FUTBAL
PRÍPRAVKY:
LIGA PRÍPRAVIEK - 11. kolo - utorok 14. novembra o 15. h Fomat Martin - Žiar nad Hronom
VOLEJBAL
ŽENY:
EXTRALIGA - 11. kolo - piatok 17. novembra o 18. h Žiar nad Hronom - Pezinok (športová hala), 12. kolo - nedeľa 19. novembra o 16. h Malacky - Žiar nad Hronom
JUNIORKY:
I. LIGA - 6. kolo - piatok 17. novembra o 11. a 15. h Žiar nad Hronom - Poltár (športová hala)
KADETKY:
I. TRIEDA STRED - 6. kolo - nedeľa 19. novembra o 10. a 12. h Žiar nad Hronom - Považská Bystrica (športová hala)
ŽIAČKY:
I. TRIEDA SŽ STRED - 6. kolo - sobota 18. novembra o 10. h Žiar nad Hronom - Liptovský Hrádok (telocvičňa gymnázia)
II. TRIEDA SŽ STRED - JUH - 6. kolo - sobota 18. novembra o 12. h Prievidza - Žiar nad Hronom B
I. TRIEDA MŽ STRED - JUH - 6. kolo - nedeľa 19. novembra o 10. h Krupina B - Žiar nad Hronom
MUŽI:
II. LIGA STRED - ZÁPAD - 5. kolo - sobota 18. novembra Hliník nad Hronom - Piešťany, nedeľa 19. novembra Vráble - Banská Štiavnica
BASKETBAL
MLADÍ MUŽI:
LIGA - sobota 18. novembra Spišská Nová Ves - Žiar nad Hronom, nedeľa 19. novembra Spišská Nová Ves - Žiar nad Hronom
KADETI:
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ - 14. kolo - sobota 18. novembra Liptovský Mikuláš - Žiar nad Hronom A, Dolný Kubín - Žiar nad Hronom B, 15. kolo - nedeľa 19. novembra Liptovský Mikuláš - Žiar nad Hronom B, Dolný Kubín - Žiar nad Hronom A
ĽADOVÝ HOKEJ
MUŽI:
II. LIGA - 6. kolo - sobota 18. novembra o 17. h Žiar nad Hronom - HOBA Bratislava (Nosek)
JUNIORI:
I. LIGA - 18. kolo - pondelok 13. novembra o 17. h Žiar nad Hronom - Prievidza, 19. kolo - sobota 18. novembra o 17. h Levice - Žiar nad Hronom, 20. kolo - pondelok 20. novembra o 17. h Žiar nad Hronom - HOBA Bratislava
DORAST:
I. LIGA - 17. kolo - sobota 18. novembra o 14. h Žiar nad Hronom - Dubnica, 18. kolo - nedeľa 19. novembra o 11.30 h Žiar nad Hronom - Považská Bystrica
ŽIACI:
I. LIGA SŽ STRED - 3. kolo - nedeľa 19. novembra o 9. h Brezno - Žiar nad Hronom
I. LIGA MŽ STRED - 3. kolo - nedeľa 19. novembra o 11.30 h Brezno - Žiar nad Hronom
PRÍPRAVKY:
STREDOSLOVENSKÁ DIVÍZIA, 5. ročník - 6. kolo - sobota 18. novembra o 9. h Púchov - Žiar nad Hronom
HOKEJBAL
I. BANSKOBYSTRICKÁ LIGA - 8. kolo - nedeľa 19. novembra o 13. h Lavíny PUM Žiar nad Hronom - Cocra Radvaň
STOLNÝ TENIS
III. LIGA STRED - 5. dvojkolo - sobota 18. novembra o 10. h Zvolen B - ŠKST Banská Štiavnica, Cobra Banská Bystrica - Žarnovica, sobota 18. novembra o 15. h Zvolen B - Žarnovica, Cobra Banská Bystrica - ŠKST Banská Štiavnica
I. TRIEDA ObSTZ ZH - 5. kolo - nedeľa 19. novembra o 10. h Hliník nad Hronom A - Žiar nad Hronom B, Ransan Banská Štiavnica - Nová Baňa C, Hronská Dúbrava - Žiar nad Hronom C, Voznica - Žarnovica B, Kremnica B - Brehy A
II. TRIEDA ObSTZ ZH - 5. kolo - nedeľa 19. novembra o 10. h Lutila - Žarnovica C, Brehy B - ŠKST Banská Štiavnica B, Lovčica - Hliník nad Hronom B, Vyhne majú voľno
ŠACH
IV. LIGA C21 - 3. kolo - nedeľa 19. novembra Detva - Kremnica(Fiala)