Piatok, 19. august, 2022 | Meniny má Lýdia

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ 10. KOLO
Chudobné víťazstvo Levíc
a hladké prvej Čaky
Levice - Jur n/Hr. 2:1 (2:0), góly: 3. Martinček (z 11 m), 41. Varga - 65. Čonka, (Križan, Bakači, Holman)
Levice: P. Kopka - E. Zorád, M. Graus, R. Pankulič, S. Kysel, M. Gabaš, M. Tóth, M. Huszár, J. Vrecník, P. Varga, P. Martinček (T. Krenčan, R. Fogad, M. Meňhard, M. Krenčan, E. Ivanič)
Jur nad Hronom: J. Kuruc - P. Sulyan, J. Ilko, E. Bóc, M. Stanko, M. Erfaňuch, M. Srna, M. Prišťák, J. Čech, L. Belecký, D. Čonka (Š. Molnár, P. Tóth, M. Čech, R. Rakovič, M. Benyus, R. Fürri)
Do Levíc prišli Jurania a domáci fanúšikovia očakávali hladké víťazstvo, tí najodvážnejší možno aj dvojciferné. Lenže opak bol pravdou a Levičania mohli byť napokon radi, že získali všetky tri body. Po dobrých šanciach na začiatku zápasu sa vkradla na kopačky domácich nervozita a hostia vycítili svoju šancu. Napriek tomu Levice viedli do prestávky rozdielom dvoch góloch, keď gólmana hostí prekonali Martinček z bieleho bodu a Varga, po akcii Martinčeka. Domáci futbalsiti však po prestávke hrali kŕčovito a po fatálnej hrúbke Kopku Čonka znížil. Keďže do konca zápasu už gól nepadol, Levice si pripísali do tabuľky chudobných 2:1.
N. Dedina - Kozárovce 1:2 (0:1), góly: 73. J. Salaj - 7. Koláček, 50. A. Benčať, (Ďurina, Szelényi, Végh)
Nová Dedina: V. Ďurečka - M. Kollár, P. Bob, L. Zabák, B. Juroško, J. Selka, A. Šebo, J. Šebo, S. Jakubis, M. Jurík, P. Salaj (J. Salaj, M. Čecha, B. Varga, T. Frtús, M. Kokavec)
Kozárovce: P. Barutík - I. Šimkovič, R. Gaži, T. Mező, M. Halo, J. Graus, M. Koláček, V. Hoľka, R. Priecel, A. Benčať, M. Ridzoň (I. Červenák, S. Benčať)
Zápas slabej úrovne zodpovedal postaveniu mužstiev v tabuľke. Hostia išli pomerne rýchlo do vedenia, keď sa presadil Koláček a diktovali do prestávky rytmus hry. Domáci po obrátke hru vyrovnali, no Benčať zvýšil na začiatku 2. polčasu už na 0:2. Hostia dohrávali zápas bez vylúčeného Ridzoňa, no domáci to využili len na skorigovanie záverečného skóre gólom J. Salaja. Domáci, ak chcú zotrvať v súťaži, budú musieť zrejme čosi urobiť, zázrak sám určite nepríde...
Dolný Pial - Kalinčiakovo 2:1 (1:1), góly: 28. Vízi, 67. Zummer - 13. Pleva, (Zaimi B, Klabníková, Zaimi J.)
Dolný Pial: A. Ledényi - M. Ledényi, V. Bútora, I. Vízi, T. Magda, M. Trgiňa, I. Jedlička, R. Bielik, I. Bujka, R. Zummer, T. Mészáros, (P. Valach)
Kalinčiakovo: J. Mikuláš - J. Éhn, Ľ. Uhnák, T. Pleva, M. Kollár, P. Cheben, V. Stančík, Lohyňa, V. Horňák, Š. Pap, Ľ. Fürješ (Ľ. Somolay, F. Sebelédy, L. Zapletaj, S. Holubík, P. Mikula)
Hostia napriek svojmu postaveniu v tabuľke zanechali v D. Piali sympatický dojem, keď hrali rýchly a pohľadný futbal. Domáci sa museli poriadne natrápiť, aby si v domácom zápase zabezpečili očakávané tri body. Kalinčiakovo išlo do vedenia gólom Plevu, ale Vízi o pár minút skóre zrovnal. Domácim citeľne chýbal Lukáč a hru nemal kto dirigovať. Zvýšené úsilie domácich napokon prinieslo svoje ovocie, keď sa v 67. min. presadil Zummer a všetky tri body zostali v D. Piali.
St. Tekov - H. Kľačany 6:2 (3:1), góly: Bánsky 2, Daniš 2, Frtús, B. Halabuk - Poláčik, Podseník, (Moravčík, Gálik, Benyo)
Starý Tekov: R. Bačík - M. Tariška, R. Máčaj, I. Bátovský ml., M. Bánsky, R. Frtús, M. Halabuk, R. Žabka, R. Bátovský, I. Daniš, B. Halabuk (J. Angleta, P. Hajko, V. Kúdela, M. Krnčan, M. Konkoľ)
Hronské Kľačany: M. Hoľka - P. Krivočenko, M. Hancko, M. Brezina, J. Poláčik, A. Krkoš, M. Janíček, M. Krkoš, J. Kaminský, P. Štipka, M. Kúdela (H. Podseník, T. Križovič)
V derby zápase sa dal očakávať dobrý a hlavne útočný futbal. Hostia opäť nastúpili len so slabšou zostavou a preto domáci vyhrali aj bez veľkej námahy. Po jasnom priebehu 1. polčasu viedli Tekovčania už 3:0, no po hrúbke v obrane hostia znížili. Na začiatku 2. polčasu dokonca Kľačančania pridali druhý gól, ale domáci opäť prepli na vyšší stupeň a nepripustili na svojom ihrisku žiadnu drámu.
Šarovce - Želiezovce 0:3 (0:1), góly: P. Páchnik, P. Kokoška, Lauko, (Lieskovský, Macho, Šimon)
Šarovce: A. Gáloš - G. Füri, J. Madaj, P. Nagy, A. Nap, M. Horváth, B. Kondrčík, P. Banda, J. Michalík, L. Gáloš, D. Horváth (K. Baláž, P. Bakoš )
Želiezovce: N. Barecz - T. Szalay, R. Karkó, P. Páchnik, T. Rotík, P. Krištofoli, M. Petrík, L. Lauko, G. Valach, P. Kokoška, M. Páchnik (M. Hudák, V. Forró, Z. Vincúr, Z. Lehocký)
Hostia boli od samého začiatku zjavne futbalovejší, aj keď domácemu mužstvu snahu vytknúť nemožno. Želiezovčania si vypracovali už do polčasu viac gólových šancí, no prekonali domáceho gólmana len raz. Po zmene strán hostia držali opraty zápasy jasne vo svojich rukách, pridali ďalšie dva góly a zápas zaslúžene rozhodli vo svoj prospech. Domáci vyslovili nespokojnosť s rozhodovaním rozhodcov.
Plášťovce - Žemberovce 3:1 (2:0), góly: L. Križan 2, Sz. Bencsok - M. Vrecník, (Žirko, Kopanicová)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, Š. Šomlo, L. Szabó, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Zsóka, Z. Pribránsky (E. Krizsek, Sz. Szabó, K. Jakab, A. Farkas, T. Jelen)
Žemberovce: M. Bielik - M. Ťapaj, R. Ťažký, J. Píš, M. Tomáš, M. Vrecník, J. Vidra, J. Studenka, M. Rádik, J. Kubalák, I. Vrecník (I. Slúka)
Z oboch strán sa hral útočný futbal z množstvom vyložených gólových šancí, no do polčasu mali presnú mušku jedine domáci hráči a viedli dvojgólovým rozdielom. V 2. polčase Plášťovce svoj náskok poistili ďalším gólom a zdalo sa byť už definitívne rozhodnuté. Lenže hostia sa nezdávali, znížili, ba mali aj ďalšie gólové šance, ktoré im zmaril výborne chytajúci gólman Matúš. Ak by aj hostia lepšie premieňali svoje šance, nemuseli sa domov vracať bez bodu.
Tlmače - P. Vozokany 1:1 (0:0), góly: Titurus (z 11 m) - L. Buchlovič, (Bakači, Križan, Holman)
Tlmače: Ľ. Miško - J. Izakovič, D. Illenčík, M. Bombala, T. Fraňa, P. Švolík, Horniak, J. Jašek, R. Kollár, T. Titurus, M. Chano (J. Kinčok, T. Považan, M. Havran, Svetlák, Frtús)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, M. Turčík, B. Sádovský, R. Tóth, Š. Styecz, M. Plašek, F. Beňuš, L. Buchlovič, M. Buchlovič (M. Bandzi, J. Ivančo, O. Ganec ml.)
Domáci boli nútení nastúpiť bez štyroch hráčov základnej zostavy a to na ich výkone bolo badať. V slušnom zápase do polčasu veľa vzruchu pred oboma bránami diváci nevideli. Po zmene strán hostia umnou hrou držali domácich ďalej od svojej brány, ba dokonca po priamom kope Jakaba a dorážke L. Buchloviča išli do vedenia. Domáci v závere vrhli všetky svoje sily do útoku a v nastavenom čase sa postaral o vyrovnanie z pokutového kopu Titurus.
Čaka - Podlužany 6:2 (3:1), góly: Bielik 2, Mudroň, Valo, Kopernický, Milan Viglaš - Vetor (z 11 m), Frajka, (Dvornák, Bakači, Morvay)
Čaka: P. Molnár - M. Havran, Š. Tanaši, R. Mudroň, J. Dobrota, M. Dorník, T. Kopernický, T. Fonody, I. Tušan, J. Valo, E. Bielik (J. Sádovský, I. Stojka, M. Krnčan, G. Bombicz, Milan Viglaš, Š. Hlinka)
Podlužany: M. Cetner - E. Szalma, J. Uhnák, V. Tanka, Š. Boďo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Búry, Š. Vetor, P. Šebo, M. Zlatňanský (V. Porubský, A. Hega)
Líder ObM chcel potvrdiť svoje vedúce postavenie a už v úvode prakticky rozhodol o svojom hladkom víťazstve. Už v 9. min. bolo 2:0, a keď v 28. Bielik pridal tretí gól o osude bolo definitívne rozhodnuté. Hostia potom znížili na 3:1 z penalty a polčas skončil výsledkom 3:1. Po obrátke góly dlho nepadali, až v samom závere a Čakania podľa očakávania získali všetky tri body. Nepríjemnosťou pre domácich bola ČK gólmana Molnára, keď domácim sa zdala viac ako prísna.
1. Čaka 10 9 1 0 31:5 28 (10)
2. Levice 10 6 3 1 30:9 21 (6)
3. P. Vozokany 10 6 2 2 20:8 20 (5)
4. Želiezovce 10 6 1 3 31:14 19 (7)
5. Plášťovce 10 5 2 3 23:22 17 (-1)
6. D. Pial 10 5 2 3 19:19 17 (2)
7. Tlmače 10 4 3 3 19:15 15 (0)
8. Kozárovce 10 5 0 5 20:23 15 (3)
9. St. Tekov 10 4 2 4 18:19 14 (-4)
10. Žemberovce 10 4 1 5 14:14 13 (-2)
11. H. Kľačany 10 4 0 6 19:31 12 (0)
12. Podlužany 10 3 2 5 15:23 11 (-4)
13. Šarovce 10 3 0 7 11:23 9 (-12)
14. Kalinčiakovo 10 2 2 6 22:22 8 (-4)
15. Jur n/H. 10 1 2 7 10:26 5 (-7)
16. N. Dedina 10 1 1 8 10:39 4 (-11)
II. TRIEDA 10. KOLO
Sedem presných zásahov
v Bátovciach, Úľany prehrali
Bátovce - P. Ruskov 4:3 (3:2), góly: Janeček 4 – M. Berta, Janko, M. Babec, (Fialka)
V Bátovciach sa bolo na čo pozerať. Domáci síce od desiatej minúty prehrávali, lenže potom prišli chvíle domáceho Janečeka, ktorý čistým hetrikom v 13., 18. a 40. min. poslal svoje mužstvo do dvojgólového vedenia. Ruskovčania sa však nevzádavali a v 44. min. zdramatizovali zápas. Druhé dejstvo vyšlo lepšie Bátovčanom a Janček svojim štvrtým gólom upravil na 4:2. Hostia síce v 85. min. stav skorigovali, lenže domáci hráči tesné víťazstvo udržali a pripísali si všetky tri body.
Santovka - Lok 2:3 (2:2), góly: J. Meňuš (11m), Hudec – Škorupa (11m), Kočí, Zdychavský, (Slabý)
Santovčania podali v nedeľu slabší výkon, čo sa nakoniec odzrkadlilo aj na konečnom výsledku. V prvom polčase sa mužstvá striedali vo vedení, ale v 55. min. Zdychavský upravil na 2:3. Do konca zápasu sa už toho veľa nestalo, hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Preto si aj Ločania prekvapujúcu odviezli zo Santovky všetky body.
H. Kosihy - Vyškovce 4:2 (2:1), góly: Obert, Seneši, Bránik, D. Rafael – Csala, Székely, (Galgóci)
Domáci chceli po troch prehrách konečne bodovať naplno, ale od 5. min. prehrávali po Csalovom góle vari z tridsiatich metrov. Kosičania potom prebrali iniciatívu a ešte do polčasu sa im podarilo skóre otočiť. V druhom dejstve hrali domáci futbalisti opäť lepšie po dvoch góloch sa mohli tešiť z troch bodov. Hosťujúci Székely v závere už len prikrášlil konečný výsledok.
H. Turovce - Tešmak 4:0 (2:0), góly: Baltazár 2, V. Csáky, F. Balázs, (Szikora st)
Turovčania svojim výkonom vôbec neoslnili, ba práve naopak. Hostia z Tešmaku hrali s favoritom vyrovnanú partiu, lenže opäť doplatili na nepriemieňanie šancí. V druhom polčase sa podarilo domácim hráčom ešte dva razy skórovať, ale konečný rezultát nezodpovedá priebehu zápasu.
Farná - V. Turovce 2:3 (0:1), góly: A. Mikeš (11m), O. Mikeš – M. Jaďuď, N. Pásztor, Fógel, (Vyskočil)
Vo Farnej sa hralo stretnutie slabšej úrovne. Hostia mali počas celého zápasu jasnú prevahu, ktorú v 35. min. korunoval presným zásahom M. Jaďuď. V 67. min. domáci vyrovnali, keď sa z pokutového kopu nepomýlil A. Mikeš. Vzápätí však Turovčania rozhodli o svojom víťazstve, keď sa presadili N. Pásztor a Fógel. Päť minút pred koncom hráči Farnej ešte znížili, no na vyrovnanie im už neostal čas.
I. Úľany - N. Tekov 1:2 (0:2), góly: G. Morvai – D. Nagy 2, (Havran)
Domáci v zápase nepotvrdili úlohu favorita, pretože ich kľúčoví hráči zahrali pod svoj priemer. Novotekovčania to aj patrične využili a v 6. min. išli do vedenia. Minútu pred prestávkou D. Nagy svojim druhým gólom naklonil misky váh na stranu hostí. V druhom dejstve držali hosťujúci hráči loptu na svojich kopačkách a preto mohol G. Morvai už len skorigovať konečné skóre.
Rybník - Bory 3:1 (1:1), góly: P. Hollý, V. Gregor, A. Harmady (11m) – Szudy, (Kollár)
V Rybníku sa hral výborný zápas, o ktorý sa pričinili obe mužstvá. Paťo Hollý už v 5. min. poslal svoje mužstvo do vedenia. Hostia potom hrozili z brejkových situácií a v 20. min. sa im podarilo vyrovnať. Druhý polčas už mali domáci opäť pod kontrolou a po góloch Gregora a A. Harmadyho z pokutového kopu zaslúžene vyhrali.
Čata - Keť 3:1 (1:1), góly: K. Varga 2 (1 z 11m), T. Struhár – Farkaš, (Svetlošák)
Domáci si po minultýždňovej studenej sprche už nemohli dovoliť opäť zaváhať a tak sa aj k zápasu postavili. Už v 1. min. načal hostí T. Struhár. Lenže Keťania nezložili zbrane a Farkaš vyrovnal. V druhom polčase sa útoky striedali na oboch stranách, lenže na domácej strane bola väčšia vôľa po vťazstve. V 68. min. trafil Kornel Varga z 18 metrov parádne do šibenice a o slabšiu štvrťhodinku zabezpečil ten istý hráč zaslúžené víťazstvo pre svoje mužstvo.
1. H. Turovce 10 8 2 0 48:10 26 (8)
2. I. Úľany 10 6 3 1 27:12 21 (3)
3. V. Turovce 10 5 3 2 24:12 18 (6)
4. N. Tekov 10 5 3 2 22:10 18 (3)
5. Bory 10 5 1 4 17:15 16 (1)
6. Rybník 10 5 1 4 17:23 16 (-2)
7. Lok 10 5 0 5 18:15 15 (3)
8. Keť 10 5 0 5 24:26 15 (0)
9. Čata 10 4 2 4 27:22 14 (-4)
10. P. Ruskov 10 4 2 4 17:18 14 (2)
11. Santovka 10 4 1 5 26:22 13 (-2)
12. Bátovce 10 4 1 5 24:29 13 (-2)
13. Vyškovce 10 3 2 5 18:25 11 (-1)
14. H. Kosihy 10 2 1 7 16:30 7 (-8)
15. Farná 10 2 1 7 17:43 7 (-11)
16. Tešmak 10 1 1 8 5:35 4 (-8)
III. TRIEDA JUHOVÝCHOD 10. KOLO
Sokolčania necestovali
H. Semerovce - T. Lužany 4FSC
2:1 (1:1), góly: Gruzman, Balogh – T. Kótor, (Havran)
V Horných Semerovciach sa hral vyrovnaný zápas. Hostia potvrdili dobrú formu a v 20. min. sa ujali vedenia. Domácich však povzbudil vyrovnávajúci gól, keď v 40. min. presne namieril Gruzman. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, hosťom viac vychádzali kombinácie, lenže vo finálnej fáze boli neefektívni. O všetkom rozhodol v 87. min. Balogh, keď na jeho tečovanú strelu nemal gólman hostí nárok.
Málaš - Pastovce 1:0 (0:0), gól: Sokol, (Vyskočil)
V bojovnom zápase premrhalo domáce mužstvo množstvo dobrých šancí. Pastovčania sa snažili brániť a hrať na brejky, lenže veľa vody v Málaši nenamútili. Tri body pre domáce mužstvo zabezpečila posila zo Želiezoviec Laco Sokol v 60. min., keď z 20 metrov trafil presne a rozvlnil sieť.
Hrkovce - Hokovce 1:1 (1:0), góly: Szabó – Janočko, (Žirko)
Na tvrdom ihrisku v Hrkovciach sa viac bojovalo, ako hralo. Domáci mali územnú prevahu, ale hostia poctivo bránili a Hrkovčania sa tak do vyložených šancí nedostávali. Jednu z mála chýb v hosťujúcej obrane potrestal domáci Szabó v 20. min. Hokovčania v 2. polčase vycítili príležitosť na vyrovnanie. Stalo sa tak v 71. min., keď Janočko zabezpečil zaslúženú deľbu bodov.
Lontov - Sikenica 2:2 (1:0), góly: Šrajer, Žembery – Bencsík, Zólyomi, (Kolev A)
Pri príležitosti osláv 770. výročia prvej písomnej zmienky sa hral v Lontove bojovný zápas. Skóre otvoril gólom „do šatne“ Šrajer. Hneď v úvode druhého dejstva rozvlnil sieť opäť domáci Žembery. Potom sa osmelili aj hostia a v 49. min. Bencsík strelil kontaktný gól. O zaslúženej remíze rozhodol štyri minúty pred koncom hosťujúci Zólyomi.
M. Ludince - I. Sokolec nehralo sa, hostia sa zišli len šiesti, preto na zápas necestovali, (Svetlošák)
Tupá - Hronovce 1:1 (1:1), góly: Balázs – M. Nagy, (Szikora st)
Aj v Tupej sa hrala vyrovnaná partia. Domáci hráči nevyužili v prvom polčase tri, či štyri čisté šance, čo ich po poslednom hvizde muselo mrzieť. V druhom polčase sa hralo prevažne medzi šestnástkami a mužstvá sa už do šancí nedostávali. V 85. min. mohol rozhodnúť hosťujúci kapitán Tabiáš, ale Mazúch v domácej bráne jeho penaltu zneškodnil.
1. H. Semerovce 10 7 1 2 33:12 22 (7)
2. Sikenica 10 7 1 2 22:7 22 (10)
3. Hrkovce 10 6 3 1 20:8 21 (6)
4. T. Lužany 4FSC 10 5 2 3 21:19 17 (5)
5. Lontov 10 5 1 4 33:19 16 (-2)
6. Hronovce 10 4 4 2 15:13 16 (1)
7. Pastovce 10 4 1 5 19:16 13 (1)
8. Málaš 10 4 1 5 9:22 13 (-5)
9. Hokovce 10 3 1 6 10:25 10 (-2)
10. M. Ludince 9 2 2 5 21:22 8 (-7)
11. Tupá 10 2 1 7 13:22 7 (-11)
12. I. Sokolec 9 1 0 8 8:39 3 (-12)
III. TRIEDA SEVEROZÁPAD 10. KOLO
V. Ďur si upevnil prvú priečku, H. Pial posledný
Veľký Ďur - Vyšné 5:1 (1:1), góly: Pavlík 2, Osvald 2, Tóth – Štrbka, (Skačan)
Domáci hráči sa v prvom polčase trápili a od 15. min. po Štrbkovom góle prehrávali. Za štvrťhodinku však už bolo vyrovnané, keď presne namieril Pavlík. V druhej polovici zápasu už Ďurania hrali lepšie, darila sa im kombinácia, z čoho rezultovali aj góly. Ten posledný „zavesil“ v 85. min. Tóth.
V. Kozmálovce - Beša 3:4 (0:0), góly: M. Graus 2, V. Tariška – Bogdán 2, Fűri, Mészáros, (Kollár)
V doobedňajšom zápase vo Veľkých Kozmálovciach sa všetko podstatné odohralo až v druhej polovici zápasu. Góly začali padať ako na bežiacom páse, lenže Bešania trafili o jedenkrát viac a preto sa mohli tešiť z troch bodov.
Horný Pial - M. Ludany 0:3 (0:1), góly: Zoller, Lojek, Cibula, (Zaimi B)
Skóre nervózneho zápasu otvoril v Hornom Piali hosťujúci Zoller. Domáci sa síce snažili no v útočnej fáze im prakticky nič nevychádzalo. Pialčania si vypracovali aké - také šance, lenže premeniť ich nedokázali. V 55. min. zvýšil vedenie hostí Lojek, aby o päť minút neskôr Cibula definitívne rozhodol o majiteľovi troch bodov.
1. V. Ďur 9 7 1 1 32:11 22 (7)
2. M. Ludany 8 7 0 1 26:7 21 (9)
3. V. Kozmálovce 9 4 1 4 22:22 13 (1)
4. Beša 9 3 4 2 17:25 13 (1)
5. Podlužany B 8 2 2 4 12:17 8 (-4)
6. Vyšné 9 1 2 6 19:31 5 (-10)
7. H. Pial 8 0 2 6 6:21 2 (-10)
ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu
 2. Veterány sú symbolom Kuby. Hemingway ich vlastnil sedem
 3. Hyundai štartuje na Slovensku unikátny Hyundai Plogging Run
 4. Mobilná bezpečnosť sa stále podceňuje. Všetko však máte v rukách
 5. Auto bez čakania? VW T-Cross môžete mať hneď a aj so zľavou
 6. Radi si veci vyrábate sami? Tento nový časopis je pre vás
 7. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur
 8. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
 1. Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa uskutočnia v sobotu
 2. Veterány sú symbolom Kuby. Hemingway ich vlastnil sedem
 3. Hyundai štartuje na Slovensku unikátny Hyundai Plogging Run
 4. Shell myslí na slovenské komunity
 5. Mobilná bezpečnosť sa stále podceňuje. Všetko však máte v rukách
 6. Čakáte bábätko? Union má preň nachystané veľké množstvo výhod
 7. Agrokomplex 2022
 8. 365.bank si naďalej upevňuje svoju pozíciu plnoformátovej banky
 1. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur 39 559
 2. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane 15 003
 3. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 10 736
 4. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu 7 112
 5. Radi si veci vyrábate sami? Tento nový časopis je pre vás 5 136
 6. Nie som superman, ale viem, že Prešov má na to byť supermestom. 4 248
 7. Hyundai štartuje na Slovensku unikátny Hyundai Plogging Run 4 233
 8. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 2 973

Blogy SME

 1. Ján Chomík: Viva México - čokoláda & káva
 2. Štefan Vidlár: Málí sa mi, málí
 3. Peter Biščo: Smer sa trasie strachom, Hlas žobre, Jankovská plače a ostatní sa modlia všemocnému § 363.
 4. Ján Šeďo: Heger navrhuje o.i. aj tresty za osobné útoky, tvrdí SaS.
 5. Štefan Vidlár: Je suis fan
 6. Miroslav Makyta: Svet podľa Fica a Matoviča
 7. Marián Kozák: Výlet do Bratislavy a Viedne v roku 2015
 8. Jana Júdová: Príbeh zúfalého pacienta, muža, ktorý sadil stromy
 1. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 9 311
 2. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch. 7 060
 3. Milan Pilip: Čaká nás rozvrat spoločnosti ak nezasiahneme proti konšpirátorom 6 786
 4. Tereza Krajčová: Severné Poľsko: Očarujúci Gdansk, piesočné pláže Sopotu a moderná Gdyňa 4 484
 5. Ján Valchár: Ubjegáj, zájčik, ubjegáj! 4 034
 6. Roman Kebísek: Jánošík prepadával ľudí na cestách vyše roka. Od jesene 1711 do zimy 1712/3 3 994
 7. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov? 3 884
 8. Marián Viskupič: Rozvrat verejných financií alebo grécka cesta Igora Matoviča 3 583
 1. Jiří Ščobák: Fungujú sankcie proti Rusku? Nečaká krach aj nás?
 2. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 4. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 5. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 6. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 7. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 8. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Bývalý primátor Kremnice Miroslav Nárožný.

Mesto viedol štyri volebné obdobia.


10 h
Premiéra filmovej novinky bude už 18. augusta.

Scenár horúcej letnej komédie je založený na skutočných udalostiach.


17. aug
Novinky z MY regióny.

Máme pre vás dve veľmi žiadané novinky, ktoré aktuálne spúšťame na regionálnych weboch MY.


16. aug
Výroba hliníka v Slovalcu.

Rozhodnutie je reakciou na vysoké ceny elektriny a nedostatočné kompenzácie zo strany štátu.


TASR a 1 ďalší 17. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Väčšina nezvestných sa skrýva, pretože je na nich vydaný príkaz na zatknutie.


16. aug

Jeden muž zmizol pred 24 rokmi s hotovosťou 665-tisíc korún, na piatich Kysučanov je vydaný európsky zatykač.


18. aug

Obvineného predviedli z hygienických dôvodov v overale.


13 h

Odstraňovanie prikazuje zákon, za nedodržanie povinnosti hrozia sankcie.


11 h

Blogy SME

 1. Ján Chomík: Viva México - čokoláda & káva
 2. Štefan Vidlár: Málí sa mi, málí
 3. Peter Biščo: Smer sa trasie strachom, Hlas žobre, Jankovská plače a ostatní sa modlia všemocnému § 363.
 4. Ján Šeďo: Heger navrhuje o.i. aj tresty za osobné útoky, tvrdí SaS.
 5. Štefan Vidlár: Je suis fan
 6. Miroslav Makyta: Svet podľa Fica a Matoviča
 7. Marián Kozák: Výlet do Bratislavy a Viedne v roku 2015
 8. Jana Júdová: Príbeh zúfalého pacienta, muža, ktorý sadil stromy
 1. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 9 311
 2. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch. 7 060
 3. Milan Pilip: Čaká nás rozvrat spoločnosti ak nezasiahneme proti konšpirátorom 6 786
 4. Tereza Krajčová: Severné Poľsko: Očarujúci Gdansk, piesočné pláže Sopotu a moderná Gdyňa 4 484
 5. Ján Valchár: Ubjegáj, zájčik, ubjegáj! 4 034
 6. Roman Kebísek: Jánošík prepadával ľudí na cestách vyše roka. Od jesene 1711 do zimy 1712/3 3 994
 7. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov? 3 884
 8. Marián Viskupič: Rozvrat verejných financií alebo grécka cesta Igora Matoviča 3 583
 1. Jiří Ščobák: Fungujú sankcie proti Rusku? Nečaká krach aj nás?
 2. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 4. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 5. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 6. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 7. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 8. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu