II. LIGA NADSTAVBOVÁ ČASŤ
Napriek snahe prehra s Nitrou
HK Levice - HK 96 Nitra 5:7
(1:2, 2:3, 2:2), góly: Matejov 2, Beňuš, Gajdoš, Kováč
HK Levice: Šaling (Búry) - Horváth, E. Filip, Gergely, Fazekaš, M. Seneši, Šebo - Beňuš, Matejov, Forgáč - Gajdoš, Petráš, Hlinčík - Dávid, Kostka, Kováč, tréner: M. Fliega, rozhodcovia: S. Novák, Petráš, Košút
Levičania privítali v ďalšom zápase nadstavbovej časti Nitranov, ktorí boli v tabuľke pred zápasom na 3. mieste. Hostia sa snažili potvrdiť úlohu mierneho favorita hneď v úvode, počas presilovky v 3. min. išli do vedenia. Lenže Beňuš po ideálnej nahrávke Matejova hneď o minútu skóre zrovnal. V 16. min. hostia druhou využitou presilovkou išli opäť do vedenia. Po zmene strán Gajdoš vydoloval puk na útočnej modrej a po samostatnej akcii vyrovnal na 2:2. Potom však hostia v priebehu päť minút naklonili misku váh rázne na svoju stranu až na 2:5. Matejov síce ešte znížil na 3:5, ale na druhú pauzu odchádzali zjavne spokojnejší Nitrania. V záverečnej tretine sa domáci hokejisti snažili o zvrat aj za zraneného spoluhráča Fazekaša, ktorý utrpel zlomeninu nosa. V 46. min. kapitán Matejov zavelil do útoku a znížil na rozdiel gólu. Lenže hostia až príliš rýchlo schladili ambície domácich a šiestym gólom upravili na 4:6. Lenže gólová prestrelka pokračovala aj naďalej a Kováč v 49. min. opäť znížil na rozdiel gólu - 5:6. Ale Nitra odpovedala, ako inak, ďalším gólom na 5:7. Skúsenejší hostia v závere zápasu už svoje víťazstvo z rúk nepustili.
I. LIGA JUNIORI
HK Levice – MŠ HK Prievidza 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HK Levice: Burda – Konkoly, E. Filip, Giacoppo, M. Seneši, Kliman – Tóth, Hadviga, Valenteje, Jaroš, Novosad, Kostka, Loviška, Ivan, M. Filip, Majerský, Ostertág, M. Kmeť, tréner: I. Hrtús
Levičania dobrým taktickým výkonom držali s favorizovaným súperom dlho nádej na bod. Vlastne až do 47. min. padol len jediný gól, do brány Levíc, no hostia potom v priebehu 18-tich sekúnd prekonali gólmanan Burdu až dva razy, čo im napokon stačilo na víťazstvo. Levičania síce mali omnoho viac presiloviek, no streliť gól sa im nepodarilo.
HK Levice – HK Žiar n/H. 2:12 – nedohraté é(0:0, 2:4, 0:8)
HK Levice: Burda (Kováč) – Konkoly, E. Filip, Šebo, Giacoppo, M. Seneši, Kliman – Tóth, Eliáš, L. Kmeť, Hadviga, Valenteje, Jaroš, Novosad, Loviška, Ivan, M. Filip, Majerský, M. Kmeť, tréner: I. Hrtús
Na druhého súpera v týždni si Levičania trúfali viacej a po dvoch tretinách bol stav pomerne prijateľný 2:4, no mohol byť pri troške šťastia aj lepší. V záverečnej tretine domáci inkasovali v priebehu troch minút trikrát a bolo po zápase. 17 sekúnd pred koncom vyprovokoval hosťujúci hráč po opľutí domáceho hromadnú bitku a extraligový rozhodca J. Konc bol nútený zápas predčasne ukončiť.

9. ŠHT: HK Levice - HK 36 Senica 0:14 (0:6, 0:3, 0:5)
HK Trnava - HK Levice 10:2 (4:1, 1:0, 5:1), góly: Mikulaj 2
8. ŠHT: HK 36 Senica - HK Levice 4:2 (0:0, 2:2, 2:0), góly: Kajaba, Klonga
HK Levice - HK Trnava 3:4 (1:1, 2:2, 0:1), góly: Zamboj 2, Horváth
7. ŠHT: HK Levice - HK 36 Senica 2:5 (2:2, 0:2, 0:1), góly: Boldiš, Vrťo
HK Trnava - HK Levice HK Trnava – HK Levice 4:2 (1:0, 0:1, 3:1), góly: Litva, Bránik
6. ŠHT: HK 36 Senica - HK Levice 12:0 (2:0, 3:0, 7:0)
HK Levice - HK Trnava HK Levice – HK Trnava 0:5 (0:2, 0:1,0:2)

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?