Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

Prípravné zápasy mužstiev Levického okresu

FK Nová Baňa - FK Slovan Levice 2:0 (0:0)
Na umelej tráve v Nitre pod umelým osvetlením boli Levičania po celý zápas aktívnejším mužstvom a vytvorili si viacero gólových šancí. S ich realizáciou mali však problémy. Po bezgólovom 1. polčase sa súper ujal vedenia po akcii zaváňajúcej postavením mimo hry. Snaha Levičanov o vyrovnanie však bola márna, súper v nastavenom čase poistil víťazstvo druhým gólom.
Štúrovo „B“ – Jur nad Hronom 4:2 (2:1), góly hostí: Čonka, Bogdány
Jurania si odskočili na prípravný zápas do Mužly. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, ale spokojnejší odchádzali do šatní Štúrovčania. V druhom dejstve hostia vyrovnali, no štúrovskí hráči boli potom veľmi efektívni a zdolali hostí o dva góly.
Dudince – Demandice 0:1 (0:0), gól: Barecz
Demandičania odohrali ďalší prípravný zápas v Zlatých Moravciach na umelej tráve. Od začiatku diktovali tempo zápasu, no Straňák ani Bodžár svoje šance nepremenili. V druhom polčase sa presadil iba Barecz, preto Demandičania vyhrali najtesanejším rozdielom.
Vác - V. Ludince 2:0 (1:0)
Na tradičnom sústredí v Maďarsku odohrali Ludinčania po dlhom čase svoj prvý zápas, preto s dlho na ihrisku iba hľadali. Vác preto zaslúžene zápas rozhodol vo svoj prospech.
Ujpest Budapešť 19 - V. Ludince
1:1 (0:0), gól: Porubszky
V druhom zápase na sústredení podali Ludinčania už lepší výkon, keď súper hrýzol po celý zápas a v jeho rade nastúpili niekoľko mladých hráčov, hrajúcich už pravidelne najvyššiu futbalovú súťaž u našich južných susedov.
Kalinčiakovo - FK Slovan Levice dorast 1:7 (1:3), góly hostí: Rakica 3, Kosák 2, Žilka, Kotrus
Čakal sa vyrovnanejší zápas, no levickí dorastenci svojho súpera hladko predčili.
ViOn Zl. Moravce dorast - FK Slovan Levice dorast 0:0
U prvoligistu pred týždňom odohrali Levičania vyrovnaný zápas. Domáci posilnení o niekoľko Nitranov však kľúč na prekonanie levickej obrany nenašli.
Žemberovce - Rudno n/H 2:1 (0:0), góly: Studenka, M. Ármai
V pomerne dobrom zápase sa hral vyrovnaný duel. Po nerozhodnom 1. polčase Žemberovčania strhli víťazstvo na svoju stranu.
Čaka - Svodín 4:2 (0:2), góly domácich: Meiling, Mudroň (z 11m), H. Taňaši, Sádovský
Domáci boli celý zápas lepším mužstvom, lenže v prvej polovici vyšli hosťom dva brejky a tí sa aj ujali dvojgólového vedenia. V druhom polčase už Čakania hrali veľmi dobre, hráčov Svodína predčili po kondičnej aj technickej stránke a doviedli stretnutie do víťazného konca.
FK Vrútky - KFC Kalná 1:7
V rámci sústredenia Kalničania svojho súpera predčili a naložili mu na chrbát sedem gólov.
Výsledky z min. týždňa:
Želiezovce - Demandice 2:1, M. Páchnik, Forró - Bodžár
Želiezovce - H. Vrbica 4:2, góly: Csudai 2, M. Páchnik, Šál - K. Káčmárik, Haščák