VK Palas Levice – VC UJS Komárno 2:3 (19, 24, -21, -22, -10)
VK Palas Levice: Kleinová, Gulišová, Demová, Berkešová, Nikmonová, Vydrová, libero: Urblíková (Janovická), trénerka: Števková st.
Levičanky boli v prvom sete vo všetkých herných činnostiach lepšie a vyhrali. V druhom sete bola hra veľmi vyrovnaná až do stavu 24:24. Koniec setu však patril domácim volejbalistkám. V treťom sete sa ženy z Komárna presadili výbornou obranou v poli a vyhrali ho o 4 body. Štvrtý set bol opäť vyrovnaný, ale koncovka bola na strane Komárna. Dramatické stretnutie sa rozhodlo v tajbrejku, kde Levičanky síce bojovali, ale víťazstvo im ušlo pomedzi prsty.
VK Palas Levice – VC UJS Komárno 0:3 (-12, -22, -21)
VK Palas Levice: Kleinová, Gulišová, Demová, Berkešová, Nikmonová, Vydrová (Mäsiarová, Števková ml., Janovická), trénerka: Števková st.
V druhom zápase v úvodnom sete boli úspešné ženy z Komárna a vyhrali ho hladko o 13 bodov. Druhý set bol veľmi vyrovnaný, ale koncovku Levičanky nezvládli a prehrali ho o 3 body. V treťom sete sa hosťujúce hráčky presadili kvalitnou hrou na sieti a zaslúžene vyhrali druhý zápas 3:0.
- 5ka-