FUTBAL
DOSPELÍ:
II. LIGA VÝCHOD – 19. kolo – nedeľa 22. apríla o 10.30 h Ružomberok B – Žiar nad Hronom
III. LIGA STRED – 20. kolo – nedeľa 22. apríla o 16. h Dolná Ždaňa – Kysucké Nové Mesto
IV. LIGA STRED, JUH – 18. kolo – nedeľa 22. apríla o 16. h Fiľakovo – Hliník nad Hronom, Hajnáčka – Dolné Hámre
V. LIGA STRED, SKUPINA C – 18. kolo – nedeľa 22. apríla o 16. h Sásová – Žarnovica, Štiavnické Bane – Vyhne, Hrochoť – Nová Baňa, Hontianske Nemce – Žiar nad Hronom B
DORAST:
II. LIGA SD a MD VÝCHOD – 22. kolo – nedeľa 22. apríla o 11. a 13.15 h Žiar nad Hronom - Prešov B
III. LIGA SD a MD STRED – 20. kolo – nedeľa 22. apríla o 10. a 12.15 h Námestovo – Nová Baňa
IV. LIGA STRED, JUH – 18. kolo – sobota 21. apríla o 14. h Rimavská Sobota B – Hliník nad Hronom, Banská Štiavnica – Dudince, sobota 21. apríla o 14.30 h Dolné Hámre – Revúca
V. LIGA STRED, SKUPINA C – 18. kolo – sobota 21. apríla o 14. h Brusno – Lutila, sobota 21. apríla o 16. h Poniky – Žarnovica, nedeľa 22. apríla o 13.30 h Stará Kremnička – Hriňová, Horné Hámre – Bzovík
ŽIACI:
I. LIGA SŽ a MŽ STRED – 18. kolo – nedeľa 22. apríla o 10. a 12. h Dolný Kubín - Žiar nad Hronom, Lučenec - Žarnovica
II. LIGA SŽ a MŽ STRED, JUH – 18. kolo – sobota 21. apríla o 10. a 12. h Tempus Rimavská Sobota – Kremnica
III. LIGA SŽ a MŽ STRED, SKUPINA C – 18. kolo – sobota 21. apríla o 10. a 12. h Banská Štiavnica – Kováčová, Nová Baňa – Detva (ihrisko Tekovská Breznica), Žiar nad Hronom B – Heľpa (umelá tráva FK), sobota 21. apríla o 12. a 14. h Hrochoť – Hliník nad Hronom
ŽIAČKY:
I. LIGA STRED - 13. a 14. kolo - nedeľa 22. apríla v obci Banka: o 11.10 h Žiar nad Hronom – Trenčianske Teplice, o 14.40 h Žiar nad Hronom – Čadca
VOLEJBAL
KADETKY:
I. TRIEDA STRED – 13. kolo – nedeľa 22. apríla o 10. h ŠŠK OA Považská Bystrica – Žiar nad Hronom
ŽIAČKY:
I. TRIEDA MŽ STRED, JUH – 13. kolo – nedeľa 22. apríla o 10. h Žiar nad Hronom – Krupina B (telocvičňa gymnázia)
MUŽI:
II. LIGA ZÁPAD+STRED – 14. kolo – sobota 21. apríla Hliník nad Hronom – Zlaté Moravce, Banská Štiavnica - Tlmače
BASKETBAL
JUNIORI:
DORASTENECKÁ LIGA, SKUPINA O 9. – 16. MIESTO – 11. kolo – sobota 21. apríla Klokani Komárno – Žiar nad Hronom, 12. kolo – nedeľa 22. apríla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom
KADETI:
DORASTENECKÁ LIGA – 19. kolo – sobota 21. apríla Spišská Nová Ves – Žiar nad Hronom, 20. kolo – nedeľa 22. apríla Svit – Žiar nad Hronom
HOKEJBAL
I. BANSKOBYSTRICKÁ LIGA - 13. kolo - nedeľa 22. apríla o 17. h Lavíny PUM Žiar nad Hronom – Šroten Banská Bystrica
ŠPORTOVÁ STREĽBA
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MLÁDEŽE – sobota 21. apríla a nedeľa 22. apríla –Košice