Druholigoví starší žiaci v Topoľčanoch opäť víťazne

II. liga starší dorast
Levice – Dúbravka 4:0 (3:0), góly: Bogár, Bátovský, Horniak, Adami
Zostava: Koseček – Naszvadi, Janšík, Fogad, Boldiš, Kosák, Parrák, Bogár, Bátovský, Kotora, Horniak. Striedali: Fűri, Kotrus, Adami, Žilka.
Levičania boli od začiatku pánmi na ihrisku, čo sa nakoniec prejavilo aj v konečnom skóre. Po Bogárovom úvodnom góle sa ukázal domáci Bátovský, keď z priameho kopu zavesil na 2:0 utešenou strelou priamo pod brvno hosťujúcej svätyne. Horniak potom ešte do prestávky zvýšil náskok domáceho celku a v podstate rozhodol. V druhej polovici zápasu už levickí dorastenci kontrolovali priebeh zápasu. Hosťom sa hra vôbec nedarila a Kosečeka ani nehrozili. Na konečných 4:0 klincoval Adami, domáci si tak zaslúžene pripísali všetky body.
II. liga mladší dorast
Levice – Dúbravka 2:0 (1:0), góly: Solčiansky 2
Zostava: Valkovič – Novák, Mészáros, Flídr, Budovec, Andrašík, Predajniansky, Solčiansky, Jančo, Hladík, Tinák. Striedali: Lešťan, Vanya, Baráti, Ábelovský.
Aj mladší dorastenci začali veľmi dobre a už v 4. min. sa ujali vedenia. Jančo našiel prihrávkou Solčianskeho a ten krížnou strelou nedal hosťujúcemu brankárovi šancu – 1:0. Po góle pokračoval tlak domáceho celku, lenže Andrašík dve tutovky nepremenil. Druhé dejstvo začali Levičania v útlme, hostia to využili, no Valkovič bol pozorný. Po prestriedaní prišlo v levickom mužstve opäť oživenie. V 57. min. po najkrajšej akcii zápasu upravil na dvojgólový rozdiel opäť Solčianksy, keď využil Andrašíkovu nezištnú prihrávku a bombou pod brvno rozvlnil sieť. Do konca zápasu sa už nič mimoriadne neudialo, preto si aj mladší dorastenci Levíc pripásali tri body za zaslúžené víťazstvo.
I. liga starší žiaci
Nové Zámky – Levice 0:1 (0:0), gól: Kmeť
Zostava: Kubinec – Blaško, Hagara, Chudý, Bóna, Rolo Birdáč, Vida, Duchoň, Ahmad, Tóth, Kmeť. Striedali: Klinka, Genský, Sedmák, Chmelo, Buchel.
Levičania začali lepšie, lenže z ich platonického tlaku nezahrmelo. V 20. min. zápasu mali výhodu pokutového kopu domáci mladíci, lenže Kubinec penaltu kryl. Do konca polčasu sa potom hra odvíjala medzi šestnástkami, bez šancí na oboch stranách. Druhý polčas začali lepšie opäť Levičania, dokázali si vypracovať aj sľubné gólové príležitosti, tie však ostali nevyužité. V nastavenom čase však Klinka ušiel od polovice ihriska, na hranici „veľkého vápna“ prihral Kmeťovi a ten umiestnenou strelou k tyči rozhodol o tom, že tri body poputujú do Levíc.
I. liga mladší žiaci
Nové Zámky – Levice 1:0 (0:0)
Zostava: Mészáros – Múčka, Švirik, Gaži, Šutlák, Hengerics, Tóth, Kováčik, Predajniansky, Jasenek, Šebo. Striedali: Hypský, Urblík, Farkaš.
Prvoligoví mladší žiaci odohrali v Nových Zámkoch vyrovnaný zápas. Domáci mali síce v poli územnú prevahu, lenže vo finálnej fáze boli oba celky bezzubé. A keď Mészáros dva pokusy Zámčanov kryl, do kabín sa odchádzalo bez gólov. V 40. min. domáci udreli a otvorili skóre. Levičania potom ožili, ale Kováčik ani Predajniansky nedotiahli vypracované príležitosti do konca. Chlapci však zanechali dobrý dojem, aj keď sa vracali domov s prázdnymi rukami.
II. liga starší žiaci
Topoľčany – Levice 0:1 (0:0), gól: Herceg
Zostava: Kučerka – Sásik, Rafael, Duchoň, Chlpík, Herceg, Nemček, Zoller, Balczárek, Čejtei. Striedali: Slúka, Macko, Dúchaj, Slušný.
V prvom polčase sa hralo prevažne medzi šestnástkami, čo dokumentuje aj bezgólové skóre. V 8. min. ratoval Levičanov Kučerka, keď zlikvidoval pokus domácich. Neskôr sa osmelili aj hostia, ale Varga dva razy zaváhal. V druhom dejstve pokračovala opatrná hra oboch celkov, no po Čejteiovej prihrávke Herceg poslal svoje mužstvo do vedenia. Na konci zápasu zahrávali domáci sériu rohových kopov. Po jednom, keď už bol Kučerka prekonaný, vyhlavičkoval loptu z prázdnej brány Sásik. Preto si chlapci odniesli všetky body.
II. liga mladší žiaci
Topoľčany - Levice 6:0 (2:0)
Zostava: Mészráros – Goga, Števko, Kúdela, Kuštek, Mäsiar, Kišš, Ternovský, Stráňovský, Turnai, Tóth. Striedali: Volter, Hamar.
Domácim vyšiel úvod zápasu a rýchlo sa ujali dvojgólového vedenia. Levičania potom hru vyrovnali, snažili sa o rýchle protiútoky, no skóre sa už nemenilo. V druhom polčase sa zdalo, že levickí mladíci môžu ešte narobiť domácim problémy. Ku koncu zápasu sa však hostia dopustili niekoľkých chýb a nakoniec prehrali o dve triedy.
TOMÁŠBAČÍK

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie v Žiari nad Hronom.

Obyvatelia využili aj možnosť online registrácie.

4 h
Momentka zo zápasu proti Púchovu.

Futbalisti Pohronia absolvovali ďalšie dva prípravné zápasy. Najskôr si zmerali sily so Žilinou, cez víkend doma privítali futbalistov Púchova.