II. liga starší dorast:
Tabuľka po 16. kole:
1. Trebišov 16 10 2 4 41:24 32
2. Dukla BB B 16 8 7 1 30:16 31
3. Prešov B 16 9 3 4 41:19 30
4. ŽIAR n/HR. 16 8 2 6 26:15 26
5. FC R. Sobota 16 8 1 7 29:31 25
6. Poprad 15 7 3 5 36:30 24
7. Lučenec 15 8 0 7 30:28 24
8. Snina 16 7 3 6 27:25 24
9. Košice B 16 7 2 7 32:30 23
10. Michalovce 15 7 2 6 26:26 23
11. Žilina B 16 5 5 6 22:28 20
12. Ružomberok B 16 5 3 8 31:29 18
13. Vranov n/T. 16 5 2 9 16:31 17
14. Humenné 15 4 2 9 29:35 14
15. Lipany 16 4 2 10 20:47 14
16. Radvaň 16 4 1 11 22:44 13
II. liga mladší dorast:
Tabuľka po 16. kole:
1. Žilina B 16 11 3 2 49:18 36
2. Michalovce 15 10 3 2 25:12 33
3. Košice B 16 10 1 5 36:15 31
4. Radvaň 16 8 4 4 34:19 28
5. Ružomberok B 16 7 5 4 28:18 26
6. Prešov B 16 8 1 7 27:26 25
7. Trebišov 16 7 3 6 30:24 24
8. Humenné 15 6 3 6 23:22 21
9. ŽIAR n/HR. 16 6 3 7 27:39 21
10. Lipany 16 6 2 8 22:24 20
11. FC R. Sobota 16 6 2 8 20:23 20
12. Dukla BB B 16 5 4 7 30:22 19
13. Poprad 15 4 4 7 18:26 16
14. Lučenec 15 4 4 7 19:36 16
15. Vranov n/T. 16 3 4 9 19:39 13
16. Snina 16 1 2 13 11:55 5
III. liga starší dorast:
Tabuľka po jesennej časti:
1. Jupie BB 15 12 1 2 34:11 37
2. Čadca 15 10 4 1 35:14 34
3. Lipt. Mikuláš 15 10 3 2 31:13 33
4. Dol. Kubín 15 9 1 5 52:23 28
5. P. Č. Balog 15 8 4 3 39:17 28
6. Bytča 15 8 2 5 33:23 26
7. Savon BB 15 7 2 6 36:28 23
8. Bánová 15 7 1 7 30:22 22
9. Zvolen 15 7 0 8 22:33 21
10. Podbrezová B 15 5 2 8 23:31 17
11. Námestovo 15 4 4 7 28:24 16
12. NOVÁ BAŇA 15 5 1 9 26:27 16
13. Fomat MT 15 4 2 9 24:43 14
14. K. N. Mesto 15 3 4 8 13:35 13
15. Sliač 15 3 0 12 13:58 9
16. Fiľakovo 15 2 1 12 18:55 7
III. liga mladší dorast:
Tabuľka po jesennej časti:
1. Jupie BB 15 11 3 1 42:11 36
2. Podbrezová B 15 11 1 3 44:14 34
3. Lipt. Mikuláš 15 9 2 4 35:21 29
4. Dol. Kubín 15 9 1 5 40:28 28
5. NOVÁ BAŇA 15 7 6 2 35:10 27
6. Zvolen 15 8 2 5 30:17 26
7. Čadca 15 8 1 6 24:20 25
8. Fomat MT 15 6 5 4 32:21 23
9. P. Č. Balog 15 6 5 4 33:23 23
10. K. N. Mesto 15 7 2 6 23:23 23
11. Sliač 15 6 2 7 32:28 20
12. Bánová 15 5 1 9 26:37 16
13. Námestovo 15 3 2 10 26:35 11
14. Savon BB 15 2 5 8 13:27 11
15. Bytča 15 3 0 12 15:47 9
16. Fiľakovo 15 0 0 15 10:98 0
II. liga mladší žiaci - Juh:
Tabuľka po jesennej časti:
1. Zvolen 13 12 1 0 55:4 37
2. Dukla BB B 13 11 1 1 76:12 34
3. Krupina 13 10 0 3 64:16 30
4. P. Č. Balog 13 9 1 3 54:16 28
5. Revúca 13 7 1 5 46:17 22
6. Podbrezová B 13 7 1 5 41:30 22
7. Savon BB 13 7 1 5 26:22 22
8. Hriňová 13 7 1 5 28:25 22
9. Veľ. Krtíš 13 4 2 7 22:19 14
10. Tempus RS 13 3 3 7 21:38 12
11. KREMNICA 13 4 0 9 13:67 12
12. Lučenec B 13 1 2 10 10:53 5
13. Sliač 13 1 1 11 9:80 4
14. Radvaň 13 0 1 12 3:69 1
Malý futbal ObFZ ZH:
Skupina A:
8. kolo: Kosorín – Nevoľné 4:4 (2:0), Medvecký 2, Rajnoha, Širáň – Ďurian 4, Krahule – Pitelová 2:2 (1:0), Nikodem, Kučera – M. Ponický, M. Štefanka, Slaská – Repište 1:8 (0:3), Obert – S. Kmeť 4, Ceplák 2, Krahulec 2
9. kolo: Slaská – Kosorín 0:3 (0:1), Rajnoha, Mihálik, Obertáš, Repište – Krahule 7:2 (2:2), Pitelová – Nevoľné 1:4 (0:0), Tončo – Vozár 2, Kollárik, Koniar
10. kolo: Kosorín – Pitelová 2:5 (2:4), Mihálik, Obertáš – M. Štefanka 2, Ponický, Tončo, Švihorík, Nevoľné – Repište 3:0 kontumačne (čl. 100/b SP), Krahule – Slaská 3:1 (2:1), Nikodem, Moravčík, Schmidt – Dubovský
1. Pitelová 10 8 1 1 60:15 25
2. Nevoľné 10 8 1 1 77:13 25
3. Kosorín 10 6 1 3 42:32 19
4. Repište 10 4 0 6 24:36 12
5. Krahule 10 2 1 7 11:32 7
6. Slaská 10 0 0 10 3:89 0
Skupina B:
8. kolo: Rudno nad Hronom – Malá Lehota 3:5 (0:3), Ostrý Grúň – Ihráč 0:2 (0:1), Hárezník, Kysel, Bzenica – Prestavlky 8:0 (4:0), Erhardt 3, Debnár 2, Kliman, Zliechovec, Pittnerová
9. kolo: Bzenica – Rudno nad Hronom 3:0 (1:0), Debnár, Erhardt, Kliman, Prestavlky – Ostrý Grúň 5:2 (3:1), M. Beňo 2, T. Beňo, Bil, Demková – Timo, Zúbek, Ihráč – Malá Lehota 1:3 (1:1), Henžel – Dušan Tisovský 2, T. Adamec
10. kolo: Rudno nad Hornom – Ihráč 0:2 (0:1), Henžel 2, Malá Lehota – Prestavlky 3:0 kontumačne (čl. 100/b SP), Ostrý Grúň – Bzenica 0:10 (0:4), Zliechovec 2, Erhardt 2, Kliman 2, Supuka, Pittnerová, Klimanová, Prôčka
1. Malá Lehota 10 10 0 0 64:12 30
2. Bzenica 10 7 1 2 37:8 22
3. Ihráč 10 6 0 4 28:17 18
4. Rudno n/Hr. 10 4 1 5 18:20 13
5. Prestavlky 10 2 0 8 10:40 6
6. Ostrý Grúň 10 0 0 10 4:64 0
Prípravky ObFZ ZH:
Skupina A:
4. kolo: Dolná Ždaňa – Štiavnické Bane 1:1 (0:0), Banská Štiavnica – Dolné Hámre 0:5 (0:1), Štiavnické Bane – Banská Štiavnica 1:3 (1:1), Dolná Ždaňa – Dolné Hámre 1:4 (0:3)
Dohrávka 1. kola: Banská Štiavnica – Dolné Hámre 0:3
Dohrávané 2. kolo: Dolné Hámre – Štiavnické Bane 3:1, Banská Štiavnica – Dolné Hámre 1:3
Dohrávané 3. kolo: Dolné Hámre – Dolná Ždaňa 2:0, Štiavnické Bane – Banská Štiavnica 1:1, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 1:5, Dolné Hámre – Štiavnické Bane 2:0
5. kolo: Štiavnické Bane – Dolné Hámre 0:6 (0:4), Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 1:3 (0:1), Banská Štiavnica – Dolné Hámre 0:7 (0:4), Štiavnické Bane – Dolná Ždaňa 1:3 (0:0)
Výsledok 1. kola: Dolná Ždaňa – Dolné Hámre 3:0 kontumačne
6. kolo: Banská Štiavnica – Štiavnické Bane 4:1, Dolná Ždaňa – Dolné Hámre 0:4, Dolné Hámre – Štiavnické Bane 4:0, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 4:7 (1:3) – predohrané
1. Dol. Hámre 12 11 0 1 43:6 33
2. Dol. Ždaňa 12 7 1 4 37:26 22
3. B. Štiavnica 12 4 1 7 26:39 13
4. Štiav. Bane 12 0 2 10 11:46 2
Skupina B:
4. kolo: Nová Baňa – Žarnovica 0:0, Voznica – Veľká Lehota 1:0 (1:0), Veľká Lehota – Nová Baňa 1:2 (1:0), Pacalaj, Tužinský za NB, Voznica – Žarnovica 1:0 (0:0), Blahút
5. kolo: Veľká Lehota – Žarnovica 0:1 (0:1), Nová Baňa – Voznica 1:1 (1:1), Nová Baňa – Žarnovica 1:3 (0:3), Veľká Lehota – Voznica 0:1 (0:0)
6. kolo: Nová Baňa – Veľká Lehota 2:1 (1:1), Wolf, Debnár za NB, Voznica – Žarnovica 0:2, Žarnovica – Veľká Lehota 3:0, Nová Baňa – Voznica 1:0 (0:0), Kasan
1. Žarnovica 12 9 2 1 31:9 29
2. Nová Baňa 12 6 2 4 18:16 20
3. Voznica 12 5 2 5 15:19 17
4. Veľ. Lehota 12 1 0 11 8:28 3
I. liga ženy - 13.kolo:
Prešov – Žiar nad Hronom odložené (na 9. mája2007)