Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

MÚMF Levice

I. liga 11. kolo
Medina -Jersey 1:4 (0:3), góly: E. Dvorakovič - S. Hronec 2, I. Bohunický, Š. Boďo, ŽK: Hegedüs - Hronec
V šlágri kola sa medzi sebou stretli mužstva zo špice tabuľky. Spočiatku sa viac čakalo na chyby súpera, no ako prví sa presadili hráči Jersey, keď sa ujali vedenia gólom Bohunického. Medina sa pokúšala vyrovnať, no Boďo pridal druhý gól a Jersey viedlo už 0:2. A to nebolo všetko, lebo Hronec ešte do prestávky upravil na 0:3. Medina sa po obrátke snažila čosi z výsledkom urobiť a znížila Dvorakovičom na 1:3. Lenže posledné slovo mal Hronec, čo znamenalo víťazstvo Jersey o tri góly.
Horná Seč - Help-Sabrina 2:12 (0:3), góly: A. Lévai, Kazár ml. - B. Vydra 5, M. Šebeštín 3, A. Silva 2, M. Búry 2
Sečania nemohli nastúpiť v plnej sile a to sa odrazilo aj na konečnom výsledku. Už do polčasu si Helpáci dokázali vytvoriť trojgólové vedenie, ktoré po zmene strán ešte vyšperkovali ďalšími gólmi v sieti svojho súpera. Sečania sa len prizerali lepšie sa pohybujúcim hráčom Helpu. Strelecky sa najviac darilo B. Vydrovi, ktorý si piatimi gólmi zaspomínal na dávnejšie časy, keď bol dlho obávaným kanonierom I. ligy.
JHJ Kovex – LVT 1:1 (0:0), góly: Šmirina - Š. Pap
Kovexáci sa zrejme zľakli, že sa môžu dostať ma špicu tabuľky a so svojim súperom, ktorý sa deň pred tým na zápas nezišiel vôbec, sa viditeľne trápili. Hráči LVT sa sústredili hlavne na dobrú obranu. Preto do polčasu nik zo súperov gólmana neprekonal. Až po prestávke sa favorizovaní Kovexáci dostali do vedenia zásluhou Šmirinu, lenže zápas aj tak nedotiahli do víťazného konca. To preto, lebo Š. Pap vyrovnal na konečných 1:1 a body sa delili..
Real Drink - Deportivo 4:5 (3:0), góly: Fašánek 2, M. Chano, Valkovič - P. Bongya 3, A. Rafael, P. Šinko
Do polčasu sa zápas hral v réžii hráčov Drinku, ktorí si vybojovali trojgólové vedenie. Lenže po polčase prišiel málo vídaný zvrat, ktorý začal dvoma gólmi Bongya. A. Rafael potom vyrovnal na 3:3 a Šinko dokonca poslal prekvapených Drinkáčov na kolená. A keď sa presadil tretí raz Bongya, obrat bol dokonalý. Drink potom dokázal už len skorigovať stav na konečných 4:5 gólom Fašánka.
Sporting – ŠKP 1:5 (0:3), góly: J. Tomášik - V. Szabo 2, J. Sovány 2, M. Gajdošík
Favoritmi zápasu boli jednoznačne hráči ŠKP a Szabo začal napĺňať tieto predpoklady prvým presným zásahom. Po ďalšom góle, ktorý strelil J. Sovány sa opäť presadil Szabo a Policajti do polčasu viedli dostatočným gólovým rozdielom. V 2. polčase favorizované ŠKP pridalo ďalšie dva góly už na 0:5 a Sporting v závere Tomášikom znížil na konečných 1:5.
MFC 04 Levice - Geodet Juhász 5:8 (1:6), góly: R. Chmelo 2, Andrášik, L. Bilčík, Fialka - R. Černák 2, P. Ukrop, R. Kováčik, I. Bogár, V. Rakica, R. Pavlík, ŽK: Mašura - Ukrop
Geodeti mal priam geniálny vstup do zápasu a v priebehu 1. polčasu rozhodli o svojom zaslúženom víťazstve, keď po zmene strán v 2. polčase dovolili súperovi stiahnuť ich prvopolčasový náskok. Viedli už 6:0, až potom začal strieľať góly aj ich súper. Po obrátke Geodeti už len udržiavali svoje vedenie, no MFC sa nevzdávalo a v závere upravilo konečný výsledok na prijateľných 5:8.
Dukla - Kovatex 2:3 (0:1), góly: Hinzeller, Vetor - Kollár, Galgóci, Ivančo, ŽK: Štadler, Hinzeller
V obojstranne kvalitnom zápase sa hral do polčasu dosť opatrný duel, kde nik nechcel urobiť chybu a poadiť ňou súpera na koňa. Do polčasu išli skúsenejší hráči Kovatexu do vedenia a po obrátke preto musela Dukla viac otvoriť svoju obranu a inkasovala druhý raz. Vojaci ešte znížili na 1:2, no tretí gól Galgóciho bol rozhodujúci a strelec gólu takmer pri oslave ušiel z ihriska... V posledných minútach Dukla svojho súpera pritlačila, no stačilo to len na konečné zníženie.
dohrávky 6. kola.
Geodet - JHJ Kovex 3:7 (0:3), góly: Mihálka, Kováčik, Pavlík - E. Jenes 3, M. Palic 3, Šmirina
Spomedzi dohrávok tento zápas najviac pútal pozornosť. Kovexáci sa na zápas lepšie pripravili a po dvoch góloch M. Palica a jednom Jenesa viedli už do polčasu trojgólovým rozdielom. Geodeti sa spamätali po zmene strán až za stavu 0:5, keď troma gólmi zdramatizovali zápas. Lenže potom sa presadil Jenes na 3:6 a bolo rozhodnuté.
LVT – Sporting - zápas sa neodohral
Hráči LVT sa na zápas zišli v malom počte a duel s najväčšou pravdepodobnosťou prehrajú 0:5 kontumačne.
Deportivo - Jersey 1:4 (1:1), góly: D. Rafael - J. Ivančo 2, Š. Boďo, I. Bohunický, ŽK: Méhes (Deportivo)
Prvá polovica zápasu bola vyrovnaná,. keď na vedúci gól Bohunického odpovedal podobne D. Rafael. Po obrátke bolo dôležité, kto strelí gól ako prvý a podarilo sa to Jersey. To sa presadil J. Ivančo a Boďo po ňom zvýšil náskok na dvojgólový. Ivančo potom štvrtým gólom definitívne zabezpečil Jersey víťazstvo.

II. liga 11. kolo
Tlmače - Spartak 12:2 (4:1), góly: Jašek a Kinčok po 4, Rafael 2, Tóth, Izakovič - Brunclík, Vetor
Tlmačania si v tomto zápase schuti zastrieľali a nastrieľali Spartaku celkom 12 gólov. Spartak sa do polčasu ešte ako tak držal a prehrával len trojgólovým rozdielom. Po obrátke už hráči tohto mužstva nevládali odolávať presile svojho súpera a inkasovali ešte osemkrát. Tlmačania preto potvrdili úlohu favorita, ako sa patrí.
Sampdoria - Eurosport 0:4 (0:12), góly: Radosa 2, Mokoš, Lakatoš
Do polčasu sa hral celkom zaujímavý futsal z jednej strany na druhú. Presnú mušku však mal jedine Radosa a Eurosport viedol. Ten istý hráč na začiatku 2. časti poistil vedenie svojich. Keďže Sampdoria sa strelecky presadiť nedokázala, gól Lakatoša na 0:3 bol z tohto pohľadu vlastne už rozhodujúci.
Slovan - Sektor - nehralo sa
Slovanistov sa na zápas zišlo menej hráčov, ako povoľujú normy, preto s najväčšou pravdepodobnosťou duel prehrajú kontumačne 0:5.
Dynamo - Fitcentrum Perec 8:5 (4:1), góly: H. Jančo 3, Mucha 3, Andruška 2 - Hindický 2, Stančík 2, Didi
Dynamo bolo viac než polovicu zápasu na hracej ploche futbalovejšie a vyhrávalo po zmene strán už 6:1. Až potom sa hráči Fitka prebrali a snažili sa ešte zdramatizovať zápas. To sa im aj podarilo, no na zisk čo i len jedného bodu to bolo napokon málo. Dynamo po kvalitnom 1. polčasu duel získalo vo svoj prospech zaslúžene.
Šped-Trans B - Energo 4:1 (0:1), góly: Tabernaus, Vaňo, Pompoš, Duhony - Ildža
Špeditérom trvalo dosť dlhý čas, kým našli kľúč na prekonanie súperovej obrany. Do polčasu presne mieril jedine Ildža a Energo o gól viedlo. Potom Duhony vyrovnal a Tabernaus poslal svojich prvý raz do vedenia. Na 3:1 potom upravil Vaňo a posledný gól zápasu padol z kopačky Pompoša, znamenajúci konečný výsledok 4:1 pre Špeditérov.
Nefab - Siwel 1:3 (0:2), góly: Virág - M. Minár, P. Minár, Palonder
Siweláci sa konečne dostali do patričnej formy a smerujú späť na špicu tabuľky. Tentoraz ich nezastavil ani dobre hrajúci nováčik z Nefabu. Vedúci gól M. Minára poistil ešte do polčasu Palonder a Siwel bol v laufe. Virág po zmene zdramatizoval zápas gólom na 1:2, ale posledné slovo patrilo P. Minárovi, ktorý zavŕšil skóre na konečných 1:3.

I. liga 12. kolo 5.11.2006
III.ZŠ: 8.00: Geodet Juhász - Dukla, 9.00: LVT - Kovatex, 10.00: ŠKP - MFC 04 Levice, 11.00: Deportivo - Sporting
IV.ZŠ: 08.00: Jersey - Real Drink, 09.00: Help-Sabrina - Medina, 10.00: JHJ Kovex - Horná Seč
II. liga 12. kolo 4.11.2006
III. ZŠ: 8.00: Energo - Dynamo, 9.00: Rapid - Šped-Trans B, 10.00: Fitcentrum Perec - Nefab, 11.00: Sektor - Sampdoria, 12.00: Eurosport – Tlmače, Spartak - voľno
IV. ZŠ: 09.00: Siwel - Slovan
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa25.10.2006
Prerokované: ŽK a ČK
I. liga (10. kolo) – ŽK: Csala - 00418 (ŠKP), Jakab - 00401 (Kovatex), ČK: Jakab - 00401 (Kovatex) - HNS voči R, fyzické napadnutie.
II. liga (10. kolo) - ŽK: nikto, ČK: Gajdoš - 00922 (EUROSPORT) - HNS voči R, Jančo - 00404 (Dynamo) - HNS voči R.
ROZHODNUTIA ŠTK:
R 028/06: ŠTK kontumuje stretnutie 10. kola 1.ligy MUMF Levice Kovatex – MFC 04
0:5
R 029/06: ŠTK - kontumuje stretnutie 10. kola 1.ligy MUMF Levice Geodet Juhász - FC Sporting 5:0 - ZP bod -19a.
R 030/06: Klub Kovatex - na základe DP príl.č.2 bod 1b. - sa udeľuje mužstvu pokuta 200.-Sk, uhradené.
R 031/06: Jančo - 00404 (Dynamo) –HNS voči R - 2MZ nepodmienečne, uhradené

R 032/06: Gajdoš - 00922 (Eurosport) - HNS voči R, neuhradené - neprejednané
R 033/06: Jakab - 00401 (Kovatex) - HNS voči R, fyzické napadnutie - do konca súťažného ročníka 2006/2007 - nepodmienečne, uhradené - DP SF - bod 6b.
R 034/06: FC Sporting - pokuta 100,-sk, podľa ZP III-20c. - uhradené.
R 035/06: Šped-Trans - R010/06 - upozornenie pre ved. mužstva, DK a ŠTK bude postupovať v zmysle DP kap. II Čl.6 bod3 v prípade neuhradenia poplatku uvedeného rozhodnutia. Ak mužstvo uhradilo poplatok, prosíme predložiť doklad na najbližšom zasadnutí ŠTK 31.10.2006.