Liga juniorov
ŠBK Junior Levice – BSC Bratislava 77:69 (43:30)
Body ŠBK: Činčura 34, Marchyn 18, Drapák 16, Štenko 7, Csető 2
Fauly: 25, TH: 30/18, Trojky: 5, štvrtiny: (25:14, 18:16, 22:13, 12:26)
V súboji popredných družstiev súťaže nevideli prítomní basketbal vysokej úrovne. Levičania v úvodnej štvrtine získali dostatočný náskok. Dali 4 trojky a pozorne bránili. Postupne ich hra strácala na presnosti a robili veľa chýb. Druhú štvrtinu vyhrali domáci o 2 body. Po zmene strán náskok Levičanov narastal a hostia sa zdali, že už nie je v ich silách zvrátiť výsledok. Po tretej desaťminútovke svietil stav na ukazovateli skóre 65:47. Po poslednej časti hry však domáci hrali veľmi zle a ponúkli vlastnými chybami hosťom šancu na skorigovanie výsledku. Poslednú štvrtinu prehrali o 14 bodov a v priebehu celého stretnutia stratili 35 lôpt, čo je nesmierne veľa.
ŠBK Junior Levice – AŠK Inter Bratislava 111:93 (62:39)
Body ŠBK: Činčura 40, Drapák 38, Marchyn 20, Cifra 7, Kertýcia 4, Štenko 2
Fauly: 24, TH: 25/19, Trojky: 6, štvrtiny: (32:19, 30: 20, 19:32,
30:22)
V súboji prvých dvoch družstiev súťaže zvíťazili Levičania po podstatne lepšom výkone ako podali v sobotu. Už v úvodnej štvrtine si získali dostatočný náskok. V druhej desaťminútovke si svoje vedenie ešte zvýšili. Avšak veľký počet chýb znamenal zníženie náskoku domácich na rozdiel 10 bodov. Pokusy hostí o zvrat však domáci dokázali eliminovať a nadelili hosťom aj stovkový prídel. V levickom družstve sa strelecky presadzovali hlavne Činčura a Drapák.
Oblastná súťaž kadetiek
ŠBK Junior Levice – BKM UKF Junior Nitra 71:86 40:40)
Body ŠBK: Začková 20, Šímová 19, Kovalská 12, Červenáková 10, Némethová 8, Pospíšová 2
Proti favorizovaným súperkám z Nitry sa domáce držali v zápase do 28. minúty veľmi dobre. Ťažili hlavne z výškovej prevahy. V závere tretej štvrtiny však niekoľkými chybami dostali Nitrianky do vedenia. V poslednej štvrtine sa už prejavila väčšia skúsenosť hosťujúcich hráčok.
AŠK Slávia Trnava – ŠBK Junior Levice 95:80 (48:31)
Body ŠBK: Šímová 50, Začková 11, Červenáková 10, Némethová 4, Salátiová 3, Kovalská 2
Stretnutie sa začalo o vyše 90 minút neskôr ako bolo plánované. Levičanky nezachytili nástup domácich a už do prestávky prehrávali o 17 bodov. Náskok domácich v priebehu 2. polčasu narástol na vyše 30 bodov, avšak v poslednej štvrtine dokázali Levičanky znížiť na priateľný rozdiel 15 bodov.
Oblastná súťaž starších žiačok
Spartak Myjava– ŠBK Junior Levice 45:30 (29:12)
Body ŠBK: Kupčová 10, Rusnáková a Kerniová po 5, Štenková 4, Danišová a Majerová po 1
Levičanky cestovali s odhodlaním vyhrať aspoň 1 zápas. Po prvej štvrtine, ktorú prehrali 13:0 však bolo o výsledku rozhodnuté. Levičankám sa nedarila ani streľba trestných hodov keď z 18 pokusov premenili iba 3. Za bojovnosť si pochvalu zaslúži iba najmladšia hráčka Rusnáková.
Spartak Myjava – ŠBK Junior Levice 53:34 (18:17)
Body ŠBK: Kupčová 12, Kolčárová 6, Britková a Danišová po 5, Rusnáková, Szabóová a Štenková po 2
V druhom stretnutí vydržali Levičanky držať so súperom krok len v prvom polčase. Po zmene strán však prehrali tretiu štvrtinu o 14 bodov, keď nepremieňali ani vyložené šance. V závere im už chýbali sily a opäť nepremenené trestné hody.
Oblastná súťaž mladších žiakov
ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 122:16 (78:9)
Body ŠBK: Homola 32, Tar 24, E. Molnár 21, Zelienka 12, N. Molnár 7, Banyi, Kramárek a Marchyn po 4, Balázsy a Vajda po 3
Domáci boli od začiatku jasne lepším družstvom. Mali hernú prevahu a svoje vedenie si neustále zvyšovali. Hostia zaostávali vo všetkých herných činnostiach.
ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 103:31 (53:10)
Body ŠBK: Homola 30, Marchyn 20, E. Molnár 19, N. Molnár 13, Tar a Banyi po 7, Zelienka 4, Kramárek 2, Balázsy 1
Aj druhý zápas prebiehal v réžii domáceho družstva. Náskok Levičanov postupne narastal až nakoniec opäť dosiahli aj „stovku“. Levičania si v oboch stretnutiach z chuti zastrieľali.
Oblastná súťaž starších minibasketbalistiek
ŠBK Junior Levice– ŠBK Lúky „B“ Bratislava 41:20 (16:11)
Body ŠBK: Bojková 11, Gálová 10, Barthová a Štarkeová po 6, Venglárová 4, Čurgliarová a Činčurová po 2
Najmladšie levické basketbalistky dosiahli víťazstvo nad rezervou družstva ŠBK Lúky. Stretnutie sa nieslo v znamení neskúsenosti oboch družstiev.
ŠBK Junior Levice – ŠBK Lúky „B“ Bratislava 54:15 (19:8)
Body ŠBK: Bojková 14, Štareková 12, Venglárová 10, Barthová 8, Žitvová 4, Gálová, Trenčéniová a Čurgliarová po 2
V odvete sa opäť po lepšom výkone nakoniec z víťazstva radovali Levičanky, keď predčili svoje súperky hlavne v druhom polčase.- LVB-

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?