Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

MÚMF Levice

I. LIGA 6. KOLO
Kovatexu stačil na víťazstvo jeden gól
ŠKP - Help-Sabrina 8:4 (4:0), góly: J. Sovány 5, V. Szabo, M. Jakubík, G. Csala - A. Szilva 2, M. Maslen, M. Šebeštýn
V tomto dueli si Jano Sovány zaspomínal na svoje mladšie časy a ukázal svojim súperom, že zo svojho streleckého kumštu stále ešte nič nezabudol a až päťkrát poslal vizitku za Števkov chrbát. Hlavne vďaka nemu Policajti už do polčasu viedli o štyri góly, čo sa ukázalo ako rozhodujúce. Helpáci síce po obrátke troma gólmi takmer dostihli manko z prvej polovice, ale J. Sovány 5. a 6. gólom svojho mužstva súpera definitívne zrazil na kolená. V zápase plnom gólov sa z konečného víťazstva tešili hlavne vďaka 1. polčasu hráči ŠKP.
MFC 04 Levice - Real Drink 6:5 (0:2), góly: G. Gunič 2, L. Bilčík 2, Andrášik 2 - Michal Ármai 3, M. Sliačan, J. Začka, ŽK: Sliačan
Zápas svojou dramatickosťou splnil svoj účel a držal prítomných v napätí až do samého konca. Drinkáči do prestávky viedli o dva góly, keď skvele hral hlavne Mišo Ármai a Čížovci si s nim nevedeli dať rady. Po obrátke MFC dva razy zrovnalo skóre na 2:2, či 3:3, ale Sličan poslal Drink opäť do vedenia - 3:4. Potom ale MFC vyrovnalo a Gunič dokonca strelou od tyče poslal svojich prvýkrát do vedenia. V závere potom padlo ešte po jednom góle na oboch stranách a z konečného víťazstva sa tešilo MFC.
Kovatex - Horná Seč
1:0 (0:0), gól: Meiling, ŽK: Meiling
V kvalitnom zápase sa hral z oboch strán útočný futbal, ale brankári svojich držali stále nad vodou. Kovatex do polčasu štyri razy nastrelil tyč, no na druhej strane aj Sečania nepremenili niekoľko čistých šancí a raz gólmanovi Kovatexu pomohla žrď. Jediný gól zápasu padol po priamom kope, keď polostrelu tečoval za chrbát gólmana Kazára st. Meiling. Sečania svojim dobrým výkonom rozhodne sťažili cestu favorizovanému Kovatexu za víťazstvom.
Dukla - Medina 1:4 (1:2), góly: L. Hinzeller - Š. Kukuli 2, T. Pleva, P. Lohyňa
Vojaci sa snažili sťažiť cestu Medine za ďalším víťazstvom, no napokon sa im to nepodarilo. Skóre otvoril po kombinačnej akcii Š. Kukuli, no o malú chvíľu Hinzeller skóre vyrovnal. Ešte do polčasu Medina opäť išla do vedenia a Lohyňa upravil na 2:1. Po obrátke sa Dukla snažila vyrovnať, Medina naopak poistiť skóre. Šance sa striedali na oboch stranách, no Š. Kukuli upravil na 3:1. Záverečný gól Plevu na 4:1 znamenal definitívne víťazstvo Mediny.
Sampdoria – Nefab 2:4 (1:1), góly: Lakatoš, Makáň – Červenák 2, Lehocký, Betin
Nefab v poslednom čase dosahoval dobré výsledky, preto bol pred zápasom favoritom. Prognózy začal napĺňať Červenák, ale Lakatoš do polčasu vyrovnal na 1:1. Aj začiatok 2. polčasu patril Nefabu a opäť Červenák poslal svojich do vedenia a Lehocký upravil už na 1:3. Makáň ešte zdramatizoval zápas druhým gólom Sampdorie, ale Betin štvrtým gólom definitívne rozhodol, že z víťazstva sa radoval Nefab.
Tlmače – Dynamo 5:2 (1:2), góly: Jašek 2, Kinčok 2, Koláček – Mucha, Petrík
Favorizovaní Tlmačania otvorili skóre gólom Jašeka, ale Dynamo prehrať v derby nechcelo. Preto ešte do polčasu najprv Petrík vyrovnal a Mucha poslal Dynamko do vedenia. V 2. polčase však Tlmačania zvýšili aktivitu a Kinčok vyrovnal. Po ňom Jašek poslal svojich do vedenia a Kinčok upravil už na 4:2. Koláček posledným gólom zavŕšil gólový účet zápasu na konečných 5:2 a napokon sa predsa len presadil favorit.
Spartak - Šped-Trans B 0:6 (0:1), góly: T. Báťa 3, Tabernaus 2, Vaňo
Sprtak pokiaľ vydržal zo silami, svojmu súperovi dokázal vzdorovať. Do polčasu presne mieril jedine Tabernaus a rezerva Špeditérov viedla. Po prestávke opäť Tabernaus pridal druhý presný zásah a Vaňo upravil už na 0:3. Neskôr potom Báťa čistým hetrikom upravil na konečných 0:6 a Špeditéri si týmto víťazstvom polepšili v tabuľke.
Eurosport – Rapid 2:7 (0:1), góly: Novák 2 – Török 4, Čík 2, Raček
V prvom polčase sa obe mužstvá viac sústredili na pozorné bránenie, presne mieril jedine Török, čo znamenalo tesné vedenie Rapidu. Po obrátke Čík s Törökom zvýšili vedenie na 0:3. Ešte do stavu 2:4 mal Eurosport šancu bodovať, ale záver vyznel jasne v prospech Rapidu a jeho hráči ďalšími troma gólmi drámu už nepripustili. Strelecky zápas vyšiel Törökovi, ktorý až štyrikrát prekonal gólmana súpera.
Sektor – Energo 2:3 (1:2), góly: R. Moravčík 2 – Krnčan, Kalmancai, Janíček
Duel lepšie rozbehli hráči Sektoru, keď išli gólom Moravčíka do vedenia. Lenže ešte do polčasu bolo všetko inak, Energo spresnilo hru a hlavne využívalo chyby svojho súpera. Kalmancai a Janíček úplne útočili skóre a na prestávku odchádzali spokojnejšie hráči Energa. Po nej zvýšil náskok Krnčan a zdalo sa byť rozhodnuté. Mohutný finiš priniesol Sektoru zníženie, ale ostatné ich šance zostali už nevyužité.
I. liga 7. kolo 1.10.2006
III. ZŠ: 08.00: Sporting - MFC 04 Levice, 09.00: Medina - Kovatex, 10.00: Help-Sabrina - Deportivo, 11.00: JHJ Kovex - ŠKP
IV.ZŠ: 08.00: Horná Seč - Geodet Juhász, 09.00: Real Drink - Dukla, 10.00: Jersey - LVT
II. liga 7. kolo 30.9.2006
III. ZŠ: 08.00: Rapid - Sektor, 09.00: Šped-Trans B - Eurosport, 10:00: Dynamo - Spartak, 11.00: Nefab - Tlmače, 12.00: Slovan - Sampdoria
IV. ZŠ: 08.00: Energo - Siwel
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 20.09.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (5. kolo): ŽK: nebola udelená, ČK: M. Gajdošík - 00249 (ŠKP)
II. liga (5. kolo): ŽK: Koláček - 00778 (Tlmače), Néma - 00410 (Dynamo), ČK: nebola udelená
ROZHODNUTIA ŠTK:
R 007/06: M. Gajdošík - 00249 (ŠKP) – HNS voči R – neprejednané neuhradený poplatok
R 008/06: ŠTK a DK upozorňuje uvedených vedúcich mužstiev na dodržiavanie záväzných pokynov MUMF Levice ods. II. Technické ustanovenia bod 8c – R. Čík - Deportivo, M. Chmelovics - LVT, J. Fabian - ŠKP, R. Putra - Fitcenrum Perec, J. Bogá r - Sektor, J. Kaminský – Slovan, T. Ižold - Sampdoria.
Spartakovci hľadajú nových adeptov
Mužstvo Spartaka bolo počas minulej sezóny nováčikom II. futsalovej ligy MÚMF Levice, ešte pod názvom Hypernova. Ako nováčik mali hráči toho mužstva celkom dobré výsledky. V tomto ročníku je to už o poznanie slabšie, no najhoršie na tom je, že zápasy Spartaka hráva väčšinou iba pätica futsalistov. „Veľa chlapcov, ktorí hrávali za nás počas minulej sezóny, museli prestať s aktívnym futsalom, hlavne kvôli pracovným, či školským povinnostiam. Nie raz sa v tomto ročníku stalo, že sme zápas odohrali okrem brankára len štyria, preto sme so silami dlho vydržať nemohli. Prostredníctvom vašich novín preto vyzývam schopných futsalistov, ktorí by chceli prísť posilniť naše rady. Chceme hrať futsal hlavne pre zábavu, to však neznamená, že nám nezáleží na výsledkoch,” prezradil nám kapitán Spartaka Peter Brunclík. Kto by mal záujem hrať súťažne futsal a zároveň pomôcť Spartaku, nech sa ozve na tel. čísle 0905 523586. - ro, pm-

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  5. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?