II. TRIEDA DOSPELÍ
16. kolo:
TJ Družstevník Prestavlky – TJ Družstevník Lovčica-Trubín 0:1 (0:0), gól: M. Krajčí, rozhodoval Kršiak, 100 divákov
Vo vyrovnanom a slušnom stretnutí sa z víťazstva radovali šťastnejší hostia.
PRESTAVLKY: Nemec - Boldiš, J. Beňo, Greguš, Lalák, Kukučka, V. Beňo, M. Kráľ, R. Kráľ, Královenský, Družbacký
LOVČICA-TRUBÍN: Juhaniak - Dodek, I. Tršo, Mališ, Foltán, Debnár, M. Tršo, M. Krajčí, Macko, Kapusta, Bajnok
TJ Sokol Nevoľné – TJ Partizán Ostrý Grúň 2:2 (1:2), góly: Vlkovič, Króner – Šuriansky, Lalík, ČK: Žltický, 100 divákov
Zápas malo v rukách hosťujúce mužstvo. Veľa ich šancí zostalo nevyužitých.
TJ Družstevník Stará Kremnička – TJ Družstevník Kosorín 3:2 (1:1), góly: M. Petruš, A. Šimko, J. Osvald – M. Čiliak, M. Štrofek, rozhodoval Dekýš, 120 divákov
Zápas bol vyrovnaný. O víťazstve rozhdoli domáci v závere.
STARÁ KREMNIČKA: Gašpar - Francz, Gulička, Paller, Petruš, Bugár, P. Poliak, Šimko, J. Bugár, Osvald, Šarközi, striedali Nárožný (46.), D. Rajčan (71.)
KOSORÍN: Ertl - M. Čiliak, Legíň, Nemčok, Beňo, Gustinák st., Paučo, Ulrich, Gustiňák ml., Štrofek, Štefanovič, striedal M. Beňo (69.)
TJ Klas Horné Hámre – TJ Družstevník Slaská 4:2 (2:1), góly: J. Kršák, Štefanka ml., J. Chmola, F. Kováč – P. Hric, T. Silný, rozhodoval Molnári, 100. divákov
Vo vyrovnanom zápase sa domáci strelecky presadili.
HORNÉ HÁMRE: Vozár - Štefanka ml., Rendla, Štefanka st., Prutkay, Hós, Kršák, Kunský, Ružička, Mokrý, Chmola, striedali Supuka (46.), Kováč (46.), Červík (76.)
SLASKÁ: Kupčík - Hurtík, Topoľan, Ferko, Šuster, Červenák, P. Topoľan, Mikula, Vanko, Silný, Hric, striedali Čéry (65.), Mojžiš (82.)
FK Olympic Ihráč – TJ Partizán Prochot 0:0, rozhodoval Šimič, 100 divákov
Domáci mali viacej nevyužitých šancí, ktoré stroskotali na dobrej obrane hostí.
IHRÁČ: M. Kollár - Ceplák, R. Kollár, Marián Bitala, Feben, Ivan, Gajdoš, Milan Bitala, Škoda, Henžel, J. Henžel
PROCHOT: M. Bugár - Ziman, Kmeť, Krajči, J. Rozenberg, I. Rozenberg, M. Bugár, Vincenc, Michalka, Kušnier, Tökoly, striedali Bielik (64), J. Rozenberg (75)
Dolná Ždaňa B a Pitelová mali voľný žreb
1. Lovčica-Tr. 14 9 3 2 47:18 30
2. Slaská 14 8 1 5 40:25 25
3. St. Kremnička 13 8 1 4 32:17 25
4. Horné Hámre 13 7 2 4 45:25 23
5. Ostrý Grúň 14 7 2 5 28:36 23
6. Kosorín 14 7 1 6 27:24 22
7. Dol. Ždaňa B 13 5 2 6 30:30 17
8. Prestavlky 14 5 2 7 28:34 17
9. Pitelová 13 4 4 5 23:21 16
10. Prochot 13 4 3 6 23:29 15
11. Ihráč 13 3 3 7 23:42 12
12.Nevoľné 14 1 2 11 9:54 5
Autor: Kristína Falťanová