Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ 9. KOLO
Šláger kola v Čake skončil bez gólov
Čaka - Levice 0:0, (Žirko, Kollár, Szikora st, D: Babic)
Čaka: P. Molnár - M. Havran, Š. Tanaši, R. Mudroň, J. Dobrota, J. Valo, T. Kopernický, Ľ. Čvirik, I. Tušan, R. Meiling, E. Bielik (M. Dorník, J. Sádovský, M. Krnčan, Marek Viglaš, Milan Viglaš, T. Fonody, Š. Hlinka)
Levice: E. Ivanič - E. Zorád, M. Graus, R. Pankulič, S. Kysel, M. Gabaš, M. Tóth, M. Huszár, J. Vrecník, P. Varga, P. Martinček (T. Krenčan, S. Drenka, M. Meňhard, G. Wurczell, M. Krenčan, P. Kopka)
Šláger kola sa niesol v znamení veľkého očakávania, ale na hracej ploche sa viac taktizovalo, ako hralo. Domáci Čakania chceli potvrdiť vedúce postavenie v tabuľke, Levičania naopak mali v úmysle náskok svojho protivníka skresať. Vo vyrovnanom 1. polčase mohli domáci vyhrávať, ale Tušan dvakrát trafil brvno Ivaničovej brány. V 2. polčase bola optická prevaha na strane mladších Levičanov, ale ani to ku gólu neviedlo. Najväčšiu šancu zápasu spálil Vrecník, keď do poloodkrytej brány poslal loptu, ale Molnár ju zázračným spôsobom za svoj chrbát nepustil. Keďže gól nepadol ani na jednej zo strán, skončil sa takým výsledkom, aký bol na jeho začiatku.
Podlužany - Tlmače 3:2 (1:1), góly: Vetor 2 (jeden z 11 m), Hinzeller - T. Titurus 2, (Havran, Slabý, Morvay)
Podlužany: M. Cetner - V. Porubský, J. Uhnák, A. Dedovič, Š. Boďo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Čuvara, Š. Vetor, Š. Víg, M. Zlatňanský (Š. Šebo, M. Lukáč, P. Šebo, M. Búry)
Tlmače: Ľ. Miško - M. Chano, T. Fraňa, J. Izakovič, P. Švolík - M: Gábriš, J. Kissimonyi, R. Kollár, D. illenčík - T. Titurus, J. Jašek (J. Kinčok, M. Bombala, T. Považan, M. Mintál)
Hral sa z oboch strán dynamický futbal a zápas mal správny nápoj. Hostia boli v úvode o niečo futbalovejší, ale domáci Hinzeller poslal svojich v 18. min. do vedenia. Hostia ešte do polčasu v 43. min. vyrovnali Titurusom. Aj v úvode 2. polčasu mali hostia viac z hry, ale po akcii Lukáča Vetor strelili druhý gól domácich. Aktívny Titurus opäť skóre zrovnal, ale po ruke v šestnástke hostí kopal Vetor penaltu a gólom uzavrel na konečných 3:2.
P. Vozokany – Plášťovce 1:0 (0:0), gól: Jakab (z 11 m), (Ďurina, Kolev A, Šimon, D: Šafár)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, M. Turčík, B. Sádovský, R. Tóth, Š. Styecz, M. Plašek, F. Beňuš, J. Ivančo, L. Buchlovič (M. Bandzi, J. Fábry, L. Tomašek, T. Varga, O. Ganec ml.)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, T. Jelen, L. Szabó, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Zsóka, Z. Pribránsky (E. Krizsek, A. Farkas)
Favorizovaní domáci zrejmä hostí podcenili a tí dlho držali šancu na úspešný výsledok. Plášťovčania dokonca v 37. min. nepremenili penaltu, inak mohli byť do prestávky ešte spokojnejší. Vozokančania po obrátke zlepšili svoju hru, no prekonať gólmana Matúša sa im podarilo jedine z penalty, ktorú bezpečne premenil Jakab. Domáci nakoniec získali povinné tri body, no čakalo sa určite ľahšie víťazstvo.
Žemberovce - Šarovce 2:0
(1:0), góly: Rádik, Tomáš, (Zaimi B, Petrík)
Žemberovce: M. Bielik - Ťapaj, R. Ťažký, M. Bóna, M. Tomáš, M. Vrecník, J. Vidra, J. Studenka, M. Rádik, J. Kubalák, I. Vrecník (J. Píš, I. Slúka, R. Štefanča)
Šarovce: P. Pechovský - G. Füri, J. Madaj, P. Nagy, Zemančík, Horváth, B. Kondrčík, P. Banda, J. Michalík, L. Gáloš, K. Baláž (Jonáš, A. Gáloš)
Do polčasu sa hral sotva priemerný zápas z oboch strán, kde domáci chceli odčiniť poslednú prehru z domáceho ihriska. V 1. polčase mal strelky obuté jedine Rádik a Žemberovce o gól viedli. V 2. polčase privádzal gólman hostí Pechovský domácich hráčov aj fanúšikov do zúfalstva, lebo pochytal aj nemožné. Až v nastavenom čase sa domácim podarilo podtrhnúť svoje víťazstvo, keď Tomáš uzavrel na konečných 2:0.
Želiezovce - S. Tekov 6:1 (4:1), góly: Lauko 2, Petrík, Rotík, Kokoška, Forró - M. Tariška, (Pál, Szikora ml, Holman, D: Drappan)
Želiezovce: N. Barecz - T. Szalay, R. Karkó, P. Páchnik, T. Rotík, P. Krištofoli, M. Petrík, L. Lauko, G. Valach, P. Kokoška, M. Páchnik (M. Hudák, M. Balogh, V. Forró, Z. Vincúr, Z. Lehocký)
Starý Tekov: M. Konkoľ - M. Krnčan, R. Máčaj, V. Kúdela, M. Bánsky, R. Frtús, M. Halabuk, I. Bátovský ml., R. Bátovský, I. Daniš, M. Tariška (R. Bačík, J. Angleta)
Hostia hrali odovzdane od samého začiatku, preto bolo len otázkou, s akou nádielkou domov odcestujú. V slušnom zápase preto domáci rozhodli o svojom hladkom víťazstve už do polčasu. Po obrátke sa zápas už len dohrával a domáci si pripísali do tabuľky hladké víťazstvo. Marián Petrík, strelec jedného gólu domácich, venoval svoj strelený gól pred rokom zosnulému otcovi, podobne ako celé mužstvo Želiezoviec svoje víťazstvo.
H. Kľačany - Dolný Pial 0:2 (0:0), góly: Zummer 2, (Bakači, Zaimi J)
Hronské Kľačany: M. Hoľka - P. Krivočenko, B. Béreš, M. Brezina, J. Poláčik, A. Krkoš, M. Janíček, M. Krkoš, J. Kaminský, P. Štipka, M. Kúdela (H. Podseník, J. Garaj, P. Kováčik, M. Hancko, D. Slušný, M. Fabian)
Dolný Pial: A. Ledényi - T. Magda, V. Bútora, I. Vízi, Ľ. Lukáč, R. Bielik, I. Jedlička, P. Valach, I. Bujka, R. Zummer, T. Mészáros, (M. Trgiňa, A. Sladíček, M. Ledényi, M. Laurenčík)
Kľačančania opäť odohrali zápas s omladinou a tá vydržala držať krok so skúseným mužstvom D. Pialu len do polčasu. Futbalovejší Pialčania išli do vedenia v 68. min. gólom Zummera. Snaha domácich o strelenie gólu úspešná nebola, obrana D. Pialu na čele s gólmanom Ledényim pracovala spoľahlivo. V nastavenom čase, keď už domáci vrhli všetko do útoku, rozhodol definitívne svojim druhým gólom Zummer a hostia natiahli svoju šnúru bez prehry o ďalší „mač”.
Kalinčiakovo - N. Dedina 11:0
(3:0), góly: Pleva 4, Fürješ 4, Stančík 2, Š. Pap, (Dvornák, Kopanicová, Bojda)
Kalinčiakovo: J. Mikuláš - J. Éhn, Ľ. Uhnák, T. Pleva, M. Kollár, S. Holubík, Š. Šinko, P. Lohyňa, V. Horňák, Š. Pap, Ľ. Fürješ (Ľ. Somolay, F. Sebelédy, P. Cheben, M. Vetor)
Nová Dedina: J. Novák - M. Kollár, P. Bob, J. Zabák, L. Zabák, B. Varga, P. Salaj, F. Novák, S. Jakubis, M. Čecha, J. Selka (B. Juroško, M. Novák, T. Frtús, M. Kokavec)
Výkony domácich mali v poslednom čase stúpajúcu tendenciu a niekto si to musel už odniesť. Oslabená N. Dedina si to zlizla na celej čiare, keď uragán domácich fungoval hlavne v 2. polčase. Už úvodné dva góly Plevu naznačili, že hostia s bodmi počítať nemôžu, no že domov pôjdu s jedenástkou vo vreci, to nepredpokladal určite nik. Aktivita domácich úplne rozleptala obranu hostí a domáci zaknihovali najvyššie víťazstvo v tomto ročníku.
Kozárovce - Jur n/Hr. 7:1 (4:0), góly: Koláček 3, T. Forgáč 2, Graus, Holka - M. Čech, (Moravčík, Barcík, Gálik, D: Kubica)
Kozárovce: Barutík - I. Šimkovič, R. Gaži, T. Mező, T. Kútik, J. Graus, R. Priecel, V. Hoľka, M. Ridzoň, A. Benčať, M. Koláček (M. Halo, L. Švolík, I. Červenák, T. Forgáč, S. Benčať)
Jur nad Hronom: J. Kuruc - M. Sakoš, P. Sulyan, E. Bóc, M. Stanko, M. Erfaňuch, R. Rakovič, Š. Molnár, J. Čech, M. Srna, D. Čonka (P. Tóth, M. Čech)
O hladkom víťazstve domáceho mužstva bolo rozhodnuté už do polčasu, keď hostia hrali zakríknuto, čo dobre hrajúci Kozárovčania dokonale využili. Aktivita domáceho celku pokračovala aj po zmene strán, hostia strelili svoj čestný gól až za stavu 5:0. Kto čakal vyrovnaný zápas, musel odchádzať zo zápasu sklamaný, neboli to však určite domáci fanúšikovia.
1. Čaka 9 8 1 0 25:3 25 (10)
2. P. Vozokany 9 6 1 2 19:7 19 (4)
3. Levice 9 5 3 1 28:8 18 (6)
4. Želiezovce 9 5 1 3 28:14 16 (4)
5. Tlmače 9 4 2 3 18:14 14 (2)
6. Plášťovce 9 4 2 3 20:21 14 (-1)
7. D. Pial 9 4 2 3 17:18 14 (2)
8. Žemberovce 9 4 1 4 13:11 13 (-2)
9. Kozárovce 9 4 0 5 18:22 12 (0)
10. H. Kľačany 9 4 0 5 17:25 12 (0)
11. Podlužany 9 3 2 4 13:17 11 (-4)
12. St. Tekov 9 3 2 4 12:17 11 (-4)
13. Šarovce 9 3 0 6 11:20 9 (-9)
14. Kalinčiakovo 9 2 2 5 21:20 8 (-4)
15. Jur n/H. 9 1 2 6 9:24 5 (-7)
16. N. Dedina 9 1 1 7 9:37 4 (-8)
II. TRIEDA 9. KOLO
Derby pre H. Turovce
Čata - Bátovce 2:3 (1:3), góly: Raj, K. Varga – Janeček 3, (Skačan)
V Čate sa hral vyrovnaný zápas, no hosťujúci Janeček svojim prvopolčasovým hetrikom prakticky rozhodol o jeho osude. Raj v prvom polčase len skorigoval a v 68. min. K. Varga pridal kontaktný gól. Hostia sa od tohto momentu už len bránili, no domácim futbalistom sa do konca zápasu vyrovnať nepodarilo.
Keť - Rybník 4:1 (2:0), góly: Gál 2, Mikle 2 – J. Lulčo, (Galgóci)
Zápas v Keti mal veľmi dobrú úroveň, o ktorú sa pričinili obidve mužstvá. Domáci dali dva góly až na konci prvej časti, keď sa presadili Gál aj Mikle. V druhom dejstve pokračovala dobrá hra oboch mužstiev, lenže Rybníčania vypracované šance premeniť nedokázali a preto prehrali.
Bory - I. Úľany 0:0, (Barcík)
V Boroch diváci gól nevideli, pretože šancí bolo ako šafranu. V prvej polovici zápasu si obe mužstvá vypracovali po jednej, no domáci Szudy prestrelil svätyňu hostí. V druhom dejstve pokračovala hra medzi šestnástkami a vzruch prinieslo len rozpätie 50. a 60. min. Vtedy tri razy zazvonila konštrukcia hosťujúcej brány. Do konca zápasu sa už nič mimoriadne neodohralo a aj preto sa zápas skončil bezgólovou remízou.
N. Tekov - Farná 5:0 (2:0), góly: Palic 2, L. Nagy, D. Nagy, Kľučiar, (Macho)
Hostia pôsobili v Novom Tekove odovzdaným dojmom a preto mali domáci hráči uľahčenú úlohu. Zápas mal od začiatku jasného favorita a bolo len otázkou skóre, ako sa stretnutie napokon skončí.
V. Turovce - H. Turovce 1:2 (1:0), góly: Fógel – R. Balázs, V. Csáky, (Križan)
Susedské derby prinieslo dobrý a svižný zápas z oboch strán. Prvý polčas bol vyrovnaný, ale v 35. min. otvoril skóre domáci Fógel, keď hlavo zakončil ukážkovú kombinačnú akciu. V druhej polovici zápasu mali miernu prevahu hosťujúci hráči a v 65. min. Balázs vyrovnal. Gól hostí povzbudil, a keď prišla 72. min. zápasu, strieľaný center Csákyho na prekvapenie všetkých skončil za chrbtom domáceho gólmana. V 85. min. ešte spálil obrovskú príležitosť príležitosť domáci Fógel, keď vari z piatich metrov prestrelil bránu hostí.
Tešmak - H. Kosihy 0:2 (0:0), góly: Frajka, Obert, (Fialka)
Zápas v Tešmaku mal priemernú úroveň a nakoniec sa v ňom zrodilo zaslúžené víťazstvo hosťujúceho mužstva. Po bezgólovom prvom polčase otvoril skóre 65. min. Braňo Frajka a o štvrť hodinku pridal druhý presný zásah Obert.
Vyškovce - Santovka 4:2 (2:0), góly: Csala 2, Kováčik 2 – Hudec, Slovák, (Szelényi)
Domáci boli od úvodných minút aktívnejším, z čoho rezultovali aj dva góly v hosťujúcej sieti. Potom prevzali iniciatívu Santovčania, ale tí svoje dobré šance premeniť nedokázali. V úvode druhej polovice pridali domáci aj tretí gól, no potom hostia korigovali – 3:1. Vyškovčania boli však naďalej v útočnej fáze efektívnejší ako ich súper a preto si pripísali všetky tri body.
Lok - P. Ruskov 5:0 (3:0), góly: Cigáň 2, Szivlás, Sivelka, Török, (Šimon)
Zápas v Loku mal od začiatku jasný priebeh. Domáci hrali v prvom polčase naozaj dobrý futbal a už v prestávke vyhrávali rozdielom triedy. V druhom dejstve sa Ločania uspokojili, hostia hru vyrovnali, lenže domáca obrana stála na pevných nohách. Po dvoch druhopolčasových góloch Cigáňa a Töröka sa preto mohli domáci radovať z vysokého víťazstva.
1. H. Turovce 9 7 2 0 44:10 23 (8)
2. I. Úľany 9 6 3 0 26:10 21 (6)
3. Bory 9 5 1 3 16:12 16 (1)
4. V. Turovce 9 4 3 2 21:10 15 (3)
5. N. Tekov 9 4 3 2 20:9 15 (0)
6. Keť 9 5 0 4 23:23 15 (0)
7. P. Ruskov 9 4 2 3 14:14 14 (2)
8. Santovka 9 4 1 4 24:19 13 (1)
9. Rybník 9 4 1 4 14:22 13 (-2)
10. Lok 9 4 0 5 15:13 12 (0)
11. Čata 9 3 2 4 24:21 11 (-4)
12. Vyškovce 9 3 2 4 16:21 11 (-1)
13. Bátovce 9 3 1 5 20:26 10 (-2)
14. Farná 9 2 1 6 15:40 7 (-8)
15. H. Kosihy 9 1 1 7 12:28 4 (-8)
16. Tešmak 9 1 1 7 5:31 4 (-8)
III. TRIEDA JUHOVÝCHOD 9. KOLO
Prekvapenie v Tupej, Sikenica prehrala
Tupá - H. Semerovce 2:1
(1:0), góly: Konopka 2 – Schneider, (Križan)
Susedské derby malo veľmi dobrú úroveň. Domáci sa ujali vedenia v 25. min., keď presne namieril Konopka. V druhom polčase domáci opäť zaskočili favorita a od 55. min. viedli už dvojgólovým rozdielom. Semerovčania korigovali v 80. min., no na zvrat v zápase im už neostali ani sily ani čas.
Hronovce - M. Ludince 3:1
(1:1), góly: B. Tóth, M. Virág, J. Nagy – Lackó, (Galgóci)
Domáci si od úvodných minút vytvorili mierny tlak, ale pozahadzovali obrovské príležitosti. Hostia z M. Ludiniec podali v nedeľu slabší výkon, ale polčasové skóre bolo pre nich priaznivé. V druhej polovici zápasu už držali taktovku jasne domáci, ktorí sa nakoniec mohli tešiť zo všetkých troch bodov.
I. Sokolec - Lontov 0:4 (0:2), góly: Šrajer, Repiczky 2, Mikóš, (Svetlošák)
V Ipeľskom Sokolci sa hral nemasný-neslaný zápas. Domáci podali veľmi slabý výkon a Lontovčania hrali prakticky na jednu bránu. Hostia v oboch polčasoch dva razy prekonali domáceho brankára a zaslúžene si odviezli všetky tri body.
Sikenica - Hrkovce 0:1 (0:0), gól: Szalay, (Bakači)
V Sikenici sa hral hlavne v prvom polčase nervózny zápas, v ktorom domáci favorit nedokázal využiť dobré strelecké príležitosti. To sa Sikeničanom v druhom dejstve vypomstilo, keď hostia z Hrkoviec vyťažili z minima maximum a postarali sa o nemalé prekvapenie.
Hokovce - Málaš 1:2 (0:0), góly: Berkeš – Václav, Chmelovič (z 11m), (Zaimi B)
V Hokovciach sa hral svižný a bojovný zápas. Málašania sú zdá sa z najhoršieho vonku a po minulotýždňovom prekvapujúcom víťazstve nad Sikenicou opäť naplno bodovali. V druhom polčase najprv otvoril skóre hosťujúci Václav, aby o niekoľko minút mohol vyrovnať Berkeš. V závere zápasu sa však z pokutového kopu nepomýlil Chmelovič a zabezpečil pre svoje mužstve všetky body.
Pastovce - T. Lužany 4FSC 5:0
(4:0), góly: Szőllősi 2, Majer 2, Šamko, (Szelényi)
Pastovčania mali od začiatku zápas vo svojich rukách a po využitých šanciach razom viedli o tri góly. Hosťom sa nedarila ich kombinačná hra a tak mohli domáci pridať aj štvrtý gól. V druhom dejstve sa už nič mimoriadne nestalo a tak si mohli domáci zaknihovať ďalšie víťazstvo.
1. Sikenica 9 7 0 2 20:5 21 (9)
2. Hrkovce 9 6 2 1 19:7 20 (8)
3. H. Semerovce 9 6 1 2 31:11 19 (7)
4. T. Lužany 4FSC 9 5 2 2 20:17 17 (5)
5. Lontov 9 5 0 4 31:17 15 (0)
6. Hronovce 9 4 3 2 14:12 15 (0)
7. Pastovce 9 4 1 4 19:15 13 (1)
8. Málaš 9 3 1 5 8:22 10 (-5)
9. Hokovce 9 3 0 6 9:24 9 (-3)
10. M. Ludince 9 2 2 5 21:22 8 (-7)
11. Tupá 9 2 0 7 12:21 6 (-9)
12. I. Sokolec 9 1 0 8 8:39 3 (-12)
III. TRIEDA SEVEROZÁPAD 9. KOLO
Deväť gólov vo Vyšnom nad Hronom
M. Ludany - Veľký Ďur 2:1 (0:1), góly: Cibula 2 (1 z 11m) – Pavlík, (Ďurina)
V Mýtnych Ludanoch sa hral vyrovnaný zápas. V 20. min. sa ujali vedenia hosťujúci hráči, keď sa hlavou presadil Pavlík. V druhej polovici zápasu domáci pridali a v 50. min. skončil Cibulov priamy kop za chrbtom hosťujúceho gólmana – 1:1. Domáci pokračovali v tlaku a preto v 75. min. opäť Cibula bezpečne premenil nariadený pokutový kop a zabezpečil pre svoje mužstvo všetky tri body.
Beša - Podlužany B 2:1 (1:1), góly: Mészáros 2 – V. Kováčik, (Sasko)
Aj keď domáci podali hádam najslabší výkon v doterajšom priebehu súťaže, dokázali nad deviatim hráčmi z Podlužian zvíťaziť. Hostia by si za predvedenú hru počas celého zápasu zaslúžili minimálne bod.
Vyšné - V. Kozmálovce 4:5 (1:2), góly: V. Štrbka 3, Palonder – Petrík, Jančo, Graus, Oťazík, Mucha, (Moravčík)
Hokejovým výsledkom sa skončilo stretnutie vo Vyšnom. Hostia boli vždy o gól pred domácimi hráčmi. Góly začali padať hlavne v polovici druhého polčasu, ale Kozmálovčania podľa slov domácich funkcionárov vyhrali úplne zaslúžene.
1. V. Ďur 8 6 1 1 27:10 19 (7)
2. M. Ludany 7 6 0 1 23:7 18 (6)
3. V. Kozmálovce 8 4 1 3 19:18 13 (4)
4. Beša 8 2 4 2 13:22 10 (-2)
5. Podlužany B 8 2 2 4 12:17 8 (-4)
6. Vyšné 8 1 2 5 18:26 5 (-10)
7. H. Pial 7 0 2 5 6:18 2 (-7)

Skryť Vypnúť reklamu

ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 3. Vitajte v postapokalyptickom svete
 4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 8. Úprava osobného motorového vozidla
 9. Important information for Brazilians living in Slovakia
 10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 811
 2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 843
 3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 924
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 503
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
 6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 683
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 102
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 582
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 491
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 338
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Ilustračné foto

Chodkyňa vošla rovno pred idúce auto

Ženu so zraneniami previezli do nemocnice.

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?