Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

FUTBAL MLÁDEŽE, ŽENSKÝ FUTBAL

II. liga starší dorast:
22. kolo: Žiar nad Hronom - Prešov B 1:4, Michalovce - Snina 2:0, Humenné - Rimavská Sobota 1:2, Ružomberok B - Radvaň 3:2, Žilina B - Trebišov 2:1, Lipany - Vranov 2:0, Lučenec - Košice B 0:0, Dukla Banská Bystrica B - Poprad 2:0
Tabuľka po 22. kole:
1. Dukla B 22 12 8 2 44:21 44
2. Prešov B 22 12 4 6 50:27 40 3. Trebišov 22 12 3 7 49:31 39 4. Michalovce 22 11 3 8 38:36 36
5. R. Sobota 22 11 1 10 36:40 34 6. Žiar 22 10 3 9 35:26 33 7. Poprad 22 10 3 9 45:41 33
8. Žilina B 22 9 6 7 30:29 33 9. Snina 22 10 3 9 33:34 33 10. Ružomberok B 22 9 3 10 47:41 30
11. Košice B 22 9 3 10 43:38 30 12. Lučenec 22 9 3 10 36:41 30 13. Vranov 22 7 3 12 21:39 24 14. Lipany 22 7 2 13 25:54 23 15. Humenné 22 6 3 13 34:49 21 16. Radvaň 22 6 1 15 34:53 19

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga mladší dorast:
22. kolo: Žiar nad Hronom - Prešov B 1:1, Michalovce - Snina 4:0, Humenné - Rimavská Sobota 2:1, Ružomberok B - Radvaň 1:1, Žilina B - Trebišov 6:0, Lipany - Vranov 1:0, Lučenec - Košice B 3:2, Dukla Banská Bystrica B - Poprad 4:1
Tabuľka po 22. kole:
1. Žilina B 22 17 3 2 70:21 54 2. Michalovce 22 16 3 3 38:16 51 3. Prešov B 22 12 2 8 37:31 38 4. Ružomberok B 22 9 9 4 37:25 36
5. Žiar 22 10 5 7 36:44 35 6. Dukla B 22 10 4 8 47:27 34 7. Košice B 22 10 4 8 40:23 34 8. Radvaň 22 9 6 7 42:31 33 9. Humenné 22 8 6 8 32:30 30 10. Lipany 22 8 3 11 28:36 27 11. Lučenec 22 7 5 10 28:50 26 12. Trebišov 22 7 4 11 33:38 25 13. R. Sobota 22 7 2 13 27:35 23 14. Poprad 22 6 5 11 31:41 23 15. Vranov 22 3 5 14 21:48 14 16. Snina 22 3 2 17 18:69 11

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga starší dorast:
21. kolo: Nová Baňa – Podbrezová B 3:0 (2:0), Fáber, Prachár, vlastný
20. kolo: Bánová - Sliač 4:2, Podbrezová B - BB Podlavice 0:1, Námestovo - N. Baňa 2:4, K. N. Mesto - Čadca 2:1, Bytča - Savon BB 2:2, L. Mikuláš - Fiľakovo 6:0, Fomat MT - Zvolen 1:1, D. Kubín - Č. Balog 6:0
Tabuľka po 20. kole:
1. BB Podlavice 19 15 1 3 41:13 46
2. L. Mikuláš 18 13 3 2 45:13 42
3. D. Kubín 19 13 1 5 82:25 40
4. Čadca 19 11 4 4 37:20 37
5. Č. Balog 19 10 4 5 46:31 34
6. Bánová 19 9 1 9 43:31 28
7. Zvolen 20 9 1 10 30:43 28
8. Bytča 19 8 3 8 35:33 27
9. N. Baňa 19 8 1 10 40:31 25
10. Savon BB 19 7 3 9 38:52 24
11. Fomat MT 20 7 3 10 32:46 24
12. Podbrezová B 19 6 2 11 28:41 20
13. K. N. Mesto 19 5 5 9 17:42 20
14. Námestovo 19 5 4 10 33:34 19
15. Fiľakovo 20 4 1 15 26:71 13
16. Sliač 19 4 1 14 18:65 13

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga mladší dorast:
21. kolo: Nová Baňa – Podbrezová B 4:0 (1:0), A. Luky 3, P. Sajko
20. kolo: Bánová - Sliač 6:1, Podbrezová B - BB Podlavice 3:1, Námestovo - N. Baňa -, K. N. Mesto - Čadca 0:1, Bytča - Savon BB 1:3, L. Mikuláš - Fiľakovo 7:0, Fomat MT - Zvolen 1:3, D. Kubín - Č. Balog 4:0

IV. liga dorast – Juh:
19. kolo: Pliešovce – Dolné Hámre 1:3 (2:1), Haško 2, Baláž, 18. kolo: R. Sobota B - Hliník n. Hr. 3:1, D. Hámre - Revúca 0:1, Poltár - Pliešovce 3:0, B. Štiavnica - Dudince 2:2, Detva - V. Krtíš 1:0,
Tabuľka po 18. kole:
1. Revúca 17 16 1 0 62:10 49
2. Krupina 16 14 1 1 61:18 43
3. V. Krtíš 17 11 2 4 68:28 35
4. Detva 17 11 2 4 30:14 35
5. Hliník n/H 17 8 2 7 35:27 26
6. R. Sobota B 18 8 2 8 34:40 26
7. Bušince 16 7 3 6 27:29 24
8. Pliešovce 17 7 1 9 33:29 22
9. Selce 16 5 4 7 38:36 19
10. B. Štiavnica 17 5 3 9 23:43 18
11. Dudince 17 4 2 11 28:41 14
12. Poltár 18 4 1 13 25:43 13
13. D. Hámre 17 3 2 12 19:74 11
14. Tisovec 16 1 2 13 20:71 5

V. liga dorast - skupina C:
19. kolo: Badín – Horné Hámre 2:2 (1:1), Lavrov 2, Bzovík – Stará Kremnička 3:2 (1:1), Lutila – Poniky 3:0 kontumačne - hostia nepricestovali, Žarnovica – Slovenská Ľupča 2:0 (1:0), Mihálik, P. Sartoris
18. kolo: Šalková - S. Ľupča 1:3, Poniky - Žarnovica 2:4, Brusno - Lutila 5:0, D. Niva - Kováčová 2:1, S. Kremnička - Hriňová 2:4, H. Hámre - Bzovík 1:1, H. Nemce - Badín 0:1
Tabuľka po 18. kole:
1. Hriňová 18 13 1 4 54:22 40
2. Badín 17 12 3 2 43:14 39
3. Žarnovica 18 12 3 3 48:22 39
4. Bzovík 18 11 3 4 47:18 36
5. Brusno 17 9 3 5 45:26 30
6. Lutila 17 9 1 7 52:36 28
7. Kováčová 17 8 2 7 46:25 26
8. Šalková 17 8 1 8 42:32 25
9. S. Ľupča 18 7 4 7 43:43 25
10. H. Hámre 18 6 2 10 21:37 20
11. D. Niva 18 5 1 12 23:85 16
12. H. Nemce 18 5 0 13 28:55 15
13. S. Kremnička 17 2 4 11 21:63 10
14. Poniky 18 2 0 16 18:53 6

I. trieda dorast:
15. kolo: Janova Lehota – Lovčica-Trubín 0:2 (0:1), Tekovská Breznica – Voznica 4:0 (1:0), Cibuľa 3, T. Mikláš, Ihráč – Dolná Ždaňa 1:3 (1:0), Lovča – Prochot 4:0 (0:0), Neuschl 2, Kováč, Gugh, Kremnica – Banská Belá 8:0(4:0), Šuta 2, Štroffek 2, Grossmann, Brünn, Bíleš, Kapšo, Pitelová má voľný žreb
1. Kremnica 14 10 3 1 67:16 33
2. Tek. Breznica 13 9 1 3 59:27 28
3. Voznica 14 8 3 3 45:21 27
4. Lovčica-Tr. 13 8 1 4 54:25 25
5. Banská Belá 13 8 1 4 58:36 25
6. Dolná Ždaňa 14 8 1 5 34:26 25
7. Lovča 14 7 1 6 46:31 22
8. Jan. Lehota 14 6 0 8 47:31 18
9. Ihráč 14 3 0 11 26:78 9
10. Pitelová 13 2 1 10 19:61 7
11. Prochot 14 0 0 14 5:108 0

I. liga starší žiaci:
19. kolo: Žarnovica – Fiľakovo 3:2 (0:0)
18. kolo: Dukla BB - Podbrezová 2:2, Podlavice - L. Mikuláš 1:2, Lučenec - Žarnovica 1:2, Ružomberok - R. Sobota 3:0, D. Kubín - Žiar 0:2, Žilina - Martin 2:0
Tabuľka po 18. kole:
1. Dukla BB 18 16 1 1 80:7 49
2. Ružomberok 18 15 1 2 44:11 46
3. Žilina 17 12 1 4 43:13 37
4. Podbrezová 18 11 2 5 49:23 35
5. Martin 18 11 2 5 35:16 35
6. Lučenec 18 8 2 8 29:32 26
7. Čadca 17 7 2 8 37:28 23
8. Podlavice 18 7 2 9 26:21 23
9. Žiar 18 6 2 10 22:38 20
10. L. Mikuláš 17 5 3 9 19:44 18
11. D. Kubín 18 4 4 10 17:26 16
12. Fiľakovo 17 4 2 11 14:39 14
13. Žarnovica 18 3 1 14 22:67 10
14. R. Sobota 18 1 3 14 5:77 6

I. liga mladší žiaci:
19. kolo: Žarnovica – Fiľakovo 1:1 (0:0)
18. kolo: Dukla BB - Podbrezová 1:0, Podlavice - L.Mikuláš 1:0, Lučenec - Žarnovica 0:0, Ružomberok - R. Sobota 3:0, D. Kubín - Žiar 6:4, Žilina - Martin 1:0
Tabuľka po 18. kole:
1. Dukla BB 18 15 1 2 76:7 46
2. Ružomberok 18 13 4 1 43:7 43
3. Podbrezová 18 13 1 4 77:19 40
4. Žilina 17 12 3 2 82:16 39
5. Martin 18 10 5 3 54:17 35
6. D. Kubín 18 11 2 5 46:23 35
7. Podlavice 18 8 4 6 19:22 28
8. Žiar 18 7 2 9 47:41 23
9. Lučenec 18 6 4 8 27:36 22
10. Fiľakovo 17 3 2 12 16:57 11
11. Žarnovica 18 2 4 12 18:65 10
12. R. Sobota 18 2 3 13 8:70 9
13. Čadca 17 2 2 13 9:70 8
14. L.Mikuláš 17 1 1 15 1:73 4

II. liga starší žiaci – Juh:
19. kolo: Hriňová – Kremnica 10:0 (4:0)
18. kolo: Dukla BB - Č. Balog 0:0, V. Krtíš - Lučenec B 2:0, Hriňová - Savon BB 1:0, R. Sobota - Kremnica 5:1, Krupina - Zvolen 0:2, Radvaň - Revúca 2:3, Sliač - Podbrezová B 1:1
Tabuľka po 18. kole:
1. R. Sobota 18 14 1 3 63:13 43
2. B. Bystrica B 18 14 1 3 50:12 43
3. Zvolen 17 13 1 3 56:13 40
4. Č. Balog 17 12 1 4 43:11 37
5. Krupina 17 10 2 5 32:20 32
6. Podbrezová B 18 8 4 6 28:20 28
7. V. Krtíš 18 7 4 7 28:26 25
8. Revúca 18 6 4 8 28:39 22
9. Savon BB 18 6 3 9 36:27 21
10. Hriňová 18 6 2 10 30:38 20
11. Lučenec B 18 5 2 11 25:34 17
12. Sliač 17 3 2 12 20:71 11
13. Kremnica 18 3 1 14 17:70 10
14. Radvaň 18 2 2 14 17:79 8

II. liga mladší žiaci – Juh:
19. kolo: Hriňová – Kremnica 2:1 (1:0), Hric
18. kolo: Dukla BB - Č. Balog 7:0, V. Krtíš - Lučenec B 4:0, Hriňová - Savon BB 0:1, R. Sobota - Kremnica 4:1, Krupina - Zvolen 1:2, Radvaň - Revúca 0:7, Sliač - Podbrezová B 2:3

III. liga starší žiaci – skupina C:
19. kolo: Detva – Banská Štiavnica 0:1 (0:1), Blaškovič, Hliník nad Hronom – Badín 1:1 (0:1), Chomča, Hontianske Nemce – Žiar nad Hronom B 1:2 (0:0), Bodor, Škriniar, Heľpa – Nová Baňa 0:2 (0:1), Bielik, Polc
18. kolo: Zvolen B - Badín 3:5, Brusno - S. Ľupča 0:0, Banská Štiavnica - Kováčová 1:1, Nová Baňa - Detva 11:0, Žiar nad Hronom B - Heľpa 1:0, Podbrezová C - H. Nemce 1:0
Tabuľka po 18. kole:
1. N. Baňa 17 12 2 3 82:16 38
2. H. Nemce 17 11 2 4 49:23 35
3. Brusno 18 9 4 5 36:27 31
4. Badín 17 9 3 5 46:20 30
5. Detva 15 9 2 4 29:35 29
6. Žiar n. H. B 17 8 3 6 40:25 27
7. Podbrezová C 16 7 3 6 14:14 24
8. Zvolen B 18 7 3 8 32:33 24
9. Kováčová 18 5 6 7 26:37 21
10. Hliník n. H. 17 6 1 10 19:37 19
11. Heľpa 17 5 2 10 29:36 17
12. S. Ľupča 15 4 4 7 9:45 16
13. B. Štiavnica 16 4 3 9 31:47 15
14. Hrochoť 16 1 2 13 13:60 5

III. liga mladší žiaci – skupina C:
19. kolo: Detva – Banská Štiavnica 0:0, Hliník nad Hronom – Badín 3:2 (3:0), Kaprálik, Úkrop, Rosenberg, Hontianske Nemce – Žiar nad Hronom B 1:1 (1:0), Murgač, Heľpa – Nová Baňa 0:2 (0:0), Štrba, Homola
18. kolo: Zvolen B - Badín 3:1, Hrochoť - Hliník nad Hronom 0:4, Brusno - S. Ľupča 2:3, B. Štiavnica - Kováčová 3:0, Nová Baňa - Detva 2:1, Žiar n. H. B - Heľpa 2:1, Podbrezová C - H. Nemce 3:0.
Tabuľka po 18. kole:
1. Zvolen B 18 17 1 0 99:2 52
2. N. Baňa 17 14 0 3 70:12 42
3. Detva 15 13 1 1 61:7 40
4. Žiar n. H. B 17 11 2 4 59:16 35
5. Kováčová 18 10 2 6 52:27 32
6. B. Štiavnica 17 8 5 4 46:25 29
7. Podbrezová C 16 7 3 6 37:25 24
8. Hliník n. H. 18 7 1 10 34:60 22
9. Heľpa 17 6 2 9 29:31 20
10. Badín 17 5 3 9 32:43 18
11. S. Ľupča 16 5 1 10 29:51 16
12. Brusno 18 2 1 15 21:75 7
13. H. Nemce 17 1 1 15 11:88 4
14. Hrochoť 17 1 1 15 6:124 4

I. trieda žiaci:
19. kolo: Lovčica-Trubín – Banská Belá 3:0 (1:0), Horná Ždaňa – Veľká Lehota 0:4 (0:1), Kocian 4, Voznica – Brehy 1:0, Župkov – Dolné Hámre 1:1 (1:0 ), T. Tóth za hostí, Vyhne – Lutila 0:5 (0:0), Stará Kremnička – Janova Lehota 2:4 (0:1), Z. Šarközi, Palenčár za domácich, Lovča mala voľný žreb
1. Veľká Lehota 17 17 0 0 136:9 51
2. Dolné Hámre 16 13 1 2 83:31 40
3. Horná Ždaňa 17 11 0 6 70:27 33
4. Voznica 16 10 0 6 70:36 30
5. Lutila 16 10 0 6 68:59 30
6. Jan. Lehota 17 9 2 6 42:28 29
7. Lovčica-Tr. 17 8 3 6 46:30 27
8. Župkov 17 6 3 8 38:42 21
9. Lovča 16 6 2 8 45:52 20
10. Brehy 17 4 1 12 22:69 13
11. Banská Belá 16 4 1 11 30:95 13
12. Vyhne 17 2 0 15 9:88 6
13. St. Kremnička 17 1 1 15 17:110 4

Malý futbal ObFZ ZH:
Skupina A:
14. kolo: Slaská – Kosorín 2:5, Šarközi 2 – Mihálik 3, Mackovič 2, Pitelová – Nevoľné 5:0 (1:0), T. Tončo 3, Štefanka, Baláž
13. kolo: Krahule – Pitelová 1:6 (0:0), Schmidt – T. Tončo 3, Švihorík 2, L. Tončo
11. kolo: Kosorín – Krahule 4:0 (3:0), Obertáš 2, Mihálik, Rajnoha, Repište – Pitelová 1:2 (0:1), Kmeť – T. Tončo 2, Slaská – Nevoľné 0:2 (0:0), Melák 2
12. kolo: Repište – Kosorín 0:0, Pitelová – Slaská 9:0 (5:0), Švihorík 4, T. Tončo 2, L. Tončo, P. Baláž, Štefanka, Nevoľné – Krahule 6:2 (2:2), P. Koniar 3, M. Koniar, Vozár, Ďurian – Schmidt 2
Tabuľka po 12. kole:
1. Nevoľné 12 10 1 1 85:15 31
2. Pitelová 12 10 1 1 71:16 31
3. Kosorín 12 7 2 3 46:32 23
4. Repište 12 4 1 7 25:38 13
5. Krahule 12 2 1 9 13:42 7
6. Slaská 12 0 0 12 3:100 0
Skupina B:
11. kolo: Rudno nad Hronom – Ostrý Grúň 2:0 (1:0), Kupec, Mičo, Prestavlky – Ihráč 0:0, Bzenica – Malá Lehota 3:2 (2:2), Hajdóny 3, Haspra 2
12. kolo: Prestavlky – Rudno nad Hronom 4:1 (1:0), Michal Beňo 4 – Tužinský, Ihráč – Bzenica 1:3 (1:2), Henžel – Debnár, Kliman, Erhardt, Malá Lehota – Ostrý Grúň 9:3 (6:1), Haspra 4, Adamec, Pacalaj, Šmikniar, Dávid Tisovský, Dušan Tisovský – Michal Bielik 2, Zúbek
13. kolo: Rudno nad Hronom – Malá Lehota 1:0 (1:0), Kupec, Ostrý Grúň – Ihráč 1:1 (1:0), Mesiarik – Trokšiar, Bzenica – Prestavlky 15:0 (6:0), Kliman 5, Hajdóny 2, Kačák 2, Debnár 2, Klimanová (chýbajú 3 góly)
Tabuľka po 13. kole:
1. Malá Lehota 13 11 0 2 75:19 33
2. Bzenica 13 10 1 2 58:11 31
3. Ihráč 13 6 2 5 30:21 20
4. Rudno n/Hr. 13 6 1 6 22:24 19
5. Prestavlky 13 3 1 9 14:56 10
6. Ostrý Grúň 13 0 1 12 8:76 1

Liga prípraviek U11:
17. kolo: MŠK Žilina – Námestovo 10:1, Belá – Zvolen 6:3, Fomat MT - Jupie BB 7:0, Juventus ZA – Ružomberok nenahlásili, Žiar nad Hronom - Tempus RS 1:6, Podbrezová - Dukla BB 0:3. Predohrávka 18. kola: Dukla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom 10:2, Kupec 2
1. MŠK Žilina 16 15 0 1 141:10 45
2. Tempus RS 14 13 1 0 65:9 40
3. Dukla BB 15 10 1 4 59:19 31
4. Fomat MT 13 8 2 3 47:23 26
5. Ružomberok 13 6 1 6 42:39 19
6. Zvolen 13 3 4 6 15:30 13
7. Juventus ZA 11 3 2 6 17:33 11
8. Belá 11 3 2 6 31:62 11
9. Žiar n/Hr. 15 2 1 12 33:82 7
10. Podbrezová 12 2 0 10 11:59 6
11. Jupie BB 12 1 0 11 5:89 3
-. Námestovo 5 2 0 3 11:22 6
Pozn.: Námestovo hrá len jarnú časť súťaže, v tabuľke je vedené pod čiarou.

Liga prípraviek U10:
17. kolo: MŠK Žilina – Námestovo 2:3, Belá – Zvolen 2:3, Fomat MT - Jupie BB 17:0, Juventus ZA – Ružomberok nenahlásili, Žiar n/Hr. - Tempus RS 1:11, Podbrezová - Dukla BB 4:2. Predohrávka 18. kola: Dukla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom 14:0.
1. MŠK Žilina 16 15 0 1 171:29 45
2. Fomat MT 13 11 0 2 129:24 33
3. Tempus RS 14 10 2 2 71:37 32
4. Dukla BB 16 9 1 6 67:52 28
5. Zvolen 13 8 0 5 50:40 24
6. Podbrezová 12 5 1 6 39:50 16
7. Juventus ZA 12 5 0 7 29:38 15
8. Ružomberok 13 4 2 7 34:34 14
9. Jupie BB 13 3 1 9 29:82 10
10. Žiar n/Hr. 15 0 2 13 13:160 2
11. Belá 12 0 1 11 17:100 1
-. Námestovo 5 2 0 3 18:21 6
Pozn.: Námestovo hrá len jarnú časť súťaže, v tabuľke je vedené pod čiarou.

Liga prípraviek U9:
17. kolo: MŠK Žilina – Námestovo 9:2, Belá – Zvolen 6:2, Fomat MT - Jupie BB 9:3, Juventus ZA – Ružomberok nenahlásili, Žiar nad Hronom - Tempus RS 2:4 (2:3), Horný 2, Podbrezová - Dukla BB 3:2. Predohrávka 18. kola: Dukla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom 9:1 (3:0), Rišňovský
1. Dukla BB 16 13 0 3 131:29 39
2. MŠK Žilina 16 12 1 3 99:56 37
3. Ružomberok 13 11 0 2 89:21 33
4. Fomat MT 13 9 1 3 64:29 28
5. Juventus ZA 12 6 2 4 34:29 20
6. Podbrezová 12 5 0 7 34:46 15
7. Zvolen 13 4 2 7 28:43 14
8. Tempus RS 14 4 2 8 23:58 14
9. Jupie BB 13 3 2 8 33:66 11
10. Belá 12 2 2 8 37:64 8
11. Žiar n/Hr. 15 0 2 13 16:137 2
-. Námestovo 5 1 0 4 18:28 3
Pozn.: Námestovo hrá len jarnú časť súťaže, v tabuľke je vedené pod čiarou.

I. liga ženy:
17. kolo: Malé Dvorníky – Žiar nad Hronom 6:0 (4:0)
16. kolo: MFK Malé Dvorníky – ŠK Selce 3:1, ŠK Štich Humenné – TJ Skloplast Trnava 1:11, MFK Atlas Veľký Krtíš – ŠKF Žilina 1:3, ŠK Slovan Bratislava – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 2:0, DFK Prešov – Slovan Duslo Šaľa 0:11, FK Žiar nad Hronom – voľné kolo
Tabuľka po 16. kole:
1. Šaľa 13 13 0 0 98:9 39
2. Slovan 13 11 1 1 65:6 34
3. Malé Dvorníky 13 8 2 3 35:18 26
4. Žilina 13 8 1 4 35:17 25
5. Trnava 13 6 2 5 22:26 20
6. Žiar 12 5 2 5 28:24 17
7. Tr. Teplice 13 5 1 7 16:23 16
8. Humenné 13 3 2 8 23:43 11
9. Veľký Krtíš 13 2 2 9 10:67 8
10. Selce 12 2 0 10 12:55 6
11. Prešov 12 0 1 11 7:63 1

I. liga žiačky:
13. a 14. kolo (odohrané v obci Banka): FK Žiar nad Hronom – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 2:0, Hološková 2, FK Žiar nad Hronom – FK Čadbus Čadca 4:0, Hološková 2, Kupecká, Hricová, OTJ Banka – ŠKF Žilina 1:0, FK Čadbus Čadca – ŠK Selce 0:2, MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠKF Žilina 0:1, ŠK Selce – OTJ Banka 2:0
Tabuľka po 13. a 14. kole:
1. Žiar 14 11 0 3 36:24 33
2. Selce 14 9 2 3 38:15 29
3. Žilina 14 7 2 5 21:16 23
4. Tr. Teplice 14 5 4 5 16:12 19
5. OTJ Banka 14 4 0 10 21:31 12
6. Čadca 14 1 2 11 5:37 5


(pob,gem)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 275
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 584
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 18 412
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 16 388
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 149
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 815
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 415
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 349
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 173
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 027
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Odberné miesto na covid.

Prišla len polovica ľudí, na ktorých bolo mesto pripravené.

4 h
2. celoplošné testovanie v Banskej Štiavnici.

Od dnes je negatívny test podmienkou.

10 h
Publikácia Zuzany Denkovej.

Kniha je dielom riaditeľky Slovenského banského múzea Zuzany Denkovej.

12 h
Chátrajúca budovy zmrzliny, v ktorej vznikne ekologické komunitné centrum.

Nevyužitý objekt by sa mal stať kontaktným bodom pre rôzne skupiny obyvateľstva.

13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

26. jan

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

26. jan

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

11 h

Mnohí vodiči odbočujú na Nedožerskej ceste v Prievidzi doľava, smerom do mestskej časti Necpaly. Podľa dopravnej značky to však robiť nemôžu, čo si mnohí doteraz neuvedomovali.

17 h

Už ste čítali?