FUTBAL
DOSPELÍ:
II. LIGA VÝCHOD – 18. kolo – sobota 14. apríla o 15.30 h Stará Ľubovňa – Žiar nad Hronom
III. LIGA STRED – 19. kolo – nedeľa 15. apríla o 15.30 h Rimavská Sobota B – Dolná Ždaňa (ihrisko Martin)
IV. LIGA STRED, JUH – 17. kolo – nedeľa 15. apríla o 15.30 h Dolné Hámre – Fiľakovo, Hliník nad Hronom – Tisovec
V. LIGA STRED, SKUPINA C – 17. kolo – nedeľa 15. apríla o 15.30 h Žiar nad Hronom B – Kováčová (ihrisko Ladomerská Vieska), Nová Baňa – Dobrá Niva, Vyhne – Priechod, Žarnovica – Štiavnické Bane
DORAST:
II. LIGA SD a MD VÝCHOD – 21. kolo – sobota 14. apríla o 11. a 13.15 h Snina – Žiar nad Hronom
III. LIGA SD a MD STRED – 19. kolo – sobota 14. apríla o 10. a 12.30 h Nová Baňa – Kysucké Nové Mesto (ihrisko Rudno nad Hronom)
IV. LIGA STRED, JUH – 17. kolo – sobota 14. apríla o 15.30 h Pliešovce – Banská Štiavnica, nedeľa 15. apríla 13. h Hliník nad Hronom – Dolné Hámre
V. LIGA STRED, SKUPINA C – 17. kolo – sobota 14. apríla o 14. h Kováčová – Stará Kremnička, sobota 14. apríla o 15.30 h Hriňová – Horné Hámre, nedeľa 15. apríla o 13. h Lutila – Dobrá Niva, Žarnovica – Brusno
ŽIACI:
II. LIGA SŽ a MŽ STRED, JUH – 17. kolo – sobota 14. apríla o 10. a 12. h Kremnica – Krupina
III. LIGA SŽ a MŽ STRED, SKUPINA C – 17. kolo – sobota 14. apríla o 10. a 12. h Detva – Žiar nad Hronom B, Kováčová – Nová Baňa, Hliník nad Hronom – Brusno, nedeľa 15. apríla o 11.30 a 13.30 h Slovenská Ľupča – Banská Štiavnica
PRÍPRAVKY:
LIGA PRÍPRAVIEK – 15. kolo – utorok 10. apríla o 16. h Žiar nad Hronom – Jupie Banská Bystrica-Podlavice (umelá tráva ZH)
Pozn.: Program oblastných futbalových súťaží všetkých kategórií nájdete v Delegačnom
liste ObFZ na 16. strane.
VOLEJBAL
JUNIORKY:
I. LIGA VÝCHOD – 18. kolo – sobota 14. apríla o 11. a 15. h Žiar nad Hronom – Žilina B (športová hala)
KADETKY:
I. TRIEDA STRED – 12. kolo – nedeľa 15. apríla o 10. h Liptovský Hrádok – Žiar nad Hronom
ŽIAČKY:
II. TRIEDA SŽ STRED, JUH – 12. kolo – sobota 14. apríla o 10. h Žiar nad Hronom B – Prievidza (telocvičňa gymnázia)
I. TRIEDA MŽ STRED, JUH – 12. kolo – nedeľa 15. apríla o 10. h Žiar nad Hronom – Zvolen (telocvičňa gymnázia)
MUŽI:
II. LIGA ZÁPAD+STRED – 13. kolo – nedeľa 15. apríla Zlaté Moravce – Banská Štiavnica, Vráble – Hliník nad Hronom
BASKETBAL
MLADÍ MUŽI:
I. LIGA – 25. kolo – sobota 14. apríla Žiar nad Hronom – Trenčín (športová hala), 26. kolo – nedeľa 15. apríla Žiar nad Hronom – Trenčín (športová hala)
KADETI:
DORASTENECKÁ LIGA – 17. kolo – sobota 14. apríla Žiar nad Hronom – BA Košice (športová hala), 18. kolo – nedeľa 15. apríla Žiar nad Hronom – Prešov (športová hala)
STARŠÍ ŽIACI:
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ – 22. kolo – sobota 14. apríla Žiar nad Hronom – Partizánske (telocvičňa II. ZŠ)
MLADŠÍ MINIBASKETBALISTI:
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ – 12. kolo – sobota 14. apríla Žilina – Žiar nad Hronom
HOKEJBAL
I. BANSKOBYSTRICKÁ LIGA - 12. kolo - nedeľa 15. apríla o 10. h Lavíny PUM Žiar nad Hronom – Sparta Slovenská Ľupča
PLÁVANIE
MAJSTROVSTVÁ STREDOSLOVENSKEJ OBLASTI - 2. kolo - sobota 14. apríla o 9. h - Handlová (bazén 25m)