V. liga východ - Dvorania v minitrháku, posledný s veľkou nulou

Dolný Ohaj - Veľké Lovce 1:3 (0:1), 65. Š. Porubský (11 m) - 10. F. Kršák, 55. R. Lapčík, 75. A. Ivan. Novozámocké derby sa hralo na hody a hráčom z Dolného Ohaja sa veru nevydarili. Lepšie začali hostia, ktorí využili zlú ofsajd taktiku súpera a šli do vedenia. Domáci mali potom dve čisté šance, lenže Hatala a Porubský dvakrát prekopli takmer prázdnu bránu. Po prestávke opäť strelili gól ako prví futbalisti Lótu, lenže domácim sa z penalty podarilo znížiť. To bolo však z ich strany všetko, ba sami ešte raz inkasovali a zápas sa potom už iba dohrával. R Sárai, 80 divákov.
D. OHAJ: Gedai - Rácek (70. A. Augustín), Marek Palacka, Filo, Marián Palacka, Majerčík (46. Ján Jeseničan), M. Pétery, J. Pétery, P. Palacka, Š. Porubský, Hatala (85. Nagy). V. LOVCE: Racko - Kövári, Takáč, Pavlatovský, Kodhaj (86. S. Kotlár), Kršák, Lapčík (84. J. Kotlár), Kuruc, Gočala, Čoknay, Ivan.
Kalná n/Hr. - Tvrdošovce 0:0. V poslednom zápase jesene hrali domáci prakticky iba na bránu svojho súpera, lenže v nej doslova čaroval Alaksza, ktorý sa nenechal prekonať ani pri obrovských šanciach Sakoša a Baťalíka. Tvrdošovčania hrali najmä na brejky a na bránu Kalnej vystrelili vari iba dvakrát. Domáci tak po piatich víťazstvách v rade tentokrát s nováčikom iba remizovali. R Otrísal, 180 divákov.
KALNÁ: Guťan - Hrnčiar, Varga, Rácz, Baťalík (65. Frtús), Sakoš, Thaly, Čontoš (60. Malček), Hegedüs, Dvorakovič, Hajtó. TVRDOŠOVCE: Alaksza - Mikláš, A. Tóth, Vincze, Havetta, Csabai, Birkus, Brat, Buják (80. Farkas), Ludas (88. Lebó), Haluza.
Okoličná n/O. - Veľký Kýr 5:1 (1:1), 5. A. Erdei, 52. a 77. V. Banda, 82 a 87. Š. Fazekas - 23. D. Straňák. Súboj nováčikov začali domáci doslova raketovým gólom, lenže potom akoby im zvlhol pušný prach a do prestávky zahodili veľa výborných príležitostí. Hosťom sa podarilo z náhodnej akcie vyrovnať. V druhom dejstve to už bola hra na jednu bránu, keď hráči Okoličnej v zlom počasí strelili štyri góly. Ďalšie naozaj množstvo veľmi dobrých šancí však nepremenili, ba v nadstavenom čase Fazekas netrafil ani prázdnu bránu! R Dohál, 125 divákov.
OKOLIČNÁ: Líška - Barvulský, Halász, Ódor, Ueno, Krejc, Fazekas, Erdei (84. Balogh), Szücs, Banda, H. Suzuki (46. Kósa). V. KÝR: Kiss - Gubo, Szöke, Gúth, A. Vaš st., Kökényesi, Száraz, Slovák, Straňák, Kováč, A. Vaš ml.
Šurany - Pribeta 5:0 (0:0), 49. a 76. Ľ. Kollár, 54. a 71. D. Rampašek, 83. M. Skačan. V prvom polčase sa hral bojovný futbal, ale najmä medzi šestnástkami, lebo hostia prišli s úmyslom inkasovať čo najmenej a preto sa zamerali na riadnu defenzívu. Do prestávky im taktika vyšla, lenže po nej sa rozsypala ako domček z karát. Domáci načali súpera dvomi rýchlymi gólmi a do konca zápasu pridali ešte ďalšie tri, ba Pribeťania mohli odchádzať aj s väčším výpraskom. R M. Bachratý, 200 divákov.
ŠURANY: Pintér - Macek, Kuruc, Rampašek, Poláček, Zemko, Kováčik, Kollár (76. Opeta), Hajko, Ikrényi (46. Skačan), Cagáň (71. Vrabec). PRIBETA: Nagy - Hatina (53. R. Majoroš), Rusnák, Bratkó, Sýkora, Vrzala, Šulák (67. I. Majoroš), Keszi, Buranský, M. Lakatoš (60. Bálint), Šútovský.
Demandice - Komjatice 4:1 (4:0), 11. R. Benca, 22. J. Vavrovič, 25. M. Látečka, 45. R. Augustín - 58. L. Molnár. Demandičania hrali v prvom polčase vynikajúco a svojho súpera prakticky k ničomu nepustili, ba sami si vytvorili dostatok šancí na ešte výraznejšie vedenie, lenže koncovku celkom nezvládli. Po prestávke sa domáci s náskokom uspokojili, prestali byť aktívni a hostia to využili na zníženie. Viac gólov však za neustáleho dažďa nepadlo. R Vajzer, 100 divákov.
DEMANDICE: Šípoš - Krammer, Látečka, Felyo, Meszároš, Augustín (78. Kántor), Tóth (73. Demeter), Vavrovič, Barecz, Benca, Šebo. KOMJATICE: P. Hajnala - Soboňa, Nemeš, Fridrich, Majerčík (80. Jančár), Uhrík (75. Szabo), Letko, Mich. Marenčák, Mart. Marenčák, Molnár, I. Kalužák (50. Konderík).
Kameničná - Svodín 6:1 (4:0), 3. a 62. V. Rigó, 22. a 76. Š. Hozman, 31 a 43. J. Turančík - 90+. L. Vígh. Mužstvo Kameničnej sa pustilo do svojho súpera s veľkou chuťou hneď od začiatku, doslova bleskurýchlo sa dostalo do vedenia gól a po polhodine hry vyhrávalo trojgólovým rozdielom. Pred odchodom do šatní pridal ďalší klinec do rakvy hostí Turančík. Aj po prestávke pokračoval tlak domácich, lenže strelecky sa už hráčom tak nedarilo. Hostia hrali otvorený futbal až do samého záveru a aspoň čestný úspech zaznamenali v nadstavenom čase. R Hafrovič, 100 divákov.
KAMENIČNÁ: Fekete - Hamm, Szüllö, Rigó (71. Pataky), Boros, Matyus, Untermayer (51. Ágg), Hajdók, Turančík, Sándor, Hozman. SVODÍN: Árendáš - Nágel, Šárai, Kurucz (46. Pathó), Szalai (63. Melaj), Kianek, Vígh, Franta, Zachar, Kunyik, Kovács.
Dvory n/Ž. - Hontianska Vrbica 3:1 (1:1), 22., 65. a 77. (11 m) E. Schultz - 29. M. Sliačan. Šláger kola mal najväčšiu hviezdu v kanonierovi Schultzovi, ktorý zaznamenal hetrik, na jeho prvý gól však pomerne aktívni hostia stačili v prvom polčase odpovedať vyrovnaním. Po prestávke sa už hralo iba pod taktovkou domáceho tímu, ktorý si napokon zaslúžene pripísal nielen tri body, ale obhájil primát jesenného lídra, pretože neprehral dvanásť zápasov v rade. R Bašnár, 250 divákov.
DVORY: Benko - Bernáth, Keresztúri (60. Takáč), Nagy, Lakatoš (70. Sztankó), Petrík, Vadkerti, Schultz, Dékány, Döme, Boldizsár. H. VRBICA: Výbošťok - Pav. Pilinský, Siksay, K. Kačmárik, Páchnik, Jakubík, Pat. Pilinský, Kuruc, Horský, Sliačan, Hovan (10. Ryšavý, 75. Haščák).
Bánov - Čajkov 4:1 (3:0), 5., 26. (11 m) a 75. M. Vittek, 29. vlastný (M. Drapka) - 49. M. Drapka. Diváci sa nestačili ešte ani dobre usadiť a Bánovčania viedli. Po polhodine hry bol však rozdiel už trojgólový, lebo najskôr Vittek premenil penaltu za faul brankára, a potom si dali hostia exportného „vlastenca“, keď lopta putovala od žrde do brvna a napokon skončila v sieti. Druhý polčas začali podstatne lepšie Čajkovčania, ktorí strelili rýchly kontaktný gól a ďalej hrozili najmä zo štandardiek, lenže definitívne ich zlomil tretí gól kanoniera Vitteka, ktorý tak zaznamenal hetrik. R Studený, 120 divákov.
BÁNOV: Kálazi - Horský, M. Moravčík (46. Hajko), Grunský, Mártonosi (70. J. Poláček), Tchor, J. Moravčík, Vittek, Mucha, Ujvári, Keméň (85. Petráni). ČAJKOV: Horniak - Molnár, J. Čižmár (68. P. Drapka), Csernák, Lepieš, Muráni, Pompoš, Lénárd, M. Čižmár, M. Drapka, Nichta.
1. Dvory n/Ž. 15 12 2 1 56:16 38 (+17)
2. Kalná n/Hr. 15 11 1 3 31:15 34 (+13)
3. Demandice 15 11 0 4 39:19 33 (+12)
4. Veľké Lovce 15 10 1 4 45:19 31 (+7)
5. Šurany 15 10 1 4 29:14 31 (+7)
6. H. Vrbica 15 8 3 4 30:11 27 (+3)
7. Tvrdošovce 15 8 2 5 34:28 26 (+2)