I. LIGA 8. KOLO
Medina zvýšila svoj náskok
pred súpermi
LVT - MFC 04 Levice 1:3 (1:0), góly: Chmelovics – Dvornák, Bilčík, Andrášik
V zápase priemernej úrovni sa hral do prestávky vyrovnaný futsal, no presnú mušku mal jedine Chmelovics a preto LVT o gól viedlo. Po obrátke však došlo k zmene na hracej ploche, taktovku prevzali do svojich rúk hráči MFC a troma gólmi v jednom slede otočili konečné skóre vo svoj prospech. Stačilo im na to zahrať polčas podľa svojich predstáv.
Dukla – Sporting 13:2 (4:1), góly: E. Frajka 4, M. Štadler 2, I. Tušan 2, L. Hinzeller 2, M. Šebo, A. Pomozi, R. Mudroň – A. Pinter 2
Sporting sa nezišiel na zápas v optimálnej zostave a nemal počas celého stretnutia nikoho na striedanie. To v pohode hrajúca Dukla využila, hoci Sporting do polčase ešte ako tak odolával. Po zmene strán si už vojaci spravili zo svojho súpera doslova trhací kalendár a „šúpali” jeden gól za druhým, až sa zastavili na čísle dvanásť. Dukla si počas celého zápasu schuti zastrieľala a Sporting si to odniesol na celej čiare.
Deportivo - JHJ Kovex 0:9 (0:3), góly: P. Havran 4, M. Palic 2, Kovács, E. Palic, B. Hamar
Deportivu zápas absolútne nevyšiel a Kovexáci svojho súpera úplne rozstrieľali. Skóre načal na začiatku zápasu Hamar a jeho spoluhráči do polčasu ešte dvakrát prekonali gólmana Deportiva. Jeho mužstvo hralo otvorený futbal, no na rozbehnutých Kovexákov to vôbec neplatilo. Po obrátke Kovex ďalšími šiestimi gólmi upravil konečné skóre na hrozivých 0:9.
Geodet Juhász - Medina 1:3 (0:0), góly: P. Ukrop - Š. Kukuli 2, Pleva
V šlágri I. ligy sa medzi sebou stretli mužstvá zo špice tabuľky. Do prestávky sa obe mužstvá strelecky príliš nevyznamenali, aj keď šance boli na oboch stranách, lenže dominovali gólmani. Po obrátke poslal Medinu do vedenia Pleva, no Geodeti stále dobiedzali. A mohli aj vyrovnať, ale Rakica nepremenil penaltu. Medina ich za to kruto trestala a po dvoch brejkoch upravila na 0:3. Záverečný gól Ukropa stačil už len na konečné zníženie stavu prehry.
Kovatex - Real Drink 2:4 (2:1), góly: P. Molnár, R. Meiling - M. Ármai, Kurcz, M. Chano, J. Prišťák
Na hráčov Kovatexu zrejme doľahla prehra z minulého kola, keď proti Drinku opäť prehrali. Tí sa ujali vedenia gólom Ármaia, no Molnár s Meilingom ešte do polčasu poslali Kovatex do vedenia. Po obrátke vyrovnal Chano a Kurcz jasličkami poslal Drinkáčov opäť do vedenia. Kovatex sa snažil o vyrovnanie, ale definitívnu bodku za víťazným zápasom dal tvrdou strelou Prišťák na konečných 2:4.
ŠKP - Horná Seč 12:4 (4:0), góly: J. Sovány 5, Kúdela 2, Štipka, Fabian, Jakubík, Csala, Račko - Cvik 2, Cigáň, Kazár
Hráči ŠKP si v tomto zápase doslova vychutnali nováčika I. ligy a naložili mu, koľko sa do neho zmestilo. Už do polčasu viedli policajti rozdielom štyroch gólov a rozhodli o svojom víťazstve. Sečania sa po obrátke ešte držali ako tak do stavu 6:2, potom dostali šesť gólov za radom. Strelecky opäť exceloval J. Sovány a prekonať gólmana súpera päťkrát sa mu podarilo v tejto sezóne už druhý raz.
Jersey - Help-Sabrina 2:2 (0:2), góly: I. Bohunický, J. Pribičko - M. Maslen, N. Búry
Helpáci na svojho súpera ušili umnú taktiku a do polčasu vyhrávali o dva góly. Skóre otvoril Maslen a náskok o dva góly poistil blafákom Búry. Po obrátke Jersey pridalo v ofenzíve a výsledkom bolo zníženie na 2:1. V samom závere boli šance na oboch stranách, Števko v bráne Helpu čaroval, ale v poslednej minúte po rohu Jersey zaslúžene skóre zrovnalo na konečných 2:2.
Eurosport – Dynamo 2:7 (0:1), góly. Pišák, Lakatoš – Varga 5, F. Jančo, Mucha
Do prestávky sa hral pomerne vyrovnaný duel, keď obe mužstvá mali niekoľko príležitostí otvoriť skóre, no presne mieril jedine F. Jančo a Dynamo viedlo. Aj po zmene strán to dlho vyzeralo, že zápas nebude mať víťaza, až do stavu 2:2. Potom ale začal úradovať Varga a štyrmi gólmi v jednom slede (keď strelil aj druhý svojho mužstva) upravil až na 2:6, čo bolo na víťazstvo Dynama dostačujúce.
Spartak – Nefab 2:6 (0:3), góly: Parobok, Demeter – Červenák 3, Lehocký 2, Bránik
Hráči Nefabu aj v tomto zápase potvrdili, že im to v poslednom čase ide naozaj dobre. Už do prestávky získali trojgólové vedenie, keď hlavne Červenák bol pre Spartak neudržateľný. Po obrátke sa Spartakovci postarali o zdramatizovanie zápasu, keď znížili na 2:4. Lenže potom Červenák upravil na 2:5 a Bránik šiestym gólom zatĺkol klinec na konečných 2:6.
Tlmače – Slovan 2:2 (1:1), góly: Jašek, Izakovič – J. Kaminský ml. 2
V šlágri kola sa body delili rovným dielom. O niečo lepšie začali Tlmače a po Izakovičovom góle išli do vedenia. Lenže ešte do polčasu J. Kaminský ml. skóre zrovnal a začínalo sa vlastne odznova. Po obrátke dostal svojim druhým gólom J. Kaminský ml. Slovan do vedenia, no z víťazstva sa Slovan netešil. Tlmačania vrhli všetky svoje sily do útoku a po presnej strele Jašeka na 2:2 sa zápas skončil zmierlivo.
Sektor - Šped-Trans B 3:1 (1:1), góly: J. Bogár 2, M. Psársky – S. Tabernaus, ŽK: Kováč (Šped-Trans)
V zápase priemernej úrovne sa hral vyrovnaný zápas, keď obe mužstvá chceli vyhrať, no napokon tri body získal Sektor. Do prestávky Tabernaus poslal rezervu špeditérov do vedenia, ale o pár minút vyrovnal Psársky. Po obrátke tlak Sektoru vrcholil, no Monty v bráne súpera privádzal Sektor do zúfalstva. Keď sa potom dvakrát po sebe presadil obranca Sektoru J. Bogár, o víťazstve jeho mužstva už preto nebolo pochýb.
Fitcentrum Perec – Energo 1:5
(0:1), góly: Bencs – Krnčan 2, Janíček 2, Farkaš
Fitnesáci sa nezišli v optimálnom počte a preto mali cestu za bodmi výrazne sťaženú. Energo túto výhodu do prestávky zúžitkovať nedokázalo a prekonalo gólmana súpera len raz. Po obrátke už Fitcentrum nedokázal čeliť hráčskej prevahe svojho súpera a jediným gólom Bencsa, ktorý stál ale za to, oproti piatim inkasovaným, bodovať nemohli.
Siwel - Rapid 2:8 (0:5), góly: Palonder, Valach - Jágerský 3, Šipoš 2, Mihálka, Pekarík, Török
Siweláci sa v posledných zápasoch nevedia akoby na hracej ploche nájsť a tentoraz ich nachytali na hruškách hráči Rapidu. Už do prestávky boli Rapiďáci aktívnejším mužstvom a vypracovali si až päťgólový náskok, ktorý bol rozhodujúci. Po obrátke už Rapid trošku zvoľnil z tempa, nechal hrať aj súpera, no aj tak sa zápas skončil ich zaslúženým vysokým víťazstvom.

I. liga 9. kolo 15.10.2006
III.ZŠ: 08.00: Medina - ŠKP, 09.00: JHJ Kovex - Jersey, 10.00: Horná Seč - Deportivo, 11.00: Help-Sabrina - LVT
IV.ZŠ: 08.00: Sporting - Kovatex, 09.00: Real Drink - Geodet Juhász, 10.00: MFC 04 Levice - Dukla
II. liga 9. kolo 14.10.2006
III. ZŠ: 08.00: Rapid - Fitcentrum Perec, 09.00: Dynamo - Sektor, 10.00: Nefab - Eurosport, 11.00: Slovan - Spartak, 12.00: Sampdoria - Tlmače
IV. ZŠ: 08.00: Šped-Trans B - Siwel
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 4.10.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (7. kolo) – ŽK: Csomor – 00549 (Sporting), Andrášik – 00943 (MFC 04), Mehéš – 00588 (Deportivo), Šinko P. – 00227 (Deportivo), ČK: Pap Š. – 00458 (LVT)
II. liga (7. kolo) - ŽK: nebola udelená, ČK: Diószegi K. – 00548 (Šped-Trans B)
ROZHODNUTIA ŠTK:
R 008/06: Gajdošík – 00249 (ŠKP) - zastavená činnosť na 2 MZ ( 8, 9. kolo)
R 009/06: Pap Š. – 00458 (LVT) - HNS voči R – neprejednané neuhradený poplatok
R 010/06: Dioszegi K – 00548 (Šped-Trans B) - HNS voči R – neprejednané neuhradený poplatok
R 011/06: ŠTK berie na vedomie námietku vedúceho mužstva Deportivo voči zápasu 7. kola Help-Sabrina – Deportivo
R 012/06: Určenie termínov neodohraných MZ 5,6. kola I .ligy a II. ligy MÚMF Levice:
5. kolo I. liga IV. ZŠ 14.10.2006 sobota: 9.00 hod: Horná Seč – Dukla, 10.00 hod: Medina – MFC 04, 11.00 hod: Real Drink - Sporting
5. kolo II. liga IV.ZŠ 15.10.2006 nedeľa: 11.00 hod: Energo - Eurosport
6. kolo I. liga IV.ZŠ 28.10.2006 sobota: 09.00 hod: Geodet - JHJ Kovex, 10.00 hod: LVT – Sporting, 11.00 hod: Deportivo - Jersey
6. kolo II. liga IV.ZŠ 29.10.2006 nedela: 11.00 hod: Siwel – Fitnes Perec