Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

MÚMF Levice

I. LIGA 10. KOLO
Inzultácia v zápase Kovatex - MFC 04
ŠKP - Real Drink 4:9 (1:1), góly: J. Sovány 3, G. Csala - J. Krenčan 4, M. Chano 3, Mišo Ármai, Kurcz
V 1. polčase to vôbec nevyzeralo, že padne v zápase až toľko veľa gólov. Na vedúci gól Csalu odpovedali Drinkáči podobne a polčas sa skončil chudobným skóre 1:1. Zato po zmene strán sa strelci vyznamenali a to ešte brankári oboch mužstiev niekoľko ďalších tutoviek zneškodnili. To preto, lebo obrany boli na oboch stranách dosť benevolentné. Drinkáči potom neustále viedli, no ani za stavu 6:4 pre nich to stále ešte nebolo rozhodnuté, až siedmy gól v sieti ŠKP definitívne zlomil zápas v prospech Drinkáčov.
LVT - Dukla 3:7 (2:3), góly: Adámi, Chmelovics - E. Frajka 4, M. Dorník 2, M. Šebo
LVT viedlo len na samom začiatku zápasu, Dukla ešte do polčasu otočila skóre vo svoj prospech troma gólmi v jednom slede. LVT ešte kontrovalo na 2:3, ale to bolo zo strany tohto mužstva už všetko. Keďže LVT nemalo hráčov na striedanie, bolo len otázkou času, do kedy vydržia so silami. Dukla tento fakt využila a poľahky zápas rozhodla vo svoj prospech.
Kovatex - MFC 04 Levice - zápas sa nedohral
Kovatexáci viedli krátko pred koncom zápasu nad MFC dvojgólovým rozdielom, no potom prišlo k inzultácii rozhodcu M. Čeryho hráčom Kovatexu s č. 3 M. Jakabom a rozhodca zápas musel predčasne ukončiť. Duel sa skončí s určitosťou kontumačným víťazstvom MFC 04 v pomere 5:0.
Geodet Juhász - Sporting - zápas sa neodohral
Keďže sa hráči Sportingu zišli na zápas len v trojici, nemohol sa preto začať a skončí sa s najväčšou pravdepodobnosťou kontumačnou výhrou Geodetov.
Deportivo - Medina 3:5 (2:1), góly: P. Bongya 3 - Š. Kukuli 2, Sz. Zoller, P. Hegedüs, J. Kukuli
Deportivo doplatilo na to, že malo vo svojom strede jediného strelca P. Bongyu, autora troch gólov, no nik sa k nemu nepripojil. Deportivo preto do polčasu dvakrát viedlo, no Medina po zmene strán zvýšila aktivitu a štyrmi gólmi v jednom slede otočila vývoj zápasu vo svoj prospech. Zápas mal inak dobrú úroveň a pričinili sa o ňu obe mužstvá.
Jersey - Horná Seč 7:4 (3:0), góly: S. Hronec 2, I. Bohunický 2, J. Ivančo, M. Hudec, Š. Boďo - Hajtó 3, Naď
Jarmočný zápas lepšie vyšiel hráčom Jersey, ktorí o svojom hladkom víťazstve rozhodli už v priebehu 1. polčasu. Keď po obrátke Jersey dvoma gólmi upravili už na 5:0, dostalo sa k slovu aj Sečania, no na zvrat v zápase bolo už neskoro. V dobrom zápase hrali obe mužstvá útočne, no viac sa strelecky darilo hráčom Jerseya to zaslúžene získalo všetky tri body.
Help-Sabrina - JHJ Kovex 1:6 (0:3), góly: M. Maslen - M. Palic 3, Horváth 2, Šmirina
Helpáci nastúpili na zápas bez niektorých Sabiňákov a pomýšľať preto na víťazstvo nemohli. Kovexáci už do polčasu dali jasne najavo, že s tromi bodmi počítajú a na prestávku odchádzali s trojgólovým vedením. Kovexáci aj po obrátke boli futbalovejším mužstvom, šancí mal dosť aj súper, ale Šutlák bol pre Helpákov dlho nepriestrelný. Prekonali ho až v samom závere, za stavu 0:6, čo na zisk bodov bolo rozhodne málo.
Rapid stále na čele
Spartak – Sampdoria 4:3 (3:1), góly: Vetor 3, Brunclík – P. Krenčan, M. Krenčan, Pilinský
Spartak urobil rozhodujúci krok ku svojmu víťazstvu už do polčasu, keď získal náskok dvoch gólov a ten sa ukázal byť neskôr rozhodujúci. Po zmene strán najprv Pilinský znížil na 3:2, ale Vetor svojim tretím gólom upravil na 4:2. P. Krenčan potom tretím gólom Sampdorie už len skorigoval stav na konečných 4:3.
Eurosport – Slovan 3:9 (2:3), góly: Pavolka, Mokoš, Lörincz – Flašík 4, Kováčik 4, J. Kaminský st., ČK: Gajdoš (Eurosport)
Slovan začal duel lepšie a po góloch Kováčika viedol 0:2. Lenže Eurosport kožu predať lacno nemienil a vyrovnal na 2:2. Ešte do polčasu však Flašík poslal Slovan späť do vedenia a po zmene strán už Slovan na hracej ploche dominoval. Troma gólmi v jednom slede upravil na 2:6, čo bolo pre ďalší vývoj už rozhodujúce a Eurosport už na zvrat pomýšľať nemohol.
Sektor – Nefab 5:4 (1:1), góly: R. Moravčík 2, M. Bogár, B. Krajč, M. Baranyai – Lehocký 2, Červenák, Vízi
Vo vyrovnanom zápase bol dramatický hlavne 2. polčas. Nefab sa dostal dvoma gólmi do vedenia 1:3, no Sektor ani takýto stav nevyviedol z mieri. Hlavne keď Moravčík dvoma gólmi otočil skóre až na 4:3. To Červenák ešte dokázal vyrovnať na 4:4, lenže posledné slovo patrilo hráčom Sektoru a M. Baranyai svojim gólom definitívne rozhodol o tom, že víťazstvo zostane v rukách Sektoru.
Fitcentrum Perec - Šped-Trans B 3:1 (1:1), góly: Marton, Stančík, Benč - Báťa
V priemernom zápase sa do polčasu obe mužstvá snažili získať si rozhodujúci náskok, no nikomu sa to nepodarilo. Na vedúci gól Báťu zo Šped-Transu odpovedal Benč a na polčas sa išlo za nerozhodného stavu. Po obrátke mali optickú prevahu hráči Fitcentra a Stančík ho poslal do vedenia. Marton potom tretím gólom definitívne pochoval nádeje svojho súpera na bodový zisk.
Energo – Rapid 1:4 (1:1), góly: Janíček – Török 2, Dubovský, Jágerský
Hoci favoritom boli Rapiďáci, do polčasu sa proti svojmu súperovi poriadne trápili. Na vedúci gól Jágerského odpovedal Janíček a na prestávku išli mužstvá s rovnakým počtom gólov. Po obrátke kapitán Rapidu Török zavelil do útoku tak ako sa patrí a poslal svojich do vedenia. Potom ešte Dubovský poistil vedenie Rapidu a v nervóznom zápase sa favorit napokon predsa len dokázal presadiť. V samom závere ešte prikrášlil výsledok svojim druhým gólom Török.
Siwel – Dynamo 6:5 (2:4), góly: S. Minár 3, Somolay 2, Gogoliak – Mucha 2, Petrík, Varga, ČK: Jančo (Dynamo)
Duel lepšie rozbehli hráči Dynama, no z víťazstva sa napokon radovali Siweláci. Dynamo bolo do polčasu lepším mužstvom, malo veľa šancí na svojich kopačkách a neustále viedlo dvojgólovým rozdielom. Aj po obrátke malo Dynamo množstvo šancí, ale bez gólového efektu a tak sa Siwel chopil šance. Dvoma gólmi vyrovnal na 4:4 a S. Minár z desiny poslal Siwel do vedenia. Dynamo ešte vyrovnalo, ale keď si S. Minár zopakoval úspešne desinu, víťazstvo zostalo Siwelu.
I. liga 11. kolo 29.10.2006
III.ZŠ: 08.00: Medina -Jersey, 09.00: Horná Seč - Help-Sabrina, 10.00: JHJ Kovex – LVT, 11.00: Real Drink - Deportivo
IV.ZŠ: 08.00: Sporting – ŠKP, 09.00: MFC 04 Levice - Geodet Juhász, 10.00: Dukla - Kovatex
dohrávky: I. liga 6. kolo IV.ZŠ 28.10.2006 sobota: 09.00 hod: Geodet - JHJ Kovex, 10.00 hod: LVT – Sporting, 11.00 hod: Deportivo - Jersey
II. liga 11. kolo 28.10.2006
III. ZŠ: 08.00: Tlmače - Spartak, 09.00: Sampdoria - Eurosport, 10.00: Slovan - Sektor, 11.00: Dynamo - Fitcentrum Perec, 12.00: Šped-Trans B - Energo, Rapid - voľno
IV. ZŠ: 08.00: Nefab - Siwel
dohrávka: 6. kolo II. liga IV.ZŠ 29.10.2006 nedeľa: 11.00 hod: Siwel – Fitnes Perec
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa18.10.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (9. kolo) – ŽK: Thaly – 00995 (Medina), Budovec – 00470 (JHJ Kovex), Ivančo – 00250 (KMF Jersey), ČK: nikto
I. liga (5. kolo - dohr.) – ŽK: Naď – 00038 (H. Seč), Pleva – 00672 (Medina), ČK: nikto
II. liga (9. kolo) - ŽK: nikto, ČK: nikto
II. liga (5. kolo - dohr.) - ŽK: nikto, ČK: nikto
ROZHODNUTIA ŠTK:
R 019/06: Š. Pap 00458 (LVT) – zmena trestu na podmienečný – 4MZ.
R 020/06: M. Chano - tréner (Real Drink) - zákaz výkonu funkcie a styku s deleg. osobami a zákaz vstupu do priestorov umožňujúcich styk so súperovými hráčmi - 3mesiace nepodmienečne /DP príl.č.1.b/
R 021/06: J. Prišták – 00040 (Real Drink) – HNS - voči súperovi telesné napadnutie – 3 mesiace nepodmienečne/DP príl.č.1.b./
R 022/06: V. Horský (Geodet) – HNS – poníženie osobnosti (obliatie vodou) – 3 MZ nepodmienečne
R 023/06: ŠTK - kontumuje stretnutie 9. kola 1.ligy MUMF Levice Real Drink – Geodet Juhász 0:5
R 024/06: Klub Real Drink - na základe DP príl.č.2 bod 1b.-sa udeľuje mužstvu pokuta 200.-Sk - uhradiť na najbližšom zasadnutí ŠTK.
R 025/06: Námietka klubu Deportivo na kontumáciu stretnutia 7. kola Help – Deportivo – neopodstatnená - nespĺňa podmienky NF kap. XX čl.83
R 026/06: Sirota 00786 (Help) - zastavenie činnosti na 1MZ podmienečne – podľa DP SF sadz. trestov 1g za porušenie ZP kap. II bod 12 písm. c.
R 027/06: Vedúci mužstva Help - A. Szilva - sa trestá pokarhaním podľa DP SF čl.4 písm. a za porušenie ZP kap. II bod 8 písm. c