Levická futbalová mlaď

II. liga starší dorast
Raven P. Bystrica - FK Slovan Levice 3:1 (1:0), gól: Janšík
FK Slovan: Koseček – Horniak, Janšík, Fogad, Mészároš, Bogdány, Rakica, Flídr, Bogár, Kotrus, Adámy (Boldiš, Fürri, Kováč, Tinák)
Levičania boli nútení nastúpiť bez štyroch hráčov základnej zostavy a to sa muselo na ich hre prejaviť. Napriek tomu však veľa nechýbalo a domov sa mohli vracať s bodom. V slabšom 1. polčase išli domáci do vedenia, ale v závere mohol dva razy vyrovnať Kotrus, ale lopta po jeho strelách sa ani raz cestu do siete nenašla. Po obrátke sa našim dorastencom podarilo vyrovnať, keď sa v neprehľadnej situácii najlepšie orientoval Janšík. Neskúsení Levičania upustili od obrannej hry, chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale domáci ich aktivitu potrestali po dvoch brejkoch dvoma gólmi a Levičania sa domov vracali s prázdnami rukami.
II. liga mladší dorast
Raven P. Bystrica - FK Slovan Levice 0:2 (0:1), góly: Klačko 2
FK Slovan: Tamaškovič – Nasvadi, Lešťan, Juhász, Budovec – Šimonovič, Predajniansky, Novák, Andrášik – Klačko, Kotora (Solčiansky, Hladík, Vanya)
Po úvodných 10-tich minútach, keď sa mužstvá na ihrisku len oťukávali, získali Levičania miernu prevahu. Z dvoch dobrých šancí bola väčšia Kotorova, keď po rohu dobre hlavičkoval, ale gólman domácich sa prekvapiť nenechal. Neskôr sa hra vyrovnala, ale po úniku Andrášika a jeho následnom centri poslal loptu zblízka do siete Klačko na 0:1. Domáci hrozili vlastne len po štandardkách. V 2. polčase domáci najprv prevzali iniciatívu, ale gólovku si nevypracovali. Naopak Kotora mohol poistiť vedenie, ale svoj brejk nepremenil. Po ďalšom úniku Kotoru a jeho spätnej prihrávke Klačko upravil na 0:2. Klačko mohol pridať aj tretí gól, ale gólman jeho strelu z prvej vyrazil. V Nastavenom čase Tamaškovič chytil samostatný nájazd domáceho hráča a Levičania sa vracali domov s plným bodovým ziskom.
I. liga starší žiaci
Spartak Myjava - FK Slovan Levice
2:1 (0:1), gól: Duchoň
FK Slovan: Buchel – Bóna, Hagara, Blaško – Ahmat, Chudý, Duchoň, Birdáč – Klinka, Hegedüs, Čejtei (Kmeť, Kubinec, Szabo)
Levičania začali síce ustráchane, ale aj tak boli do prestávky lepším mužstvom na hracej ploche, no vyjadrili to strelecky len raz. Čejtei mohol ako prvý otvoriť skóre, ale zblízka len nastrelil gólmana domácich. Po individuálnej akcii Duchoň otvoril skóre, keď mu nevedeli vziať loptu dvaja protihráči. Domáci sa spoliehali na brejky a po obrátke vyrovnali na 1:1. Levičania prestali hrať a v závere zápasu odpískal rozhodca prísny pokutový kop, ktorý domáci premenili a všetky tri body zostali na Myjave.
I. liga mladší žiaci
Spartak Myjava - FK Slovan Levice 1:0 (0:0)
FK Slovan: Mészáros – Šebo, Gaži, Jasenek – Novák, Hypský, Švirik, Tóth, Lieskovský Hengerics, Kováčik (Predajniansky, Farkaš)
Do polčasu sa hral z oboch strán sotva priemerný zápas, keď ani jedno z mužstiev si čistú gólovú šancu vypracovať nedokázalo. Náznaky z oboch strán končili na hranici pokutového územia. Po obrátke domáci využili jednu hrúbku hostí a strelili víťazný gól. Levičania svojim výkonom svojho trénera I. Bátovského sklamali a nezopakovali výkony, ktorých sú schopní.
II. liga starší žiaci
FC Nitra B - FK Slovan Levice B
4:1 (2:1), gól: Nemček
FK Slovan B: Kučerka - Macko, Rafael, Slúka, Chlpík - Balczárek, Nemček, Chudý, Bogár - Molnár, Sásik (Kmeť, Šabler, Horváth, Pastierovič, Kalmán, Dúchaj)
Domáci otvorili skóre už v 3. min., po akcii stredom našej obrany. Vyrovnať mohol o malú chvíľu Chudý, ale gólmana domácich nepreľstil. V 20. min. kopal priamy kop Nemček a do vzdialenejšieho rohu vyrovnal na 1:1. Tesne pred koncom 1. polčasu sa domácim ľahkou strelou podarilo dostať do vedenia. Po polčase Levičania prestriedali s úmyslom vyrovnať, no po rohovom kope a ďalšej chybe gólmana Nitrania pridali tretí gól. Domáci potom ešte štvrtým gólom zavŕšili svoje víťazstvo. Vzhľadom na hru na trávniku bola prehra našich o tri góly určite krutá.
II. liga mladší žiaci
2:0 (2:0)
FK Slovan B: Šebo - Kúdela, Petržel, Kiš, Goga - Rácz, Mäsiar, Ternovský, Valentini - Turnai, Tóth (Straňovský, Števko, Holzer, Tamáš)
Levičania prišli do Nitry s obrannou taktikou s úmyslom pokúsiť sa prekvapiť. Dlhú dobu sa im darilo držať domácich ďalej od brankára Šeba, ale Nitrania aj tak dva razy strelami z diaľky prekonali nášho gólmana. Prvá strela skončila v šibenici a druhá v dolnom rohu levickej brány. Domáci boli o niečo aktívnejší, aj po obrátke, góly mohli padnúť na oboch stranách, ale keďže gólmani už nič za svoj chrbát nepustili, duel sa skončil polčasovým výsledkom 2:0. Levičania odohrali celkom vyrovnanú partiu s favorizovaným domácim mužstvom.