FUTBAL
ŽENY:
I. LIGA - 13. kolo - sobota 11. novembra o 10.30 h Prešov - Žiar nad Hronom
PRÍPRAVKY:
LIGA PRÍPRAVIEK - dohrávka 1. kola - sobota 11. novembra o 10.00 h Žiar nad Hronom - Belá (umelé ihrisko FK), 11. kolo - pondelok 13. novembra o 14.00 h Fomat Martin - Žiar nad Hronom
VOLEJBAL
ŽENY:
EXTRALIGA - 10. kolo - sobota 11. novembra o 18.00 h ŠG Nitra - Žiar nad Hronom
SLOVENSKÝ POHÁR - 3. kolo - 1. zápas - streda 8. novembra o 18.00 h Žiar nad Hronom - TU Košice (športová hala)
JUNIORKY:
I. LIGA - 5. kolo - sobota 11. novembra o 13.00 a 15.30 h Liptovský Hrádok - Žiar nad Hronom
KADETKY:
I. TRIEDA STRED - 5. kolo - nedeľa 12. novembra o 10.00 a 12.00 h Žiar nad Hronom - Liptovský Hrádok (športová hala)
ŽIAČKY:
I. TRIEDA SŽ STRED - 5. kolo - sobota 11. novembra o 9.00 h Žiar nad Hronom - Krupina (telocvičňa gymnázia)
II. TRIEDA SŽ STRED - JUH - 5. kolo - sobota 11. novembra o 13.00 h (predpokladaný čas) Žiar nad Hronom B - Milanotrade Banská Bystrica (telocvičňa gymnázia)
I. TRIEDA MŽ STRED - JUH - 5. kolo - nedeľa 12. novembra o 10.00 h Zvolen - Žiar nad Hronom
BASKETBAL
JUNIORI:
DORASTENECKÁ LIGA, ZÁPAD - sobota 11. novembra Žiar nad Hronom - Inter Bratislava (športová hala), nedeľa 12. novembra Žiar nad Hronom - BSC Bratislava (športová hala)
KADETI:
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ - 12. kolo - sobota 11. novembra Žiar nad Hronom A - Handlová B, Žiar nad Hronom B - Handlová A, 13. kolo - nedeľa 12. novembra Žiar nad Hronom A - Handlová A, Žiar nad Hronom B - Handlová B
ŽIACI:
OM STARŠÍ ŽIACI - 7. kolo - sobota 11. novembra Žiar nad Hronom - Handlová (telocvičňa II. ZŠ)
OM STARŠÍ MINIBASKETBALISTI - 5. kolo - sobota 11. novembra Žiar nad Hronom - Handlová (telocvičňa II. ZŠ)
ĽADOVÝ HOKEJ
MUŽI:
II. LIGA - 5. kolo - sobota 11. novembra o 17.30 h Žiar nad Hronom - Šaľa (J. Bachúrik)
JUNIORI:
I. LIGA - 18. kolo - pondelok 13. novembra o 17.00 h Žiar nad Hronom - Prievidza
ŽIACI:
I. LIGA SŽ STRED - 2. kolo - nedeľa 12. novembra o 9.00 h Žiar nad Hronom - Zlaté Moravce
I. LIGA MŽ STRED - 2. kolo - nedeľa 12. novembra o 11.30 h Žiar nad Hronom - Turčianske Teplice
PRÍPRAVKY:
STREDOSLOVENSKÁ DIVÍZIA, 5. ročník - 5. kolo - sobota 11. novembra o 10.00 h Žiar nad Hronom - Dubnica
HOKEJBAL
I. BANSKOBYSTRICKÁ LIGA - 7. kolo - nedeľa 12. novembra o 8.00 h Eagles Slovenská Ľupča - Lavíny PUM Žiar nad Hronom
STOLNÝ TENIS
III. LIGA STRED - 4. dvojkolo - sobota 11. novembra o 10.00 h Kalinovo/Cinobaňa - Kremnica, Veľký Krtíš - Žiar nad Hronom, ŠKST Banská Štiavnica - Stavbár Banská Bystrica, Žarnovica - Lokomotíva Banská Bystrica, sobota 11. novembra o 15.00 h Kalinovo/Cinobaňa - Žiar nad Hronom, Veľký Krtíš - Kremnica, ŠKST Banská Štiavnica - Lokomotíva Banská Bystrica, Žarnovica - Stavbár Banská Bystrica
I. TRIEDA ObSTZ ZH - 4. kolo - nedeľa 12. novembra o 10.00 h Žiar nad Hronom B - Kremnica B, Brehy A - Voznica, Žarnovica B - Hronská Dúbrava, Žiar nad Hronom C - Ransan Banská Štiavnica, Nová Baňa C - Hliník nad Hronom A
II. TRIEDA ObSTZ ZH - 3. kolo - nedeľa 5. novembra o 10.00 h Žarnovica C - Lovčica, Hliník nad Hronom B - Vyhne, ŠKST Banská Štiavnica B - Lutila, Brehy B majú voľno
PLÁVANIE
MAJSTROVSTVÁ STREDOSLOVENSKEJ OBLASTI - 6. kolo - sobota 11. novembra - kategórie A, D, S 25 m - krytá plaváreň v Martine, kategórie B, C 25 m - krytá plaváreň v Dolnom Kubíne
ŠACH
III. LIGA C2 - 3. kolo - nedeľa 12. novembra Žiar nad Hronom - Hriňová(Toma)