Streda, 26. január, 2022 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ 12. KOLO
Náskok vedúcej Čaky naďalej nezmenený
Levice - N. Dedina 8:0 (5:0), góly: M. Meňhard 5, E. Zorád 3, (Moravčík, Kollár, Sasko)
Levice: E. Ivanič - E. Zorád, M. Graus, R. Pankulič, S. Kysel, R. Fogad,, M. Tóth, M. Meňard, J. Vrecník, P. Varga, P. Martinček (T. Krenčan, M. Gabaš, M. Krenčan, M. Huszár, L. Gubík ml., P. Kopka, S. Drenka)
Nová Dedina: V. Ďurečka - M. Mráz, P. Bob, L. Zabák, A. Šebo, M. Kollár, B. Juroško, J. Zabák, S. Jakubis, J. Selka, M. Čecha (B. Harmady, P. Titurus, J. Salaj, B. Varga, T. Frtús)
Po vynútenej zmene na pozícii hlavného trénera došlo k zmenám v rozostavení hráčov na hracej ploche. Do základu sa vrátil Meňhard a odvďačil sa za to strelením piatich gólov, keď štyri z nich dal do polčasu. Hostia pôsobili na ihrisku ustráchaným dojmom, kvality domáceho gólmana Ivaniča vôbec nepreverili. Hlavne do polčasu podali domáci dobrý výkon, po obrátke už svojho súpera trošičku šetrili, veď o týždeň ich čaká ďalší ťažký súper v Pl. Vozokanoch.
Dolný Pial - Jur n/Hr. 6:1 (3:0), góly: 15., 43. a 72. Zummer, 35. Mézsáros, 75. M. Trgiňa, 82. Bielik - 90. Sulyan, (Havran, Petrík, Macho)
Dolný Pial: A. Ledényi - T. Magda, I. Bujka, M. Ledényi, I. Vízi, M. Trgiňa, I. Jedlička, P. Valach, R. Bielik, R. Zummer, T. Mészáros (V. Bútora, A. Sladíček, E. Fürri, Ľ. Lukáč, M. Laurenčík)
Jur nad Hronom: R. Fürri - P. Sulyan, J. Ilko, E. Bóc, M. Stanko, M. Erfaňuch, M. Srna, M. Prišťák, J. Čech, R. Rakovič, M. Sakoš (Š. Molnár, M. Čech, D. Čonka, L. Garaj, T. Lörincz, P. Tóth)
Po nervóznom úvode domáci potvrdili svoju dobrú fazónu z posledných zápasov. Už do polčasu tri razy prekonali brankára hostí a prakticky rozhodli o svojom víťazstve. Strelecky v zápase vynikal Zummer, keď bol úspešný až trikrát. Po obrátke domáci už len kontrolovali vývoj zápasu a poľahky ho dotiahli do víťazného konca.
S. Tekov - Kozárovce 5:2 (4:1), góly: I. Bátovský ml. 2, R. Bátovský, Angleta, M. Halabuk - Koláček, Mező, (Dvornák, Klabníková, Morvay)
Starý Tekov: R. Bačík - M. Krnčan, R. Máčaj, I. Bátovský ml., M. Bánsky, R. Frtús, J. Angleta, V. Kúdela, R. Bátovský, M. Halabuk, B. Halabuk (P. Hajko, M. Konkoľ, R. Hajko, I. Bátovský st.)
Kozárovce: P. Barutík - I. Šimkovič, T. Kútik, T. Mező, M. Švolík, J. Graus, M. Koláček, V. Hoľka, R. Priecel, S. Benčať, A. Benčať (R. Demian, R. Gaži, M. Halo)
Tekovčania boli od úvodného hvizdu aktívnejší a futbalovejší, ako ich súper. Hlavne v 1. polčase domáci úplne ovládli dianie na hracej ploche a vypracovali si trojgólové vedenie. Po obrátke už domáci zošliapli z plynového pedálu, nechali hrať aj hostí, ktorí to náležite využili a väčší náskok už Tekovčanom nedovolili si vytvoriť. Napriek tomu domáci kontrolovali priebeh až do konečného hvizdu.
Šarovce - Kalinčiakovo 2:1 (1:1), góly: 16. Michalík, 64. Gunič - 33. J. Éhn, (Križan, Holman, Kopanicová)
Šarovce: P. Pechovský - G. Füri, J. Madaj, P. Nagy, A. Nap, G. Gunič, B. Kondrčík, Banda, J. Michalík, D. Horváth, K. Baláž (A. Gáloš, R. Kováč, G. Kováč, M. Líška)
Kalinčiakovo: P. Mikula - J. Éhn, Ľ. Uhnák, T. Pleva, P. Lohyňa, Cheben, V. Stančík, M. Vetor, Ľ. Somolay, S. Holubík, Ľ. Fürješ (L. Zapletaj, F. Sebelédy, J. Mikuláš)
V priemernom zápase sa hral vyrovnaný duel. Domáci mali lepší úvod a v 16. išli do vedenia po góle Michalíka. Hostia odpovedali podobne a v 33. min. Éhn skóre zrovnal. Po obrátke opäť nik nevynikal, no rozhodnutie padlo po presnom zásahu Guniča už v 64. min. Hostia, hoci chceli, vyrovnať už nedokázali a tak si domáci pripísali v tabuľke vydreté tri body.
Plášťovce - H. Kľačany 4:3 (0:3), góly: L. Križan 2, Š. Šomlo 2 (jeden z 11 m) - B. Béreš, J. Poláčik, J. Kaminský, (Zaimi B, Zaimi J)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, Š. Šomlo, Z. Pribránsky, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Žóka, J. Nanias (E. Krizsek, J. Velebný, A. Farkas, K. Jakab, Sz. Szabó)
Hronské Kľačany: M. Fabian - P. Krivočenko, B. Béreš, M. Brezina, J. Poláčik, A. Krkoš, M. Hancko, H. Podseník, J. Kaminský, P. Štipka , M. Kúdela (M. Hoľka, M. Krkoš)
Hostia do prestávky prekvapili domácich dobrou a hlavne útočnou hrou, keď okrem troch gólov ďalšie svoje šance zahodili. Po zmene strán však bolo už všetko inak a Plášťovce zatlačili súpera na vlastnú púolovicu. Domáci hneď v úvode druhej časti znížili, narástli im krídla a postupne vyrovnali na 3:3. rozhodujúci gól na 4:3 potom pridal L. Križan a body zostali domácim.
Tlmače - Želiezovce 0:1 (0:0), gól: Petrík, (Žirko, Szikora st)
Tlmače: J. Kinčok - J. Izakovič, M. Havran, M. Bombala, T. Fraňa, D. Illenčík, J. Kissimonyi, J. Jašek, R. Kollár, Z. Považan, M. Chano (P. Švolík, Frtús, Svetlák)
Želiezovce: N. Barecz - P. Krištofoli, R. Karkó, P. Páchnik, T. Rotík, M. Hudák, M. Petrík, L. Lauko, P. Cibula, P. Kokoška, M. Páchnik (E. Csudai, Z. Vincúr, Z. Lehocký)
V zápase priemernej úrovni sa dlho hral úplne vyrovnaný zápas, kde na oboch stranách mali strelci gólové príležitosti, ale na gólmanov nevyzreli, keď bližšie ku gólu boli hostia. Po obrátke mal gól na svojej kopačke Chano, no ani on nemieril presne. Od 70. min. prevzali hostia iniciatívu vidiac, že domácim sa príliš nedarí a Petrík svojim gólom rozhodol, že Želiezovčania sa vracali domov s plným bodovým ziskom.
Čaka - Žemberovce 1:0 (1:0), gól: Mudroň, (Ďurina, Vyskočil, Gálik)
Čaka: P. Molnár - M. Havran, Š. Tanaši, R. Mudroň, J. Sádovský, Ľ. Čvirik, T. Kopernický, J. Valo, I. Tušan, R. Meiling, E. Bielik (M. Krnčan, I. Stojka, T. Fonody, M. Dorník, G. Bombicz, Milan Viglaš, Š. Hlinka)
Žemberovce: M. Bielik - M. Ťapaj, R. Ťažký, M. Tomáš, M. Šimkovic, M. Vrecník, J. Vidra, J. Studenka, J. Kubalák, M. Ármai, I. Vrecník (I. Slúka, J. Píš, M. Bóna)
Domácim sa v tomto zápase príliš nedarilo a hostia sa takmer postarali o senzáciu. Žemberovčania podali veľmi dobrý výkon, čo domáci iste neočakávali. Najväčšie problémy im robil Miloš Ármai a Čakania mala s ním veľké problémy. Do polčasu bol strelecky úspešný jedine domáci Mudroň a Čaka viedla. Po obrátke, hlavne posledných 20 minút boli hostia blízko k vyrovnaniu, no favorizovaní domáci svoje víťazstvo udržali.
Podlužany - P. Vozokany 3:3 (0:2), góly: Cziria, Szalma, Vetor (z 11 m) - T. Sádovský, Jakab, Plašek, (Pál, Szikora ml, Kolev A)
Podlužany: M. Cetner - E. Szalma, P. Šebo, M. Búry, Š. Boďo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Lukáč, Š. Vetor, E. Cziria, M. Zlatňanský (V. Porubský, Š. Šebo)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, J. Ivančo, B. Sádovský, R. Tóth, Š. Styecz, M. Plašek, F. Beňuš, L. Buchlovič, T. Sádovský (M. Bandzi, M. Turčík, T. Varga, J. Fábry, M. Buchlovič, O. Ganec ml.)
V prvej polhodine sa hral útočný futbal z jednej strany na druhú. Lenže potom hostia dva razy udreli a znenazdajky viedli o dva góly. A keď v 55. min. Plašek upravil na 0:3, zdalo sa biť rozhodnuté. Lenže domáci nezložili zbrane a Cziria znížil. O niekoľko minút potom Szalma znížil na rozdiel gólu a v 80. min. z penalty vyrovnal Vetor na konečných 3:3. Domáci ešte v závere mohli dokonca strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale to by už bolo pre hostí naozaj veľmi kruté.
1. Čaka 12 11 1 0 34:5 34 (13)
2. Levice 12 7 4 1 39:10 25 (7)
3. Želiezovce 12 8 1 3 39:14 25 (10)
4. P. Vozokany 12 6 3 3 23:13 21 (3)
5. D. Pial 12 6 3 3 26:21 21 (3)
6. St. Tekov 12 6 2 4 26:23 20 (-1)
7. Plášťovce 12 6 2 4 27:32 20 (-1)
8. Žemberovce 12 5 1 6 16:16 16 (-2)
9. Kozárovce 12 5 1 6 23:29 16 (1)
10. Tlmače 12 4 3 5 20:18 15 (-3)
11. H. Kľačany 12 5 0 7 28:36 15 (0)
12. Podlužany 12 3 4 5 19:27 13 (-8)
13. Šarovce 12 4 0 8 14:30 12 (-12)
14. Kalinčiakovo 12 2 2 8 25:27 8 (-7)
15. N. Dedina 12 2 1 9 11:47 7 (-8)
16. Jur n/H. 12 1 2 9 11:33 5 (-10)
II. TRIEDA 12. KOLO
Tri remízy, prekvapenie v Horných Turovciach
Bátovce - Santovka 8:0 (4:0), góly: S. Janeček 3, P. Bíro 2 (oba z 11m), Gajdoš, M. Ťašký, Skladan, (Galgóci)
Domáci začali výborne, hrali efektívny futbal po krídlach, čoho dôsledkom bolo až osem presných zásahov. V 12. min. otvoril skóre Janeček, po ňom sa presadil perfektnou bombou Skladan, a keď Bíro nezaváhal pri penalte, hostia boli zrelí na uterák. V 60. min. zvýšil opäť Janeček na 5:0. Bátovčania potvrdili, že keď majú k dispozícii kompletný káder, dokážu zahrať naozaj kvalitne.
H. Kosihy - P. Ruskov 1:0 (0:0), gól: D. Lakatoš, (Bakači)
V Hronských Kosihách sa hral vyrovnaný zápas. Hostia mali v poli optickú prevahu, lenže pohoreli vo finálnej fáze. Domáci sa sústredili na pevnú defenzívu a v 70. min. Lakatoš po štandardnej situácii rozhodol o tom, že tri body ostali doma.
H. Turovce - Lok 3:3 (2:2), góly: P. Tóth, V. Csáky, Baláž – Zdychavský, Szilvás, Cigáň, (Sasko)
Vo vyrovnanom zápase sa šance striedali na oboch stranách a na svoje si prišli hlavne diváci. V 5. min. otvoril skóre domáci P. Tóth, ale Ločania vzápätí vyrovnali. Takto to pokračovalo až do konca zápasu. A keďže hostia dokázali reagovať na každý domáci presný zásah, zápas sa skončil spravodlivou remízou.
Farná - Vyškovce 1:1 (1:0), góly: Lacuška – Gálik, (Fialka)
Vo Farnej mali viac šancí domáci hráči. Prvý gól vsietil Lacuška, no hostia odpovedať nedokázali. Hrdinom zápasu bol hosťujúci gólman Tűspok, ktorý zmaril hráčom Farnej dva pokutové kopy. V prvom polčase nedal Sulka a v druhom dejstve sa pomýlil aj Šalaga. Aj preto si Vyškovčania odniesli z Farnej bodík.
I. Úľany - Tešmak 5:0 (3:0), góly: M. Bodzár 2, G. Morvai, Jámbor, Bánovský, (Kollár)
Zápas v Ip. Úľanoch bol jasne v réžii domáceho mužstva, ktoré už v 20 min. vyhrávalo o tri góly. Hráči sa potom uspokojili a do prestávky už viac gólov nepadlo. V druhej polovici zápasu sa osmelili aj hostia, lenže niekoľko šancí trestuhodne zahodili. Potom opäť úradovali domáci hráči a po dvoch presných zásahoch zaslúžene vyhrali.
Rybník - V. Turovce 2:1 (1:0), góly: Gregor, J. Lulčo – Szarka, (Szelényi)
V Rybníku sa hral vynikajúci futbal, o ktorý sa pričinili obe mužstvá. Prvá polovica prvého polčasu vyšla lepšie hosťom, ale strela N. Pásztora skončila len na tyči. Neskôr vari z 5 metrov prestrelil hosťujúcu svätyňu domáci Kováčik. V 25. min. sa ukázal Gregor, keď jeho utešená strela spoza šestnástky skončila za chrbtom hosťujúceho gólmana – 1:0. V druhom polčase pridali Rybníčania druhý gól, keď zaváhanie v obrane V. Turoviec využil J. Lulčo a po samostatnom nájazde rozvlnil sieť. Hostia v 80. min. zdramatizovali zápas gólom Szarku, ale Rybníčania si už tri body nenechali vziať.
Čata - N. Tekov 1:0 (0:0), gól: G. Raj, (Slabý)
Čatania odohrali v nedeľu so svojim súperom vyrovnaný zápas. V prvom polčase sa nebolo veľmi na čo pozerať, pretože šancí bolo ako šafranu. Ani druhé dejstvo neprinieslo pekný futbal, ale v 57. min. sa presadil Raj, keď zužitkoval elegantnú prihrávku od Struhára. Do konca zápasu už viac gólov nepadlo, preto si domáci zaknihovali ďalšie víťazstvo.
Keť - Bory 3:3 (0:0), góly: Gál, Farkaš, Vida – Radovčič 2, Mirjak, (Moravčík)
Prvý polčase sa hral vo vlažnom tempe a hra sa odvíjala medzi šestnástkami. V druhej časti spravila domáca obrana niekoľko chýb, čo húževnatí hostia dokonale využili. V 90. min. bol stav 1:3, lenže v poslednej minúte hostia nepochopiteľne zaváhali a pripravili sa o tri body.
1. H. Turovce 12 8 4 0 54:16 28 (7)
2. I. Úľany 12 7 3 2 32:15 24 (3)
3. V. Turovce 12 6 3 3 28:14 21 (6)
4. N. Tekov 12 6 3 3 24:11 21 (3)
5. Čata 12 6 2 4 32:25 20 (-1)
6. Keť 12 6 1 5 33:29 19 (-2)
7. Lok 12 6 1 5 24:20 19 (4)
8. Rybník 12 6 1 5 19:26 19 (-2)
9. P. Ruskov 12 5 2 5 22:19 17 (2)
10. Bory 12 5 2 5 23:22 17 (-1)
11. Bátovce 12 5 1 6 32:35 16 (-2)
12. Vyškovce 12 3 4 5 22:29 13 (-2)
13. Santovka 12 4 1 7 26:35 13 (-2)
14. H. Kosihy 12 3 1 8 19:33 10 (-8)
15. Farná 12 2 2 8 19:48 8 (-13)
16. Tešmak 12 2 1 9 9:41 7 (-8)
III. TRIEDA SEVEROZÁPAD 12. KOLO
Futbalisti Horného Pialu s prvou výhrou
Veľký Ďur - Beša 2:0 (1:0), góly: Osvald, Nádašdy, (Svetlošák)
Domáci začali ako z veľkej knihy a Osvald už v 3.min. rozvlnil sieť. Domácich gól uspokojil, čo hralo do karát Bešanom, tí však svoje šance nepremenili. V druhom dejstve už domáci hrali opäť dobrý futbal a v 76. min. poistil domáce víťazstvo Nádašdy.
V. Kozmálovce - M. Ludany 1:2 (1:1), góly: Graus – Pekarík, Zoller, (Žirko)
Hostia začali zápas aktívnejšie, ale domáci sa po štvrťhodinke hry ujali vedenia po brejkovej situácii. Ludančania si však hrali svoje a v 44. min. Pekarík vyrovnal. V druhom polčase hrali hostia s vetrom a hneď po rozohrávke Zoller pridal druhý gól. Do konca zápasu boli lepší hostia a nakoniec si odniesli všetky tri body.
Podlužany B - Horný Pial 1:2 (1:0), góly: M. Budovec – Petráš, P. Szilva, (Kolev A, Szikora ml)
V Podlužanoch sa hral v prvom polčase vyrovnaný futbal a domáci sa v 32. min. ujali vedenia, keď rýchly protiútok presne zakončil Budovec. V druhej polovici zápasu domáci búšili do svojho súpera, lenže šance premeniť nedokázali. Pialčania to využili, svoje kontry dokázali zužitkovať a odniesli si z Podlužian všetky body.
1. V. Ďur 11 9 1 1 36:11 28 (10)
2. M. Ludany 10 9 0 1 33:9 27 (12)
3. Beša 11 4 4 3 19:27 16 (1)
4. V. Kozmálovce 10 4 1 5 23:24 13 (-2)
5. Podlužany B 10 2 2 6 14:24 8 (-7)
6. Vyšné 10 1 2 7 19:33 5 (-10)
7. H. Pial 10 1 2 7 8:24 5 (-10)
ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 2. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 3. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 4. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 5. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 6. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 7. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 8. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 9. Mecom ide na zelenú
 10. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 1. Vianočné dovolenky sa vrátili na čísla pred pandémiou
 2. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 3. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 4. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 5. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 6. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 7. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 8. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 9. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 10. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 6 033
 2. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 495
 3. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 4 451
 4. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 4 191
 5. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 561
 6. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 3 049
 7. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 684
 8. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť 2 234
 9. Marrákeš je červená perla Maroka 2 006
 10. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 1 894

Blogy SME

 1. Lucia Žárska: Investovať do PayPal práve teraz?
 2. Stanislav Pánis: Normalizácia volatility pri pokračovaní rely
 3. Rudolfa Vallová: Zamerané na verejnú správu
 4. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: (Ne)primeranosť protipandemických vyhlášok ÚVZ
 5. Tomáš Harustiak: Ako vznikol mýtus o Ježišovi
 6. Štefan Vidlár: 300 eury ešče rás
 7. Donal Greene: 3 dôvody, prečo sme sa rozhodli založiť náš startup na Slovensku (a nie v Írsku)
 8. Andrej Hossa: Zariadenie spálne jednoducho a štýlovo
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 104
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 8 219
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 968
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 294
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 371
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 083
 7. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 4 012
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 889
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
 8. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Zapojte sa do najväčšieho prieskumu zameraného na závislosti ako alkohol, fajčenie, drogy a mobil. Vyplnením ankety sa automaticky zaradíte do súťaže.


16. jan
Martin Knut, predseda správnej rady občianskeho združenia Liga za duševné zdravie.

Závislosť je psychická porucha, ktorá môže mať katastrofálne následky na fyzické, no najmä psychické zdravie človeka a dlhodobo negatívne ovplyvňuje jeho rodinný život aj sociálne väzby.


23. jan
Ilustračná fotografia.

Viete, čo všetko musíte v zamestnaní strpieť a čo je už za čiarou? Hľadáte pomoc pri riešení pracovných problémov, máte problém s kolegami či nadriadeným? Nájdite s nami riešenie.


24. jan

Na tento rok pripravujú ďalšie projekty.


TASR 22. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Orave sú len dve dediny, v ktorých za minulý týždeň nezaznamenali covid. Tri dediny Bielej Oravy mali spolu o takmer tretinu viac infikovaných ako celý Dolnokubínsky okres.


25. jan

Pacientom bude k dispozícii niekoľko nových lekárov aj centrum včasnej intervencie.


24. jan

Nadnárodný reťazec plánoval otvoriť už vlani.


19 h

Vyviazla bez vážnejšej ujmy na zdraví.


TASR 6 h

Blogy SME

 1. Lucia Žárska: Investovať do PayPal práve teraz?
 2. Stanislav Pánis: Normalizácia volatility pri pokračovaní rely
 3. Rudolfa Vallová: Zamerané na verejnú správu
 4. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: (Ne)primeranosť protipandemických vyhlášok ÚVZ
 5. Tomáš Harustiak: Ako vznikol mýtus o Ježišovi
 6. Štefan Vidlár: 300 eury ešče rás
 7. Donal Greene: 3 dôvody, prečo sme sa rozhodli založiť náš startup na Slovensku (a nie v Írsku)
 8. Andrej Hossa: Zariadenie spálne jednoducho a štýlovo
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 104
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 8 219
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 968
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 294
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 371
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 083
 7. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 4 012
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 889
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
 8. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu