II. liga starší dorast:
22. kolo: Žiar nad Hronom - Prešov B 1:4, Michalovce - Snina 2:0, Humenné - Rimavská Sobota 1:2, Ružomberok B - Radvaň 3:2, Žilina B - Trebišov 2:1, Lipany - Vranov 2:0, Lučenec - Košice B 0:0, Dukla Banská Bystrica B - Poprad 2:0
Tabuľka po 22. kole:
1. Dukla B 22 12 8 2 44:21 44
2. Prešov B 22 12 4 6 50:27 40 3. Trebišov 22 12 3 7 49:31 39 4. Michalovce 22 11 3 8 38:36 36
5. R. Sobota 22 11 1 10 36:40 34 6. Žiar 22 10 3 9 35:26 33 7. Poprad 22 10 3 9 45:41 33
8. Žilina B 22 9 6 7 30:29 33 9. Snina 22 10 3 9 33:34 33 10. Ružomberok B 22 9 3 10 47:41 30
11. Košice B 22 9 3 10 43:38 30 12. Lučenec 22 9 3 10 36:41 30 13. Vranov 22 7 3 12 21:39 24 14. Lipany 22 7 2 13 25:54 23 15. Humenné 22 6 3 13 34:49 21 16. Radvaň 22 6 1 15 34:53 19
II. liga mladší dorast:
22. kolo: Žiar nad Hronom - Prešov B 1:1, Michalovce - Snina 4:0, Humenné - Rimavská Sobota 2:1, Ružomberok B - Radvaň 1:1, Žilina B - Trebišov 6:0, Lipany - Vranov 1:0, Lučenec - Košice B 3:2, Dukla Banská Bystrica B - Poprad 4:1
Tabuľka po 22. kole:
1. Žilina B 22 17 3 2 70:21 54 2. Michalovce 22 16 3 3 38:16 51 3. Prešov B 22 12 2 8 37:31 38 4. Ružomberok B 22 9 9 4 37:25 36
5. Žiar 22 10 5 7 36:44 35 6. Dukla B 22 10 4 8 47:27 34 7. Košice B 22 10 4 8 40:23 34 8. Radvaň 22 9 6 7 42:31 33 9. Humenné 22 8 6 8 32:30 30 10. Lipany 22 8 3 11 28:36 27 11. Lučenec 22 7 5 10 28:50 26 12. Trebišov 22 7 4 11 33:38 25 13. R. Sobota 22 7 2 13 27:35 23 14. Poprad 22 6 5 11 31:41 23 15. Vranov 22 3 5 14 21:48 14 16. Snina 22 3 2 17 18:69 11
III. liga starší dorast:
21. kolo: Nová Baňa – Podbrezová B 3:0 (2:0), Fáber, Prachár, vlastný
20. kolo: Bánová - Sliač 4:2, Podbrezová B - BB Podlavice 0:1, Námestovo - N. Baňa 2:4, K. N. Mesto - Čadca 2:1, Bytča - Savon BB 2:2, L. Mikuláš - Fiľakovo 6:0, Fomat MT - Zvolen 1:1, D. Kubín - Č. Balog 6:0
Tabuľka po 20. kole:
1. BB Podlavice 19 15 1 3 41:13 46
2. L. Mikuláš 18 13 3 2 45:13 42
3. D. Kubín 19 13 1 5 82:25 40
4. Čadca 19 11 4 4 37:20 37
5. Č. Balog 19 10 4 5 46:31 34
6. Bánová 19 9 1 9 43:31 28
7. Zvolen 20 9 1 10 30:43 28
8. Bytča 19 8 3 8 35:33 27
9. N. Baňa 19 8 1 10 40:31 25
10. Savon BB 19 7 3 9 38:52 24
11. Fomat MT 20 7 3 10 32:46 24
12. Podbrezová B 19 6 2 11 28:41 20
13. K. N. Mesto 19 5 5 9 17:42 20
14. Námestovo 19 5 4 10 33:34 19
15. Fiľakovo 20 4 1 15 26:71 13
16. Sliač 19 4 1 14 18:65 13
III. liga mladší dorast:
21. kolo: Nová Baňa – Podbrezová B 4:0 (1:0), A. Luky 3, P. Sajko
20. kolo: Bánová - Sliač 6:1, Podbrezová B - BB Podlavice 3:1, Námestovo - N. Baňa -, K. N. Mesto - Čadca 0:1, Bytča - Savon BB 1:3, L. Mikuláš - Fiľakovo 7:0, Fomat MT - Zvolen 1:3, D. Kubín - Č. Balog 4:0
IV. liga dorast – Juh:
19. kolo: Pliešovce – Dolné Hámre 1:3 (2:1), Haško 2, Baláž, 18. kolo: R. Sobota B - Hliník n. Hr. 3:1, D. Hámre - Revúca 0:1, Poltár - Pliešovce 3:0, B. Štiavnica - Dudince 2:2, Detva - V. Krtíš 1:0,
Tabuľka po 18. kole:
1. Revúca 17 16 1 0 62:10 49
2. Krupina 16 14 1 1 61:18 43
3. V. Krtíš 17 11 2 4 68:28 35
4. Detva 17 11 2 4 30:14 35
5. Hliník n/H 17 8 2 7 35:27 26
6. R. Sobota B 18 8 2 8 34:40 26
7. Bušince 16 7 3 6 27:29 24
8. Pliešovce 17 7 1 9 33:29 22
9. Selce 16 5 4 7 38:36 19
10. B. Štiavnica 17 5 3 9 23:43 18
11. Dudince 17 4 2 11 28:41 14
12. Poltár 18 4 1 13 25:43 13
13. D. Hámre 17 3 2 12 19:74 11
14. Tisovec 16 1 2 13 20:71 5
V. liga dorast - skupina C:
19. kolo: Badín – Horné Hámre 2:2 (1:1), Lavrov 2, Bzovík – Stará Kremnička 3:2 (1:1), Lutila – Poniky 3:0 kontumačne - hostia nepricestovali, Žarnovica – Slovenská Ľupča 2:0 (1:0), Mihálik, P. Sartoris
18. kolo: Šalková - S. Ľupča 1:3, Poniky - Žarnovica 2:4, Brusno - Lutila 5:0, D. Niva - Kováčová 2:1, S. Kremnička - Hriňová 2:4, H. Hámre - Bzovík 1:1, H. Nemce - Badín 0:1
Tabuľka po 18. kole:
1. Hriňová 18 13 1 4 54:22 40
2. Badín 17 12 3 2 43:14 39
3. Žarnovica 18 12 3 3 48:22 39
4. Bzovík 18 11 3 4 47:18 36
5. Brusno 17 9 3 5 45:26 30
6. Lutila 17 9 1 7 52:36 28
7. Kováčová 17 8 2 7 46:25 26
8. Šalková 17 8 1 8 42:32 25
9. S. Ľupča 18 7 4 7 43:43 25
10. H. Hámre 18 6 2 10 21:37 20
11. D. Niva 18 5 1 12 23:85 16
12. H. Nemce 18 5 0 13 28:55 15
13. S. Kremnička 17 2 4 11 21:63 10
14. Poniky 18 2 0 16 18:53 6
I. trieda dorast:
15. kolo: Janova Lehota – Lovčica-Trubín 0:2 (0:1), Tekovská Breznica – Voznica 4:0 (1:0), Cibuľa 3, T. Mikláš, Ihráč – Dolná Ždaňa 1:3 (1:0), Lovča – Prochot 4:0 (0:0), Neuschl 2, Kováč, Gugh, Kremnica – Banská Belá 8:0(4:0), Šuta 2, Štroffek 2, Grossmann, Brünn, Bíleš, Kapšo, Pitelová má voľný žreb
1. Kremnica 14 10 3 1 67:16 33
2. Tek. Breznica 13 9 1 3 59:27 28
3. Voznica 14 8 3 3 45:21 27
4. Lovčica-Tr. 13 8 1 4 54:25 25
5. Banská Belá 13 8 1 4 58:36 25
6. Dolná Ždaňa 14 8 1 5 34:26 25
7. Lovča 14 7 1 6 46:31 22
8. Jan. Lehota 14 6 0 8 47:31 18
9. Ihráč 14 3 0 11 26:78 9
10. Pitelová 13 2 1 10 19:61 7
11. Prochot 14 0 0 14 5:108 0
I. liga starší žiaci:
19. kolo: Žarnovica – Fiľakovo 3:2 (0:0)
18. kolo: Dukla BB - Podbrezová 2:2, Podlavice - L. Mikuláš 1:2, Lučenec - Žarnovica 1:2, Ružomberok - R. Sobota 3:0, D. Kubín - Žiar 0:2, Žilina - Martin 2:0
Tabuľka po 18. kole:
1. Dukla BB 18 16 1 1 80:7 49
2. Ružomberok 18 15 1 2 44:11 46
3. Žilina 17 12 1 4 43:13 37
4. Podbrezová 18 11 2 5 49:23 35
5. Martin 18 11 2 5 35:16 35
6. Lučenec 18 8 2 8 29:32 26
7. Čadca 17 7 2 8 37:28 23
8. Podlavice 18 7 2 9 26:21 23
9. Žiar 18 6 2 10 22:38 20
10. L. Mikuláš 17 5 3 9 19:44 18
11. D. Kubín 18 4 4 10 17:26 16
12. Fiľakovo 17 4 2 11 14:39 14
13. Žarnovica 18 3 1 14 22:67 10
14. R. Sobota 18 1 3 14 5:77 6
I. liga mladší žiaci:
19. kolo: Žarnovica – Fiľakovo 1:1 (0:0)
18. kolo: Dukla BB - Podbrezová 1:0, Podlavice - L.Mikuláš 1:0, Lučenec - Žarnovica 0:0, Ružomberok - R. Sobota 3:0, D. Kubín - Žiar 6:4, Žilina - Martin 1:0
Tabuľka po 18. kole:
1. Dukla BB 18 15 1 2 76:7 46
2. Ružomberok 18 13 4 1 43:7 43
3. Podbrezová 18 13 1 4 77:19 40
4. Žilina 17 12 3 2 82:16 39
5. Martin 18 10 5 3 54:17 35
6. D. Kubín 18 11 2 5 46:23 35
7. Podlavice 18 8 4 6 19:22 28
8. Žiar 18 7 2 9 47:41 23
9. Lučenec 18 6 4 8 27:36 22
10. Fiľakovo 17 3 2 12 16:57 11
11. Žarnovica 18 2 4 12 18:65 10
12. R. Sobota 18 2 3 13 8:70 9
13. Čadca 17 2 2 13 9:70 8
14. L.Mikuláš 17 1 1 15 1:73 4
II. liga starší žiaci – Juh:
19. kolo: Hriňová – Kremnica 10:0 (4:0)
18. kolo: Dukla BB - Č. Balog 0:0, V. Krtíš - Lučenec B 2:0, Hriňová - Savon BB 1:0, R. Sobota - Kremnica 5:1, Krupina - Zvolen 0:2, Radvaň - Revúca 2:3, Sliač - Podbrezová B 1:1
Tabuľka po 18. kole:
1. R. Sobota 18 14 1 3 63:13 43
2. B. Bystrica B 18 14 1 3 50:12 43
3. Zvolen 17 13 1 3 56:13 40
4. Č. Balog 17 12 1 4 43:11 37
5. Krupina 17 10 2 5 32:20 32
6. Podbrezová B 18 8 4 6 28:20 28
7. V. Krtíš 18 7 4 7 28:26 25
8. Revúca 18 6 4 8 28:39 22
9. Savon BB 18 6 3 9 36:27 21
10. Hriňová 18 6 2 10 30:38 20
11. Lučenec B 18 5 2 11 25:34 17
12. Sliač 17 3 2 12 20:71 11
13. Kremnica 18 3 1 14 17:70 10
14. Radvaň 18 2 2 14 17:79 8
II. liga mladší žiaci – Juh:
19. kolo: Hriňová – Kremnica 2:1 (1:0), Hric
18. kolo: Dukla BB - Č. Balog 7:0, V. Krtíš - Lučenec B 4:0, Hriňová - Savon BB 0:1, R. Sobota - Kremnica 4:1, Krupina - Zvolen 1:2, Radvaň - Revúca 0:7, Sliač - Podbrezová B 2:3
III. liga starší žiaci – skupina C:
19. kolo: Detva – Banská Štiavnica 0:1 (0:1), Blaškovič, Hliník nad Hronom – Badín 1:1 (0:1), Chomča, Hontianske Nemce – Žiar nad Hronom B 1:2 (0:0), Bodor, Škriniar, Heľpa – Nová Baňa 0:2 (0:1), Bielik, Polc
18. kolo: Zvolen B - Badín 3:5, Brusno - S. Ľupča 0:0, Banská Štiavnica - Kováčová 1:1, Nová Baňa - Detva 11:0, Žiar nad Hronom B - Heľpa 1:0, Podbrezová C - H. Nemce 1:0
Tabuľka po 18. kole:
1. N. Baňa 17 12 2 3 82:16 38
2. H. Nemce 17 11 2 4 49:23 35
3. Brusno 18 9 4 5 36:27 31
4. Badín 17 9 3 5 46:20 30
5. Detva 15 9 2 4 29:35 29
6. Žiar n. H. B 17 8 3 6 40:25 27
7. Podbrezová C 16 7 3 6 14:14 24
8. Zvolen B 18 7 3 8 32:33 24
9. Kováčová 18 5 6 7 26:37 21
10. Hliník n. H. 17 6 1 10 19:37 19
11. Heľpa 17 5 2 10 29:36 17
12. S. Ľupča 15 4 4 7 9:45 16
13. B. Štiavnica 16 4 3 9 31:47 15
14. Hrochoť 16 1 2 13 13:60 5
III. liga mladší žiaci – skupina C:
19. kolo: Detva – Banská Štiavnica 0:0, Hliník nad Hronom – Badín 3:2 (3:0), Kaprálik, Úkrop, Rosenberg, Hontianske Nemce – Žiar nad Hronom B 1:1 (1:0), Murgač, Heľpa – Nová Baňa 0:2 (0:0), Štrba, Homola
18. kolo: Zvolen B - Badín 3:1, Hrochoť - Hliník nad Hronom 0:4, Brusno - S. Ľupča 2:3, B. Štiavnica - Kováčová 3:0, Nová Baňa - Detva 2:1, Žiar n. H. B - Heľpa 2:1, Podbrezová C - H. Nemce 3:0.
Tabuľka po 18. kole:
1. Zvolen B 18 17 1 0 99:2 52
2. N. Baňa 17 14 0 3 70:12 42
3. Detva 15 13 1 1 61:7 40
4. Žiar n. H. B 17 11 2 4 59:16 35
5. Kováčová 18 10 2 6 52:27 32
6. B. Štiavnica 17 8 5 4 46:25 29
7. Podbrezová C 16 7 3 6 37:25 24
8. Hliník n. H. 18 7 1 10 34:60 22
9. Heľpa 17 6 2 9 29:31 20
10. Badín 17 5 3 9 32:43 18
11. S. Ľupča 16 5 1 10 29:51 16
12. Brusno 18 2 1 15 21:75 7
13. H. Nemce 17 1 1 15 11:88 4
14. Hrochoť 17 1 1 15 6:124 4
I. trieda žiaci:
19. kolo: Lovčica-Trubín – Banská Belá 3:0 (1:0), Horná Ždaňa – Veľká Lehota 0:4 (0:1), Kocian 4, Voznica – Brehy 1:0, Župkov – Dolné Hámre 1:1 (1:0 ), T. Tóth za hostí, Vyhne – Lutila 0:5 (0:0), Stará Kremnička – Janova Lehota 2:4 (0:1), Z. Šarközi, Palenčár za domácich, Lovča mala voľný žreb
1. Veľká Lehota 17 17 0 0 136:9 51
2. Dolné Hámre 16 13 1 2 83:31 40
3. Horná Ždaňa 17 11 0 6 70:27 33
4. Voznica 16 10 0 6 70:36 30
5. Lutila 16 10 0 6 68:59 30
6. Jan. Lehota 17 9 2 6 42:28 29
7. Lovčica-Tr. 17 8 3 6 46:30 27
8. Župkov 17 6 3 8 38:42 21
9. Lovča 16 6 2 8 45:52 20
10. Brehy 17 4 1 12 22:69 13
11. Banská Belá 16 4 1 11 30:95 13
12. Vyhne 17 2 0 15 9:88 6
13. St. Kremnička 17 1 1 15 17:110 4
Malý futbal ObFZ ZH:
Skupina A:
14. kolo: Slaská – Kosorín 2:5, Šarközi 2 – Mihálik 3, Mackovič 2, Pitelová – Nevoľné 5:0 (1:0), T. Tončo 3, Štefanka, Baláž
13. kolo: Krahule – Pitelová 1:6 (0:0), Schmidt – T. Tončo 3, Švihorík 2, L. Tončo
11. kolo: Kosorín – Krahule 4:0 (3:0), Obertáš 2, Mihálik, Rajnoha, Repište – Pitelová 1:2 (0:1), Kmeť – T. Tončo 2, Slaská – Nevoľné 0:2 (0:0), Melák 2
12. kolo: Repište – Kosorín 0:0, Pitelová – Slaská 9:0 (5:0), Švihorík 4, T. Tončo 2, L. Tončo, P. Baláž, Štefanka, Nevoľné – Krahule 6:2 (2:2), P. Koniar 3, M. Koniar, Vozár, Ďurian – Schmidt 2
Tabuľka po 12. kole:
1. Nevoľné 12 10 1 1 85:15 31
2. Pitelová 12 10 1 1 71:16 31
3. Kosorín 12 7 2 3 46:32 23
4. Repište 12 4 1 7 25:38 13
5. Krahule 12 2 1 9 13:42 7
6. Slaská 12 0 0 12 3:100 0
Skupina B:
11. kolo: Rudno nad Hronom – Ostrý Grúň 2:0 (1:0), Kupec, Mičo, Prestavlky – Ihráč 0:0, Bzenica – Malá Lehota 3:2 (2:2), Hajdóny 3, Haspra 2
12. kolo: Prestavlky – Rudno nad Hronom 4:1 (1:0), Michal Beňo 4 – Tužinský, Ihráč – Bzenica 1:3 (1:2), Henžel – Debnár, Kliman, Erhardt, Malá Lehota – Ostrý Grúň 9:3 (6:1), Haspra 4, Adamec, Pacalaj, Šmikniar, Dávid Tisovský, Dušan Tisovský – Michal Bielik 2, Zúbek
13. kolo: Rudno nad Hronom – Malá Lehota 1:0 (1:0), Kupec, Ostrý Grúň – Ihráč 1:1 (1:0), Mesiarik – Trokšiar, Bzenica – Prestavlky 15:0 (6:0), Kliman 5, Hajdóny 2, Kačák 2, Debnár 2, Klimanová (chýbajú 3 góly)
Tabuľka po 13. kole:
1. Malá Lehota 13 11 0 2 75:19 33
2. Bzenica 13 10 1 2 58:11 31
3. Ihráč 13 6 2 5 30:21 20
4. Rudno n/Hr. 13 6 1 6 22:24 19
5. Prestavlky 13 3 1 9 14:56 10
6. Ostrý Grúň 13 0 1 12 8:76 1
Liga prípraviek U11:
17. kolo: MŠK Žilina – Námestovo 10:1, Belá – Zvolen 6:3, Fomat MT - Jupie BB 7:0, Juventus ZA – Ružomberok nenahlásili, Žiar nad Hronom - Tempus RS 1:6, Podbrezová - Dukla BB 0:3. Predohrávka 18. kola: Dukla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom 10:2, Kupec 2
1. MŠK Žilina 16 15 0 1 141:10 45
2. Tempus RS 14 13 1 0 65:9 40
3. Dukla BB 15 10 1 4 59:19 31
4. Fomat MT 13 8 2 3 47:23 26
5. Ružomberok 13 6 1 6 42:39 19
6. Zvolen 13 3 4 6 15:30 13
7. Juventus ZA 11 3 2 6 17:33 11
8. Belá 11 3 2 6 31:62 11
9. Žiar n/Hr. 15 2 1 12 33:82 7
10. Podbrezová 12 2 0 10 11:59 6
11. Jupie BB 12 1 0 11 5:89 3
-. Námestovo 5 2 0 3 11:22 6
Pozn.: Námestovo hrá len jarnú časť súťaže, v tabuľke je vedené pod čiarou.
Liga prípraviek U10:
17. kolo: MŠK Žilina – Námestovo 2:3, Belá – Zvolen 2:3, Fomat MT - Jupie BB 17:0, Juventus ZA – Ružomberok nenahlásili, Žiar n/Hr. - Tempus RS 1:11, Podbrezová - Dukla BB 4:2. Predohrávka 18. kola: Dukla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom 14:0.
1. MŠK Žilina 16 15 0 1 171:29 45
2. Fomat MT 13 11 0 2 129:24 33
3. Tempus RS 14 10 2 2 71:37 32
4. Dukla BB 16 9 1 6 67:52 28
5. Zvolen 13 8 0 5 50:40 24
6. Podbrezová 12 5 1 6 39:50 16
7. Juventus ZA 12 5 0 7 29:38 15
8. Ružomberok 13 4 2 7 34:34 14
9. Jupie BB 13 3 1 9 29:82 10
10. Žiar n/Hr. 15 0 2 13 13:160 2
11. Belá 12 0 1 11 17:100 1
-. Námestovo 5 2 0 3 18:21 6
Pozn.: Námestovo hrá len jarnú časť súťaže, v tabuľke je vedené pod čiarou.
Liga prípraviek U9:
17. kolo: MŠK Žilina – Námestovo 9:2, Belá – Zvolen 6:2, Fomat MT - Jupie BB 9:3, Juventus ZA – Ružomberok nenahlásili, Žiar nad Hronom - Tempus RS 2:4 (2:3), Horný 2, Podbrezová - Dukla BB 3:2. Predohrávka 18. kola: Dukla Banská Bystrica – Žiar nad Hronom 9:1 (3:0), Rišňovský
1. Dukla BB 16 13 0 3 131:29 39
2. MŠK Žilina 16 12 1 3 99:56 37
3. Ružomberok 13 11 0 2 89:21 33
4. Fomat MT 13 9 1 3 64:29 28
5. Juventus ZA 12 6 2 4 34:29 20
6. Podbrezová 12 5 0 7 34:46 15
7. Zvolen 13 4 2 7 28:43 14
8. Tempus RS 14 4 2 8 23:58 14
9. Jupie BB 13 3 2 8 33:66 11
10. Belá 12 2 2 8 37:64 8
11. Žiar n/Hr. 15 0 2 13 16:137 2
-. Námestovo 5 1 0 4 18:28 3
Pozn.: Námestovo hrá len jarnú časť súťaže, v tabuľke je vedené pod čiarou.
I. liga ženy:
17. kolo: Malé Dvorníky – Žiar nad Hronom 6:0 (4:0)
16. kolo: MFK Malé Dvorníky – ŠK Selce 3:1, ŠK Štich Humenné – TJ Skloplast Trnava 1:11, MFK Atlas Veľký Krtíš – ŠKF Žilina 1:3, ŠK Slovan Bratislava – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 2:0, DFK Prešov – Slovan Duslo Šaľa 0:11, FK Žiar nad Hronom – voľné kolo
Tabuľka po 16. kole:
1. Šaľa 13 13 0 0 98:9 39
2. Slovan 13 11 1 1 65:6 34
3. Malé Dvorníky 13 8 2 3 35:18 26
4. Žilina 13 8 1 4 35:17 25
5. Trnava 13 6 2 5 22:26 20
6. Žiar 12 5 2 5 28:24 17
7. Tr. Teplice 13 5 1 7 16:23 16
8. Humenné 13 3 2 8 23:43 11
9. Veľký Krtíš 13 2 2 9 10:67 8
10. Selce 12 2 0 10 12:55 6
11. Prešov 12 0 1 11 7:63 1
I. liga žiačky:
13. a 14. kolo (odohrané v obci Banka): FK Žiar nad Hronom – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 2:0, Hološková 2, FK Žiar nad Hronom – FK Čadbus Čadca 4:0, Hološková 2, Kupecká, Hricová, OTJ Banka – ŠKF Žilina 1:0, FK Čadbus Čadca – ŠK Selce 0:2, MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠKF Žilina 0:1, ŠK Selce – OTJ Banka 2:0
Tabuľka po 13. a 14. kole:
1. Žiar 14 11 0 3 36:24 33
2. Selce 14 9 2 3 38:15 29
3. Žilina 14 7 2 5 21:16 23
4. Tr. Teplice 14 5 4 5 16:12 19
5. OTJ Banka 14 4 0 10 21:31 12
6. Čadca 14 1 2 11 5:37 5
(pob,gem)