Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže ObFZ Levice

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ 12. KOLO
Náskok vedúcej Čaky naďalej nezmenený
Levice - N. Dedina 8:0 (5:0), góly: M. Meňhard 5, E. Zorád 3, (Moravčík, Kollár, Sasko)
Levice: E. Ivanič - E. Zorád, M. Graus, R. Pankulič, S. Kysel, R. Fogad,, M. Tóth, M. Meňard, J. Vrecník, P. Varga, P. Martinček (T. Krenčan, M. Gabaš, M. Krenčan, M. Huszár, L. Gubík ml., P. Kopka, S. Drenka)
Nová Dedina: V. Ďurečka - M. Mráz, P. Bob, L. Zabák, A. Šebo, M. Kollár, B. Juroško, J. Zabák, S. Jakubis, J. Selka, M. Čecha (B. Harmady, P. Titurus, J. Salaj, B. Varga, T. Frtús)
Po vynútenej zmene na pozícii hlavného trénera došlo k zmenám v rozostavení hráčov na hracej ploche. Do základu sa vrátil Meňhard a odvďačil sa za to strelením piatich gólov, keď štyri z nich dal do polčasu. Hostia pôsobili na ihrisku ustráchaným dojmom, kvality domáceho gólmana Ivaniča vôbec nepreverili. Hlavne do polčasu podali domáci dobrý výkon, po obrátke už svojho súpera trošičku šetrili, veď o týždeň ich čaká ďalší ťažký súper v Pl. Vozokanoch.
Dolný Pial - Jur n/Hr. 6:1 (3:0), góly: 15., 43. a 72. Zummer, 35. Mézsáros, 75. M. Trgiňa, 82. Bielik - 90. Sulyan, (Havran, Petrík, Macho)
Dolný Pial: A. Ledényi - T. Magda, I. Bujka, M. Ledényi, I. Vízi, M. Trgiňa, I. Jedlička, P. Valach, R. Bielik, R. Zummer, T. Mészáros (V. Bútora, A. Sladíček, E. Fürri, Ľ. Lukáč, M. Laurenčík)
Jur nad Hronom: R. Fürri - P. Sulyan, J. Ilko, E. Bóc, M. Stanko, M. Erfaňuch, M. Srna, M. Prišťák, J. Čech, R. Rakovič, M. Sakoš (Š. Molnár, M. Čech, D. Čonka, L. Garaj, T. Lörincz, P. Tóth)
Po nervóznom úvode domáci potvrdili svoju dobrú fazónu z posledných zápasov. Už do polčasu tri razy prekonali brankára hostí a prakticky rozhodli o svojom víťazstve. Strelecky v zápase vynikal Zummer, keď bol úspešný až trikrát. Po obrátke domáci už len kontrolovali vývoj zápasu a poľahky ho dotiahli do víťazného konca.
S. Tekov - Kozárovce 5:2 (4:1), góly: I. Bátovský ml. 2, R. Bátovský, Angleta, M. Halabuk - Koláček, Mező, (Dvornák, Klabníková, Morvay)
Starý Tekov: R. Bačík - M. Krnčan, R. Máčaj, I. Bátovský ml., M. Bánsky, R. Frtús, J. Angleta, V. Kúdela, R. Bátovský, M. Halabuk, B. Halabuk (P. Hajko, M. Konkoľ, R. Hajko, I. Bátovský st.)
Kozárovce: P. Barutík - I. Šimkovič, T. Kútik, T. Mező, M. Švolík, J. Graus, M. Koláček, V. Hoľka, R. Priecel, S. Benčať, A. Benčať (R. Demian, R. Gaži, M. Halo)
Tekovčania boli od úvodného hvizdu aktívnejší a futbalovejší, ako ich súper. Hlavne v 1. polčase domáci úplne ovládli dianie na hracej ploche a vypracovali si trojgólové vedenie. Po obrátke už domáci zošliapli z plynového pedálu, nechali hrať aj hostí, ktorí to náležite využili a väčší náskok už Tekovčanom nedovolili si vytvoriť. Napriek tomu domáci kontrolovali priebeh až do konečného hvizdu.
Šarovce - Kalinčiakovo 2:1 (1:1), góly: 16. Michalík, 64. Gunič - 33. J. Éhn, (Križan, Holman, Kopanicová)
Šarovce: P. Pechovský - G. Füri, J. Madaj, P. Nagy, A. Nap, G. Gunič, B. Kondrčík, Banda, J. Michalík, D. Horváth, K. Baláž (A. Gáloš, R. Kováč, G. Kováč, M. Líška)
Kalinčiakovo: P. Mikula - J. Éhn, Ľ. Uhnák, T. Pleva, P. Lohyňa, Cheben, V. Stančík, M. Vetor, Ľ. Somolay, S. Holubík, Ľ. Fürješ (L. Zapletaj, F. Sebelédy, J. Mikuláš)
V priemernom zápase sa hral vyrovnaný duel. Domáci mali lepší úvod a v 16. išli do vedenia po góle Michalíka. Hostia odpovedali podobne a v 33. min. Éhn skóre zrovnal. Po obrátke opäť nik nevynikal, no rozhodnutie padlo po presnom zásahu Guniča už v 64. min. Hostia, hoci chceli, vyrovnať už nedokázali a tak si domáci pripísali v tabuľke vydreté tri body.
Plášťovce - H. Kľačany 4:3 (0:3), góly: L. Križan 2, Š. Šomlo 2 (jeden z 11 m) - B. Béreš, J. Poláčik, J. Kaminský, (Zaimi B, Zaimi J)
Plášťovce: M. Matúš - G. Kneizel, R. Križan, Š. Šomlo, Z. Pribránsky, Sz. Bencsok, M. Kneizel, I. Šereš, L. Križan, L. Žóka, J. Nanias (E. Krizsek, J. Velebný, A. Farkas, K. Jakab, Sz. Szabó)
Hronské Kľačany: M. Fabian - P. Krivočenko, B. Béreš, M. Brezina, J. Poláčik, A. Krkoš, M. Hancko, H. Podseník, J. Kaminský, P. Štipka , M. Kúdela (M. Hoľka, M. Krkoš)
Hostia do prestávky prekvapili domácich dobrou a hlavne útočnou hrou, keď okrem troch gólov ďalšie svoje šance zahodili. Po zmene strán však bolo už všetko inak a Plášťovce zatlačili súpera na vlastnú púolovicu. Domáci hneď v úvode druhej časti znížili, narástli im krídla a postupne vyrovnali na 3:3. rozhodujúci gól na 4:3 potom pridal L. Križan a body zostali domácim.
Tlmače - Želiezovce 0:1 (0:0), gól: Petrík, (Žirko, Szikora st)
Tlmače: J. Kinčok - J. Izakovič, M. Havran, M. Bombala, T. Fraňa, D. Illenčík, J. Kissimonyi, J. Jašek, R. Kollár, Z. Považan, M. Chano (P. Švolík, Frtús, Svetlák)
Želiezovce: N. Barecz - P. Krištofoli, R. Karkó, P. Páchnik, T. Rotík, M. Hudák, M. Petrík, L. Lauko, P. Cibula, P. Kokoška, M. Páchnik (E. Csudai, Z. Vincúr, Z. Lehocký)
V zápase priemernej úrovni sa dlho hral úplne vyrovnaný zápas, kde na oboch stranách mali strelci gólové príležitosti, ale na gólmanov nevyzreli, keď bližšie ku gólu boli hostia. Po obrátke mal gól na svojej kopačke Chano, no ani on nemieril presne. Od 70. min. prevzali hostia iniciatívu vidiac, že domácim sa príliš nedarí a Petrík svojim gólom rozhodol, že Želiezovčania sa vracali domov s plným bodovým ziskom.
Čaka - Žemberovce 1:0 (1:0), gól: Mudroň, (Ďurina, Vyskočil, Gálik)
Čaka: P. Molnár - M. Havran, Š. Tanaši, R. Mudroň, J. Sádovský, Ľ. Čvirik, T. Kopernický, J. Valo, I. Tušan, R. Meiling, E. Bielik (M. Krnčan, I. Stojka, T. Fonody, M. Dorník, G. Bombicz, Milan Viglaš, Š. Hlinka)
Žemberovce: M. Bielik - M. Ťapaj, R. Ťažký, M. Tomáš, M. Šimkovic, M. Vrecník, J. Vidra, J. Studenka, J. Kubalák, M. Ármai, I. Vrecník (I. Slúka, J. Píš, M. Bóna)
Domácim sa v tomto zápase príliš nedarilo a hostia sa takmer postarali o senzáciu. Žemberovčania podali veľmi dobrý výkon, čo domáci iste neočakávali. Najväčšie problémy im robil Miloš Ármai a Čakania mala s ním veľké problémy. Do polčasu bol strelecky úspešný jedine domáci Mudroň a Čaka viedla. Po obrátke, hlavne posledných 20 minút boli hostia blízko k vyrovnaniu, no favorizovaní domáci svoje víťazstvo udržali.
Podlužany - P. Vozokany 3:3 (0:2), góly: Cziria, Szalma, Vetor (z 11 m) - T. Sádovský, Jakab, Plašek, (Pál, Szikora ml, Kolev A)
Podlužany: M. Cetner - E. Szalma, P. Šebo, M. Búry, Š. Boďo, L. Hinzeller, E. Frajka, M. Lukáč, Š. Vetor, E. Cziria, M. Zlatňanský (V. Porubský, Š. Šebo)
Plavé Vozokany: Ľ. Sádovský - M. Jakab, R. Bandzi, J. Ivančo, B. Sádovský, R. Tóth, Š. Styecz, M. Plašek, F. Beňuš, L. Buchlovič, T. Sádovský (M. Bandzi, M. Turčík, T. Varga, J. Fábry, M. Buchlovič, O. Ganec ml.)
V prvej polhodine sa hral útočný futbal z jednej strany na druhú. Lenže potom hostia dva razy udreli a znenazdajky viedli o dva góly. A keď v 55. min. Plašek upravil na 0:3, zdalo sa biť rozhodnuté. Lenže domáci nezložili zbrane a Cziria znížil. O niekoľko minút potom Szalma znížil na rozdiel gólu a v 80. min. z penalty vyrovnal Vetor na konečných 3:3. Domáci ešte v závere mohli dokonca strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale to by už bolo pre hostí naozaj veľmi kruté.
1. Čaka 12 11 1 0 34:5 34 (13)
2. Levice 12 7 4 1 39:10 25 (7)
3. Želiezovce 12 8 1 3 39:14 25 (10)
4. P. Vozokany 12 6 3 3 23:13 21 (3)
5. D. Pial 12 6 3 3 26:21 21 (3)
6. St. Tekov 12 6 2 4 26:23 20 (-1)
7. Plášťovce 12 6 2 4 27:32 20 (-1)
8. Žemberovce 12 5 1 6 16:16 16 (-2)
9. Kozárovce 12 5 1 6 23:29 16 (1)
10. Tlmače 12 4 3 5 20:18 15 (-3)
11. H. Kľačany 12 5 0 7 28:36 15 (0)
12. Podlužany 12 3 4 5 19:27 13 (-8)
13. Šarovce 12 4 0 8 14:30 12 (-12)
14. Kalinčiakovo 12 2 2 8 25:27 8 (-7)
15. N. Dedina 12 2 1 9 11:47 7 (-8)
16. Jur n/H. 12 1 2 9 11:33 5 (-10)
II. TRIEDA 12. KOLO
Tri remízy, prekvapenie v Horných Turovciach
Bátovce - Santovka 8:0 (4:0), góly: S. Janeček 3, P. Bíro 2 (oba z 11m), Gajdoš, M. Ťašký, Skladan, (Galgóci)
Domáci začali výborne, hrali efektívny futbal po krídlach, čoho dôsledkom bolo až osem presných zásahov. V 12. min. otvoril skóre Janeček, po ňom sa presadil perfektnou bombou Skladan, a keď Bíro nezaváhal pri penalte, hostia boli zrelí na uterák. V 60. min. zvýšil opäť Janeček na 5:0. Bátovčania potvrdili, že keď majú k dispozícii kompletný káder, dokážu zahrať naozaj kvalitne.
H. Kosihy - P. Ruskov 1:0 (0:0), gól: D. Lakatoš, (Bakači)
V Hronských Kosihách sa hral vyrovnaný zápas. Hostia mali v poli optickú prevahu, lenže pohoreli vo finálnej fáze. Domáci sa sústredili na pevnú defenzívu a v 70. min. Lakatoš po štandardnej situácii rozhodol o tom, že tri body ostali doma.
H. Turovce - Lok 3:3 (2:2), góly: P. Tóth, V. Csáky, Baláž – Zdychavský, Szilvás, Cigáň, (Sasko)
Vo vyrovnanom zápase sa šance striedali na oboch stranách a na svoje si prišli hlavne diváci. V 5. min. otvoril skóre domáci P. Tóth, ale Ločania vzápätí vyrovnali. Takto to pokračovalo až do konca zápasu. A keďže hostia dokázali reagovať na každý domáci presný zásah, zápas sa skončil spravodlivou remízou.
Farná - Vyškovce 1:1 (1:0), góly: Lacuška – Gálik, (Fialka)
Vo Farnej mali viac šancí domáci hráči. Prvý gól vsietil Lacuška, no hostia odpovedať nedokázali. Hrdinom zápasu bol hosťujúci gólman Tűspok, ktorý zmaril hráčom Farnej dva pokutové kopy. V prvom polčase nedal Sulka a v druhom dejstve sa pomýlil aj Šalaga. Aj preto si Vyškovčania odniesli z Farnej bodík.
I. Úľany - Tešmak 5:0 (3:0), góly: M. Bodzár 2, G. Morvai, Jámbor, Bánovský, (Kollár)
Zápas v Ip. Úľanoch bol jasne v réžii domáceho mužstva, ktoré už v 20 min. vyhrávalo o tri góly. Hráči sa potom uspokojili a do prestávky už viac gólov nepadlo. V druhej polovici zápasu sa osmelili aj hostia, lenže niekoľko šancí trestuhodne zahodili. Potom opäť úradovali domáci hráči a po dvoch presných zásahoch zaslúžene vyhrali.
Rybník - V. Turovce 2:1 (1:0), góly: Gregor, J. Lulčo – Szarka, (Szelényi)
V Rybníku sa hral vynikajúci futbal, o ktorý sa pričinili obe mužstvá. Prvá polovica prvého polčasu vyšla lepšie hosťom, ale strela N. Pásztora skončila len na tyči. Neskôr vari z 5 metrov prestrelil hosťujúcu svätyňu domáci Kováčik. V 25. min. sa ukázal Gregor, keď jeho utešená strela spoza šestnástky skončila za chrbtom hosťujúceho gólmana – 1:0. V druhom polčase pridali Rybníčania druhý gól, keď zaváhanie v obrane V. Turoviec využil J. Lulčo a po samostatnom nájazde rozvlnil sieť. Hostia v 80. min. zdramatizovali zápas gólom Szarku, ale Rybníčania si už tri body nenechali vziať.
Čata - N. Tekov 1:0 (0:0), gól: G. Raj, (Slabý)
Čatania odohrali v nedeľu so svojim súperom vyrovnaný zápas. V prvom polčase sa nebolo veľmi na čo pozerať, pretože šancí bolo ako šafranu. Ani druhé dejstvo neprinieslo pekný futbal, ale v 57. min. sa presadil Raj, keď zužitkoval elegantnú prihrávku od Struhára. Do konca zápasu už viac gólov nepadlo, preto si domáci zaknihovali ďalšie víťazstvo.
Keť - Bory 3:3 (0:0), góly: Gál, Farkaš, Vida – Radovčič 2, Mirjak, (Moravčík)
Prvý polčase sa hral vo vlažnom tempe a hra sa odvíjala medzi šestnástkami. V druhej časti spravila domáca obrana niekoľko chýb, čo húževnatí hostia dokonale využili. V 90. min. bol stav 1:3, lenže v poslednej minúte hostia nepochopiteľne zaváhali a pripravili sa o tri body.
1. H. Turovce 12 8 4 0 54:16 28 (7)
2. I. Úľany 12 7 3 2 32:15 24 (3)
3. V. Turovce 12 6 3 3 28:14 21 (6)
4. N. Tekov 12 6 3 3 24:11 21 (3)
5. Čata 12 6 2 4 32:25 20 (-1)
6. Keť 12 6 1 5 33:29 19 (-2)
7. Lok 12 6 1 5 24:20 19 (4)
8. Rybník 12 6 1 5 19:26 19 (-2)
9. P. Ruskov 12 5 2 5 22:19 17 (2)
10. Bory 12 5 2 5 23:22 17 (-1)
11. Bátovce 12 5 1 6 32:35 16 (-2)
12. Vyškovce 12 3 4 5 22:29 13 (-2)
13. Santovka 12 4 1 7 26:35 13 (-2)
14. H. Kosihy 12 3 1 8 19:33 10 (-8)
15. Farná 12 2 2 8 19:48 8 (-13)
16. Tešmak 12 2 1 9 9:41 7 (-8)
III. TRIEDA SEVEROZÁPAD 12. KOLO
Futbalisti Horného Pialu s prvou výhrou
Veľký Ďur - Beša 2:0 (1:0), góly: Osvald, Nádašdy, (Svetlošák)
Domáci začali ako z veľkej knihy a Osvald už v 3.min. rozvlnil sieť. Domácich gól uspokojil, čo hralo do karát Bešanom, tí však svoje šance nepremenili. V druhom dejstve už domáci hrali opäť dobrý futbal a v 76. min. poistil domáce víťazstvo Nádašdy.
V. Kozmálovce - M. Ludany 1:2 (1:1), góly: Graus – Pekarík, Zoller, (Žirko)
Hostia začali zápas aktívnejšie, ale domáci sa po štvrťhodinke hry ujali vedenia po brejkovej situácii. Ludančania si však hrali svoje a v 44. min. Pekarík vyrovnal. V druhom polčase hrali hostia s vetrom a hneď po rozohrávke Zoller pridal druhý gól. Do konca zápasu boli lepší hostia a nakoniec si odniesli všetky tri body.
Podlužany B - Horný Pial 1:2 (1:0), góly: M. Budovec – Petráš, P. Szilva, (Kolev A, Szikora ml)
V Podlužanoch sa hral v prvom polčase vyrovnaný futbal a domáci sa v 32. min. ujali vedenia, keď rýchly protiútok presne zakončil Budovec. V druhej polovici zápasu domáci búšili do svojho súpera, lenže šance premeniť nedokázali. Pialčania to využili, svoje kontry dokázali zužitkovať a odniesli si z Podlužian všetky body.
1. V. Ďur 11 9 1 1 36:11 28 (10)
2. M. Ludany 10 9 0 1 33:9 27 (12)
3. Beša 11 4 4 3 19:27 16 (1)
4. V. Kozmálovce 10 4 1 5 23:24 13 (-2)
5. Podlužany B 10 2 2 6 14:24 8 (-7)
6. Vyšné 10 1 2 7 19:33 5 (-10)
7. H. Pial 10 1 2 7 8:24 5 (-10)
ROMAN UHNÁK, TOMÁŠBAČÍK

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
 10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
 1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 731
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 680
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 126
 4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 468
 5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 834
 6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 578
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 263
 8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 115
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 5 885
 10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 870
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

V Žiari nad Hronom pribudnú ďalšie odberové miesta

Mesto pripravuje niekoľko nových odberových miest, na ktorých by sa vďaka online registrácii nemuselo čakať v radoch.

Ilustračné foto

Začína sa celoplošné testovanie, na týchto miestach sa môžete dať testovať

Na Slovensku začína celoplošné skríningové testovanie. V našom regióne sa môžete dať otestovať na viacerých miestach.

Ilustračné foto

Dali by ste dieťaťu cigaretu? Mnohí áno

Dali by ste dieťaťu cigaretu, ak by si ju vypýtalo? Väčšina z nás áno. Dokumentuje to sociálny experiment a mystery shopping, ktoré zastrešila vzdelávacia iniciatíva NA VEKU ZÁLEŽÍ.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Už ste čítali?