Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky
VOLEJBAL - EXTRALIGA ŽENY: NAŠE VOLEJBALISTKY SKONČILI AJ V POHÁRI - ZASTAVILI ICH KOŠICE

Pred záverom základnej časti Žiarčanky stále posledné

13. kolo:
VK Doprastav Bratislava - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (16, 16, 16)
61 min, rozhodovali Sloboda a Sarka, 100 divákov
V jednoznačnom zápase domáce potvrdili účasť v najlepšej štvorke a po hladkom víťazstve 3:0 sú opäť o niečo bližšie k postupu do nadstavbovej časti.
Slávia VM Bratislava - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (22, -19, 16, 24)
95 min, rozhodovali: Szász a Matúš, 200 divákov
Domáce sa trochu trápili. Mali problémy s obranou na sieti a spravili aj dosť nevynútených chýb, no bojovnosťou zvládli koncovku štvrtého setu a napokon podľa predpokladov zvíťazili 3:1.
VK Slávia TU Košice - VO ŠG Nitra 3:1 (18, -24, 26, 18)
97 min, rozhodovali Drobňák a Hank, 120 divákov O osude dramatického zápasu sa rozhodlo v záveroch setov, ktoré lepšie zvládli domáce.
ŠK-ŽU Žilina - VTC Pezinok 0:3 (-16, -23, -18)
65 min, rozhodovali Faulhammer a Porvazník, 50 divákov
Domáce v dôležitom súboji úplne zlyhali, svojím zlým výkonom umožnili Pezinčankám dosiahnuť hladké víťazstvo.

8. Žiar n/Hr. 13 2 11 13:36 15

Program 14. kola - sobota 2. decembra o 18. h Doprastav Bratislava - Malacky, Žiar nad Hronom - Žilina, Pezinok - TU Košice, ŠG Nitra - Slávia VM Bratislava

SLOVENSKÝ POHÁR:
Štvrťfinále:
TU Košice - Žiar n/Hr.
3:1 (17, 20, -22, 14)
prvý zápas 2:3 - postupuje Slávia TU Košice
Od začiatku zápasu získavali domáce hráčky viac bodov a vyhrali prvé dva sety. V 3. sete Žiarčanky zlepšili hru, viedli 17:13 aj 23:19 a získali ho vo svoj prospech. V 4. sete však opäť dominovali Košičanky. Víťazstvom v sete zavŕšili aj víťazstvo v zápase a oslávili postup do semifinále SP. V našom družstve si skúsila opäť vrcholový volejbal skúsená Gabriela Sučáková (bývalá hráčka, ktorá sa rozhodla pomôcť nášmu mladému družstvu) a ukázala, že môže byť (po zohraní sa) prínosom pre družstvo. Hlavne v extralige potrebuje naše družstvo získať viac odvahy, hrať agresívnejšie, zodpovednejšie a kolektívnejšie, aby získalo ďalšie víťazstvá a uchovalo extraligu pre Žiar nad Hronom aj v budúcom období.
91 min, rozhodovali Drobňák a Hošák
ŽIAR n/HR.: Sučáková, Bieliková, Novodomcová, Šárniková, Frindtová, Hrmová, Adamicová, Osvaldtová. Trénerka A. Bieliková.
KOŠICE: Dragašeková, Hanisková, Suchá, Šubertová, Lampartová, Kovaľová, Slančová, Kamencová, Staníková, libero Nováková. Tréner Rašner.

Ostatné výsledky:
VO TJ Strojár Malacky - VK OMS Senica 0:3 (-19, -13, -17), prvý zápas 0:3 - postupuje Senica
VTC Pezinok - Slávia VM Bratislava 3:1 (23, -21, 23, 12), prvý zápas 1:3 - postupuje Slávia VM (vďaka lepšiemu pomeru lôpt)
Slávia UK SLSP Bratislava - VK Doprastav Bratislava 3:1 (17, 22, -25, 9), prvý zápas 3:0 - postupuje Slávia UK
Semifinálové dvojice: VK OMS Senica - Slávia VM Bratislava, Slávia UK SLSP Bratislava - VK Slávia TUKošice

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 461

V Žiari nad Hronom sa začalo v piatok ráno skríningové testovanie na nový koronavírus v odberových miestnostiach zriadených samosprávou.

21m
Denis  Tilesch v Drážďanoch

Denis Tilesch ešte rok dozadu sledoval najväčších borcov bežeckého lyžovania v televízii.