceré šance si domáci následne vypracovali, no do polčasu sa skóre nemenilo. V 2. polčase sa domáci za 3 min dostali do vedenia 3:1, aj zásluhou strelecky mimoriadne disponovaného Šveca. V ďalších minútach využili ešte dve šance a nakoniec sa tešili s víťazstva 5:1
Góly: 8., 50. a 86. Švec, 47. Guláš, 52. Šlavka - 5. vlastný (Guláš). ŽK: Krivočenko, Švec, Laco – R. Košarník. Rozhodoval Kyzek, 270 divákov
NOVÁ BAŇA: Poliačik - Rybár (46. Mánik), Šlavka (67. Pecho), Buidinský (80. M. Marko), Laco, P. Marko, Pavlík, Guláš, Turčan, Krivočenko, Švec
ŠTIAVNICKÉ BANE: Plaxchettka Kosšarník, Venglár, Balško, Hrubčo, Ondrík, Urgela (55. Knopp), Beňo, Š. KOšarník, Michalek, 82. Daubner), Pavlík

Žiar B/Lad. Vieska - Hrochoť
1:0 (0:0)
Prvý polčas začali lepšie domáci. V 20 min sa zrazili hlavami domáci Mackura s hosťujúcim hráčom Majtánom. Obaja museli byť vystriedaní a boli odvezení na lekárske ošetrenie. Po tomto momente mali domáci prevahu, no Trvalcova šanca zostala nevyužitá. 2. polčas bol nemastný - neslaný. Vzruch priniesla 78. min, keď hostia nastrelili tyč. Domáci ku koncu pridali a po vyhranom hlavičkovom súboji Barboriaka zabezpečil 3 body Trvalec. Domáci hrali bez štyroch kľúčových hráčov.
Gól: 88. Trvalec. ŽK: Lepšík – Briadka. Rozhodoval Melich, 200 divákov
ŽIAR n/HR. B: Golha - Urgela, Heiler, Lepšík, Barboriak, Antal, Netolický, Trvalec, Mackura (20. Kubaský), Čamaj, Kutaš

Ostatné zápasy: Radvaň – Priechod 3:1 (2:0), Uličný, Mojžiš (z 11 m), Pauer – Ma. Barla, Dudince – Sásová 2:0 (0:0), Bielik, R. Dodok, Hontianske Nemce – Dobrá Niva 2:1 (0:1), P. Kocka 2 (druhý z 11 m) – M. Baláž

Dohrávka 1. kola:
Vyhne - Hontianske Nemce
0:2 (0:1)
Domáci nastúpili bez troch hráčov základnej zostavy. Hostia vyrukovali s agresívnou tvrdou hrou, s ktorou sa domáci do konca zápasu nedokázali vyrovnať. Hostia boli dôraznejší, čo rozhodlo.
Góly: Vachalík, Kocka. ŽK: M. Kašiar – Dendiš. Rozhodoval Šibal, 300 divákov
VYHNE: Herold - Kabina, Bujňák, Šouc, Čunderlík, Hrnčiar, M. Kašiar, Šimko (67. Kollár), Katina (78. P. Kašiar), Ivan, Šrot (57. Barborík)

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Denis  Tilesch v Drážďanoch

Denis Tilesch ešte rok dozadu sledoval najväčších borcov bežeckého lyžovania v televízii.